9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • DarkSector
    #2249
    jah mert úgy gondolod a crysis nem toplistás? :P
    én nem erre emlékeztem.
  • DarkSector
    #2248
    hogy megértsék azok is akik nem tudnak angolul rendessen??
    az annak se rontja el aki angolul akar játszani meg annak se aki magyarul akarja érteni mit mondanak, max néha olvasni kell a szöveget és lemaradsz a dolgokról ha történik átvezető, de szíve joga a játékosnak választani ha van rá mód.

    a műremek meg ""-jelbe gondolom. :P
  • wednes
    #2247
    Az nem jelent semmit. Ha a toplistás Simset se akarják már lefordítani akkor ezt se fogják.
    Megint eljön a hobby fordítók ideje. Ilyen akció játékoknál (amik tényleg 8 óra) nem érzem annyira veszélyesnek a dolgot. Viszonylag emberi időn belül kijöhetnek hozzá fordítások, na meg angolul se olyan vészes velük játszani.

    Az igazi gond szerintem az RPG-knél kezdődik. Mass Effect, Dragon Age, (Fallout). Ott alapvető dolog, hogy értsed szinte az egész storyt, játékmenetet, küldetéseket stb. És elég hosszú idő kell a fordítások elkészüléséhez, akár 2 év +.
  • shaddam
    #2246
    Egy crysis színvonalú műremeket minek magyarítani?
  • DarkSector
    #2245
    én a Resident 2-őt vittem végig életembe magassan a legtöbbször, 52x.
    Bár az is igaz hogy a végefelé 01:28:xx-es időt nyomtam le.
    Szóval ez ugye orákban mérhető inkább, ha azt nézem hogy a final 8 kimaxolása 200 óra volt.

    de ennyi. ma ha legtöbb játékot 1x lenyomom akkor utána nem igazán mondhatni hogy 2x nekiállok, max a kedvenceimet, amiben van sok extra és ugye sarkal hogy játszd újra.
  • JaSoN HuNTeR #2244
    100x
  • DarkSector
    #2243
    :P
    egyenessen arányossak maradnak.
    régen hosszabbak voltak nem annyira szépek, most szebbek de rövidülnek. :)
  • kifli
    #2242
    Újra beindul a magyarítás.

    Bár manapság a játékok annyira rövidek, hogy mire elkészül a magyarítás, már 3x végigjátszottam...
  • DarkSector
    #2241
    EA azt mondta nem lesz a játékaiban magyar nyelvi támogatás.
    Ezekután 90% hogy nem lesz. :S
  • kifli
    #2240
    de ez már biztos, hogy nem lesz benne magyar nyelv? Azért csak van budapesti crytek studio, és magyarok is dolgoznak a játékon szépszámmal...
  • gduck
    #2239
    "De az EA most nagyon bekeményített, úgy néz ki felirat se lesz és nem csak ehhez a játékhoz. Még a Sims Medievalhoz se jelenik meg fordítás. Az meg már jelent valamit. :S"

    Sztem a képlet egyszerű: megnézték a játék eladásokat és annak alapján szelektáltak. Kis ország vagyunk rengeteg WAREZ példánnyal
  • Magiszter
    #2238
    Ez nem bekeményítés ez nettó -ség. Azokkal akik non parlano inglese azokkal mi van?
    Én azt gondolnám hogy egy kiadónak érdeke lenne hogy minél többen vegyék a termékét, ezért igyekszem mindenkinek "kényelmessé" tenni a játékot.
  • wednes
    #2237
    Tényleg jó volt a szinkron a Warheadhoz. Főleg azért mert nem kellett feliratokat olvasni a legnagyobb akció közbe. A sima Crysisnál állandóan akkor pofáztak hozzám mikor épp az életemért küzdöttem. :)

