78965
  • Fred
    #72638
    Jah és csak kérdés, lyukasztó nektek esett mostanában? A patch beveztése után esett rövid időn belül vagy kettő, amit a varázslómnak el is használtam. Azután durván visszavághatta a blizzard az esélyt mert szeptember eleje óta egy darabot nem láttam. (Mondjuk nem lógok a batlleneten egész nap max. 1-2 óra naponta)
  • Fred
    #72637
    Sziasztok,

    idáig max. csak kulcsokat gyűjtögettem, de nem próbálkoztam a hellfire amulettel.
    Tegnap összeraktam egyet:
    64-132 dmg
    722dex
    96allres
    chit 73%
    +Night stalker passive

    DH-t fejlesztgetek éppen, m6 sentry build alapok nemrég jöttek össze. Érdemes ezt használni moddolni? Hogyan?
    Majd még összerakok vagy kettőt a hétvégén, csak kíváncsi vagyok mi a véleménye a gyakorlottabbaknak.
    DH
  • cleric
    #72636
    Csak szólóban van értelme. Partiban ha csak neked van, akkor semmi értelme, ha másnak is, akkor meg veszélyes. Én partiban még nem láttam senkin unity-t (én is mindig lecseréltem). Ha szólóban megvan a halhatatlan follower + a két unity, akkor a szinted fölött játszhatsz 2 torment szinttel (vagy 2-3 greater rift szinttel).
    Szerk: de most nézem, hogy majdnem szó szerint ugyanezt írták már korábban is.
    Utoljára szerkesztette: cleric, 2014.11.13. 23:27:43
  • undY1ng #72635
    Ha HC, akkor ajánlom az SGFórum HC klánját. Lammer úriember a fonok.
  • csokicsiga #72634
    Sajna nem sok időm van játszani, munka, család, a paragonom, még csak lvl184 de szívesen csatlakoznák egy magyar klánhoz, aki így is elfogadja az embert.
  • zozo6726
    #72633
    Köszönöm a kimerítő magyarázatokat, akkor lenne még egy kérdésem. Az esetek 99%-ban szólóban tolom a játékot. Így egyáltalán van annak értelme, hogy a templarom viselje ezt a gyűrűt? Mint korábban írtam crusader és dh karakterekkel játszom.
  • skinnyman
    #72632
    Igy van. Ha a segitod nem halhatatlan es raall egy arcane-ra, neked is annyi :D
  • Lammer
    #72631
    Remelem nem zavarok be de 2 unityt csak ugy van ertelme hasznalni, ha followeren van "cannot die" cucc... igy gyakorlatilag ha solozol akkor szamolhatsz fele sebzessel, mert "vegtelen" a hpja a kiseronek... (jajjne ez is meg fog zavarni, igen regen kb hallhatatlan voltal aztan hotfixeltek, hogy fele sebzest kapod)
  • kukubenko66
    #72630
    Ha soloban mész followerrel (ahogy írtad templarral) akkor teljesen jó ha Unity van mindkettőtökön.
    De ha partyban játszol ahol nincs follower, akkor jobban kell figyelni. Tegyük fel, mész a dh-val és van a partyban 1 barbár, aki szintén Unity-t használ. Közelharcos lévén sok sebzést fog beszedni aminek a felét te kapod, hiába állsz messze és csak pakolod a sentryket. Partyban inkáb SoJ-t (Stone of Jordan) érdemes használni.
  • jazzy
    #72629
    Én nem gondolnám, hogy a leírtak alapján ez egy agyműtét, ha egy partyban van 4 ember és 2 emberen unity, akkor ha az egyik sebződne 100-at, akkor az unity miatt sebződik 50-et és a másik unity viselője is 50-et, ergo megoszlik a sebzés. Ha 3an viselik, akkor mind a 3 33,3333333333333333333333333333333333333-at sebződik. Ha mind a 4en, akkor 25öt mindannyian.

    Értelemszerűen Kázmér aki a Japán szerveren van ő nem sebződik, csak aki 1 játékon belül.

    A Barbár azért nyírja ki a DH-t, mert míg a Barbár 50 sebződésből Armor és apámfasza által valóságban csak 10 sebzést kap be, mert ő egy brutál nagy disznó állat szőrös mellkasú tank, addig a DH 50-ből 45-öt bekap és elpatkol, mert pihe puha selyemruhája van ami nem védi meg a baltától.
    Utoljára szerkesztette: jazzy, 2014.11.12. 23:50:55
  • zozo6726
    #72628
    Bocs, de ezt megint nem értem, miért nyírná ki a unity gyűrű partiban a dh-t. most már komolyan nem tudom, hogy ez a unity gyűrű, hogy működik. igazán kinek érdemes használni? Teljesen összezavarodtam. Van egy crusader és egy dh karim amik viszonylag elég jók és mind a két segítő templar akiknek az egyik gyűrűjük unity. Akkor ez így nem ér semmit?
  • kukubenko66
    #72627
    Arra azért érdemes figyelni, hogy ha partyban vagy akkor nézd meg, van-e esetleg másnak is. Simán ki tud nyírni a Unity például egy dh-t ha barbárral vagy monkkal megy és azon is van Unity.
  • SLICK
    #72626
    Tasker and Theo kesztyűt
  • csokicsiga #72625
    Ha megvan a 6 darab Marauder set a Dh-nak, mit vegyek még ki Kadalatól , mit érdemes ?
  • Jani Hun
    #72624
    Split=eloszt,megoszt,szétoszt,

