CRYSIS 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

grebber
#388
De szerintem az fog.Az a 2 hónap is amíg csak konzolon van jóval többet hoz mind ha egy idõben kiadnák és mindenki csak letöltené pc-re.
Teljes mértékben megértem õket.

Next PC upgrade: 2022

#387
ugye nem a pc-s verzió fog késni?

KILLER2
#386
Azért fasza, hogy elvileg párhuzamosan lehet fejleszteni mind3 konzolra a Cryengine3al, de azért talán pár hónap eltéréssel mind kint lesz. Csak szerintem ellentmondásos kicsit a dolog? Azérrt remélem, hogy nem veszik el a Crysisos hangulat és egy elcseszett konzol átirat lesz a vége.
Meg szerintem nagy hiba volt eldobni Nomádot (vagy fene tudja, hogy lesz-e még valami szerepe) és helyette fõhõssé tenni Prophet-ot, nekem nem volt annyira szimpatikus. Skyes karaktere a Warheadban szerintem telitalálat volt, de a fõszálnak szerintem pont jót tett, hogy nem ismert a fõhõs arca és kevesebbet is lehetett róla tudni, kicsit olyan volt, mint Master Chief a Halo-ban. De hát majd meglátjuk.
A ruhamódok összevonása jó ötlet, de remélem, hogy nem nagyon erõltetik majd, hogy power up-ok, meg energiacsomagokkal kelljen majd töltögetni a ruhát, mert akkor a multiban máris átmenne a hangsúly a taktikáról és az ügyességrõl arra, hogy akinek volt épp energiacsomagja és mielõtt meghalna, feltolja a ruha armorját, azt már nyert is.
Ez a nyomozós dolog jó ötlet, bár remélem, hogy azért nem lesz minden teljesen kihalt. Picit mintha hasonlítana a Halo: ODST-re, de annak is az a bajom a fõszálával, hogy sötétben mászkálunk egy tök üres városban, ahol csak az ellen van. Szerintem jót tennének a civileg a Crysinak, remélem, hogy ezt Crytek-ék is így gondolják.
A 3. fél is érdekes, kíváncsi vagyok, hogy ez mit akar jelenteni.

Töltsük le az internetet!

JohnnyNapalm
#385
<#wow3>

grebber
#384
CRYSIS 2 infók!!

Megjelent a német PCGAMES magazin, benne egy jókora Crysis 2 beszámolóval.

Három év telt el legutóbbi kalandozásunk óta, azaz 2023-at írunk és az idegenek idegesebbek, mint valaha. New York romokban. Mindenhol betört ablakok, becsapódási kráterek, patkányok rágcsálják a megszenesedett hullákat. Síri csend, a halál nyomasztó jelenléte lengi körbe az egykoron népes, mára kihalt utcákat. Elvétve kivezényelt katonai osztagok próbálnak ellenállni a folyamatos, szûnni nemakaró idegen inváziónak. Idõközben befut a hír, miszerint Tokió, London és Rio de Janeiro lakosait teljesen kipucolták. A halálozások száma milliókban mérhetõ és napról-napra csak nõ.

Az elõzõ részben nem nagyon volt sztori és a lehetõségeink is korlátozottak voltak. Ezúttal minden másképp lesz, ígéri Nathan Camarillo producer. Elsõként erõs cselekménnyel, háttértörténettel, infócsokrokkal készülnek és ami a harctéri teendõinket illeti, számos módon érvényre juttathatjuk akaratunkat. Csapattársaink mini videók formájában (a'la System Shock, Bioshock) tudatják velünk, hogy még mennyi hús maradt a lábukon, pontosabban mennyi húst faltak fel belõlük a falánk idegenek. Ha úgy tartja kedve a játékosnak kielemezheti a hullákat. Hogyan haltak meg, mi által, sõt még a New York-ot ért támadás kiváltó okait is felderíthetjük, feltéve, ha lesz idõnk és kedvünk az idegenek fojtogatása és fejük falba csapkodása közben.

Fõhõsünket Prophetként emlegetik a csapattagok, amikor épp egy idegen hajót rakétáznak szanaszét és hajszolnak bele egy égbeszökõ felhõkarcoló kellõs közepébe. Mindenkinek a fantáziájára van bízva, hogy a cseledetei miatt hívják prófétának vagy azért, mert õ volt az elõzõ rész végén a fõjani.

