9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • DarkSector
    #2209
    nem értesz ezekszerint de nemgond. :)
  • bertino
    #2208
    crysis 2 nincs steamen.
    persze ettol meg utalhatjak oket, de nem sok koze van ehhez az akciohoz ennek a kijelentesnek, azt azert tegyuk hozza.
  • Sir Cryalot
    #2207
    ezek tényleg utálják a steamet mint a szart :D
  • bcrics
    #2206
    Megjelenéskor toltam az első részt és sajna nem volt oan látványorgia amit Elvitt volna a Gépem,viszont a módosítot cfg fájlokkal sikerült egész szépre és játszhatóra belőni....Attól mér azért tettem le a hajam néhol.
    Nemrég került hozzám egy ps3 szerkezet,...és ha ezen a Crysis 1 Full színvonalát hozza grafikailag a második rész röccenésmentesen, akkor már boldog leszek...
    Sőt kiadhatnák konzolra az Első részt Is,...bár azért bepróbálom Pc-n is az új részt,csak már a DX10 miatt Is,mennyivel lesz másabb mint ps3on.
  • lolSL
    #2205
    crysis2 ea downloader előrendelés csak ma 6800ft
  • grebber
    #2204
    Az már rossz ha ebből szűröd le.
    Anno a Crysisnál sem lehetett ezt mert nem mindenki csinál elbaszott optimalizálatlan foshalmazt.
  • bakkerman
    #2203
    igazából csak azért érdekel a cry2,mert kiváncsi vagyok hogy futna,ebből valamelyest le tudnám szűrni mire számíthatok a 2011-es játékok terén,kell-e egy kis tuning stb...erősen gondolkozom májusra egy HD5830 megvásárlásán,az megint elég lenne olyan 2012 tavaszig,nyárig
  • grebber
    #2202
    Kíváncsi vagyok miket lehet majd kihozni belőle.
    City Interaktive-ot várom már mit hoz ki belőle.Lehet ők optimalizálják is :D
  • kifli
    #2201
    de mijen pánik ember? Mikor még mindig cryengine 2 szerintem az egyik legszebb motor :D
    Nemkell nekem hogy 3x olyan szép legyen, mert jelenleg ezzel a motorral is olyat lehet alkotni, ami bőven, megfelel a mai elvárásoknak.

    Az hogy megoldották, hogy valamiennyi kompromiszumal, de fusson konzolokon, külön dícséretet érdemel.
  • modelcar
    #2200
    Dehogy felesleges nekiállni. A géped elég lesz hozzá valamennyire:)
  • Sir Cryalot
    #2199
    LOL , nem fejlesztik GTX580-ra, kaptak 2 millio dollart az exkluziv marketingjogokért az nvidiatól , de ennyi.
  • bakkerman
    #2198
    X2 3,1 Ghz, 2GB RAM(februártól +2),HD4850.
  • grebber
    #2197
    Ez most mire vonatkozik?Mert mind a kettő egy áron van!
  • byzhouse
    #2196
    LE 10k rendes: 13k not bad :D
  • DarkSector
    #2195
    Megnéztem jutubon a vidit, mert nekem a laptopon nem ment a hivatalos oldalon a vidi.
    Szerntem semmi baj nincs a játékkal amit mutatnak egy kibaszottnagy városban vagy és zajlanak az esemény körülötted egyfolytában.
    Robbanások szikrák, házak, felhőkarcolók dőlnek össze.

    Személyszerint térdre borulok a társaság előtt hogy ennyire faintos ellenségeket csináltak a játékba. De ez mondjuk csak az én gondom volt az első részben.
    Én nem látok problematikát.
    Max annyit hogy most nincsnek pálmafák. Ez is izlés kérdése asszem.
    Aki a természetet helyezi előtérbe, annak ez a játék kuka lesz, ha fejreállnak a fejlesztők akkor is. Mindegy majd talán a Crysis 3-nál 4 év múlva.
  • DarkSector
    #2194
    Erről van itten szó kéremszépen.
    Azt az 580-as kijelentést én viccnek fogom fel.
    Mert az lenne. :)
  • DarkSector
    #2193
    2182 és 2184.

