CRYSIS 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Töltsük le az internetet!
"Cevat Yerli, a Crytek ügyvezetõ igazgatója azonban elmondta, a folytatással már egészen más célokat fektettek le maguk elé. Egyrészt az utóbbi pár évben nagyon sok energiát fordítottak az engine optimalizálására, és az olyan fejlesztõeszközökre, mint a LiveCreate, vagy a What You See is What You Play, amelyek segítségével minden platformon egyszerre látják a készülõ anyagot. Ezeknek köszönhetõen a Crytek szerint az új Crysis minden platformon ugyanúgy fog kinézni, s ebbe beletartozik a PC is."
Next PC upgrade: 2022
Töltsük le az internetet!
A bizonyíték hiánya , nem a hiány bizonyítéka !
A bizonyíték hiánya , nem a hiány bizonyítéka !
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
Just do it :)
Just do it :)
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
Next PC upgrade: 2022
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN
Next PC upgrade: 2022
Next PC upgrade: 2022
Next PC upgrade: 2022
UE4rõl eddig én személy szerint még nem hallottam, de ha megcsinálják úgy, hogy valóban nem csak az epic tud vele normális grafikát csinálni, akkor tuti jó lesz. Az UE3al is az a baj, hogy gyakorlatilag minden játék szarrá van blurozva és minden csillog, olyan az egész mint valami régi rossz rózsaszínben felvett pornófilm.
Amúgy ha visszaemlékeztek, a Cryengine2nél is sokat emlegették, hogy hányan használják majd, aztán ha jól tudom, akkor összesen egy Blue Mars nevû MMO használja a motort, amirõl nem tudom, hogy kijött-e már vagy még mindig csak béta.
Töltsük le az internetet!
<#zavart1>#zavart1>
Mert játékba minek tegyék bele áá.Csak mutogassák hogy juj de jó mi ilyet is tudunk de minek ha basznak betenni.Szánalmas az összes!
Next PC upgrade: 2022
GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..
Ez igaz de sajnos ezek a modok valahogy SOHA nem készülnek el.
Crysis mikori is? Nézd meg hány valamire valami mod/pálya akármi jött hozzá. Nagyon kevés.De bejelentve annyi van hogy számolni sem lehet ezekbõl ha 10 elkészül akkor az már sok!
UE4 olyan szinten lealázza ezt a fost hogy öröm lesz nézni.
Next PC upgrade: 2022
Töltsük le az internetet!
Az meg hogy meglõtte azt az ajtót vagy mit és az is behorpad az egyenesen szánalmas volt.
És kb úgy mutogatták hogy még el is hiszik hogy ez újdonság.
Next PC upgrade: 2022
- a hordó behorpad
- a vasbeton szétmegy
LOL
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN
Normal map technológiáról hallottál már?
Konfig: Junoszt TV, Commodore64, CPU Mos 6510 1,25 Mhz|RAM 64Kb Datasette magnó, 2db joystick
Ilyen nõt még az utolsó csöves cég is tud csinálni neked hiperszépbe mitõl befosol.
De eköré egy hasonló graf minõséggel építsél már egy világot.Kb meg se moccanna a game a mai gépekkel.
Egy model az lószar.
Ati meg nvidia is szép dolgokat tud techdemozni de mi van ebbõl játékban? Ja hogy semmi.
Crysis óta ugye mikori is? Nincs grafikai "áttörés" következõ konzol generációig nem is lesz pc-n szebb graf szerintem!
Next PC upgrade: 2022
Pedig ha nagyon igyekeznének megközelíthetnék.
1. 3D karakterlink
2. 3D karakter link
3. 3D karakter link
Radioaktív kiscicák áron alul eladók vagy Playstation-re cserélném. Érdeklődni: Balatonalmádi, Nagymező u. 27.
Next PC upgrade: 2022
Next PC upgrade: 2022
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
"nem ezek azok a droidok amiket keresnek"
Next PC upgrade: 2022
Harlan fekete hattyúnak nevezte Almát... valaminek, ami definíció alapján nem létezhetne, de mégis van.
Nem semmi üzletpolitikájuk van a fiúknak <#circling>#circling>
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN
Next PC upgrade: 2022
Next PC upgrade: 2022
Még sztem a mostani vga-mat sem használom ki, de a Crysis 2 lehet hogy szép lenne dx11-ben és minden maxon... szal nem tudom mit csináljak. <#nemtudom>#nemtudom>
"aláírás max. 200 betű, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett" Akkor inkább hagyjuk. : ]
Radioaktív kiscicák áron alul eladók vagy Playstation-re cserélném. Érdeklődni: Balatonalmádi, Nagymező u. 27.
Zavvi.com: 320Ft-os fonttal számolva év végére ki tudja mennyi lesz 8944ft.
Remélem ez is magyar felirattal jön majd.De errõl info még nincs!
Next PC upgrade: 2022
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN