78965
  • SLICK
    #72598
    mióta az új csapat heggeszti a Diablot azóta minden cuccra vonatkoznak a módosítások.. Amúgy 100%, hogy így lesz, és sztem decemberben már bevezetik.
  • Lammer
    #72597
    en nem latok barbikat, ja bocs az HC :P

    nem kell azert elore temetni a dolgokat, majd meglassuk, hogy mukodik eloben :)
  • skinnyman
    #72596
    Hat ez nem nagyon tetszik.. Es ez mar biztos hogy igy lesz, mikor?
    Es ha bevezetik ezt, a regi cuccok sem maradnak meg legacy-kent, lenerfelnek minden meglevot is?
    (csak ertenem h mi a faszert, amikor a grift toplista tetejen igy is csak barbarokat, dh-ket, meg 1-1 crusadert latok, igy aztan plane esely nem lesz monkkal odakerulni...)
  • SLICK
    #72595
    a következő szezonnál

    skinnyman: Diablo 3 infók
  • skinnyman
    #72594
    Nemar... errol valami infot linkelnel?

    Lammer: thx :)
    Amugy megfordult a fejemben, hogy a spirit regen helyere benyomjak 10% dmg-t, a rift toplistas monkoknal lattam par olyat, de fogalmam sincs hogy elik ugy tul :) A sebzes azzal ott lenne az biztos, csak szerintem eleg hamar meghalnek...
    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2014.11.08. 17:21:46
  • undY1ng #72593
    Ez az új patch hamarosan életbe is fog lépni, nem?
  • SLICK
    #72592
    a sunwoko settet kidobhatod a picsába a következő patchnél.... Arra már ne alapozz többé, mert le lesz nerfelve...
  • Lammer
    #72591
    omg alapdamage sick! :C

    egyebkent a holy damaget rollold at %10 damra

    najonem :D

    spiritregen mehet vagy nagy %damra de inkabb life/spiritre :)

    es igen erre mehet a dingdong :))
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2014.11.08. 15:53:47
  • skinnyman
    #72590
    Hali!

    Talaltam egy ilyet, ami szerintem van olyan jo, hogy belenyomjam a Ramaladni cuccot. (de szoljatok, ha szerintetek nem)


    Namarmost a lenyeg, hogy nincs rajta se loh, se life per spirit, es legalabb valamelyik kene ra (valszeg az utobbi jobb lenne a buildemhez (sunwuko)). A kerdes hogy ezt minek a helyere rakjam? Nyilvan az AS es spirit regen jatszik. Spirit regen-t nem szoktak bennehagyni a topos monkok ugy latom, szoval ez alapjan oda kene. Viszont az AS eleg kicsit rollos, es majd 6 spirit/sec mar annyira nem elhanyagolhato dolog, plane ehhez a buildhez minden plusz spirit jol jon. Mondjuk csata kozben a 6 spirit/sec megsem szamit nagyon sokat (ha a build jol mukodik, saccra masodpercenkent siman 100 spirit generalodhat, vagy amikor beproccol a flying dragon, akkor a duplaja), szerintem foleg inkabb csatak kozott feltoltodesre hasznos.
    Szoval szerintetek kovessem a papirformat, az tegyem a spirit regen helyere (a kis AS roll ellenere), vagy inkabb AS?
  • TBTPumpa
    #72589
    2.1.2 Patch és Season 2 jóságok (Diablo 3 BlizzCon panel)
  • jocika
    #72588
    Account-hoz van kötve, nem ip címhez, úgyhogy szerintem nyugodtan használhatod tovább.
  • minimize
    #72587
    modem cserére készül nálam a upc,kérdésem az lenne,amennyiben megváltozik az ip-címem,gondot okoz-e ez a Bnet-nek,vagy használhatom tovább gond nélkül a Diablo-kat? köszönöm a válaszokat.
    Utoljára szerkesztette: minimize, 2014.11.08. 08:45:30
  • Lammer
    #72586
    jo dontes volt ;)
  • ktm99
    #72585
    Ha kieggel jatszol, akkor a hellfire amulet miatt igen. Neheznek nem mondanam, de azert idoigenyes(foleg act1/act2 keywarden keresgeles miatt). Jah es T6-on ajanlott, mert akkor dobaljak elfogadhato droprattel a machine darabjait.
  • skinnyman
    #72584
    Vegul AS helyere raktam (megis csak azon volt a legkisebb roll), egyelore jonak tunik, brutalis a Mirinae :) Igazabol valoszinuleg szo szerint barmi helyere megere berakni, kerdes persze mindig hogy melyik a legkisebb kompromisszum. Majd ha esik meg gyuru, kiserletezek massal is :)
  • csokicsiga #72583
    Az infernal machine -t érdemes megszerezni ? Egyébként , meg nehéz összetenni ?
  • Jabar
    #72582
    Akkor a rng isteneinek áldásával játszol! :)
    Nekem t6 act1 cache rengeteg nyitás után sem hajlandó dobni (persze az én mértékemben rengeteg, 20-30 cache, tudom ez nem minősül amúgy soknak). :D
    T1es dobot sok-sok próbálkozás után egy jó szart amit szerettem volna lecserélni :p
  • cleric
    #72581
    Megnéztem, és tényleg a legendary drop chance 100%. Akkor ez durva killing spree volt nekem, mert előző dh nagyon vágta a t6-ot, és jelentős mennyiségű act1-5 full bounty-t csináltam, act1 ládából mindig esett RORG. Azért is gondoltam, hogy 100% a chance. Most is van eltéve vagy 5, de vagy 20-at betörtem a nagytakarításkor. Szóval nem ritka, vagy legalábbis én így láttam.
  • skinnyman
    #72580
    Nem sok tenyleg, de sok kicsit sokra megy :)

