78937
  • Mirk
    #75749
    Tudok róla, nem is mondtam, hogy általában a marauder gyenge, az Enyém volt az, mert elvi megfontolásból nem akarok cluster bombot használni:) Remélem így már érthető, tudok róla, hogy hellcattal és bombsal tök erős lehetnék, de inkább élvezni akarom a játékot és a saját korlátaimon belül erősödni! :)
    A szívem csücske a multishot marauder lenne, de ahhoz nincs jó fegyverem.
  • cleric
    #75748
    Viszont abból kiindulva, hogy gond volt az életbenmaradással, ha a zoey-t hellcatra cseréled, akkor kanaiba tedd vissza az elusive ringet, mert megdugnak megint az első sarkon :)
  • Lammer
    #75747
    jah ha esetleg van UE szetted és szeretnél egy "mozgékony" ámde baromi hatásos buildet, akkor tessék (beltről jutott eszembe, sokat toltam mostanság vele)

    DH, generátor build
  • Lammer
    #75746
    Mirk: " A cluster bombsot ki nem állhatom" vs "gyenge a marauder" storyhoz szólnék hozzá! :)

    Az ugye megvan, hogy van egy ilyen belt, hogy hellcat waistguard? :)

    Gyakorlatilag ez az ami kiemeli a dolgot a többi rúna közül és életképessé teszi a buildet, csak azért írom, mert Sunrider linkelte a dolgot és még valszin mindég nem esett le a dolog! Olvasd csak el a narancssárga részt és rájössz, hogy NAGYON nem gyenge az :)
  • Mirk
    #75745
    Cseréltem opciót a helmben, meg a ringekben és beraktam a wraps of clarityt. A cluster bombsot ki nem állhatom, úgyhpgy loaded for beart használtam annak is fire sebzése van, amit megdob a clarity. Ambush helyett steady aim és stricken helyett visszaraktam az esotericet, hogy ne essek össze olyan könnyen.
    Első próbálkozásra meg is lett a 70 :)
    Köszönöm a segítséget.

    (Valamiért én azt hittem, hogy a crit rate-nek 50% a felső határa... ne kérdezzétek honnan, talán egy másik játékkal kevertem.)
    Utoljára szerkesztette: Mirk, 2017.05.22. 10:00:17
  • cleric
    #75744
    Helm: vit helyett cluster +15%
    Boots: cluster +15%
    Wrists: Nemezis helyett wraps of clarity (6 chc alap, jó lenne +15% fire)
    Ring: kéne 6+6 chc
    HF ring passzív nem a legjobb sajna, dex helyett +15% fire
    Quiver: socket helyett area damage (sentry 100% kéne, az mindjárt +11% damage)
    Cluster arrow - cluster bomb
    Kanaiba obsidian ring, és ha megvan így is a perma vengeance, akkor helmbe mehet vit gem
    Dex gem mindenhova + caldesann az ancikba
    Ambush helyett grenadier, sőt sc-ben én awareness helyett steady aim-et raknám be

    Így első ránézésre. Próbáld ki, amit lehet, aztán mondd mi lett.
  • Mirk
    #75743
    https://eu.battle.net/d3/en/profile/Mirk-2305/hero/93030840
  • cleric
    #75742
    "Ezek szerint ne várjak sokat ettől a szettől?"

    De. DH bármelyik szettje alkalmas a GR70-re. Én mara/shadow szettben toltam, de nem az optimálisban.
    Ez úgy van, hogy kettő közül választhatsz: lemásolod a top playerek fullra optimalizált build-jét, vagy variálsz magadnak egyet. A jelenlegi meta nem ad túl sok mozgásteret, a magas GR-ek nagyjából egyféleképpen tolhatók. A többi build amolyan "fun" jellegű (szerintem azért a 70 lemegy még komolyabb változtatásokkal (nekem például sem a skillek, sem a passzívok, sem a gemek nem olyanok, mint ami a legjobb lenne, mert nekem így kényelmes - mivel elég defenzív, ezért a komolyabb GR-ekhez viszont csapat kell).
    Ha 70-en gyorsan halsz az nem oké, ott egyáltalán nem kéne halnod. Esetleg linkeld be a karidat.
  • Mirk
    #75741
    Nem bombázót használok, hanem shooting starst, a rakétás cluster arrowt. A cluster bombs ennyivel erősebb?
  • Sunrider924
    #75740
    Gyenge Marauder

