78965
  • skinnyman
    #72678
    Ja, igy mar vilagos :)

    jazzy: nem csak a cuccokat torlik, hanem a teljes progressedet ott nem? Szoval PTR elejen atmasolod a progressedet, ott a masolttal jatszol amit vegul kitorolnek ugye?
  • jazzy
    #72677
    Public Test Realm. Másik szerver, törlik a cuccokat amikor livera megy a patch.
  • Jani Hun
    #72676
    és iylenkor a ptres cuccokkal milesz? ezt nemigazán értem, az egy sima másik szerver vagy az mire is jó?
  • cleric
    #72675
    2000% magic find van ptr-en, community buff
    az exp bar is úgy megy mint a youtube videó alatt a progress bar
    grift bossok 6 legót is dobnak, pakkok 2-3, gbolinok 4-5, nagyon durva
    annyi legó esett ptr-en, hogy a láda teljesen tele van már nem tudok pakolni bele
    esnek a beteg ancient legendary-k is, de az új setek még nincsenek benne (vagy nekem még nem esett)
    kicsit nehéz bemenni ptr-re a queue miatt, de érdemes benézni, elég fun
  • skinnyman
    #72674
    Es mindez t3-on? dafuq, milyen cheat ez? :)
  • robotnyk
    #72673
    és egy még meg is lógott...
  • Systore #72672
    srácnak tripla goblin pack ptr-en

  • csokicsiga #72671
    Barbárhoz, valaki, egy jó Buildet tudna adni ? Köszi !!!
  • SLICK
    #72670
    Immortal King Set

    Lammer: én konkrétan erős visszaesést látok a sentry buildnél, nekem még annál is jóval gyengébbnek tűnt mint amilyen volt számomra, ugye nem olyan jók az itemjeim még...
  • csokicsiga #72669
    A Barbárnak van az a Call of the Ancients skillje, van olyan fegyver, vagy ruci, ami ezeket az ősöket, akiket ez a skill hív elő, állandóan aktívak legyen, ha jól hallottam van ilyen ?
  • Lammer
    #72668
    konkretan 1-2 sec volt nalam riftboss T6on Hc... szal jelenlegi allas szerint csunyan durvitottak... kivancsi vagyok sc-n ahol nagyobb kovek vannak meg picit lazabban lehet dps-re gyurni...

    ezt tuti nerfelni fogjak
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2014.11.20. 20:20:20
  • csokicsiga #72667
    Köszi az infót srácok !
  • ktm99
    #72666
    Skill leirasok szerint nerfnek tunt, mostani jatekos beszamolok alapjan durvabb, en meg szkeptikus vagyok, mivel a rifteken is valtoztattak ezert nalam nem sokat jelent ha valaki PTR-en 5 szinttel magasabb riftet meg tud csinalni vele.
    Meg birom, mindenki irja kulfoldi oldalakon, hogy igy mennyivel tobb buildet lehet majd hasznalni, nem kell majd TNT stb. Hat jah, TNT nem, de Kridershot igen. Elso blikkre ugy tunik, hogy, a Kridershot + Cindercoat lehet a FOTM az "uj" DH-nál. (Krider biztos, ha nem "fixaljak")
    En nem "dobnam" meg a DH-t, az egesz attol fugg, hogy mennyire vesznek vissza a mostani ertekekbol.(szerintem annyira vissza fognak, hogy kb. ugyanott legyen, mint a regi, viszont konnyebb lesz meghalni vele, mert nem csak kite-olni kell majd)
  • undY1ng #72665
    Még egy ok kövi szezonra barbit kezdeni.
  • SLICK
    #72664
    konkrétan a sentry build ki lett herélve, nincs értelme használni
  • csokicsiga #72663
    Azért kérdeztem, mert nekem egy 437-es Dhm van, és, ha tényleg erős nerfet kap, akkor inkább folytatom a Barbárral, nem feccölök több időt a Dhm-ba.
  • Lammer
    #72662
    Dh-t komolyan kerdezed a hsz-em utan? :)

    nem nerfeltek, durvabb! de szerintem mire live-ra megy, addig szepen vissza fogjak faragni....
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2014.11.20. 18:02:01
  • csokicsiga #72661
    Tényleg erős nerfet kap a DH? A Barbárral mi újság , az nem nerf ?
  • Lammer
    #72660
    kiprobaltam SHC-n milyen a DH (lovoldozni kell, de cserebe meg undoritobb)... visszamentem livera :)
  • undY1ng #72659
    Valaki itt nyomatja PTR-en? Hc. :D
  • pimpi001
    #72658
    thx. átadtam neki minden infot.
    thx neked is undY1ng
  • ktm99
    #72657
    mar nem, johet az uj multishot set hype
  • Systore #72656
    jajj ne, csinálni is kell valamit m6-al mostmár
  • ktm99
    #72655
    2.1.2 - RIP M6
  • jazzy
    #72654
    De előtte érdemes detacholni ezt elfelejtettem írni. Utána pedig vissza.
  • jazzy
    #72653
    Egyébként ha elsőre se copyzta ki, akkor másodjára se.