    De az EA most nagyon bekeményített, úgy néz ki felirat se lesz és nem csak ehhez a játékhoz. Még a Sims Medievalhoz se jelenik meg fordítás. Az meg már jelent valamit. :S
  • Magiszter
    #2236
    Erre is egyszerű a megoldás:
    Kiadják -> Magyar fejlesztőkhöz kerül -> Leszinkronizálják pár nap alatt -> Megkapjuk FULL szinkronnal a játékot. Mindenki nyer, de főleg mi xD
    Az EA-Crytek bagázsnak meg nem pénz az a plussz párszázezer amit a szinkronra költenek. (Főleg ha 12k lesz a játék, 100-an megveszik már nyernek rajta.)
    Mindjárt fel is hívom Cevat Yerli-t, itt van valahol a telefonszáma xD
  • lolSL
    #2235
    magyar irodában dolgozó fejlesztőcsapat*
  • gduck
    #2234
    Mivel magyar fejlesztőcsapat csinálta, természetes hogy volt hozzá "szinkron"
  • Magiszter
    #2233
    Pedig igazán csinálhatnának hozzá. Ha a WH-hoz ment, gondolom ez sem lenne túl nehéz... és akkor talán többen is vennék kishazánkban. :)
  • grebber
    #2232
    Az nem lesz, de felirat az jobban elképzelhetőbb!
  • morvaigaben
    #2231
    Inkább nem veszek zsákbamacskát...
  • Magiszter
    #2230
    Pedig milyen marhára hangulatos lett a Warhead magyar SZINKRONNAl... szerintem sokat dobott a hangulatán.
    De gondolom majd lesz ilyen sufnituning szinkron rá egy kis idő múlva.
  • gduck
    #2229
    nem
  • COD Black Ops
    #2228
    Hali!
    Ez Magyar felirattal fog megjelenni?
  • bertino
    #2227
    bakker ez mi tek volt :(
  • DarkSector
    #2226
    kivétel erősíti a szabályt. :)
  • DarkSector
    #2225
    Mondtam hogy jó?

    Ott nemgond mert van akció nem élettelen cucc, visz a sodrás és nem foglalkozol vele.
    Alan Wake biztos ismered. Nah ott ez a legjobb példa van ellenség az árnyék de csak töltelék. Egy fasza story és izgalmas atmoszféra tölteléke, mert észre sem veszed nem fog érdekelni, valamint a sok cucc amiket használsz hogy megold a dolgokat.

    Összeségében kell nézni.
    Lehet velem nem egyet érteni. Semmi baj, ha nektek sem.
    Ugyanolyan vélemény mint a tiétek. És én olyan személy vagyok aki ha visszagondol hogy milyen játékokkal játszott úgy hogy le se tudta tenni a controllert vagy bill+egeret, a crysis nem jut eszembe.
    A crysis akkor jut eszembe mikor tesztelek egy gépet, vagy csak ímmel-ámmal lövöldözgetek/lövöldözgettem régebben.

    Nem csak a Crysis tartozik ebbe a kategóriába, ne hogy félreértsd, sok címben tudnék mondani ilyen idegesítő dolgokat, csak sokszor azt hiszik a legszebb játék mindjárt a legjobb is. :)
    Persze jó játék nincs, hiszen minden egyén maga tudja mi a jobb neki.
  • kifli
    #2224
    első két alkalommal lowon 1280*1024-be, 25-30fps-el vittem végig
    Ott nem volt semmiféle csilivili...

    Tudom nehéz lehet feldolgozni, de van akinek tetszett a játék.
    A hsz-ed vérbefetrengős részét gondold át, neme rád vonatkozik inkább.
  • gduck
    #2223
    A Crysis single is nagyon jó volt, de a multival is elvoltam majdnem 2 évig (ez azt jelenti, szinte minden este)
  • DarkSector
    #2222
    Figy nem kell most itt vérben fetrengeni nem arról van szó hogy grafban ott volt, de sajnos más téren nem igazán tudtak odapakolni.
    Ez is nagyot nyomott a latba hogy nem volt elterjedt.

