CRYSIS 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#488
Ebben a cikkben azt írják, hogy Nomad-ot kell irányítani ismét. Márciusi a cikk, reméljük van valóság alapja.

KILLER2
#487
Nem lehet, hogy itt csak a pályák felépítésére, effektjeire gondolt és nem feltétlenül a minõségre? Bár félõ. Mondjuk ha jól néz ki, akkor engem nem zavar. Ha nyújtja azt a színvonalat, mint az eddigi Crysisok anélkül, hogy szaggatna vagy minden az orrom elõtt jelenik csak meg, akkor szerintem nincs gond. Jól néz ki így is az a játék. Az egyetlen eddigi nagy baj, amin remélem, hogy dolgoznak, azok a textúrák. Az embereken, fegyvereken nagyon szépek, de a tárgyakon gyakran életlen, a terep meg olykor gyalázatos. Szerintem az volt az egyik eddigi baj, hogy minden erõforrást felemésztettek a részletes modellek és a sok effekt, a textúrákra meg már nem jutott teljesítmény, pedig inkább lehettek volna volna kevésbé high poly modellek, de tûéles textúrák, mert azért feltûnõbb, ha mosott textúrák vannak mindenhol, mintha nincs kiformálva egy karakteren minden apró kis részlet.

Töltsük le az internetet!

#486
Kurva anyjukat! Ezt nemhiszem el. Csak nyaliznak a konzolbuziknak.

grebber
#485
Nos ezek után már nem félek hogy nagy lesz a gépigénye 😞

"Cevat Yerli, a Crytek ügyvezetõ igazgatója azonban elmondta, a folytatással már egészen más célokat fektettek le maguk elé. Egyrészt az utóbbi pár évben nagyon sok energiát fordítottak az engine optimalizálására, és az olyan fejlesztõeszközökre, mint a LiveCreate, vagy a What You See is What You Play, amelyek segítségével minden platformon egyszerre látják a készülõ anyagot. Ezeknek köszönhetõen a Crytek szerint az új Crysis minden platformon ugyanúgy fog kinézni, s ebbe beletartozik a PC is."

Next PC upgrade: 2022

KILLER2
#484
Én nekem bejön a város, hiányzott is az elõzõbõl, sok lesz már a fa, viszont nekem is jobban tetszene Nomad. Így, hogy egy teljesen arc nélküli karakterként ismertük meg részben és fõszereplõ ellenére róla tudunk a legkevesebbet, az egész nagyon kívánja, hogy õ legyen a többi rész fõszereplõje, a többieknek meg max külön-külön rész legyen, mint pl a Warhead is.

Töltsük le az internetet!

Renjike
#483
én annak örülnék ha mind a 3 al keljen menni ... külön történet és 1 a vége .....

A bizonyíték hiánya , nem a hiány bizonyítéka !

Renjike
#482
nekem nem jön be annyira :/ mármint a játék igen de hogy városba mennyünk az méég elmegy de h Profétával vagy ki a halállal keljen menni? PFF NOMAD 4 ever 😄

A bizonyíték hiánya , nem a hiány bizonyítéka !

DarkSector
#481
nem tudtommal arra utal, hogy nem lesznek nagy területek mint az elsõ részekben, hanem a megoldás, útvonal lesz több, de ez várható volt egy város környezetében, hogy nem lesznek nagy szigetek meg síkságok.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Muttley
#480
Én ENNEK az utolsó elõtti bekezdésére gondoltam.

Just do it :)

grebber
#479
Nekem ilyen nem rémlik!Ugyanaz lesz szerintem csak a graf lesz más!

Next PC upgrade: 2022

Muttley
#478
Csak nekem jön le a cikk végébõl vagy tényleg arra utalnak, hogy a PC-n megmarad a free roaming jelleg, míg konzolizén egy jóval kötöttebb pályán folyik majd a játékmenet?