    @Nomad90Hun- hogy lehetne elerni hogy hulyesegeket ne irjal tenykent, hanem ird oda hogy velemenyed szerint? A Marauder annyira gyenge set hogy Wudijo azzal csinalt dh szezon rekordot egy vagy ket szezonnal korabban, most lusta vagyok belepni es kikeresni de 98 folott tolta a "gyenge/kezdo/ingyen" set-el.
    Az meg hogy a tultapolt shadow setel neked is megy azt mutatja mennyire el van baszva az a szet dehat ez a musorszam minden szezonban: van egy set minden classnal ami toronymagasan jobb a tobbihez kepest es a blizzard ugy gondolja/ohajta hogy mindenki azzal tolja...
  • mooo
    #75739
    Nem a szettel van a gond, mert bármelyikkel meglehet csinálni a GR70-et, hanem inkább rossz stat/hiányzó cucc/skill valamelyike.
  • Mirk
    #75738
    Tudom, hogy most nem ez a sláger szett, de nekem ez tetszik, ezt akarom használni. GR 55 kb 5 perc alatt lemegy, 55-60-at szoktam farmolni. Ezek szerint ne várjak sokat ettől a szettől?
  • Nomad90Hun
    #75737
    Válts set-et. Nem véletlen volt a Marauder most kezdő "ingyen" set, gyenge, arra jó, hogy T5 max T6-on menj vele nemhogy GR70-en ami kb T14 lenne. Javaslom, hogy ha megy T4-5-6 effektíven (5 perc körül lemegy a GR ami T5-nek felel meg mondjuk) akkor farmold azt, és onnét szedd ki magadnak a geart, most a Shadow imaple-el menő, meg az Unhallowed set gránátos builden ahogy néztem. Shadow settel nekem olyan para 400 fölött nemsokkal megvolt a GR70, mondjuk ha van 1 klánod az is segíteni tud a helyzeteden.
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2017.05.21. 19:01:27
  • Mirk
    #75736
    Mégis mennyi paragon kell gr70-hez? 620 vagyok és még mindig nem megy. Cluster arrow marauder DH, anci fegyver és tegez, a setből is már vagy 3-4 anci, amuletből még nincs tökéletes, de elmegy. 1,1 millió sebzéssel nagyon lassan ölök 70-es szinten, de ha minden követ emeraldra cserélek, akkor túl könnyen halok és azzal is csak max 1,25 millióig tudom feltornázni a sebzést. Valakinek valami tipp?
  • Synchronous
    #75735
    Nem műxik a Dark mod, illetve eddig jó volt, majd a Battlenet frissítette a játékot és azóta nem lehet aktiválni... pedig annyit dobott a sötétebb tónus a hangulaton... ha újra felteszem a modot, menni fog?
  • McFrost
    #75734
    Értem, köszönöm!
  • morcosqtya
    #75733
    70 felett indulnak a paragon szintek.
  • McFrost
    #75732
    Elértem a 60. szintet, sőt a 62-et is. Nem kapok paragon pontot? Nem teljesen értem, hogy is működik ez.
  • morcosqtya
    #75731
    Az S11-el szerintem nem jönnek új szörnyek.
  • PetruZ
    #75730
    A D2-ben voltak vámpírok, alapvetően caster+lifesteal szerepben. Sőt, a D2-es nekró is tudott vámpír lenni egy bizonyos set minden darabját viselve. Nem lehetetlen, hogy a nekró kieg-gel visszatérnek a D3-ba is, mint szörnyek.
  • Nomad90Hun
    #75729
    Amúgy a napokban necro kapcsán elkapott a gondolat, hogy miért nincsenek a diabloban vámpírok?

