78939
  • pimpi001
    #75270
    nehany ora alatt megvan.
  • Mirk
    #75269
    Szerintetek szezon végéig fel lehet húzni egy karit addig hogy meglegyen a teljes ajándék szett?
    Még 3 nap van azt hiszem.
  • pimpi001
    #75268
    a ruhaszszekreny. ha berakom egy barbim szettjeit akkor csak annal tudom valtani amelyikkel bepakoltam, vagy az accomon a tobbi barbim is latja?
  • Tirion
    #75267
    sry 25 milliárods Thougness :P
  • Tirion
    #75266
    új kedvenc Wizard melee fire blastos DMO :P 2.500.000.000-es Thougness-el :D
  • Tirion
    #75265
    Greater Rift 70 solo DONE :) Thornsos Crusaderrel. menne 71-73 is ,de olyan rohadt ritka az ELITE pack,hogy meguntam a kisérletezést
  • pimpi001
    #75264
    Season 8 will be ending on the following dates and times:

    North America: Friday, December 30 @ 5:00 p.m. PST
    Europe: Friday, December 30 @ 5:00 p.m. CET
    Asia: Friday, December 30 @ 5:00 p.m. KST

    Season 9 will begin about one week afterward on these dates:

    North America: Friday, January 6 @ 5:00 p.m. PST
    Europe: Friday, January 6 @ 5:00 p.m. CET
    Asia: Friday, January 6 @ 5:00 p.m. KST
  • undY1ng #75263
    H&S stílus miatt linkeltem.
  • pimpi001
    #75262
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    en az ESO-t vettem meg erre a celra.
  • undY1ng #75261
    Kis off (akik pihennének a necro kiegig): GoE
  • Tirion
    #75260
    találtam egy 4650!-es sebzésű Ancient Ashkandit ! pedi még erő sincs rajta ,sajnos a wizarddal így int-es amit reforgeoltam socket-re :(
  • Tirion
    #75259
    csak az Archonon van CD és desintegrálással csökkenteném,de nem csökken :( pedig a desintegrálás mana használó skill
  • Nomad90Hun
    #75258
    Nem nem bugos. Csak nem ütésenként adja, hanem akkor ha olyan skillel ütsz ami erőforrást használ, pl. raiment monkkal ha nyomod akkor csökkenti 1 random skillednek (skilbarról) a cd-jét ha nyomod a dash-t, vagy ha aktiválod a mantrádat, stb.

    Én spec epiphany csökkentésére szoktam használni, de lassan van olyan cd reducom paragonból, hogy inkább beteszem a spirit generálós gyűrűt helyette, azzal gyorsabban megvan max spirit és akkor a shenlong settel jobban sebzek mert hamarabb elérem a max spiritet és többször ami azt eredményezi, hogy a shenlong settel többször pörgök max dmg-en.
  • pett3rson
    #75257
    Aha, már ezen gondolkoztam, hogy milyen alternatívák vannak amivel lehet növelni, hogy rábukkanjak :)

    Köszi a tippet.
  • Tirion
    #75256
    Zodiac gyűrű bugos? nem úgy tűnik mintha adná a -1sec CD csökkentést HIT-enként,pedig egy skillt kéne csökkentenie csak
  • kukubenko66
    #75255
    Jogos, közben észrevettem, hogy összekevertelek valakivel.
    Csináld azt, hogy sima riften összeszedsz 70-80 db death breath-et. Aztán a kovácsnál legyártasz 2db sárga daibo-t és a kockával legot csinálsz belöle hátha beadja a Flow-t. Nem többet csak kettöt. Aztán újra gyűjtesz death breath-et és megint kocka. Én ezt szoktam csinálni, így a kockával is kísérletezek és a death breath is gyarapodik, közben esélyem is van arra, hogy kiesik a keresett tárgy.
  • pett3rson
    #75254
    nem, még sajnos nincs meg a Flow of eternity :(

    ma nem dobott semmi értelmeset, a legendary-kat tudtam fejleszteni, most már mindhárom 25-ös.
  • dante3
    #75253
    itt elég szájbarágósan elmutogatja :)
  • Banyapapa
    #75252
    Áhám :P

    Kell egy Ancient minősítésű cucc, 1 db legendary gem feltuningolva minimum 30 szintre,és 3 darab flawless royal kö,ami a karakterhez tartozik ( varázslónál a sárga pl. ),aztán berakni ezeket a kanai cube-ba,és kész is.