    De felteszem úgy a kérdést, hogy ha nem lett volna "techdemo" akkor is ennyire élvezted volna?
    Gondolom érted a kérdést. :P

    Ne meggyőzni akarok embereket, csak mmegmutatni hogy sok ember leszarja a csillivillizést.
  • kifli
    #2221
    cod6? De abban csak 1 ellenség van, nem baj?
  • DarkSector
    #2220
    Utálom az fps-eket. Igen.
    Ettől még a Crysis megvan eredetiben mert 1500FT vagy mennyi volt és 1x végigtóltam.
    De többet nem adtam volna érte. Utoljára a cod6-ba öltem pénzt haverral közössen, de azt azért használom multiban, vagyis nem egészen azt. Hanem az Alteriwnet-est. Eladtam volna rég csak sajnos a rendszer közbeszólt. :)

    Más kérdés?
  • bcrics
    #2219
    Hátö..nekem mint játékélményt Adott annyit mint az uncharted pl,...
    Sztem kurvajó volt a játékMechanizmusa,...És Még a sztori is elkapott,+ a környezet is adta rendesen.

    Pedig volt itt minden,....Előbb Zöld aztán fehér majd UfoŰrhajó,..Állat volt ahogyan a CSőben utazgattál,
  • DarkSector
    #2218
    Nem belekötök. Ezt közöltem.
    Ha ez elé valakinek nekkem nem gond, szerintem ötlettelen.
    Ennyi.
  • kifli
    #2217
    Mert mi kell még nekded? Van emberi és alien ellenség. Egy codba pl csak emberek vannak :D

    Amúgy én kmolyan nemértem mit akarsz ebben a topikban:

    "A crysis-nál nincs szebb, de jelentéktelenebb játék sincs."

    "Én utálom az fps-eket."

    Vagy csak kötekedni jársz ide?
  • kifli
    #2216
    most komolyan ebbe kötsz bele?
  • DarkSector
    #2215
    Nem a játékmenet szar.
    És nem "szar"-t mondtam mint jelző.

    Valamint ellenfelekre visszatérve: van a koreai meg annak klónjai, meg a polipok.
  • DarkSector
    #2214
    kivételek vannak természetessen nem mondtam hogy nem.
  • kifli
    #2213
    Az ellenséggel nemértem mi a gond, az ai kifejezetten jó crysisban. Nem agynélkül rohangálnak, ha észrevettek, elkezdenek bekeríreni stb...
    Amúgy én többször is végigvittem. Nemértem miért vannak egyesek, akik állandóan hangoztatják, mennyire szar a játékmenet, mindezt úgy, mintha egy nagy közösség nevébe mondanák...
  • grebber
    #2212
    Ne magadból indulj ki szerintem vagyunk páran akik már többször (én pl 5or6szor végigvittem már és még fogom is) végigjátszottuk!
  • DarkSector
    #2211
    A crysis-nál nincs szebb, de jelentéktelenebb játék sincs.
    Ez volt a baj vele. Kurvaszép ha maxon nyomod de 2x tutira nem nyomod végig, mert full unalmas, és van 2 fajta ellenség, mindenféle kreativitást mellőzve.
    Szóval nem szebbek amiket mondtál, csak "látványossabbak és igen a tartalom több benne".
    Ez van mikor valami technikailag szép, meg ami látványra szép.

    Bár erre írták nekem hogy nyomjam very hard-on a Crysis-t és rákényszerít a játék hogy kússzak a füben meg ilyenek, de én azt mondom erre még visszafinganom se lett volna érdemes nem hogy válaszolni. :)
  • shaddam
    #2210
    Ha szép grafikát akarsz ps3-on akkor a killzone 3-at meg az ucharted 2-t nézd,ne a crysist.Azokban esetleg még tartalom is van