9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • kifli
    #2169
    a pcn futo kb megeggyezik a cryengine 2 vel. Amúgy cryengine 3 ami egy multiplatform engine, kb ennyiben külömbözik a cryengine 2-től.
  • lolSL
    #2168
    de lesz, csak Yerli nem fog neki örülni
  • Prince23
    #2167
    PC-n nem lesz demó, de azon lesz a legszebb
  • DarkSector
    #2166
    Mivel még egy sreenshotot se láttam a pc-sből ezért meglehet.
    De tuti nem a motor miatt lesz olyan mint boxon ha olyan lesz. Akkor ha nem lesz pc-re optimalizálva akkor hazudtak egyet és majd "cím eladja magát" lesz. Mint sok más játékban.
    Nekem már akkor kicsit hihetetlen volt mikor ilyet hallottam. Hiszen tudják nagyon jól akik ismerik ezeket a dolgokat hogy iszonyú sok pénz és munka és idő és erőforrás 3 külön platformot kiaknázni.

    Ez vagy az évdumája lesz vagy kurvanagy pénzt öltek bele és tényleg komoly hasznot várnak ettől.
    Én várom a fejleményeket nyitott szemmel.
  • Bence94
    #2165
    bízom benne és szerintem így is lesz, hogy pc-n büntetni fog a a grafika mint ahogy az 1... fizikára remélem jól rágyúrtak és sok rombolható,hajlítható terptárgy lesz benne...
  • DarkSector
    #2164
    majd most irtam miért válaszoltam kicsit logikátlan mondatot arra a kijelentésre. :P
  • DarkSector
    #2163
    Cry engine 3 az cry engine 3.
    Nem konzolos 2, meg multiplatformos 1.5.

    Én értem mire irod, vagy mire céloztok, de nem.
    Azért nem hogy a degradáltabbak megértsék miért írok már kb 5. hsz-ban célozgatásokat, kicsit viccesen:

    A cry engine 3 egy cry engine 3, azt jelenti hogy a cry engine 2. fázisából fejlesztésekkel készítettek egy 3. verziót.

    Ami kompatibillis fejlesztésben a konzolokkal.

    Ez nem azt jelenti hogy a grafikus motor verziószáma az általa futatott játék grafikai fejlődését jeleznék vele.
    Hanem a változtatásokat jelzik vele.

    Másrészt mert konzolon vannak korlátok hardvert illetően az nem jelenti azt és nem mondta senki (csak sokan már ugye elvetették magukban eme magot) hogy pc-n ez a 3. verziós motor nem tud szebb látványt ha ezt ohajtják a fejlesztők.

    Az egy dolog hogy a demonstrációkban a konzolokon elért eredményeket mutatják.

    Ti a 1.5-et meg grafikában méritek, gondoltam vagytok annyira okosak és veszitek a lapot de úgy tűnik szórol szóra kell elmagyarázni.
    A cry engine 3 tehát nem a cry engine 2 konzolos változata, hanem az a cry engine 3.

    Mint a többi motornál.
    Unreal engine. Unream 3 motorból is egy alap van de minőséget más más képpen hozza pc-n és konzolokon is.
    Remélem érthető.
    De mindegy ez szőrszálhasogatás amúgy a lényeg hogy legyen jó a játék és kész. mit számít hogy milyen motor van alatta.
  • bertino
    #2162
    egyaltalan nem feltetlen :D
  • RYO21
    #2161
    Cryengine 3 = Cryengine 1.5
  • DarkSector
    #2160
    ha igaza lenne, akkor vagy régi motorral csinálnák pc-re vagy egy újabbal amia 4. tag lehet ezekszerint.
    kapise?
  • DarkSector
    #2159
    ezzel a logikával ez jön ki.
  • bertino
    #2158
    miva' ? hogy a turobe jon ide a cry 4 ?! mirol beszelsz ?!
  • DarkSector
    #2157
    hogyan?
    akkor a pc-n lévő crysis 2 már cryengine 4-en fut?
  • Prince23
    #2156
    Az egyik kilőve, hivatalosan is, hiszen egyáltalán nem elsz PC demó, semmilyen módozatból.
  • kifli
    #2155
    a cryengine 3 egy cryengine 2 amit átportoltak konzolra is, hol itt a gond?
  • DarkSector
    #2154
    nah erről beszéltem.
  • Sir Cryalot
    #2153
    Qrvára nem textúrákból áll egy nextgen engine
  • Solid Snake
    #2152
  • arty
    #2151
    sghu :(

    katt
  • arty
    #2150
    nem portolják. nem láttad a korai videokat, hogy pécén fejlesztik (mint mindent) és realtime látják a két konzolon is, ahogy épp fut ?

