78939
  • Daermon
    #75711
    Én is igy tippelem.
  • mikromanus
    #75710
    Picit bugos, vagy nem létezik a balance. Az a 57millió*1milliárd sebzés (57*10 a 15.-en) egy ütésen picit odab@sz. :)
    Úgy érezhették jobb javítani mielőtt teljesen leégetik magukat és a nekrót a meglévő férc verzióval...
    Addig teszteljétek a patch többi részét!
  • Daermon
    #75709
    Kikerült a necro a ptr-ről :/ Az úgy wtf.
  • savior666
    #75708
    Valakinek nincs egy megunt Diablo 3 + RoS elfekvoben? Tudnek erte adni egy Steam accot Guardian of Ember -el, meg par autos jatekkal.
    Akit esetleg erdekel, az irjon privit.
  • Jani Hun
    #75707
    nekem 70 ma lett meg elsö probálkozásra, közel 1.7m dmgem van, igaz ha a legkisebb nyilvessző is eltalál isntant halok..:D
  • morcosqtya
    #75706
    Ninja DH (Impale DH) nagyon erős.
    Most nekem Zunimassa WD van, azzal a GR70-et éppen megcsináltam. Para lvl 640.
    Primal anci nem esett még sajnos.. :)
  • Ainz
    #75705
    Közben rájöttem, hogy multishot tényleg nagyon szar :/
    De sebaj.... építem azt a geart is meg akarom multishottal legalább a GR 80-at csinálni..
    Jelenleg multishottal a GR 60 megy..
    Impale buildel épp az imént lett meg a GR 70.. bár ez nem volt valami megerőltető ezzel a buildel.. 569 a paragon jelenleg..
    52 óra played mióta megvettem :D
  • Nomad90Hun
    #75704
    Én is impale DH-val mentem de 70-es GR-nél megálltam affölé nem tudok menni. Oda azért már kell szerintem a jo rollos lehetőleg anci cucc, meg olyan 6-700 paragon.

    Viszont azt most úgy meguntam gyorsban felhúztam 1 ww barbot T11-et már viszi simán farmolni jó is lesz group-ozni meg az örök kedvenc raiment monk lesz ha kész lesz, sajna nekem hétfőig "pihi" van.
  • Jani Hun
    #75703
    A multishot DH ilyen sajnos, nekem ez a kedvencem de nagyon papir, 75-80 fölöss esélytelen a solo.
    Most az impale DH a nagyon durva, haverom 3 napja tolja és soloba 80 as grt tolt 6 perc alatt..
  • Jani Hun
    #75702
    impale DH
  • cikasz
    #75701
    Sziasztok.
    Most a 10-es szezonban mi a menő? Előző kettőben monk-al lehetett aprítani rendesen.
  • PetruZ
    #75700
    Ott nem eliteket kell ölni, hanem a set minden elemét viselve fel kell stackelni magad 4-re (egy arcane, egy cold, egy fire és egy lightning támadással), és így kell megölni 90 ellenfelet. Ezt lehetőleg folyamatosan fent kell tartani, mert 2 másodpercenként esik le egy stack. Tehát rotálni kell a támadásaid típusait, a skilleket is így kell bekészíteni. Pl. itt elég részletesen leírják, mi a teendő.
    Utoljára szerkesztette: PetruZ, 2017.04.15. 09:40:03
  • Maycom45
    #75699
    Tal Rashna SET dungeon mi a lényeg? Mert mester fokon nem tudom megcsinálni, az a bizonyos 90 eminens nem jön össze, az mindig nulla. Mit kell tenni hiába néztem a videót nem értettem.
  • Lammer
    #75698
    that's why u r playing with gayzard!

    KAPPA! :D

    Hawkie22: GÉZÉ
  • undY1ng #75697
    Ancient Legs.
  • Ainz
    #75696
    Közben GR 51-en járok, itt sem érzek különösebb ellenállást.
  • hawkie22
    #75695
    Na, csak meglett a GR70 DH-val. Ninja build, még nagyon alap, a rollok se mindenhol jók rajta, de akkor is meglett. Még maradt is 15 vagy 20 másodpercem a végén. :D Mondjuk jó bosst kaptam, Zoltan Kulle-t, annyira nem volt necces. :)
  • Ainz
    #75694
    Üdv!