    De van minimum szint,fegyverhez 30 szintű legendary gem kell,ékszerhez 40,többihez 50 szintü kell.

    És még a kérdésre hogy "de ez mire jó",a berakott legend. gemek emelik pl: varázslónál a intelligence szintet,a "de hogyan emeli" kérdés meg, a legendary gem szintjenek az ötszörösével.

    Persze ha például először gyorsan fegyverbe braktál egy 30 gemet,később magasabb szintűre"kikockázhatod" újra,csak akkor az új értéke számít,nem összeadódik az előzővel.
  • Carmang
    #75251
    Ez meg melyik pálya?
    Jó, látom, hogy Nem A Tehenes Pálya :)
  • Tirion
    #75250
    okok,de magyarul pár mondatban gondoltam megmondja valaki parasztosan-egyszerűbben :P
  • Banyapapa
    #75249
    Ancient minősítésű cucc tuningolása.
    http://www.diablowiki.net/Caldesann%27s_Despair
  • Tirion
    #75248
    mi az az AUGMENT tárgy?
  • kukubenko66
    #75247
    Így van. :-) Olyan bracer kell amire lehet tenni cold-ot de chc is van rajta, vagy alapbol van rajta 18-20% cold és akkor chc mehet rá ha az esetleg nincs.
    Amikor már megvan a buildhez az összes cucc, utána jöhet a finomítás. Lépkedni a paragonokat, upgrade-elni a gemeket (nem csak azokat amiket használsz hanem azokat is amiket augmentre szánsz), a sima lego cuccokat ancientre cserélni. Kadala adhat bármit, ancient itemet is és ott a kocka, amivel rare-böl lehet legot-setet csinálni vagy ott a reforge, amit én inkább kihagyok mert rizikós és a nehezen összebountyzott materiákat simán elviheti.
    Látom, közben meglett a Flow of Eternity is, most már sűrűbben és nagyobbakat robbantgathatsz. :-)
    Soloban vegyél magadra egy Unity gyűrűt és a követödnek is adj egyet, fele sebzést fogsz csak szenvedni. Követödnek adj még egy oculus ringet is ha van. Ha megjelenik a földön az aranyszínű kör lépj vagy dashingelj bele és ott inditsd el a SSS-t. Kicsit nagyobbat fog sebezni. :-)
  • Tirion
    #75246
    :P

  • Tirion
    #75245
    még valamit kihagytam 46 Arcana tickel kezdem az Archont
  • Tirion
    #75244
    ja és focus power ring a templaron az még 82% dmg ha beleállok :)
    Utoljára szerkesztette: Tirion, 2016.11.26. 16:34:28
  • Tirion
    #75243
    majdnem mindig Arcane formban vagyok kb 35-50 secente/ attól függ mennyi enemyt ölök,mert az még csökkenti a CD-t/
    Szóval kinyomom a hidrát,black hole-t és lövök egy dezintegrációt ekkor megvan a 3-as elemental bónusz,bekapcsolom Archont azzal megvan a 4-es bónusz és dara......amúgy sima desintergrate-val megyek,mertr nem fogy a manám :P van -60% resource rá+ még +% skillel, ha 90% felett van -50% DMG reduce a kockából aztán van a kockából még 35% dmg, gyűrűből még +50% dmg aztán még kb 50-80% dmg a gemekből az ékszerekben,passzív skillből még 30%, Tal rasha 6-os bónusz még +750% :D és van mindenre 6500-as resist :P
    kb ennyi azthiszem

    ja volt egy bracersem azthiszem amit véletlen letörtem,pedig minden elemental sebzésre adhatott adott formájú meteort :P azok is potyogtak rendesen....nem tduja valaki melyik ez az item? azt lehet beteszem megint ha sikerül újra kifarmolni


    Utoljára szerkesztette: Tirion, 2016.11.26. 16:14:48
  • Nomad90Hun
    #75242
    Meglettél vele 70 grat ügyes ülj le 1-es.

