9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • DarkSector
    #3212
    Ezt lcd monitorként kapni a boltban...olcsóbbak és könyebbek és kisebbek ésatöbbi.
    De ha van pénzed így darabokba is megveheted....:)
  • Sir Cryalot
    #3211
    -most ezüst fóliát használok de erre van szükségem:
  • CalebJoe
    #3210
    Jó hát olyan felbontásokban nekem is jól futna csakhogy én maradok az 1920x1080-nál mint minden játéknál.

    nem folyamatos mert percenként megakad hogy invalid texture meg ezek a fagyások, valamikor nyomok egy esc-et oszt megáll az egész
  • rodzsi
    #3209
    sziasztok :)

    van egy kis gomdom... tudom h béta meg minden... de nekem már a second chance résznél (vagyis tök az elején :D) ahogy felveszem a pisztolyt kiakad... nem akar tovább lépni... ennyire béta lenne???
  • DarkSector
    #3208
    De valóban összevissza írtál mindent, max te igazodsz ki.
    Ha jól értettem azt írtad le 10 mondatba hogy te otthon egy nagy falra szögelt paplanyon játszol és erre vagy gizda.
  • Kongy
    #3207
    1440x900 (max a monitorommal). Hasonlóan fut mint neked, elég folyamatos, teljesen élvezhető...sőt.
  • Sir Cryalot
    #3206
    Biztos van a topikban nálad nagyobb kozsó is , de te még lehetsz a román kozsó.
  • Cris99
    #3205
    ja hát az jó, mekkora felbontásban tolod?
  • Cris99
    #3204
    Nekem 1680x1050ben, hardcore-on! 20-40 körül!
    De azt bírom ha mondjuk van 30fps egy helyen, és felrobbantok vmi meg lövök akkorsem esik be hanem stabil azon az értéken nagyjából:P
  • Kongy
    #3203
    Szépen folyamatosan fog ez futni, sztem meg lehet nyugodni.
  • Kongy
    #3202
    na nekem is az van h leesik. én azt értem szaggatásnak.

    @balint1111

    FPS nekem 40 körül van átlagban. A legkevesebb amit mértem az 28, az akció kellős közepén.
  • balint1111
    #3201
    FPS kb mennyi szokott lenni? Mert nekem is megy nagyon jól pedig a procim már elég szar.
  • Cris99
    #3200
    Nem is értem neked hogy szaggat, nekem se szaggat max néha-néha beesik az FPS, de hogy neked!
    Majd remélem közeljövőben sikerül beszereznem vmi proci+ram+lap+táp párost
  • Kongy
    #3199
    mondjuk ha januári a béta akk nem olyan kezdetleges.
  • Kongy
    #3198
    4 magos procit és a sok ramot meghálálja.
  • Kongy
    #3197
    sztem is a teljes azért jobban fog futni, mondjuk nem fog szaggatni ilyen gyakran (remélem). De a töltési idő már itt is kevés.
  • Cris99
    #3196
    Hasonló :D:D
  • Fehercsoki
    #3195
    Érdekes pedig neked jobb a géped!Ne felejtsük el ez 1 kezdetleges béta,a végleges változat biztos jól fog futni.
  • Kongy
    #3194
    nagyon sokat fagy am tehát ez a béta csak arra volt jó h megnyugodjak, h jól fog futni a végleges verzió, és h nehogy új vga-t vegyek. :D
  • Deleter14
    #3193
    Bocs,a fogyatékoskodásért de bővebb grafikai dolgokat hol tudom állítgatni? Mert nekem több kéne annál,hogy a felbontást állítgatom..
  • Kongy
    #3192
    Átlagban nálam NAGYON jól fut. Van h beszaggat néha, de ezt betudom a bétának. Még így is kevesebbet szaggat mint a Crysis, és tegyük hozzá azt is h mindez max grafon van. és nagyon jól megy ahhoz képest. Nem is hittem volna h úgy fog futni nekem is mint a videókon. :D
  • Cris99
    #3191
    Nemtudom, nekem ha leveszem akármelyikre rohadt kockás lesz minden mintha 800x600ason lenne!, ha viszarakom harcorera akkoris!
    Ha újraindítom a játékot akkor újra jó!
  • Fehercsoki
    #3190
    Nekem is meglepően jól fut,1280x1024 2,5Gh Dual Core proci,2 giga ram és Ati 4850 512mb vga,25-40 fps Hardcoreon,Advanceden pedig 50-60 körül is van.
  • balint1111
    #3189
    Mennyire fut jól?? Mert lehet veszek egy olyan procit, nincs kedvem lapot meg mindent cserélni..
  • JaSoN HuNTeR #3188
    Nekem is jól fut. Nem úgy mint az 1 az nem fút annyira jól mint ez.
  • berlinboy6329
    #3187
    2GB 800mhz-s ram és E8200 2.66Ghz-es proci.
  • berlinboy6329
    #3186
    HD3870X2.
  • Kongy
    #3185
    milyen vga-d van? nekem 5770-nel 4 magos Q9400-as procival, és 4 gb rammal tökéletesen fut már a béta is.
  • kifli
    #3184
    milyen kártyád van?
  • berlinboy6329
    #3183
    25-35 legyen inkább 17-35:C Átlagolva kb 23...
  • berlinboy6329
    #3182
    Hööööööj,de rohadtul akad aztakurva:O

