78966
  • Mirk
    #76098
    Hol lehet megvenni a nekro kiegészítőt? Eddig mindenhol csak ps4-re láttam, PC-re hol van?
  • Jani Hun
    #76097
    + van olyan "sas" szárny ami egy bizonyos ládából esik egy bizonyos helyen. a láda spawnolási esélye olyan 1% körül van, nekem 4 óra farm alatt lett meg (kb 2 perc alatt végigmentem a pályán, szal 30*4=120. prtobálkozásra spawnolt be a láda.) googlizz rá, diablo 3 cosmetics nemtudom itt fennvan e minden pet, de egész jol leir mindent
  • PetruZ
    #76096
    Illetve a két spéci szárny a Collector's Edition-ból. Az ezüstfehér az alap CE, az aranyszínű a RoS CE-ből jön, ezek nem voltak Season-ból megszerezhetők.
  • coolpet
    #76095
    Ahh bebugzott a jatek...
    Kikockaztam az unhallowed armort, es oneshotolok mindenkit T9-en riftben.
    Eddig meg T8-ban alig lett meg 3. nekifutasra a GR, hoyg 9-re mehessek...
  • coolpet
    #76094
    Akkor azokat mar buktam ugye? Nem lehet megszerezni oket?
  • undY1ng #76093
    Előző szezon rewardokból!
  • coolpet
    #76092
    Sziasztok!

    En most csatlakoztam be az eventelesbe, itt a season 12-nel.
    Megvan a D3 + Crusader + nekro.
    Honnan van egy csomo playernek olyan angyalszarnya? meg masmilyen petje?

    Nekem csak az alap nekro pet van meg csont szarny meg az s4 journal teljesiteskor kapott szarny.
  • coolpet
    #76091
    Sziasztok!

    Jatszanak magyarokkal, de csak lurko van a friend listamon.
    Aki szokta tolni felvenne? coolpet#2467

    Koszi!
  • hawkie22
    #76090
    Késöbb azért nem lesz ilyen, hogy 20mp-nként boss pakk, mert magasabbb szinten jobban skálázódik az elitek HP-ja, viszont a dmg-ed nem skálázódik ugyanolyan mértékben. Tehát ha valamennyivel is, de lassabban fogsz ölni. Ergo növelned kell a gem szintjét, hogy szinten tartsd magad. Nemhiába mennek a Leaderboard-vezetök 100+-os gemekkel.
  • coolpet
    #76089
    En ugy olvastam, hogy lvl25-opn mar vagy 1 perc 20% damage bonuszt ad + fixen 15%-ot az elitek es bossok ellen.

    Ha novelem akkor csak az idejet tolom ki az aktivitasanak nem?

    Torment szinteken 20 masodpercenkent botlok boss pakkokba, szoval szinte allando lehet a damage bonusz, vagy tevedek?
  • hawkie22
    #76088
    Nemcsak hogy érdemes, kell is. De még inkább magasabb szintre. Nekem jelenleg a 3 bent lévö gemem 70-es.

    #76086: Java33: én magasabb GR-re Inarius set-et használom a Bone Armorral, de a Rathma (pet) set se rossz, azzal lett meg a GR70. Nekem Rathma set esetén Pain Enhancer, Esoteric Alteration meg az Enforcer van bent gemként. Kockában meg Tasker kesztyü, Krysbin gyürü meg Reilena's Shadowhook fegyverként. Sokan a Compass Rose mellett a Convention gyürüt veszik fel, én a Circle of Nailuj's Evol-t használom, ugyanannyi Essence-böl dupla annyi Skeletal Mage-d van. :)
  • Jani Hun
    #76087
    Én mindig azt huzom elsőnek, igen. Amugy nézz utána neten hogy ahoz a setthez ami neked tetszik milyen gemek kellenek, és amig nicns meg mind a három azt huzd fel 25re, ha kiesik ami kell akkor az legyen a második, majd a következö harmadik, és ha a 3. szükséges is megvan lvl 25ön akor cseréld le a bane of the powerfult. Én legalábbis igy szoktam.
  • Java33
    #76086
    Sziasztok.
    S12-t elkezdtem én is Necroval visszatérőként. Néztem top buildeket, de sajnos petes buildet nem nagyon láttam, így hát fel is hagytam a nézegetéssel.
    Kérdésem lenne, hogy speckó socketnek mit ajánlotok. Most a petes, poison és lighting van bent. Farmolom a setet hozzá. Kockába is kellene valami majd, mert az se fix még. G37 megy.., de látok másokat, akik csak szaladnak a pályán és fekszik az egész mindenség...
    Hát nem tudom, csak bízni tudok benne, hogy egyszer én is úgy fogok szaladgálni..
  • coolpet
    #76085
    Nosza megvan GR20 solo is :D