A Nanosuit módozatait kicsit megváltoztatták, a POWER és SPEED módot egybevonták, cserébe kaptunk egy TAKTIKAI modult, ami mindenféle extra infót, például ellenséges csapatpoziciókat vetít a retinánkra, de tisztes távolból hallgatózhatunk is, ha úgy tartja kedvünk. Ezúttal különféle vizuális és hangeffektekkel egybekötött jelzések adják tudtunkra, épp melyik módban vagyunk. ARMOR-ban például más hangot adnak a nanosuitba becsapódó lövedékek és mozgással járó hanghatások is nehézkesebbé válnak. A pályákon elszórt modulokkal pedig tovább tápolhatjuk a már meglévõ NanoSuit módokat. Például nem kell megállnunk, ha szólít a természet, instant evaporizálhatjuk a dolgokat.

Nem elég, hogy az idegenek ott bugiznak New York utcáin, egy harmadik fél (CryNet?) is beszáll az ostromba. Kik lehetnek õk és vajon szeretik a nyuszis kakaót?

A játékot X360-on, 720p felbontásban prezentálták, de aggodalomra semmi ok, a PC változattal parallel készítették, így talán pár hónap eltéréssel mindkét platformra megjelenik a játék.

info: Hardwired

Next PC upgrade: 2022

#383
Nagyobb:

http://www.abload.de/image.php?img=image-48y6qs.jpg
http://www.abload.de/image.php?img=image-49zu2a.jpg

#382
Akcióból nincs hiány, az tuti!

grebber
#381
This is crytek showing a Level From CRYSIS 2 level's on the: CRYENGINE 2(crysis warhead engine )

Next PC upgrade: 2022

grebber
#380
Engem felcsigázott baromira kíváncsi vagyok milyen lesz!
Remélem E3-ra viszik és lesznek végre ingame videók!
Mivel hogy idegenek artják a népet nem lesz szerintem olyan sok sok ember a városban max pár civil fog rohangálni meg a társain már ha lesznek majd.

Next PC upgrade: 2022

#379
Ez érdekes lesz, amikor szó volt róla hogy egy másfajta dzsungelbe folytatódig a játék nem egészen erre gondoltam,ez teljesen ellentétes lesz az elõzõ részel,én is remélem hogy nem egy makett városba fogunk futkorászni,a megjelenés még mesze van, egy videó majd jöhetne belõle.

grebber
#378
Magyarul is:

Crysis 2 - New York az új csatatér

A korábban kiszivárgott információk alapján körvonalazódó sejtésünk beigazolódott, ezúttal a betondzsungelben kergetjük az idegeneket.

A PlayStation Official Magazine márciusi száma leplezi le az immáron multiplatform Crysis 2 csatáinak otthont adó helyszínt.

A korábbi híreszteléseknek megfelelõen a viszonylag csendes, hol forró, hol jeges õserdõbõl átnyergelünk kicsiny sárgolyónk legismertebb metropoliszába, New York városába. Az új csatatér minden bizonnyal megváltozott játékmenettel jár, civilek menekülnek, rendõri és katonai egységek próbálják fenntartani a rendet, biztosítani az evakuációt. Legalábbis erre engedett utalni a tavalyi Crysis 2 teaser.
Reméljük nem követ el akkora bakit a Crytek, hogy egy kiürített várost vet elénk gumicsontnak.

info: Gamestar

Next PC upgrade: 2022

grebber
#377
Crysis 2 Takes the Fight to New York

Crytek is building Crysis 2 on their new state-of-the-art multiplatform game development solution CryENGINE 3.

While it was recently revealed that the game would have sandbox gameplay to a different, yet ultimately familiar environment, and be set in a new style of jungle far from tropical, the newest cover of PlayStation: The Official Magazine blows the lid off the new location, New York, teasing with "Aliens invading NYC? No Problem!

