9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Snexi
    #2569
    remélem sikerül mert engem nagyon zavarna :D
  • CalebJoe
    #2568
    Ebből aztán lehet wallpaper-nek shotokat készíteni, olyan élesek a színek néhol mint a Mirros Edge-ben, baszott szép de remélem maga a játék is jó lesz végig.
  • Maxtreme
    #2567
    na aaszem megvan. Mindjárt kiderül.
  • BoneDragon
    #2566
    :/
    Máshonnan meg mire leszedem, kijön a teljesen, olyan lassúak. :D
  • Maxtreme
    #2565
    aham, én is keresem a filet amiből ki lehetne írni. De nem lelem.

    Amúgy a grafikai testreszabhatóság nem túl részletes. van advanced/gamer/hardcore profil. Ennyi :D
  • Maxtreme
    #2564
    khm, nem mert.. sokat nem érnél vele. :)
  • Snexi
    #2563
    mennyire érződik a játékon,hogy még csak béta? jobb sarokból azt a szart azért jó lenne ha kilehetne szedni :D
  • BoneDragon
    #2562
    Szóval ezeket a képeket te csináltad? Azt hittem valahonnan leszedted. :) Privátba eltudnád küldeni honnan töltötted? Köszi!
  • janihunk
    #2561
    Áá tényleg nincs nagy igénye:D Meg sem fog moccanni nálam.
  • Maxtreme
    #2560
    persze

    Phenom II X4 965 @ 3.7ghz
    Gigabyte gtx460 OC 1gb
    4gb 1033 ddr2
    X-fi xtreme gamer
    stb
  • bgreg
    #2559
    pls egy konfigot leírsz?:)
  • janihunk
    #2558
    Ilyen nagy a különbség 9 és 11 közt? Egyébként tényleg gyönyörű.
  • BoneDragon
    #2557
    Mindjárt vérszemet kapok és leszedem én is. Elég szépnek tűnik ez a DX9...
  • janihunk
    #2556
    Megértem. Az elején nekem sem volt könnyű de a sok COD után beleszoktam és egész jól tudom gyilkolni a népet:D
  • Maxtreme
    #2555








  • Cris99
    #2554
    Személy szerint nem szívlelem a konzolokat..., főleg fps miatt nem (ne érts félre nem akarok háborút)!
  • janihunk
    #2553
    Én sem akarok gamer gépet vagy hasonlót mivel itt a box csak azért fejlődni kell. Így is 5 éves a kártyám és a 2010 es gamák médumon még elmennek rajta csoda. Csak sajnos be kell látnom hogy kezd öregedni a konzolom ez a grafikán mutatkozik meg leginkább.
  • Cris99
    #2552
    Vagy...., ha el tudom adni a helimet én akkor vmi proci+mem+lap kombót kéne beszerezni AMD tájékáról vagy még egy tápot is.
  • BoneDragon
    #2551
    Inkább még várj fél évet az újabb generációra és azzal esnek a mostani csúcs kártyák ára. Nekem most 4870-em van. Minden megy fullon, majd a crysis 2 nem fog. Örülök ha mediumon elfog döcögni, de emiatt biztos nem veszek másikat. Kb még 1 évig bírja maxon a játékokat ez a videó kártya. Szal majd 2-3 év múlva veszek másikat... ha egyáltalán veszek. :)
  • Cris99
    #2550
    Aztmondom végy egy 5770-et vagy mint az enyém, nem olyan ördöngősek ezek a kártyák árai..
  • janihunk
    #2549
    Akkor ha úgy adódik lesz egy 5670 vagy egy 4870/50.
  • DarkSector
    #2548
    Az nem lassú az a legkissebb kártya ha játszani akarsz.
  • Maxtreme
    #2547
    lassan? Már most nagyon kevés (már ha valaki nem 1024be akar játszani low-med beállítások között)
  • BoneDragon
    #2546
    Az a 4670 is kevés lesz lassan.
  • kill3r21
    #2545
    azt irják hogy nem minden pálya indul el sajnos
  • Maxtreme
    #2544
    hát sztem lassabb mint az előd. (de ez várható is volt)
  • janihunk
    #2543
    Ha jobban belegondolsz nem vészes a gépigény. Én is akarok bővíteni egy 4670 vagy 1gb vagy 512 es lesz és még 2gb ram ot kéne berakni+felhúzni a procit ha úgy adódik. Csak azért ilyen hamar nem számítottam a 2. részre:D Úgy voltam vele hogy egy ideig majd boxon aztán ha "normális" pc-m lesz akkor újrakezdem ha szebbnek találom. De hát fordult a kocka.
  • BoneDragon
    #2542
    Nagyon remélem azóta megtanultak optimalizálni. Nincs kedvem megint 1-2 évet várni, hogy maxon tudjam futtatni...
  • DarkSector
    #2541
    Pontossan az optimalizálatlanság volt régen.
  • Cris99
    #2540
    Eléggé jól néz ki :P:P
  • Cris99
    #2539
    pl dirt2, imádtam az optimalizációt.., meg az ego motort is komálom :P
  • BoneDragon
    #2538
    Na erre mondja valaki, hogy csúnya...
    DX9-en...odavág...
    4. képről nekem miért a rézf*szú bagoly ugrott be?
  • DarkSector
    #2537

    én tudtam hogy jó lesz...:P
  • Cris99
    #2536
    Igen a havas rész behúzza...
    Kíváncsi leszek a 2re, ha megy olyan jól mint az 1 akkor okés..,
    bár nem értem bőven elég az 1 grafja is, sokmindennel szebb nem lett ahogy láto akkor a gépigény meg minek emelkedik drasztikusan?? Mondjuk még biztosat nem tudni...
  • BoneDragon
    #2535
    Durva, 30-35 fps. Vannak már szebb játékok a crysisnél és mégis több fps-t ki lehet belőlük préselni. Nem hiába gúnyolódnak a tech demóval.
  • Maxtreme
    #2534
















    1680, max.
    Egész korrektül megcsinálták, a 35 fps sem tűnik abszolút lassúnak.
  • janihunk
    #2533
    Én is megvoltam lepődve. Ahol viszont hó van a játék vége felé lekellet venni low ra mert annyira nem vitte. Ezt add össze. Nemtom mennyire szabad más játékot emlegetni de a tdu2 gépigénye is hasonló mármint 512 es vgát ír és azt is médiumon tolom 1280.720 ban. (Tudom hogy nem szabad ezt a 2 gamát egy lapon emlegetni elnézést a modortalanságért)
  • Cris99
    #2532
    Én épp ma raktam fel a crysist, maxon nature moddal megy olyan 30-35 körül...
  • BoneDragon
    #2531
    Még a mostani gépeket is megfogja, de mindegy..
  • Cris99
    #2530
    AZ fasza, ezzel konfiggal high-on 25 fps?? az durca