    Mar csak a receptek kellenek es megvan s journal 4 is, bar mar megvan a nat set.
    Van egy ilyen kovem, lvl13-on van: http://diablo.wikia.com/wiki/Bane_of_the_Powerful
    Erdemes felhuzni lvl25-ig?
  • coolpet
    #76084
    Jaja azt eszrevettem, de a kek sort nem tudtam.
  • PetruZ
    #76083
    Ha "kék" sor, akkor elvileg igen. Ha berakod transmogrify-ra, mutatja, milyen sorokat lehet cserélni. Mellette van egy kis kérdőjel, ami felsorolja, mikre lehet átváltani az adott sort. Aztán innetől szerencse kérdése, mikor jön ki. :) De egy tárgyon csak egy sort lehet cserélni (akárhányszor).
    Utoljára szerkesztette: PetruZ, 2017.11.27. 20:21:43
  • coolpet
    #76082
    A transmorgifynel at tudom allitani a set targy altal adott skillt egy masikra? Ha jol emlekszem a Natalya set amit kaptam (4db, es +ban megvan a gatya) a cluster arrow-ra ad bonuszt. En a Multishotra akarom beallitani.
  • PetruZ
    #76081
    A set-ek egyben számítanak és a megfelelő skillekkel (meg a cube-ban beállított tárgyakkal) párosítva. Lehet, hogy külön-külön gyengének tűnnek, de együtt többre képesek, főleg, ha majd elkezded a megfelelő gem-eket is bepakolni a socket-ekbe. A diablofans.com-on érdemes nézegetni a build-eket, figyelni, mi mivel dolgozik össze, miért választották ezt, vagy azt.
    (A Haedrig"s Gift mindig egy teljes set-et ad, amit a szezonban kiválasztanak az egyes kasztoknak. Ez inkább segítség, mint ultimate form, idővel le lesznek cserélve ancient tárgyakra, vagy más set-ekre, játékstílustól függően.)
  • coolpet
    #76080
    Megvannak a giftek, de jobb set es legendary cuccaim vannak :( Lehet egyben a set jo lesz, de igy egyesvel meg nem igazan.
  • coolpet
    #76079
    Ha nem lenne time limites talán megoldanám :)
    Ha a hatred nem fogyna el 4-5 Multishot után az is frankó lenne :)

    Rá kell szállnom a stat cserére, és generate hatred on hites itemeket kell gyártanom.