    Varázslók, démonok, csontvázak, stb van, de vámpírok vajon mért nem? Westmarch-hoz pl. még illene is, vagy New Tristram környékén is el tudom képzelni, hogy lenne 1-1 fészek.
    Akkor már bejöhetne esetleg játszható kasztként a vámpír nagyúr, akár kevert dex vagy str + int kasztként amolyan akár tankossá is tehető warlock szerűségnek képzelném el. Még csak nem is lenne lehetetlen, kicsit megmozgatnák blizzék a szürkeállományt simán be lehetne adni, hogy ad 1 valami kellően erős démonnal valakik újat húztak és elátkozta őket, esetleg "áldást" kértek tőle és kapták ezt, vagy ad 2 mondjuk 1 Kulle-hoz hasonló elmebeteg fazon mondjuk valami kísérletezgetés eredményeként hozott létre pár emberből vámpírokat, és onnantól már sejthető, hogy mi lesz. Ezzel jöhetne 1 pár új bounty is például, 1-2 új ellenfél stb.
  • McFrost
    #75728
    Köszönöm!
  • Nortai
    #75727
    ACT3 - Ruins of Sescheron (térképen megtalálod) pályán kell végig verekedned magad és a végén lesz maga a Kanai’s Cube. Majd a kezdőhelyen megjelenik maga a cube és utána tudod használni mindig.
    Utoljára szerkesztette: Nortai, 2017.05.09. 20:30:12
  • McFrost
    #75726
    Ez mikor lesz? Amúgy kettő van belőle.
  • Nortai
    #75725
    A fegyvered ne dobd el majd, mert tudsz vele nyitni bocis pályát ha megszerzed a cube-ot. Abba natur belerakod a fegyvert és transmute és nyílik is a portál. (fegyver elveszik majd)
  • McFrost
    #75724
    De melyik? :)
    Hobbi diablós lennék, Act 2-ben vagyok, 56. szintű. Jelenleg élvezem a szólózást.
    Ez a barbárom, nem nagy szám, de élvezem.
  • Nomad90Hun
    #75723
    ÖÖÖÖ nem ma kezdtem a barbot ( kis szünet után seasonben újra whirlwind-ezek most ), de az egyik primary skill az tudja, mondjuk felváltva csapkod vele nem egyszerre de tudja. Más kérdés, hogy solo-ban nem sok értelme akad mostanság tolni, jobban jársz ha keresel magadnak 1 klánt ök segítenek majd valószínűleg ( gyűjtőklánoktól óvakodj mint az ördögtől ) felhúzni a karidat meg gearelni is.
  • McFrost
    #75722
    Lenne egy amatőr kérdésem: a barbárom tud kétkezes harcot, tehát mind2 kezében egy-egy fejsze és egyszerre csap oda velük? Mert most 2kezes bárddal csapkodok, de be tudok rakni egy-egy fejszét, ám ahogy nézem, mindig csak jobb kézzel aprít.
  • Daermon
    #75721
    Én is így tippeltem. És "véletlen" pont júniusban van a D2 szülinapja is :)
  • Nomad90Hun
    #75720
    Mondjuk, ha valakinek ott van az aláírásban a battle tag-je pl. akkor nem hiszem, hogy haragudna ha felveszed.
    Onnantól már nincs megállás a lejtőn, csak figyelj arra, hogy útközben eléd fog ugrani pár rondaság, de öket jól arcon kell rúgni, és kész.

    Más:
    Okosok úgy spekulálnak, hogy jövő hónapban kezdődik majd S11, és azzal jön a Necro, mert ptr-en jelenleg S11 teszt megy és ott már benne van a Necro is.
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2017.05.09. 10:00:09
  • undY1ng #75719
    CDkeys.
  • datango
    #75718
    en megvettem de nincs jatekos ismerösöm jatekon belül akivel jatszhatnek, hogy lehet ismerkedni ? :)
  • Nortai
    #75717
    Igazából úgy ha magától Blizzardtól veszed a Battle Chest-et. Vannak oldalak ahol 2-3 euróval olcsóbb, de annyit nem ér meg, hogy ne Blizzardtól vegyük meg egyből.
  • aaasdd
    #75716
    sziasztok!
    diablo 3 megvásárlásán gondolkozom, tudnátok segíteni hogy hol és mennyiért lehet legolcsóbban megszerezni a játékot?
    előre is köszi
  • McFrost
    #75715
    Köszönöm!
    2.5 van most ahogy nézem.
    Video kártyát frissítettem.
    Akkor újra rakom.
  • Count Adyn
    #75714
    2.4 csinalta ezt allitolag sokat:)
    kb ezeket javasolták meg az imadkozást:)
    -reinstall game
    -delete all files in the temp.dir
    -vide card driver update
  • McFrost
    #75713
    Helló!
    Húsvétkor kezdtem a játékot. Lenne egy olyan problémám, hogy ha vissza teleportálok a táborba és belenézek a ládámba, akkor meghal a játék. Fekete képernyő, a hang beakad, és a gépet újra kell indítanom, mert semmire nem reagál. Csak ennél a játéknál és csak ilyen szituációban. Ötlet, tipp? Hallott már valaki ilyenről?
  • mikromanus
    #75712
    Kis melee wizard. Ha valaki kipróbálna kicsit mást a starcraft-wizardon túl.
    Diablo 3 Spectral Wizard Torment 12 - Rift

    Én mindenesetre jól elvagyok vele...
  • Daermon
    #75711
    Én is igy tippelem.
  • mikromanus
    #75710
    Picit bugos, vagy nem létezik a balance. Az a 57millió*1milliárd sebzés (57*10 a 15.-en) egy ütésen picit odab@sz. :)
    Úgy érezhették jobb javítani mielőtt teljesen leégetik magukat és a nekrót a meglévő férc verzióval...
    Addig teszteljétek a patch többi részét!