    Bounty lada alatt azt a cuccot ertitek amit tyriel ad ha megcsinalsz minden bounty-t egy act-ban? Az (act-tol fuggetlenul?) mindig garantaltan dobna RORG-t T6-on? Az furcsa lenne azert.. De meg 2-bol 1 es durvan hangzik. :)
  • who am I 7
    #72579
    2bol 1ben biztos van.. Sztem nem 100%..legalabbis en nem kapok minden cachebol rorgot t6on az tuti :D
  • Jabar
    #72578
    mióta 100% t6 ládában rorg?
  • Lammer
    #72577
    azzal az 5% attack speeddel nem fogsz messzira rohanni :DDD ellenben a loh sokkal tobbet szamit hidd el... es nem csak HC-n jo... (nagyon) magas GR-en az sc-sek ido utan kicsit atallnak hc-s gondolkodasra, mert nem jo ott sem ha esel-kelsz fel meterenkent, ugye :)
  • skinnyman
    #72576
    Ez nem igaz minden monkra? :) Vagy erre miert igaz kulonosebben?
    AS-t pedig azert nem annyira szivesen cserelnem (bar ott a legkisebb a roll), mert a Flying Dragon speci tulajdonsaga talan utesenkent proccolhat (ebben mondjuk nem vagyok biztos, valaki nem tudja? Tehat - szerintem- minel tobbet utok, az ido annal nagyobb reszeben lesz dupla attack speed-em), plusz amit beleraknek (Mirinae - erre erosen epit a build ahogy latom), annak is utesenkent eselyes proccolasa van, tehat gyorsan kene utni :)
    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2014.11.05. 20:23:50
  • Lammer
    #72575
    annak a monknak minnel tobb lohja van, annal jobb... tehat! szerintem NE LOH-ot csereld: inkabb AS-t...
  • cleric
    #72574
    Ha nem vagy benne biztos, hogy jó ötlet, akkor ne a loh-ot cseréld le, hanem azt amit gondolsz, és próbáld ki.
    A RORG nem olyan nagy cucc, t6 bounty ládában 100% a drop chance, aztán próbálgathatod.
  • robotnyk
    #72573
    loh
  • skinnyman
    #72572
    Van egy Royal Grandeur-om, van benne: dex (470), ias (5%), chc (5.5%), loh (7300). Ellenben nincs socket, ami ugy tudom kotelezo a gemeknek. Ti melyik tulajdonsagot cserelnetek le ra?
    #72556-ban linkelt buildhez hasonlot probalok most csinalni. Szerintem vagy dex vagy loh kene hogy legyen. Gondolom azt mondanatok, hogy a loh helyere menjen, de az nem vagyok benne biztos, hogy jo otlet, egyreszt mivel kozel maxos roll van rajta a tobbi tulajdonsaggal ellentetben, masreszt mivel -bar alapvetoen viszem - mar 25-os rifteken is neha sokakat tudok halni 1-1 elittol (neha meg arcane nelkulieknel is). Szoval szerintetek? :)
  • sanya200
    #72571
    hát a lvl10-es cuccokat már nem engedi sajna,kell az a fos material a 10-hez.Tervbe van véve hogy megveszem csak még nem jutottam el addig,digitálisba vettem meg aztán megszívtam mert nem spóroltam vele sokat benéztem az euro-t vmi másnak asszem fontnak xddd aztán 8200 ft volt kb.Jó lenne dobozosan mind a 2 de rohadt drága még mindig 10k darabja,kulcs meg kb 25 euro bár az már annyival nem olcsóbb sztem kibirom ezt a 2 hónapot már nem vészes addig elvagyok mással is,karikor tuti lesz akció ha lehet beszerzem mind a 2-t dobozosan vagy egybe vagy csak a kieget nem tom attól függ mennyi lesz.Sajna még ilyen 6-7000-em se marad hogy kulcsos oldalon vegyem meg. A barátlistát viszont nem értem ott van 4 ember és nem tudom őket felvenni mert nem engedi,nem értem miért 5 limites az egész.