  • DarkSector
    #2149
    Amikor fordítva nyomják hogy konzolokon kidobják és benyomják 2-3 hónap múlva hogy pc-re jön részletesebben stb.

    Az se 6-7- nap fotosopp meló meg 2 hónap tengerparti nyaralás.
  • DarkSector
    #2148
    Van 3 fejlesztői környezet van 3 grafikus motor. Platformokhoz igazítva.
    Ezt ne úgy vedd hogy megcsinálják pc-re és akkor gondolnak a végén és elkezdik butitani hogy fotosoppal kisebbítenek a textúrákon aztán go.

    Lószart.
  • DarkSector
    #2147
    te meg elhitted. :)
  • Sir Cryalot
    #2146
    Itt valszeg nincs port, két konzolt nézik és addig próbálgatják amig mindkettőn oké a 30frém. Aztán kinyomják a konzoltrailert amiben bennmarad a screen tear.
  • DarkSector
    #2145
    Jah hogy te azok táborába tartozol akik a közepes gépüükön akarnak mindent fullhd-ban futtatni.

    Ne vedd sértésnek azért mert a te gépeden nem fog maxon menni még nem = az optimalizálatlanság fogalmával.

    A Crysis 1 sem volt optimalizálatlan, csak erre fogták sokan mert nem vette be a gyomruk hogy egy brutál grafikát akartak mutatni, nem pedig a max grafot a középátlag gépre skálázni.
    Gondolom értesz.
  • Sir Cryalot
    #2144
    Nem nem lesz dx11 ( hülye vagy?)

    Metro2033-at is pc-ről portolták boxra , aztírták 1hét alatt!
  • DarkSector
    #2143
    persze álmodozz.:D
  • Sir Cryalot
    #2142
    "Rendszerkövetelménnyel kapcsolatban, pedig szerintem itt a minimális = crysis 1 ajánlott."

    Ha az egynél bizonyos beállításban 30fps-ed volt, akkor azonos felbontáson és detail leveleken a crysis2-ben 60fps-ed lesz, ezt konkrétan megmondták már, nem kell a FUD .
  • Sgtfathi
    #2141
    Lehet tudni valamit arról hogy lesz benne DX11??
  • Snexi
    #2140
    ugyanmár,alig szebb(?) mint az első rész
  • RYO21
    #2139
    Lehet, hogy PC-re fejlesztik de nem az én gépem hardwerére. Úgyértem akármilyen szuperül fog futni a legújabb kártyákon, attól még az enyémen optimizálatlan lesz. Nem a portról volt szó. Rendszerkövetelménnyel kapcsolatban, pedig szerintem itt a minimális = crysis 1 ajánlott.
  • gduck
    #2138
    Nem, mert már C64-en kész volt, csak nem merték kiadni, mert rájöttek volna hogy időutaztak
  • lolSL
    #2137
    nem mert iphoneról portolják pcre és ipadról konzolra
  • kifli
    #2136
    a crysist jelen esetben pc-ről portolják konzolokra.
  • DarkSector
    #2135
    nagyon rosz napod lehetett ma. :)
    ez csak feltételezés. a Crysis eleve külön fejlesztik pc-re, nem portolás lesz.
    Szóval én meg erre fogok visszatekinteni pár hónap múlva.
  • gduck
    #2134
  • JaSoN HuNTeR #2133
    Hát jogos. A PC nem játékra való.
  • DarkSector
    #2132
    jah hogy mert próbáltad már a gépeden a demo-t mi? :)
  • Magiszter
    #2131
    Azt kihagytad hogy 2 nappal a megjelenés előtt közlik hogy csúszik a következő gazdasági negyedévre. De csak a PC-s változat.
  • kifli
    #2130
    szerintem nem lesz bugasobb mint a sima crysis jelenlegi verziója. Cryengine 3 nemsokban tér el a cryengine 2-től, a pc-s részt meg csak kitapasztalták már :D

    De majd ha megjelenik meglássuk :)