CRYSIS 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

DarkSector
#938
pff....😄

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#937
Érdekes egy hozzászólás volt,de köszönöm 😊 amúgy PS3.
Anno mikor a Bullfrog kiadta a Dungeon Keeper játékot összeszartam magam. Elvarázsolt és az akkori csajomat kibasztam,hogy normálisan tudjak játszani vele. Hónapokra lekötött 😊 Ez az érzés egy "PC" játékban nincs már meg,hogy én ezt megtegyem. konzolról nem nyilatkozom,de ha Cry2 kijön jelenlegi párom 3napra az anyjánál alszik azt már most közöltem vele..

2011. Crysis 2 éve. Ehhez új config kellett :) evga GTX 570 SLI Ready...

DarkSector
#936
állj át a sötét oldalra....lüke én vagyok az apád...😄

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

DarkSector
#935
lol 😄DD
ez jo volt...

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

shaddam
#934
Ez csak konzol a sátán mûve téveszme...Ja és Jézus magyar volt.

PS4,PS3,PS Vita,PC,Nintendo 3DS "Tipikus internetes hulladék vagy akit el kellene égetni a pokol legmélyebb bugyrában utána meg jól leköpni" Tirexi hozzám intézett rézköpete

DarkSector
#933
de könyörgöm nem kell magyarázkodnod, senkinek, meg miaz hogy hû.
a pc-s tábort szard le, nincsen tábor, csak játékosok, te is játsz ami jól esik, független mien platform az, ha ugy esik jól és megteheted legyen pc-d xbox meg ps3 meg nds meg psp, meg wii.

nehogy bármelyik platform már ciki legyen, mintha a menyországból mennél a pokolba csak elõtte bocsánatot kérsz...
nehogy már elszámolj itt valakinek is... amugy grat bármid is van, sokan nem merik ezt, mert azt hiszik ha vérbeli pc-sek voltak, és konzolt vesznek mellé, akkor esik az egójuk...lolmá...😊 és forditva.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#932
Én 1992-2010ig voltam hû a PC-s társadalomhoz.Mindenre jó és hasznos,de beláttam az igazi szórakozásra már nem elég.Szórakozni szeretnék akkor konzol bármennyire is szar ezt kimondani 😛. PC-t MMOrpg-nek meghagytam 😊

2011. Crysis 2 éve. Ehhez új config kellett :) evga GTX 570 SLI Ready...

bertino
#931
helyes.

pc fronton maradnak elegen 😄

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

JaSoN HuNTeR
#930
Nos en eldontottem veszek egy boxot.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

gduck
#929
Nem birta az elektromos hálózat, azért van csak XBOX360 gameplay <#idiota>

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

DarkSector
#928
ez egyértelmû, hiszen minden játék az elõdökbõl épül fel....

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

shaddam
#927
nanoruha:metal gear solid?
fák törése:már a 2003-as breedben is lehetett fákat döntögetni
core map:prey sok jéggel(és mivel nincs gravitáció a hajóban egy shotgun lövés a szemközti falhoz vágna rednes fizikával)

Tényleg nem a crysist akarom leszólni de egyesek túl sokat magyaráznak bele.

PS4,PS3,PS Vita,PC,Nintendo 3DS "Tipikus internetes hulladék vagy akit el kellene égetni a pokol legmélyebb bugyrában utána meg jól leköpni" Tirexi hozzám intézett rézköpete

kifli
#926
egy eredeti ötlet sincs? 😮
Core map elég eredeti, máshol még nem láttam ilyen pályát, nanoruhát ismételten nem láttam még, a fák törése is egyedi ötlet volt a crysis-ba, és ez az egész szigetes kommandót is a cryteknél találták ki.
shaddam
#925
Pont a crysistól lopna?Egy eredeti ötlet sincs az egész játékban.No offense de ez szúrta a szemem

PS4,PS3,PS Vita,PC,Nintendo 3DS "Tipikus internetes hulladék vagy akit el kellene égetni a pokol legmélyebb bugyrában utána meg jól leköpni" Tirexi hozzám intézett rézköpete

DarkSector
#924
szerintem meg, Crysis (Core) + Mirrors Edge...inkább igaz, mint az MW....😊

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

DarkSector
#923
MW-bõl mit ismertél fel a földönkívülieket? 😄

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#922
Jótól lopni nem szégyen 😊

2011. Crysis 2 éve. Ehhez új config kellett :) evga GTX 570 SLI Ready...

#921
KZ3nak is megvan a maga szépsége.

2011. Crysis 2 éve. Ehhez új config kellett :) evga GTX 570 SLI Ready...

#920
A KZ2 még ájde elmegy, van benne fantázia, egyedi, de ez a KZ3...
Amit tegnap láttam, az = Crysis Warhead + Modern Warfare

shaddam
#919
Ez erõs volt...

PS4,PS3,PS Vita,PC,Nintendo 3DS "Tipikus internetes hulladék vagy akit el kellene égetni a pokol legmélyebb bugyrában utána meg jól leköpni" Tirexi hozzám intézett rézköpete

#918
Szerintem az egy szar.

shaddam
#917
A killzone 3 szerintem alázza.Na durr.

PS4,PS3,PS Vita,PC,Nintendo 3DS "Tipikus internetes hulladék vagy akit el kellene égetni a pokol legmélyebb bugyrában utána meg jól leköpni" Tirexi hozzám intézett rézköpete

DarkSector
#916
pc-s kell vazze itvan nesirjatok...😄

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#915
Nem tudom mi a gond vele :S
Lehet casual lesz,de a legtöbb game már rég az 😊 Ez pedig látványban mindent visz ismét. Finom málnaturmix az összes játék az e3on.

2011. Crysis 2 éve. Ehhez új config kellett :) evga GTX 570 SLI Ready...

Bence94
#914
hol van már a pc-s verza ?<#falbav>

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

grebber
#913
Ahogy egyre több videót látok belõle egyre jobban hiszem hogy ez már nem üt akkorát mint anno a Crysis 😞
Már csak a Far Cry 3ban bízok!

Next PC upgrade: 2022

Muttley
#912
Többek között erre IS gondoltam
meg sok minden másra.
Aki látott már gameplay-t a HALO-ból és a Battlefield 2142-bõl, tudja mirõl beszélek.

Just do it :)

DarkSector
#911
bazd énnekem sikerült reggel egy hédsátot osztanom, igaz xp-t nem kaptam érte...😄

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#910

2011. Crysis 2 éve. Ehhez új config kellett :) evga GTX 570 SLI Ready...

gduck
#909
A felégetett betondzsungelben? <#beka3> Ráadásul tele lesz behemót idegen vacakokkal, akikre nem hat a headshot <#wave>

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

DarkSector
#908
probálál kimenni a házatokból a kertbe vagy udvar, neadjisten az utcára??? <#bee1>

***bocs nem hagyhattam ki***😊

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

gduck
#907
Én elfogult vagyok. Sajnos nekem nagyon hiányozni fog a zöld terület, a víz, stb.

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

Muttley
#906
Csak nekem van olyan érzésem, hogy ez inkább
HALO és Battlefield 2142 öszvére
és nyomokban mogyorót is khm... akarom mondani crysis elemeket is tartalmazhat?

Just do it :)

#905
<#worship><#worship><#worship><#worship>

gduck
#904
1. Gameplay video
2. Konzol vs PC grafika <#vigyor5>

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#903
Nagyon kérek valakit röviden lökje össze miröl folyt a duma közel 50hsz-ben...
<#worship>

DarkSector
#902
nem nézted a trélerben mutattak pc-bõl a nigger fejét...😄 ahhogy könyökölt a korláton...😄

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

DarkSector
#901
jaja énis eladnám azokat a szarokat...néztem pure meg mocsokságok ajándékba...bontatlanul 1000-1500 ahogy irtad is...

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

gduck
#900
Jó lenne már egy PC Gameplay is. Lehet hogy nincs olyan gép amin akadás nélkül fut? <#idiota>

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

grebber
#899
Ez van a wareznak ára van de mivel agyontöltök majd rá mindent ami tetszik az a 20-30 game "vissza is jön az ára".
Adnak mellé két szart is azt eladom 1500 ftért db-ját vigye aki akarja! (Lego Batman+Pure)

Next PC upgrade: 2022

Muttley
#898
Ez már vhogy nem annyira Crysis feeling...
sajnos...

Just do it :)

DarkSector
#897
igaza volt abban az 55ezrest én olvastam félre.
végülis õ dolga, nemgond ha vár vele crysis 2 még pár hónap múlva jön csak ki tudtommal. 😊

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

DarkSector
#896
jah azt akkor én néztem félre azt hittem hogy 55ezerrõl ha lejjebb megy, akkor sorry, amugy a 65ezer az vicc, ennyi lóvéból vezsek lassan ujonnan egy 250gb-os gépet és haverral felküldetem pestre az azért vicc.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

kifli
#895
haggyad, neki lételeme a "várok vele" 😄
grebber
#894
Olvass is kérlek! OFF vége ne is reagálj rá.

"ha a buherált box lemegy 55k környékére úgyis veszek"

"Pénzt meg tudnék leakasztani simán de ha nekem nem ér meg most 65 ezret akkor nem fogok annyiért venni!"

Next PC upgrade: 2022

DarkSector
#893
forumban irták, mivel nincs warez nekem csak arra tudok hagyatkozni, oks akkor vinyo, de a 65ezres gép az elõbb még 55ezer volt...😄

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

grebber
#892
Ha valamivel nem vagy tisztában inkább ne írj semmit.

"hiszen fash-elés után már nem tudod használni a játékot hogy vinyóra telepits" LOL ilyen baromságot hol hallottál. Simán lehet haveroknak is így van.

LIVE meg ne röhögtesd ki magad warezra veszem fikarcnyit sem érdekel a live.

Pénzt meg tudnék leakasztani simán de ha nekem nem ér meg most 65 ezret akkor nem fogok annyiért venni!

Next PC upgrade: 2022

DarkSector
#891
de fog...szerintem, csak gondolom nem tud most hirtelen leakasztani ennyi pénzt.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

DarkSector
#890
értelek hogy vársz vele, de miért baj az arcade?hiszen fash-elés után már nem tudod használni a játékot hogy vinyóra telepits, a mentéseknek meg elég a memóriakártya, live ugrik, vagyis letölteni se fogsz tudni...akkor miért nem jó a arcade?
nemtuom mennyibe megy a fless, de lehet olcsobb lenne ez a 43ezeré, meg fless mint 55ért egy használt flesh.
ha meg esnek az árak, valszeg az origi gépek ára fog esni, a használt flash kötve hiszem hogy párhuzamossan, hacsaknem találsz egy rászorulót, aki sûrgõsen eladná.

de legyen szerencséd, azt mondom.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

kifli
#889
de grebber akkor sem fog venni soha 😄