Just do it :)

grebber
#477
Minden ami hír linkelem függõ vagyok na!<#banplz>

Next PC upgrade: 2022

bertino
#476
ezt aztán vót értelme linkelni.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

DarkSector
#475
én végigolvastam, de nem említenek gondokat.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

gduck
#473
Csak a gyöp, az a szép zõd gyöp, az fog hijányozni <#idiota>

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

grebber
#472

Next PC upgrade: 2022

grebber
#471
KILLER2
#469
Csak azt mondtam, hogy aránylag könnyen moddolható, azt nem, hogy vannak is hozzá modok 😊
UE4rõl eddig én személy szerint még nem hallottam, de ha megcsinálják úgy, hogy valóban nem csak az epic tud vele normális grafikát csinálni, akkor tuti jó lesz. Az UE3al is az a baj, hogy gyakorlatilag minden játék szarrá van blurozva és minden csillog, olyan az egész mint valami régi rossz rózsaszínben felvett pornófilm.
Amúgy ha visszaemlékeztek, a Cryengine2nél is sokat emlegették, hogy hányan használják majd, aztán ha jól tudom, akkor összesen egy Blue Mars nevû MMO használja a motort, amirõl nem tudom, hogy kijött-e már vagy még mindig csak béta.

Töltsük le az internetet!

grebber
#468
Annyira jó a game hogy egy logot megérdemel bõven!

Next PC upgrade: 2022

#467
Miért nem volt jó a régi logod??? Annyi Battlefiedes van, nem tudom mikor ki ir???
<#zavart1>

grebber
#466
fizikai techdemok már ezer éve jól néznek ki DE CSAK TECHDEMO-ban.
Mert játékba minek tegyék bele áá.Csak mutogassák hogy juj de jó mi ilyet is tudunk de minek ha basznak betenni.Szánalmas az összes!

Next PC upgrade: 2022

Bence94
#465
remélem majd jó lesz ez a ue 4mert a 3 egyenlõ egy halom szarral...egyszerûen nem tudja senki kezelni az epicen kívûl.mindegyik ronda tele blurral meg szilikonspréj effektel hatalmas gépigénnyel...nulla fizikával ami nagyon lerontja a játékélményt.jó lenne ha az új havokot már felhasználnák a közeljövõben mert az hihetetlen jól néz ki.most van róla video a gdc-rõl. simán leveri a gagyi fizikszet.

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

grebber
#464
"könnyen lehetne hozzá modokat csinálni"

Ez igaz de sajnos ezek a modok valahogy SOHA nem készülnek el.
Crysis mikori is? Nézd meg hány valamire valami mod/pálya akármi jött hozzá. Nagyon kevés.De bejelentve annyi van hogy számolni sem lehet ezekbõl ha 10 elkészül akkor az már sok!

UE4 olyan szinten lealázza ezt a fost hogy öröm lesz nézni.

Next PC upgrade: 2022

KILLER2
#463
Valóban nem nagy dolgok, meg némileg a realitásuk is megkérdõjelezhetõ, de nekem bejönnek. Ezeket pl nagyon hiányoltam az elõzõ Crysisból, mert ahhoz képest, hogy mennyire reklámozták a rombolást, ez csak a faházakra volt igaz. Itt is csak az a baj, hogy korszakalkotó dologként mutatják be, de szerintem a bemutatott dolgok nagyon jók voltak. Jelenleg nincs még egy engine, amiben benne lennének ezek az apró, de mégis látványos dolgok és emellett könnyen lehetne hozzá modokat csinálni. Bár mondjuk ott van az UE3is, de az azért ennyire nem fejlett.

Töltsük le az internetet!

grebber
#462
Nem is értettem miért ilyen szarságokat mutattak.
Az meg hogy meglõtte azt az ajtót vagy mit és az is behorpad az egyenesen szánalmas volt.
És kb úgy mutogatták hogy még el is hiszik hogy ez újdonság.

Next PC upgrade: 2022

gduck
#461
Hát realisztikus egy game lesz:
- a hordó behorpad
- a vasbeton szétmegy

LOL

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

extra sensory
#460
"...meg se moccanna a game a mai gépekkel."

Normal map technológiáról hallottál már?