    én annó amikor nemvoltam jó angolból mindent egyböl forditottam neten. nemszégyen és nem csesztetlek, de hiddel, jobbanjársz nemnéznek hülyének #72622 :D
  • zozo6726
    #72623
    Na ez is új infó nekem. Akkor ezt eddig nagyon benéztem. Köszönöm a segítséged! Mindenesetre nem lesz egyszerű jó unity gyűrűre szert tenni.
  • tugyiti
    #72622
  • undY1ng #72621
    Mindenképp kell 1 neked és 1 a segítődnek. Csak akkor működik.
  • zozo6726
    #72620
    Nem igazán értem a kérdést? Mert hány kellene a gyűrűből? Eleve csak egyet hordhatok belőle és minden más legendary tárgyból is. Kérdésem még egyszer, csak akkor oszlik meg a sebzés, ha én hordom, vagy akkor is, ha a templar hordja? Ez nem tiszta nekem.
  • Lammer
    #72619
    "All damage taken is split between wearers of this item."

    Minden bekapott sebzest ELOSZTJA hordozoi kozott. Csak egy kerdes... Ha neked csak 1 unityd van, akkor mit osztasz meg?
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2014.11.12. 19:38:33
  • zozo6726
    #72618
    Sziasztok! Ismét egy kérdéssel fordulok a gyakorlott játékos társaim felé. Az lenne a kérdésem, hogy a unity gyűrű csak abban az esetben felezi a sebzést, ha én hordom, vagy akkor is, ha mondjuk a templarom hordja. Igazából jó lenne ebben tisztán látni, mert itt a fórumban már olvastam erről különböző véleményeket! Várom az építő jellegű hozzászólásokat!
  • csokicsiga #72617
    Köszi a segítségeket !!!
  • undY1ng #72616
    Optionsban Gameplay > Elective Mode legyen bepipálva.
  • dante3
    #72615
    Options/gameplay/elective mode pipa, és lehet variálni
  • csokicsiga #72614
    Láttam olyat, hogy meglehet változtatni a skillek, hogy a táblán lenn,az elhelyezkedésüket, 1 2 3 4 job/bal egérgomb máshogy legyenek?
  • Systore #72613
    firebird

    armorym
    lenne mit lecserélni, de nincs kedvem játszani mostanában
    Utoljára szerkesztette: Systore, 2014.11.11. 15:41:18
  • csokicsiga #72612
    Srácok, a Wizardnak melyik a legjobb szett, ami a legjobb neki ? A segítséget nagyon szépen köszönöm !
  • ktm99
    #72611
    jah es a masodik fel perc futas utan zsakutca:D
  • Alexzel
    #72610
    Azt írták, hogy 30 nappal a Season 1 befejezése előtt jelezni fognak. Még nem jelzetek, azért én legkorábban januárt tippelnék. First Look: Season 2
  • Systore #72609
    még előtte jön a ptr
  • undY1ng #72608
    Pedig mintha olyat olvastam, hogy 3 havonta megy egy új season.. Szóval olyan decemberben kellene kezdődnie az újnak.
  • who am I 7
    #72607
    Ez a grift óriási egyébként, amikor fél percig csak futni tudsz, aztán 2-3 mob, utána megint fél percig futás :D:D:D
  • Systore #72606
    én januárra tippelnék
  • undY1ng #72605
    Kb. mikor indul S2? Addig már nem nagyon van kedv játszani. :( Meg főleg, hogy új peccsel jobb lesz a barbi..
  • Vorrhess
    #72604
    Elnézve ezeket az Ancient legendary meg sett itemeket, nehezebb torment is kell majd.
  • SLICK
    #72603
    minek keresnél Flying dragont Normálon? Szezonos karakterek és cuccok átkerülnek oda, tehát meglesz, max jobbat találhatsz, feltéve ha lesz mákod és kiesik....
  • kukubenko66
    #72602
    Anno 2 hf amut csináltam dh-nak. Engem a kovács röhögött ki, amikor odaadtam neki salvage-ra. Nem is próbálok újat csinálni, mert nincs az az isten, hogy megint elkezdjek kulcsozni és überezni.
  • Lammer
    #72601
    Gyerekek!

    BESZT HC HF AMU EVER!!!!4



    akkorat rohogtem, szomszedok tuti hallottak :D
  • kukubenko66
    #72600
    Ezzel együtt az összes daibo is mehet a levesbe, akár ki is vehetik a játékból. Visszaáll mindenki az egykezesekre.
    Megint szopatják a monkot, de vajon miért ? Végre volt egy jó set, amivel t6-ot normálisan lehetett farmolni, erre tessék. A monk megint csak supportnak lesz jó. Seasonban megvan a Flying Dragon, de normálban nem keresem tovább, nincs értelme. Van egy elég jó Sledge Fist-em (csak nehogy lenerfeljék róla a 40% stun-t) és egy másik egykezes, azokkal talán lehet kezdeni majd valamit.
  • undY1ng #72599
    De azért azzal az új settel már kellemes lesz barbizni is. Tuti azt lesz kezdés! :P