78966
  • PetruZ
    #76058
    Próbáltalak felvenni barátlistára, de nem jeleztél vissza.
  • coolpet
    #76057
    Akkor en mar nem tudom huzatni magam...
  • undY1ng #76056
    Mindenki max. szinten. Kis szintű karakterek általában felboostoltatják magukat ami annyit jelent, hogy kb 10 perc alatt lvl 1-ről 70. Mindenki rushol előre a cél érdekében.
  • coolpet
    #76055
    Inditottam egy DH karaktert. Ma lvl9rol lvl20-ra jutottam, senki sem jatszik vele T5-ig latom a listat, 1-2 player max. Hol vannak az emberek?
  • Jani Hun
    #76054
    nájsz!:D, én msot kicsit megragattam gr 88 nál. miután a 700 paragon alatt 1x sem esett ki a bracer ami kéne, (upgrade rare item, kadala által sem) valamelyik nap meg 3mat dobott a gr guardian, kicsit kiábránditott az RNGESUS, na meg koliba a net is elég tré, majd hétvégén a 90et bepróbálom:D
  • maladyce
    #76053
    Sikerült délelőtt behúzni a Gr solo 100-at. ami ladder 235.-t , úgyhogy haladgat a progress szépen. :)
  • Jani Hun
    #76052
    Gratu! elözö szezonba én ladder 60 valamennyi voltam 85 soloba impale dhval. kb fél óráig aztán hirtelen 300 valamennyi másnapra 600, :D
    Mostani szezonba meg lvl 68as vagyok még csak, most nincs meg a lendület:)
    Utoljára szerkesztette: Jani Hun, 2017.11.15. 23:13:01
  • maladyce
    #76051
    Helyzetjelentés.
    Sikeresen széthenteltük magunkat Diabloban a season kezdéskor. Egész szép eredményt sikerült behúzni.
    Gr111 ladder 205

    Utoljára szerkesztette: maladyce, 2017.11.15. 11:40:31
  • Sunrider924
    #76050
    Blood Rush helyett Bone armor.
  • zsotesz
    #76049
    Én ma ezzel lehoztam a GR55-öt, damage még van benne bőven, a nagyobb gond, hogy rámfinganak és meghalok . Lehet Simulacrum helyett decrepify-t kéne használni (így az övből jönne még damage reduction), meg feltenni a travellers pledge-compass rose párost.
  • coolpet
    #76048
    hat nekialltam egy DH-nak seasonban.

    Komoly hogy nem tudok partizni, mert mindenki tormenten tolja mar?
  • PetruZ
    #76047
    A nekró burst damage-t tud, nem tud konstans dps-t nyomni. Ez a mage rúnával és a passzívokkal, max. essence-en elengedve és a csontikat is felrobbantva szinte mindent letakarít, elite-okat még gyorsabban a kalapács miatt (a maradékot meg leszedi az army). Sajnos magasabb torment szintre nem jutottam vele (T4-5-re még jó volt), ahhoz jobb cuccok és megfelelőbb kombók kellettek volna.
  • coolpet
    #76046
    Jok lennenek a magusok, csak semeddig nem tartanak.
    a 6-8 masodperc is szinte semmi, ez meg 2 masodperc?
  • PetruZ
    #76045
    Előző szezonban ez volt a nekróm. Látszik, hogy még a köveket is elfelejtettem belerakni... A lényeg, ha jól emlékszem, kis futkosás volt, összegyűjteni több lényt is, frailty rájuk, utána bone spikes-szal addig ütni, míg fel nem töltődik az essence (és a zodiac miatt a cooldown-ok is csökkentek), aztán skeletal mage, végül porszívózás. Elitek ellen a Furnace nagy segítség, oda kellett végső csapásnak az aktív command skeletons és az army is. Messze nem tökéletes és optimális, többségében tré tárgyakkal, néhol rossz kombókkal
    Most ez a WD-m. Sokkal erősebb, mint a nekró volt, bár itt mondjuk a vudu maszk elég hamar kiesett és az nagyon kell ehhez a build-hez (és a tárgyak egy része még így is elég vacak, de még nincs jobb). A passzívok közül az elsőt vszleg visszacserélem a spiritual attunement-re, mert nem igazán jó.
  • coolpet
    #76044
    En ezzel tolom, most 69-es: https://us.battle.net/d3/en/calculator/necromancer#WSYdVh!XeU!bZZZaZ
  • PetruZ
    #76043
    Mindegyikkel lehet jó DPS-t elérni és mindegyiknek meg van a megfelelő defense képessége. :)