    Semmi gond, ez egy korrekt dolog, szívetek joga hogy valamit utáljatok.
    Én is sokmindent utálok, ez így van rendjén.
    Csak néhányan akaratlanul a motorról írtak valótlan dolgokat, feltételezéseket, én részemről csak abban foglaltam állást.
    Hogy ki mit után az egyéni szocprobléma. És

    Annyi hogy a 2-őt ne keverjétek össze azért. :) Most ezt vegye magára az aki ezt tette, nem tudom pontossan már ki mit írt, meg milyen megfontolásból.
    Videót megnézem mindjárt.
  • RYO21
    #2192
    Ebben van az a PC gameplay amiről beszéltem.
  • gduck
    #2191
    Milyen a géped?
  • bakkerman
    #2190
    én bízom egy 1280 75 Hz mediumban :D
  • Magiszter
    #2189
    Annyit azért lehet tudni hogy GTX580-ra fejlesztik. Tehát akinek van/lesz egy ilyen kártyája, meg mellé egy kihajtani képes processzor, és természetesen a 4 giga memória, annak maxon fog menni FullHD-ben. Én legalább is erre következtetek a fent említett dologból.
    Aztán lehet hogy ez csak annyit jelent hogy azon a kártyán 800x600-ban közepes beállításokon már eléri a 25 FPS-t a számláló az átvezető animációk közben xD
  • bakkerman
    #2188
    pedig jó lenne egy gépigényt tudni :D
  • gduck
    #2187
    Hogy lehet ennyit vitázni a semmin?

    Ki nem érti meg ezt:
    - Van egy CryEngine3 nevezető grafikus motor, amit már PC-n kívül XBOX360 és PS3 játékkozzolokra is fejlesztenek. Ez a fejlesztés mindhárom platformon KÜLÖN-KÜLÖN!!!! történik!

    - Mivel 3 különböző platformról van szó, természetes dolog hogy a 3 motor nem tudja ugyanazt a látványt nyújtani megjelenítés terén!

    - Van egy Crysis2 nevezetű játék ami ezt a grafikus motort használja!

    - Vannak olyan videók amin mindhárom platform egyszerre látszódik amikor egy muksó pályaszerkesztővel bohóckodik. Ez természetes dolog, hiszen mindhárom platform grafikus motorja fejlesztői oldalról ugyanúgy programozható!

    UI: gépigényről. Nem véltelen, hogy pl. az EAStore oldalon (ahol már 9 hónapja előrendelhető) a mai napig nincs gépigény feltűntetve
  • samsung123
    #2186
    amugy a második részben is lesz dzsungeles pálya! meg erdős..
  • grebber
    #2185
    Még semmi nem tudunk.
    Ami biztos NV 2 millát perkált és GTX 580-ról beszélnek.De ezzel kapcsolatban sem lehet tudni ,mire is lesz elég egy db GTX 580.

    Majd ha megjelenik akkor fogunk képet kapni,hogy kinél milyen géppel és milyen beállításokkal fog menni.

    Én derűlátó vagyok és 1680*1050-be mediumra (vagy mi lesz a neve) azért remélem jó leszek!
  • RYO21
    #2184
    Énis.
  • bakkerman
    #2183
    szerintetek fölösleges neki állnom ezzel a vassal a kettőnek? :SS
  • Cris99
    #2182
    Rohadjanak el hogy PC-re nem lesz demo!!!
    Utálom a konzolokat!!
  • RYO21
    #2181
    Én asszem láttam egy rövid gameplayt a PC-s verzióból. Valamelyik Developer Diary-ben. Asszem az elsőben. (mycrysis.com)
  • DarkSector
    #2180
    És mondok még 1 okot erre!!!!!!!!!!

    A kib..ott ce3 demonstrációban is nem hobbyból van kint hogy ps3 meg x360!
    mert csak az a fontos hogy ők mit tudnak konzolra, az hogy pc-re tudnak fejleszteni azt már az első részben látta mindenki, és a 2.-ban gondolom meglepi lesz.

    Ezt a meglepetést inkább remélem veletek együtt mintsem kész tényként venni.
  • DarkSector
    #2179
    Ezt láttad már?

    Ez még csak konzolon van, eleve nem dzsungel van, hanem olyan fák bokrok, kb mint az rdr-ben amiket látta az erdős területeken, ezek is elég faszán visszaadják a valós hangulatot, nem beszélve a többi apróságról.

