78939
  • pimpi001
    #75671
    elindult a necro beta. valaki kapott meghivot? en nem. most lestem. :P
  • Nomad90Hun
    #75670
    Nekem olyan volt multkor, hogy indulás után mintha kifagyott volna, de aztán kb. 1-2 perc gondolkodás után mégis elindult.

    Más:
    Dh-val megvan a 70-es GR viszont picit unom már az ugra bugrát szerintetek mit kezdjek altnak? Monk-on vivódok de nem akart neki multkor esni semmi.
  • undY1ng #75669
    Másnak is csinál olyat a játék, hogy nem indul el? Feladatkezelőben pedig de.... és csak egy pc restart után működik......És az app-ban is azt írja, hogy running.
  • Count Adyn
    #75668
    beszart az egész, dolgoznak rajta:)
  • Maycom45
    #75667
    Nem enged be a diabló 3 szervere Cod 3025
  • Jani Hun
    #75666
    Volt elözö szeazonbe egy kalandom.
    Van egy nagyon jo barátom, neki egy barátja, és a barátom barátjának van egy haverja, nevezzük el X-nek :D
    Az a léyneg hogy 4en toltuk a D3-t , nekem esett rama gift, mondom odadom barátomnak, X gyorsan felvette a földröl és baszott visszaadni, na mondom ok, namindegy, De volt oylan is hogy valami anci fegyver esett neki, és jó lett volna nekem, erre rerollolt rajta valami abilityt, megmutatta, majd kidobta a forgotten soult hogy tessék itt a fegyver.
    X meg az eggyik haverja anno azzal is szorakoztak hogy bountyt végigtolták, 1-2t nem csinátlak meg és gyorsba ki kickelték a másik két tagot, mielött a reward chesteket megkapták volna.
    Volt hogy bountyzni mentünk, ketten nagyon jo barátommal toltuk becsületesen, X pedig elment goblinokat keresni, bountykra meg szart. Kb 3-4 ilyen alkalommal játszottam vele, azóta hálistennek nem láttam:D

    TL;DR ja, vannak undorito emberek, énis ismerek hasonlot sajnos.
  • mooo
    #75665
    Az más akkor, de én rengetegszer találkozok olyannal hogy amíg teljesen megcsinálok egy actot, addig más 1-2 kész bountynál tart. Persze hogy mérges vagyok.
  • undY1ng #75664
    Teljesen rendben volt az illető gearje. Semmi hibája nem volt, csak az, hogy pár másodperccel később ölte a packokat. Ennyi a történet. Attól még toxic a világ és köztudottan az emberiség 80% rosszindulatú.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2017.04.09. 15:13:25
  • mooo
    #75663
    Mert az persze nem baj, ha valaki aki alkalmatlan a t13-ra ahelyett hogy menne t10-re,vagy oda ahova a gearje szerint való, inkább fogja magát és bemegy leechelni T13-ra hogy majd a többi úgy is megoldja...
  • undY1ng #75662
    Azért hihetetlen, hogy mennyi barátságtalan retardált ember van ebben a játékban is.
    Beléptem egy T13-as public játékba és pár perc elteltével kickelni akarták az egyik crusadert olyan ürügyekkel, hogy "slow, noob, etc".
    Csak annyit írtam (illetve kérdeztem), hogy "????", aztán engem kickeltek, mert nem fogadtam el. Aztán rám írtak, hogy mennyire sírok és szánalmas vagyok, hogy nem fogadtam el. Visszakérdeztem, hogy ha én vagyok a szánalmas, akkor miért ő ír rám. Aztán ennyi volt a beszélgetés.. Kár, hogy még nem találták fel a monitoron átnyúlást és fejbeb*szást ebben a világban..
  • undY1ng #75661
    Köszi!!
    4. próbára sikerült... sima 1 óra! :D
  • malter
    #75660
    grat:)sok probalkozas volt?most kene megcsinalnom:P
  • undY1ng #75659
    YESS!!!! Boss mode solo.
    Csak dicsekedni szerettem volna. :(
  • TBTPumpa
    #75658
    19.99 euróra tippelik, április végén/május elején indul a bétateszt a PTR szerveren és még az idei BlizzCon előtt (várhatóan szeptember-október) elérhető lesz a nagyközönség számára is.
  • Nomad90Hun
    #75657
    Gondolom majd release elött 1-2 héttel lesz megadva, bár én olyan 5-15 euro között számítok rá, hogy valahogy úgy fogják belőni.
  • malter
    #75656
    én para 473 gr 66
    monk inna
    necro árárol nincs semmi info?
  • Nomad90Hun
    #75655
    para level 290 Gr 50 v 52 Shadow DH. tegnap leraktam alig 2 két napja kezdtem épp nem vagyok otthon.
  • mikromanus
    #75654
    Plevel 458 DMo-spectral-melee-lightning wizarddal GR 62-ig vittem eddig. 1-2 szint benne lehet (kis szerencsével és stabilabb nettel), de az ancient weapon nagyon hiányzik...
  • undY1ng #75653
    440, 63, wiz dmo
  • pimpi001
    #75652
    para 372, GR59
    Witch Doki, Zunimassa
  • morcosqtya
    #75651
    Ti most hol jártok a season-ben? Para lvl és solo grift lvl?
    Én para 515, GR56
    Witch Doki, Zunimassa
  • Nortai
    #75650
    Ez nem vicces, megtörtént eset! :'(
  • morcosqtya
    #75649
    "Komolyan várom, hogy mikor dobja az első Primal Puzzle Ringet."