    Ha 70-es nekróval már hard-on folyton halsz, akkor valamit nagyon nem jól csinálsz. Az előző szezont azzal nyomtam végig (csak a chapter-eket) T4-ig. Már nem emlékszem pontosan, hogy volt összerakva, de a single skeleton mage-re volt kihegyezve, amit folyton töltődő resource-szal kellett megtámogatni (minél jobban tele volt a gömb, annál többet sebzett). A corpse explosion, meg ilyenek ott már nem sokat értek, használni kellett az átkokat, illetve láttam build-eket csak egy gólemre és blood rush-ra is.
    Most, ebben a szezonban visszaálltam WD-re, mert azt szeretem a legjobban, és a 4 chapter más vasárnap (kb. 10 óra nettó játékkal) kész volt. WD-vel már 1. szinten expert-tel kezdek, és kb. a 60. szint körül már T1-re lehetett rakni. Pedig én elég casual játékos vagyok, a trükkök egy részét nem ismerem, és a tárgyakra sem vadászok.
  • coolpet
    #76042
    meg egy kerdes: DH-nak ketkezes bow, vagy 2 hand crossbow?

    HC 1.6 attack/sec mig a bow 1.4. Valamint a 2 HC az dupla damage? Mindegyikbol 670dps valtozat a max.
  • coolpet
    #76041
    Melyik az a kaszt amelyikkel jó DPS-t lehet elérni és jó defense skilljei is vannak?

    Nekro alacsonyabb szinten brutál erős, de lvl70-en Hard fokozatra átmenve elég sokat hal. A minionok nem sebeznek sokat, főleg területi sebzésük nincs. ha egy ellenfélről van szó, akkor jó, mert csontik támadás, gólem támadás, dead army, és általában annyi is neki hardon is. De csapatok ellen nem annyira ütős. Van a 15%hp alatt robban az ellen átok, az még csapatban jóféle, de amúgy egyedül halál.

    A DH ütős lehet, meg gyors is nem?

    WD nem tetszik. Barbár sem. Wizard jöhetne még szóba.
    Crushader sem rossz egy darabig, de...
  • coolpet
    #76040
    mar kezdem vagni
  • PetruZ
    #76039
    És a GR-hez lvl 70 is kell.
  • Jani Hun
    #76038
    adventure modeban 5 act van actonként 5 bounty, érdemes publicon tolni és végigcsinálni mind az 5 act bountyjait. ugyis kell a material amit ad.
    A riftes téma pedig van sima nephalem rift, annak a teljesitésekor a boss dobdobhat greater rift keytonet (tán ez a neve, lila fekete szine van) és azzal tudsz greater riftet tolni amit idöre kell megcsinálni
  • coolpet
    #76037
    Nosza.

    Nekialltam a seasonozesnek.

    Lenne par kerdesem:
    Van a large Horadrim chest, amit 5 bounty teljesitesert kapok.
    Viszont minden actban csak 5 bountit lehet letolni. Ezek mikor resetelodnek?
    A masik a riftes tema.
    Azt irja hogy kell hozza keystone. Nem tudok arrol hogy lenne nekem, nem is latom sehol, megis tudok normal riftet nyitni. Akkor ez hogy van?