Next PC upgrade: 2022

grebber
#376

Next PC upgrade: 2022

#375
Szerintem se,még az is lehet hogy egy kicsit vissza vesznek belõle a konzol miatt,de majd kiderül,egyébként nagyobb sikere számítoltak pcén hogy most konzolra is kinyomják?Reméljük a játék meneten nem érezzük majd a konzol "jótékony" hatását.

JaSoN HuNTeR
#374
Egyetértek.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

Prince23
#373
Akkor az PC-s nyelvre fordítva: 2011. március

grebber
#372
Újságcikk Ott van a megjelenési dátum is 2010 December.

Next PC upgrade: 2022

Snexi
#371
szerintem nem lesz szebb az 1nél,szóval nem nagyon számítok sokkal nagyobb gépiégnyre mint az elsõ résznek

majd a 3. rész ami már a következõ konzolgenerációra jön...

grebber
#370
Újabb scan

Next PC upgrade: 2022

ToCsEk
#369
enek csak 3nasa gép kell majd 😄<#wow3>

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

RelakS
#368
minimum

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

grebber
#367
Ezt április 1-jén kelett volna!

Next PC upgrade: 2022

RelakS
#366
Crysis 2 techdemo:



Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Hint: túl szép, nem? 😉

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

#365
Én a trailerbol nem sokat vettem ki, eleg gagyi volt!csak ivegszilankok mindenfele azt kesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<#banplz><#banplz><#banplz><#banplz><#banplz><#banplz><#banplz><#banplz><#banplz><#banplz>
Bokafix2
#364
Mert ez kamerás verzió... a dvdrip késõbb jön. <#hehe>

"nem ezek azok a droidok amiket keresnek"

grebber
#363
First screenshot elég gagyi minõség!

Next PC upgrade: 2022

grebber
#362
grebber
#361
grebber
#360
Ez igen mitõl jelenik meg az újság ilyen hamar?

"Az igazságra már csak pár napot kell várnunk, ugyanis a februári PC Gamer, valamilyen furcsa okoknál fogva már a jövõ héten megtalálható lesz az újságosstandokon. Innen pedig már csak egy lépés, hogy az interneten is felbukkanjanak az érdekesebb oldalak."

Next PC upgrade: 2022

grebber
#359
Hát fa februárban keményen ennyi képet mutatnak be akkor elég év vége gyanús a megjelenés.Hacsak nem ezután indulnak be azt ömlesztik a képeket videókat!De remélem még 2010-ben jön!

Next PC upgrade: 2022

KILLER2
#358
Ja, ezért már megírta megírni a hírt. Nem értem, hogy miért ilyen nagy szám ez. Pláne, hogy szinte biztos, hogy ezek is renderelt képek lesznek és nem igazán lesz semmi közük a valódi játékhoz.

Töltsük le az internetet!

grebber
#357
Crysis 2 - februárban a PC Gamer címlapján

Lol Kapunk két képet ,de jó lesz nekünk 😞

Next PC upgrade: 2022

kuzco007
#356
mikor jön már ki a game?😄

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

grebber
#355
OnNet To License CryENGINE3 For Project TGO

Na már elsõ licensz meg is van csak sajna golfos MMO 😞

Next PC upgrade: 2022

grebber
#353
Omline = Online!

Next PC upgrade: 2022

grebber
#352
Bemutatkozik a Project W Crytek Omline FPS-e!

Next PC upgrade: 2022

RoyalPredator
#351
M1 Ostrom 2020 Nanosuitv2es egységeket oda!! X)

Trailereket mellesleg a béta tesztekbõl készítik.
Azért volt az a sok szép dolog amit végül nemkaptunk meg. De sebaj.
V2es nanosuit pedig randább lett mint az eredeti. Ezen is fognak dolgozni jó sokat. Emlékezz, milyen volt az elsõ amit publikáltak (és leszavazták)

Végül lett az amit ismerünk, és a Koreai Nanosuit, ami mellesleg szerintem veri az eredetit😛

&#12300;iREVOLUTION.EU&#12301;A Demokrácia selejt.