    Most vettem meg újra a gamet 2 nappal ezelőtt .... inferno óta nem játszottam.. :>
    Mi a trükkje, hogy DH GR 80+ nem mindig kap one shotot ? nem egy videóba látom, hogy simán áll a sok szarba és nem hal meg instant..
    Jelenleg GR 40 easy... hozzám se érnek.. multishot build 1.160.000 damage.
  • morcosqtya
    #75693
    kipróbálom majd furnace-el is.
  • mooo
    #75692
    Tudom milyen a Zunimassa WD, mert azzal csináltam meg először a GR70-et. 1db ancienttel, ami a fegyver volt.
    De gyorsan csináltam inkább egy DH-t, mert nem szeretem a WD-t ^^
    Szerk: GR-re jobban jársz Furnaceval mint Ingeommal szvsz...
    Utoljára szerkesztette: mooo, 2017.04.13. 20:21:38
  • morcosqtya
    #75691
    Build: Zunimassa.
    Taktika: elitekig elfutok, rájuk piranhadó, + tömegbe soul harvest, +firebats ahol a gargantuanok ütnek.
    Sok lehetőség nincs, így kell csinálni.

    Most GR65-öt meg tudtam csinálni. Már csak 5 szint.

    Jó a WD de lassú, és az a gond ha beakadnak a gargantuanok kis moboknál akkor nem haladós. Futni kell, de a jaunt cooldownja is függ ugye a cuccok képességeitől, stb.
    Kockában bent van a cd csökkentő In Geom.
  • undY1ng #75690
    Nekem még semmilyen primal leg nem esett, pedig már 1 hete megvan a gr70..... ér-de-kes.
  • mooo
    #75689
    Akkor vagy a build rossz vagy a taktikád.
  • morcosqtya
    #75688
    Van négy Ancim, 3 augmentálva és a sebzésem még nem elegendő a GR 65-höz...
    Szóval ha a ráolvasás nem segít akkor csak az ancientek+augmentálás...
  • mooo
    #75687
    Nem szükséges Ancient a GR70-hez...
  • morcosqtya
    #75686
    Na, a GR64 már megcsinálható a witch dokimmal de kicsit megakadtam. Jó egy hete nem dob ancientet a build szükséges darabjaiból.
    Jó lenne már lenyomni a GR70-et....
  • Lacc 88
    #75685
    Köszi a válaszokat. Ideje lesz akkor spórolni és újra tanulni a játék apróságait :D
  • pjboy091
    #75684
    Asszem, ha a főmenüben nyomsz egy escape-et, akkor egyebek mellett találsz egy what's news nevű menüt. Ott egyesével végigolvashatod az összes nagyobb újítást 2.0-tól kezdve.

    Tipp: Vedd meg a kieget. Anélkül egyszerűen nincs értelme játszani. Minden újítás az adventure módra épül.
    Utoljára szerkesztette: pjboy091, 2017.04.12. 23:49:55
  • PetruZ
    #75683
    Attól függ, mikor hagytad abba, de ha már a RoS előtt kiszálltál, akkor rengeteg minden változott (AH ment, adventure mód jött, skillek változtak, lvl 70 és paragon, season kihívások (éppen az s10 megy), stb.). Egyvalami nem: ölj meg mindent a térképen. :)
  • Count Adyn
    #75682
    Éés következőre meg 4 perc alatt lement egy lol, köszi Sg :D
  • Count Adyn
    #75681
    wáh kihullik a hajam lassan TX riftet kéne 6 percen belül letolni de persze amikor végre megfelelő a népsűrűség/map akkor zsákutcába fordulok valahol, folyamatosan 6:30 körüli runokat megyek eh:D
  • Lacc 88
    #75680
    ÉS van valami nagyobb összefoglaló, hogy mi mindenről maradtam le? Elég komoly lemaradásba kerültem.
  • PetruZ
    #75679
    Igen, a nekróhoz kelleni fog a RoS.
  • Lacc 88
    #75678
    Srácok a necro miatt vissza akarok majd térni a játékoz. de nem vettem meg a kiegészítőt csak az alappal toltam egy darabig. A necrohoz azt is be kell majd szereznem vagy hogy a rákba lesz most ez :D
  • PetruZ
    #75677
    Necro skill overview (egyelőre csak béta előtti, kezdeti állapotok, biztos lesz sok változás bennük)
  • Nortai
    #75676
    Az, de valakivel az elmúlt 2 évnyi fejlesztéseket ki kell fizettetni. A többi játékuk mind termeli a pénzt, mert van bennünk mikro tranzakció vagy egyéb rendezvények végett (Lásd: SC2). Ebből meg kivették anno, ez a játékuk csak viszi a pénzt. Maradt ez a húzásuk. Ez van. :/
  • SLICK
    #75675
    20 $ kibaszott nagy lehúzás egy karakterért....
  • Daermon
    #75674
    Hát szerintem 10€ lenne a megfelelő, tehát 19,99€ lesz :D
  • pimpi001
    #75673
    jaja megveszem en is de azert kivancsi vagyok nagyon mennyire lessz draga....... csak blizzard cucc
  • Daermon
    #75672
    Ilyen hamar? Na akkor a megjelenés sincs messze. 1-1,5 hónap talán :)
    Még nem jött nekem se, de majd lesegetem. Pre-order lehetőség lehetne már.