    Köszi!
  • coolpet
    #76036
    este tolnek en is egyet, kene parti.

    Seasonic lvl15 koruli nekro. act2ben vagyok most oltem meg Magdha-t.
  • PetruZ
    #76035
    Season-ben mindenki adventure módot kezd és szólóban minimum expert, de inkább master szinten. Szerintem senki sem indít már kampányt. Sokan bejáratott partival nyomják, ők akár tormentig is felmennek 1. szinttől kezdve. Tegnapelőtt este kezdtem játszani a magam tempójában, estefelé már órákon belül pingeltek a chat-ban az "EU first" achi-k olyanoktól, akik már végigtolták az összes season chapter-t...
  • WinT
    #76034
    Nem egy nap, de szerintem 1-2 óra is elég hozzá sokaknak. :D
  • coolpet
    #76033
    mert 1 nap alatt mindenki lvl70? :)
  • hawkie22
    #76032
    Normál játékot lvl70 alatt partiban elfelejtheted. Mindenki rohan, hogy elérje a 70-et, partiban esélyed, ráadásul úgy, hogy sztorit játszod és nem adventure módot, közelít a 0-hoz.
    70 után pedig a normál mód általában csak split bountyra jó, semmi másra nem használják az emberek.
  • coolpet
    #76031
    De akkor minek vettem meg a Nekrot ha nem azzal tolom?
    Egyebkent miert van az hogy a season elso 2 napjan nincs player normalon? Act1 egyik questjebe se tudtam bemenni partiba es nem is jottek.
  • chris0000
    #76030
    DH-el hamarabb is menne.:)ACT1 végére pont megvan az 50-es szint,Masteren.12 óra kb.
  • coolpet
    #76029
    No. Act 3 is letudva, lvl46. Ha igy folytatom, akkor nightmare act2-re meglesz a lvl70 :)
  • coolpet
    #76028
    hat mar jo ideje nem jatszottam vele
  • undY1ng #76027
    P2W volt tőle a játék.
  • Daermon
    #76026
    Már jó rég nincs.
  • coolpet
    #76025
    aukcios haz amit a jatekosok altal talalt targyak ertekesitesere talaltak ki.

    regen jatszottam, meg amikr kijott a sima D3, azota lehet megszunt?
  • jocika
    #76024
    Mire gondolsz? Tele van a játék kereskedőkkel, minden táborhelyen van 3 vagy 4 stabilan.
  • coolpet
    #76023
    Na act2 is kesz.
    Ezzel nagyon gyorsan lehet haladni.

    A fo kerdes, hogy hol van az ingame shop?
    Egyaltalan nem talalom. Vagy kivettek?
  • Sunrider924
    #76022
    Csinalj lvl 70 sarga gyuruket az ekszeresznel es tord be oket , ures inventoryval egy full inventory az kb 50+sarga mati
  • Jani Hun
    #76021
    nekem a sárga mattal szokott bajom lenni, olyan GR 85~ körül 2k forgotten soulom sokott leni 1.5k death breath és 100 darab sárga mat :D
    Utoljára szerkesztette: Jani Hun, 2017.11.07. 15:54:48
  • jocika
    #76020
    Ha eléred a 70-es szintet(ha megvan a reaper kieg.), akkor onnantól paragon szinteket lépsz, és akkor kapsz egy paragon pontot szintenként. Azt majd elköltheted különböző tulajdonságok növelésére. Lesz rá egy külön táblázat.
    Pénz is és matéria is lesz bőven, legalább is alapmatéria. Inkább a speciálisakból(pl. legendásakból) lesz húzósabb eleget gyűjteni.
  • coolpet
    #76019
    No e smeg valami: A targyakat inkabb eladni erdemes vagy szetszedni alapanyagokra?
    Mire lesz foleg szukseg? Penzre, vagy craft materialra?

    Eddig jobbara kek meg sarga potyogott, mindent szetszedtem.