Konfig: Junoszt TV, Commodore64, CPU Mos 6510 1,25 Mhz|RAM 64Kb Datasette magnó, 2db joystick

#459
Aztarohadt! 4-esik videóban hoyg akadozik a game! Ez aztán a konzol power! <#taps>

grebber
#458
Azért ez te sem gondolod komolyan?
Ilyen nõt még az utolsó csöves cég is tud csinálni neked hiperszépbe mitõl befosol.
De eköré egy hasonló graf minõséggel építsél már egy világot.Kb meg se moccanna a game a mai gépekkel.
Egy model az lószar.
Ati meg nvidia is szép dolgokat tud techdemozni de mi van ebbõl játékban? Ja hogy semmi.
Crysis óta ugye mikori is? Nincs grafikai "áttörés" következõ konzol generációig nem is lesz pc-n szebb graf szerintem!

Next PC upgrade: 2022

#457
Ajj, ez alig jobb mint az 1. rész grafja. Túl sokat várok a Crysistól, szal ez az én hibám. De nemrég néztem a neten milyen 3D-s grafikákat alkotnak manapság. Sajnos ennek a fele sem jön át a Crysis 2-ben.
Pedig ha nagyon igyekeznének megközelíthetnék.


1. 3D karakterlink

2. 3D karakter link

3. 3D karakter link

Radioaktív kiscicák áron alul eladók vagy Playstation-re cserélném. Érdeklődni: Balatonalmádi, Nagymező u. 27.

grebber
#456
grebber
#455

Next PC upgrade: 2022

bertino
#454
hát 160at sose adjál ki egy darab kártyára 😊

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Bokafix2
#453
Háát, egyik tréler a másik... de amugy jó e...<#idiota>

"nem ezek azok a droidok amiket keresnek"

grebber
#452

Next PC upgrade: 2022

vérpocok
#451
Én várom a játékot, csak sajna New Yorkban már nem lesznek csirkék.

Harlan fekete hattyúnak nevezte Almát... valaminek, ami definíció alapján nem létezhetne, de mégis van.

gduck
#450
"Fontos tudni: A megjelenés dátuma becsült dátum, az ár várható ár."

Nem semmi üzletpolitikájuk van a fiúknak <#circling>

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

grebber
#449
grebber
#448
Jobban teszed ha vársz.Év végéig lehet lesz új DX11-es széria majd inkább abból vegyél!

Next PC upgrade: 2022

Synchronous
#447
Pont van annyi spórolt pénzem hogy megvegyem az új ati 5970-est, de egyszerûen sajnálok rá 160-at kiadni, csak a dx11 miatt. Alig különbözik a 9-tõl vagy a 10-tõl.
Még sztem a mostani vga-mat sem használom ki, de a Crysis 2 lehet hogy szép lenne dx11-ben és minden maxon... szal nem tudom mit csináljak. <#nemtudom>

"aláírás max. 200 betű, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett" Akkor inkább hagyjuk. : ]

grebber
#446
Igen lesz benne!

Next PC upgrade: 2022

#445
A 2. rész fog dx11 támogatással rendelkezni?

Radioaktív kiscicák áron alul eladók vagy Playstation-re cserélném. Érdeklődni: Balatonalmádi, Nagymező u. 27.

grebber
#444
Cd galaxis:9990FT
Zavvi.com: 320Ft-os fonttal számolva év végére ki tudja mennyi lesz 8944ft.

Remélem ez is magyar felirattal jön majd.De errõl info még nincs!

Next PC upgrade: 2022

gduck
#443
Nem biztos, hogy légbõl kapott, de én speciel az incrysis.com információiban bízok <#wave> Ott meg még nincs semmi ilyenrõl szó.

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

grebber
#442
Ja tehát légbõl kapott!Magazinba 2010 december volt írva!

Next PC upgrade: 2022

gduck
#441
A hivatalos infó: 2010 utolsó negyedéve. Ennek az "átlaga" november 15 <#vigyor2>

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

gduck
#440

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

grebber
#439
Honnan az info?

Next PC upgrade: 2022