    Komolyabbra véve a szót.
    Milyen szettel tolod (már ha van már szetted)? Mennyi a thoughnessed? Mennyi a hp-d? Mennyi a karakterlap szerinti tiszta sebzésed? Mennyi a paragonod? Megy vele T10 effektíven / haladósan? Mert most jöhetsz ide kérdezgetni mi nem tudjuk megmondani, neked kell érezned, hogy ez neked elég-e vagy sem.
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.11.26. 06:44:52
  • Tirion
    #75241
    felhúztam a Magemet 65- ről 70re

    jelenleg 2085 Milliókat sebez :) ez jónak számít?
  • Sunrider924
    #75240
    2 eve kint van a kiegeszito es minden erdemleges informacio megtalalhato a diablofans.com-n ami a jatek ''hivatalos" rajongoi oldala de a forum/topic hazigazda miert nem teszi ki bannerbe a linket azt nem ertem, igy akkor az uj jatekosok vagy regi visszaterok utana tudnanak nezni minden kerdesuknek es nem random emberkek velemenyere adva kinlodnanak t10 alatt ami mar 3 szezonnal ezelott se volt komolyan veheto. Kanai kocka mindent megvaltoztatott, meg kell tanulni hasznalni es gr60 folott porogni, mert kb az a minimum mar joideje.
  • Nomad90Hun
    #75239
    Persze, hogy nem haszontalan. Ezekre valóban nem tértem ki, de slotoknál külön megemlítettem h ami 1-1 buildhez kell az belemehet oda,
  • dante3
    #75238
    Egy petes wd-nél azért nagyon hasznos a cube, furnace fegyo, tasker kesztyű, és ha felveszed a mask of jeram-ot, akkor a kockában rorg gyűrűvel helyettesítheted a hiányzó setes darabot! Meg hát sok más funkciója van még /sárgából legó vagy setes tekerés, meglévők áttekerése a lehetséges jobb statok miatt, és még ancient is lehet belőle!/ Egyszóval nem haszontalan sztem....
  • Nomad90Hun
    #75237
    Persze Kanai mondjuk annyit ad hozzá, hogy 1 legó fegyver, 1 legó páncél, és 1 legó ékszer különleges tulajdonságát berakhatja, azok nem sokat nyomnak a latban max a Furnace a +50% elite dmg-el, meg mondjuk ami 1-1 buildhez kell azt be lehet rakni.


    Ami neki érdekesebb lenne az a paragon pontok, meg ugye nem látjuk a gearjét, de T6-ozni már 1 összekukázott rare (sárga) gear-el is lehetséges ha ésszel tolja az ember. Plusz ugye gear-nél még statokat sem látjuk, amit tegnap még kifelejtettem az az armor érték ami szintén ad resist all-t, plusz a legó kavicsok is megdobhatják a sebzését / ellenállását rendesen lásd Esoteric Alteration. Ezért lenne jó látni, 1 karakterlapot ha lenne szíves linkelni a kolléga.
  • Tirion
    #75236
    jól látod! 6-on megyek az jól megy,nagyon gyors....7-8-9 már nagyon nehéz , 10 esélytelen egyedül
  • NeoMaN
    #75235
    kanai nélkül tökmindegy, a sebzés meg a skillektől, setektől, buff/debuffoktól függ és nem annyi amennyit a stat mutat
  • Nomad90Hun
    #75234
    A tiszta sebzés az nem rossz számilag, de mellé sztem a resist meg a hp kicsit kevés a kettő együtt adja a thoughness-t ami becslésem szerint neked olyan 10 milla körül lehet, amivel úgy T5-6 körül még elszaladgálsz vígan de utána már igencsak meg fogsz feküdni 1-1 tockostól.
  • Tirion
    #75233
    Sziasztok! már jóideje nem játszottam és 1-2 órát toltam a régi karimmal-Barbár

    van 1.7 millió sebzésem szakálas avatarként mindenre kb 800-as resiliencem,700k Hp-m ez mennyire számít erősnek?

    az a Kanai kocka még nincs meg
    Utoljára szerkesztette: Tirion, 2016.11.24. 18:30:04
  • pett3rson
    #75232
    Tegnap azért kérdezted, hogy milyen Gungdo Gear-t kaptam, mert érdekelt milyen statokkal dobta? Úgy értem, hogy gyakorlatilag mindegyik cuccot lehet újra és újra megvenni Kadalától, hátha legközelebb egy jobb statosat ad?

    Ugyanígy a set-ek és egyébb cuccok amiket majd a szörnyek dobnak magasabb szinteken, ott is lehet, hgoy ad jobb statosat és esetleg másféle tulajdonságokra megy, amik jobban használhatóak? pl nekem a cooldown kell az SSS miatt, hogy minél többször tudjam használni. most kb 6-7 mp alatt tölt újra, de ha jól sejtem ha meglesz a Flow of Eternety akkor már jóval kevesebb, akár 2-3 mp is lehet ez. berakva a Kadai-ba, mint neked iszonyat gyorsan lehet irtani majd.
  • skinnyman
    #75230
    Mashova nem is tudod :)