    :DDDDDD
  • Jani Hun
    #75648
    Pedig blackthonrnál nincs jobb!
    Mi kadalátol nem is a lege vagy setre megyünk, hanem hogy hányból hány sárga chest, vagy blackthone öv:D
  • plutoka
    #75647
    Mókás ez a Primal Ancient megoldás. Eddig kaptam 5-t, a velem Groupban lévő haverok 0-t. Az 5-ből egy volt egy DMO fejes, amit használni is tudnék, a többi kétkezes Staff, Mace és a legjobb, Blackthorne setből nadrág. Még poénból se tudom őket használni Wizardal. Komolyan várom, hogy mikor dobja az első Primal Puzzle Ringet.
  • undY1ng #75646
    Hát akkor magyarán 0 esély. Az már a D3 bétánál is be volt jelölve, azóta se volt semmiben sem szerencsém. :)
  • pimpi001
    #75645
    kicsi info
  • Nortai
    #75644
    Biztos lesz valami pre-order dolog és aki előfizet rá annak elérhető lesz PTR-en is.
  • undY1ng #75643
    Ez a necro beta test mindenkinek kipróbálható lesz?
  • undY1ng #75642
    Tudom, hogy nem lehetetlen, de szeretnék még egészséges maradni a hátralévő életemben.
  • undY1ng #75641
    Hát ez a conquest kiégetett,, hogy 20 perc alatt öld meg az összes boss-t. :(
    Elég is volt.
  • pjboy091
    #75640
    Engem is folyton disconnectel, de én eszt betudom az ótvaros tanyasi parabolás netem-nek.
  • pjboy091
    #75639
    Hehe ... vagy lehet hogy eltolják év végére, hogy azért valamit lehessen mutogatni a Blizzconon.
  • shaba23 #75638
    Valaki ráérő unalmas perceiben nem érne rá felhúzni 70re? mostanában lenne némi időm újra diablozni, de a lvlinget már nem bírom úgy idegekkel mint rég :(
    Bigtatanka#2973
    Utoljára szerkesztette: shaba23, 2017.04.05. 19:14:13
  • morcosqtya
    #75637
    Még csak nem is azt mondták hogy "akkor jelenik meg" hanem, hogy "2017 második felére összpontosítunk"... ez azért lazább és megengedőbb önmagukra vonatkozóan. Bár elég nagy blama lenne mostmár ennyit várni két új modellre meg 4 setre... gyász.
  • morcosqtya
    #75636
    Ha a Blizzard 2 db fejlesztőjén múlik (úgy tudom ennyien dolgoznak jelenleg a D3-on) akkor még az is lehet hogy csak 2018-ban jön... :(
  • undY1ng #75635
    Nálam minden jó!
  • Maycom45
    #75634
    Állandóan kb 15 percenként megszakad: "Lost Connection" üzenettel - ez a szerver hibája?
  • Daermon
    #75633
    Én a tegnapot is későnek tartom :D
  • pjboy091
    #75632
    Nem emlékszem, hogy említették volna azt hogy nyáron jelenik meg a necro. Csupán annyit írnak, hogy valamikor 2017 második felében. Nekem az a júni 29. kissé korainak tűnik. Szerintem igen csak szeptember - október körül lesz az.