    1440*900 advanced...25-35 fps kint+akcióban,beltéren nyugiban 45-55...

    Aszittem jobban fog megnni,ha azt írjátok,h gagyibb 5xxx-en 30at emgy HC-ben...pedig az enyém elm. jobbnak kéne legyen,mégis rohadt szarul megy:C

    És a 2GB RAM-ot megeszi reggelire..

    Kíváncsi leszek a végső változat milyen lesz,jó ez a béta összehasonlítási alapnak..És tényleg kurvasok minden hiányzik belőle,mikor felbontást váltottam annyi mindent hiányolt ki se fért a képernyőre:O
  • Maxtreme
    #3181
    Thx a hozzászólást. Ezzel kiérdemelted a hónap idiótája címet.
    Nyereményed egy 3 hónapos nyaralás teljes ellátással, a Lipótmezei elmegyógyintézetbe...
  • lolSL
    #3180
    mycrysis.com és ea.com/crysis-2 a hivatalos oldalak.
  • Fehercsoki
    #3179
    Ez a crysis2beta.com oldal akkor kamu vagy nem?Elég érdekes oldal,bár tényleg ad keyt.
  • DarkSector
    #3178
    Szokásos jóindulat dől belőled...:)
  • DarkSector
    #3177
    Jah nekemis azért tetszik mert jópofa dolgokat lehet csinálni benne.
    Meg tetszik a játék világa ez a színes fantasy világ is...én előbb veszem meg mint a crysis 2-őt. :)
  • lolSL
    #3176
    epic-es srácok max a kamu reklámot csinálják hozzá, de a játékhoz semmi közük
    kiégtek már ezer éve, ut04 óta nem volt jó játékuk
    (gearst nehogy megemlítse vki lol)
  • Newfronter
    #3175
    A Bulletstorm szerintem egy nagy durranás lesz, a demó is bejött, csak rövid volt, és kevés lehetőség.
    A menü zenéje is kiváló, mondjuk ebben a Crysis 2 sem panaszkodhat. :)
  • DarkSector
    #3174
    Azért ha már a látványról beszélünk és fps, akkor már melítsük meg hogy Crysis ide vagy Crysis oda a most megjelenő Bulletstorm, amit az EPIC-es srácok fejlesztettek.

    Meg lehet nézni mit kihoztak a régi U3-as motorból (valójában mai játékok egy úgynevezett Unreal 3.5-öt használnak)...
  • rage
    #3173
    Ez szerintem driver-probléma lehet.

    Közben látom, a másik főrumban már találtatok rá megoldást.