  • Jani Hun
    #72570
    Ajánlom a kiegészitőt amugy, nemtudom hogy van e még akció, vagy 1 hónapja volt. ha játszol heti 5 órát már akkor megéri, hiddel :D lvl 70, nemvagy a storyhoz kötve, játszhatsz másokkal (leglaábbis ezerszer többen vannak), miliószor jobb cuccok(egyértelmüen:( ) riftek, great riftek, bounty-k(keress rá youtube ha nemtudod hogy hogy mi merre) na meg persze transmog (változtathatod a külsejét a cuccaidnak) én már csak ezért is megvenném:D:D
    Utoljára szerkesztette: Jani Hun, 2014.11.04. 10:54:31
  • Bangaro
    #72569
    Igen a 10 feletti upgrade-hez. 9-ről 10-re szerintem nem. Nekem is régen volt, de nem hiszem, hogy a blizzard direkt berek egy ilyen szopatást. 60-as cuccok craftjáhot nem hiszem, hogy kellene 61-es material.
  • sanya200
    #72568
    ok köszi :)
  • cleric
    #72567
    Ja hogy alapjáték. Régen volt már, de Tome of Training és Tome of Secrects kell hozzá akkor, az elvileg bárhol eshet.
    Szerk: ez az artisian level upgradehez kell, nem a craftinghoz.
    Utoljára szerkesztette: cleric, 2014.11.04. 10:19:33
  • Bangaro
    #72566
    Artisan level 10 Biztos, hogy kell hozzá? A hivatalos oldalon csak a 60 feletti recepteknél látom.
  • Bangaro
    #72565
    Death's Breath csak 61-től esik. Tehát alap játékban az életben nem fog esni. A láda meg közös.
    szerk: bár az is lehet, hogy 60-asból is esik, de alatta tuti nem.
    Utoljára szerkesztette: Bangaro, 2014.11.04. 10:04:10
  • sanya200
    #72564
    ja meg miért csak 5 barátot tudok felvenni?Azt irja tele a barátlista
  • sanya200
    #72563
    Hát ez nagyon jó,igaz csak az alap van meg még de van már 3 60 karim és egyszer nem esett még ki,fejlődni se tudok hova csak a paragorn szinten egyenlőre de van jó pár cucc amihez megvan a tervrajz csak nem tudom megcsinálni mert nincs meg a lvl10 pedig sokat nyomtam vele de 1x nem esett volna ki,múltkor igy volt a kulcsokkal is egy kiesett az infernal mashine-hoz a játék vége fele barbárral a többi nem akart az istenért se most meg monkal kiesik a másik kulcs de 2x is.És mivel külön kari külön láda nem tudom összetenni a 2-t hogy csak 1 kelljen hozzá.
  • cleric
    #72562
    A goldon kívül Death's breath kell csak hozzá, az bármelyik elite packból eshet.
  • sanya200
    #72561
    Hali,hol kell megölni azt a monstert ami kell az artisian lvl10-hez?
  • SLICK
    #72560
    az a jó, hogy neked csak kite-olni kell, a Sentryk meg akkora dps-t visznek be mint más semmi... Jelenleg a játékban nincs olyan karakter és build hozzájuk, amik dps-ben felülmúlnák a Dh sentry buildjét
  • markastor84
    #72559
    Nekem is mara6 setem van, csak eddig nem értettem, h. a hatredet mi adja. Közben már leesett nekem is, h. semmi. Mert ezek a nem csinálok semmit, csak pakolgatom a sentry-ket buildek. Hatékony tényleg, csak nem rétem, h. ebben mi a jó. :S