    Tehát ha megnyitja az authenticatort, Options -> About -> Need a new serial number? -> és onnan írja fel a Serialt meg a Restore Codeot.
  • undY1ng #72652
    Továbbá érdemes a PC-s verziót is feltenni, pont ilyenek miatt ha behal a telefon. S, ahogy jazzy is írta.. azt az első kódot azonnal copy.
  • jazzy
    #72651
    Az authenticatort amikor feltelepíted kiírja, hogy EZT A KÓDOT ÍRD FEL, KELLENI FOG ÚJRATELEPÍTÉSKOR!!!!!!!!!44444444444444444

    Na ezt a kódot kell újra beírni, amikor újratelepíti, másik eszközre telepíti, etc.

    Ha ezt nem sikerült elolvasni, akkor van bnet supportnál olyan, hogy nem tudok belépni az accountomra, mert elvesztettem az authenticatort.

    Javaslom a Blizzard cuccoknál az olvasást, meg úgy amúgy is, sok kellemetlenségtől megkímélheti magát.

    https://eu.battle.net/account/support/login-support.html?ref=https%3A%2F%2Feu.battle.net%2Fsupport%2Fen%2Fticket%2Fstatus
    Utoljára szerkesztette: jazzy, 2014.11.16. 20:08:05
  • pimpi001
    #72650
    havernak behalt a telefonja amin a mobil authenticator volt. vett uj telot fel is tolta a progit de persze nem jo kódokat dobál.
    ilyenkor mi a teendő? hova kell írnia emailt? mit kell elküldeni-e benne? útlevél, jogsi másolat?
  • undY1ng #72649
    (Hát igen, 5000-es sorok... :D)
  • Fred
    #72648
    Az övet már kipróbáltam a varázslómon, de annyira nem találtam használhatónak, az 5 mp gyorsan letelik. Kymbo amulettet nem raktam fel, de mi értelme van? Aranyhoz nagyrészt küzdelmek után jutnak a karik akkor meg már mindegy.
  • Jani Hun
    #72647
    Én a gemeket(int dext stb) szoktam upgradelni, multkor elnyomtam 200 millát :D (amugy a hoarder gemmel multkor egy bounty alatt 28 milla is öszejött, am 10 perc volt kb m6 dh val. söt volt már 35m fölött is fields of misteryn(remélemjóliromle) ha jólemlékszem :D
    Utoljára szerkesztette: Jani Hun, 2014.11.15. 18:21:02
  • skinnyman
    #72646
    Jaja, kiesett a gem (t6on talan garantalt is volt?), neztem is egyet, azt hittem megvolt mar minden gem. Meg nem probaltam, de ez igen izgalmasan hangzik :)
    Amugy meg is fordult a fejemben a vaultban h milyen toughnessem lenne ha az az ov rajtam lenne mikozben szedem fel a milliokat a foldrol, valszeg ki se ferne a kepernyore :)
    A legtobb emlitett cucc megvan amugy, kiprobalom sztem. Lehetne mondjuk melle mrg valami offenzivabb (annyival noveli a sebzest amennyi aranyat felveszel pl) es ugy full eletkepes buildeket lehetne epiteni ra :)
    Amugy er valamit onmagaban a sok gold igy AH nelkul? Ugy latom leginkabb csak a kiseroje mindennek, de alapanyag nelkul nem sokat er. Ilyen reusable partbol meg mindig keves szokott lenni (kozben a rare alapanyag meg hegyekben all...)
  • kukubenko66
    #72645
    Kiesett a Boon of the Hoarder gem ? Mert akkor kezdődik az igazi móka.
    Hozzávalók: Boon of the Hoarder gem, Kymbo's Gold amu, Custerian bracer, Goldwrap öv.

    Boon of the Hoarder gem: nem kell bemutatni, upgrade nélkül is már rengeteg gold esik a szörnyekből.
    Kymbo's Gold amu: annyit gyógyít amennyi a felvett gold mennyisége.
    Custerian bracer: annyi plusz xp-t amennyi a felvett gold.
    Goldwrap öv: a felvett gold mennyiségével növeli az armort 5mp-en keresztül.

    Lényegében halhatatlan lesz a karakter, amíg van gold a földön. Több milliárdos toughness jön össze és így elég nehéz meghalni. Ez mellett gyorsabb a fejlődés a plusz xp miatt amit a bracer ad. Szoktam ezekben a cuccokban a dh-val mászkálni, riftelni és igen szórakoztató és kényelmes a játékmenet.
  • dante3
    #72644
    Biztosan közrejátszik, hogy kijött az új wow kieg., mindenki nyomatja a lvl100-at :D
  • Fred
    #72643
    éés újra autentikációs problémák a szerverparkban...
  • Fred
    #72642
    Nekem az a gyanúm, hogy vannak rövidebb időszakok a szerveren amikor a "luck/mf" paramétert feltolják az égbe. Többször volt már olyan hogy egymás után estek a jobbnál jobb cuccok 10 percen keresztül. Aztán vége. Ez nem lehet véletlen. Ha épp benn vagy akkor jól jártál.
  • Hedgehunter #72641
    Jo hely, szeretem en is.. :)
  • skinnyman
    #72640
    Jartam (eloszor) a vault-ban, ez valami orulet. 5 perc alatt ~100 milla gold. Elotte 2-300 ora alatt feleennyit nem szedtem fel szerintem.
    Jott is egybol az achievement h felszedtem a foldrol 100 milla aranyat. Tonnaszamra x-szazezres cimletekbe voltak a foldon, de lattam egyben ilyen masfel millasat is :D
  • bendáj17
    #72639
    Nekem mostanában esett 3 db is elég random, volt olyan hogy reggel egy majd pár óra múlva még egy.