    Egyébként poénból kipróbáltam a 7es torment riftet, majdnem bedaráltak a bejáratnál :D
  • Jabar
    #76078
    Gr20 még az előtt kell hogy megkapná a teljes set-et, mondjuk úgy sem túl nehéz.
  • PetruZ
    #76077
    Elég szembetűnő, mert bal lent a chat ablaknál jelenik meg egy kis levélke. Csak azzal a karakterrel vedd ki, akivel játszani is akarsz, mert egy szezon alatt csak a 2., 3., és 4. chapter befejezése után kapsz egyet-egyet (egy set két darabját), és nincs tovább.
  • coolpet
    #76076
    Haedrig a kovacs? Allitolag kaptam mar giftet, de meg nem vettem ki. Hogy lehet?
    Odasetalok hozza es szolok adjad ide? :)
  • PetruZ
    #76075
    Recipe főleg bounty-ból jön. Egy.-egy pályán csináld meg mindet és a jutalomból esik. Receptes goblin igen ritka...
    A GR20 meg könnyű, ha megcsináltad mind a 4 fejezetet és a Haedrig's Gift-eket egy karakterrel vetted ki, mert akkor egy teljes set-et kapsz. Utána már csak hozzá kell igazítani a skilljeidet. Ha keverted a karaktereket, akkor nehezebb lesz és tovább tart, de egyáltalán nem lehetetlen.
  • Jabar
    #76074
    Act-os bounty küldetés jutalom ládából illetve goblinokból eshetnek receptek jc-hez, 20as GR meg majd lemegy ne aggódj :)
  • coolpet
    #76073
    Na kozben megvannak a dolgok, annyi kell hogy hol poyognak receptek? Meg hat a T4 solo GR az nem fog menni :)
  • coolpet
    #76072
    Na szepen haladok.
    Season journal 4-et csinagatom. 2 kerdes:
    Hogy lehet megtanulni 5 jevelcrafting recipet?
    Mas: Hogy lehet upgradelni egy rare itemet a kanai cubeban?

    Betettem egy rare quivert, majd kivalasztottam egy legendary quiver tulajdonsagot amit elotte zuztam szet. Nyomtam gombot azt mondta hogy no-no.

    Mit kell csinalni?
  • undY1ng #76071
    Akkor szerencsés voltál! Mert nekem a HC haláljaim 85% blizz dc miatt volt, a maradék 15% meg saját balfék retardizm miatt.
  • coolpet
    #76070
    Grat!
  • dante3
    #76069
    Ahogy gondolod, ha fent vagyok nyugodtan írj rám! 62-röl 70 kb. 1 perc lenne :)
    Ezen a napon én is ritkábban vagyok, ma 5 éves a lányom :)
  • coolpet
    #76068
    Köszi, gyerek mellett nemtudom mikor lesz időm játszani, de most lvl62 vagyok, felhuzom előbb 70-re, hogy tudjak feljebb menni.
  • dante3
    #76067
    Felvettelek barátlistára, ha gondolod nagyon szívesen felrántom a DH-et!
  • coolpet
    #76066
    Hat en D2-ben 3x inditottam HC karit.
    2nek connection interrupted lett a vege, a harmadik meg elhasalt Night act2ben lvl41-en.

    Na onnantol fogva rajottem, nem nekem valo :)
  • Dlot
    #76065
    Tervezési, kivitelezési hiba, előre nem gondolkodás, kapkodás okozza a HC RIP-ek jó részét. Jó erőforrás menedzsmenttel a kari halál is kezelhető. Nekem soha nem okozott halált technikai hiba, lehet mázlis vagyok. Saját előre nem látásom viszont sokszor kinyírt.
  • coolpet
    #76064
    este tolok kicsit tervek szerint. Esetleg nem tudnal felhuzni lvl70-ig? + torment szinteken at? HOgy tudjak csatlakozni a zuzosokhoz? :)
  • coolpet
    #76063
    Na a HC-nak nem latom ertelmet :) Meghalsz lag vagy tul eros boss miatt, vagy csak becsuszik egy kis hiba, vagy DC oli ki a karaktert, es vege tobb heti honapnyi melodnak.
  • PetruZ
    #76062
    Szerver crash volt/van az EU oldalon, állítólag komplett HC klánok estek ki, amikor a karaktereik kihaltak.
  • PetruZ
    #76061
    Engem nagyon be sem akart engedni délután több percet kellett várni. Már tegnap estefelé is voltak kis késések játék közben. Lehet, megint DDoS-olják őket, vagy valami más gubanc van.
  • coolpet
    #76060
    szokott ilyen lenni hogy kidobal a login screenre?
  • coolpet
    #76059
    Szerintem tegnap este igen