JohnnyNapalm
#350
az nagy poén lenne ha így fejezték ki a magyar vonatkozást 😄D

de én eddig nem értem mit mûvelnek, mert amik a trailerekben vannak azok egyáltalán nem illenek az eddigi történetbe... pedig a játék végén már elkezdett felpörögni

RoyalPredator
#349
Amugy Crysis 2 Teaserében a magyar 2006os '56 féle próbálkozás néhány jelenete van a Crytek Budapest jóvoltából. Csak mert utcai harc, vagy mert vmi magyar is lesz benne?😛

&#12300;iREVOLUTION.EU&#12301;A Demokrácia selejt.

grebber
#348
RoyalPredator
#347
Azért remélem a GeForce 8800GTX-emet fogja szeretni...

&#12300;iREVOLUTION.EU&#12301;A Demokrácia selejt.

Bence94
#346
én viszont nagyon örülök a cryteknek, hogy át állt atira sõt egyre több fejlesztõ az atit pártolja.így legalább valami kézzel foghatót is várhatunk nem úgy mint a zenvidiánál.

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

Jaffa 2843
#345
olvass utána...

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

Bokafix2
#344
"ha az nv áttér más területre, akkor lesznek szép vga áraink"

Nem valószínû, mert nekik is érdekük minél több kártyát eladni, és az árbeli középkategóriát célozzák meg jobban, mert abban a szegmensben vásárolnak leginkább a felhasználók. Legfeljebb a csúcskategória lenne egy kicsit drágább.
Másrészt tiszta vicc lenne ha az nvidia más területre térne át, hisz legtöbb játék a geforce-okat támogatja, akkor van nekik olyan hogy aegia physx, amit az ati kártyák nem tudnak, egyszóval a vga-piac kispórolása hatalmas öngól lenne.

"nem ezek azok a droidok amiket keresnek"

Jaffa 2843
#343
volt. de megint megnéztem szoval megérte betenni 😄
csk sajnos az otthoni felhasználásban sok szerepet nemfog játszani ez a technologia. mindazonáltal veri impressziv 😄
jólenne ati-nak valami egészséges versenytárs a vga piacra, mert ha az nv áttér más területre, akkor lesznek szép vga áraink :S

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

zooleeh
#342

Asrock P67 PRO|Intel Core i5 2500K | ASUS Radeon R9 280X DirectCU II Top | 8gb Kingston 1600 Mhz DDR3| Cooler Master Real power 620 W | Windows 10 64-Bit

RoyalPredator
#341
Figyelj. Én szeretem a crysist.
De az hogy belelövök egy koreaiba, sokszor 10-15 golyót (...), és utána gumilabdaként pattog. Ha nem hiszed, játsz, vagy készítek neked videót.
Sima Ragdollt beleraknánka, ha nemis euphoriát, és gyönyörû lenne.

Ezt csak szimplán nemértem miért így programozták...


Jaffa, egyetértek veled.

&#12300;iREVOLUTION.EU&#12301;A Demokrácia selejt.

Jaffa 2843
#340
ha már realisztikus dolgokrol van szó.. végre beletehetnék már azt hogy át lehessen lõni a dolgokon pl vékony falak, lemezek és hasonlókon

lehet tudni valamit a második rész multijáról?

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

#339
Nem tudom láttál-e már felvételen kivégzést, vagy pl. videofelvételeket iraki tûzharcokról... jó néhány kering belõlük a neten, és hidd el hogy nem esnek el túl látványosan ha lelövik õket.
Legtöbbször csak összecsuklanak, vagy szimplán eldõlnek. Az már fejlesztõi dizájn amit az akciójátékok közben látsz, hogy dupla szaltóval vágódik hanyatt az ipse meg összevissza forog, vagy megpördül...
A látvány végett lett belecsempészve ez a kis "hálivúdi" íz. De én pl. láttam az egyik videón, amin afgán milicisták lövöldöztek az egyik városban, hogy akit lelõttek csak szimplán történt vele a dolog, semmi különös nem volt benne. Csak szaladt végig az utcán a fickó és hátulról ledurrantották, de el sem esett szinte csak lassan leült majd elterült.
Bizony való életbe ez csak ennyi. De a Crysis minden fronton igyekszik a realizmus felé törekedni, úgyhogy lehet kissé szánalmasnak hat ahogy elesnek.

Radioaktív kiscicák áron alul eladók vagy Playstation-re cserélném. Érdeklődni: Balatonalmádi, Nagymező u. 27.