    Most figy add össze ezt a motort, egy olyan csapattal akik pc-re próbálnak fejleszteni és nem egy néhány hónap alatt átportolt cuccról álmodoznak. Mondom még1x csak ha ez igaz amit állítanak hogy minden platformból a maxot akarják kihozni (én még mindig azt mondom hogy ez nagy feladat és nagy szavak).
    Gondold csak el milyen lehet. Ne degradáljátok le a motort azért mert ezzel konzolon mutogattják vagy mutogatták hogy ŐK mit értek el.
    Ez semmiben nem minősíti a PC-s fejlesztést.
    De rátok bízom, csak én azt látom hogy sokan rosszulé gondolkodnak, rosszul látják a dolgot és előre pánikolnak azon ami meg sem történt.
    :)

  • DarkSector
    #2178
    Azért így jómagam aki kész tényekre próbál alapozni minden ügyben amennyire lehet.
    Mire fel irjátok ezeket?

    Ti most a konzolon demozott dolgokról beszéltek. PC-re mutassatok nekem a cry engine 3-ról valamit.
    Meg mutasd meg hogy lehet ua az efectek? mikor nemrég írtam le pl az esőt.
  • lolSL
    #2177
    kb ugyanaz az engine + kis gépigény növelő fejlesztés csak nem látszik mert full más környezetet építettek vele
    de crysis 1-hez készültek olyan pályák meg modok, amiknél biztos nem lesz szebb a game
  • lolSL
    #2176
    árnyékok se fejlődtek
  • kifli
    #2175
    én nem várom hogy 2x olyan szép legyen, nekem az is elég, ha hozza a ce2 szintjét (többet nem is várok tőle).

    nálam ce3 = multiplatform ce2 motor.
    De ez látszott videókból, hogy a fizika, effektek (fény, lövés, törés), ugyanaz mint ce2-ben. De ez nem is baj szerintem, mert ce2 még mindig egy igencsak szép motor.
  • DarkSector
    #2174
    Az esős témát nem mondom 100%-ra de nem emlékeztem rá, meg néhány effectre.
    Vagy ha volt annyira kevés hogy már nem is emlékszem rá, csak hóra emlékszem.
  • DarkSector
    #2173
    Bocs ebben úgy érzem most itt lezárhatjuk.
    Ezt nem 1-2 effect fogja eldönteni. Persze több változtatásról van szó, hiszen a crysis-ban eleve eső nem volt.

    Szóval ha nem értitek nézzetek utána. Az más amiről te beszélsz, hogy javítanak egy grafikus motort. Erről beszéltem.
    De ahoz hogy verziószámot váltott az nem azt jelenti hogy alapoktól kezdik újra.

    Valamint a HL hasonlatnál igazad van mivel Source-Source-Source. Gondolom érzed az eltérést.
    Ha csak a fejlesztők apróbb dolgokat tsznek hozzá a projekt érdekében az nem lesz attól más.
    Lehet fáj de a cy engine 3 az cry engine 3 még ha a crysis 2 nem is lesz 2x olyan szép pc-n mint az első rész.

    Látszólag ti ránéztek a konzolon elért eredményekre és mindjárt skatujázzátok az Engine-t.
    Nem szép dolog.
    Mondok egy példát.

    A motor csak motor, hogy a fejlesztők mihez kezdenek vele és mit hoznak ki belőle az egy dolog.
    Nézzétek meg pl a Gears of War 1-et. Mindkettő ugyanaz a motor!!!! (xbox, pc)
  • kifli
    #2172
    ha úgytetszik egy felújított cryengine 2 motor, mint pl source motorból is volt a sima hl2 meg aztán jött az ep2 ahol kicsit felújították a motort (talán az is akkor lett multiplatform? nemvagyok benne biztos)

    A kb pedig az, hogy ugyanazokat a megoldásokat használja mint a ce2. Nem egy alapjaitól újraírt motor. Itt a felújítás egy pár extra effekt max, és a multiplatformá alakításban merült ki.
  • DarkSector
    #2171
    kb megegyezik, hát ezekszerint nem kb.
    meg mi a kb?
    az mt-framework is kb egy mt-framework 1.5, de mégsem az.
  • DarkSector
    #2170
    Uccsó kijelentésre a cikkiró azt írja hogy ostoba kijelentés.
    Hát jah, más faszával csalánt verni. Az könnyű.