9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • DarkSector
    #3253
    de mivel kicsi lesz ezért nanonuncsakucska lesz. XD
  • DarkSector
    #3252
    én a macskámra a resident evil4-ből egy leon-os kapátot rendeltem. KATT
    És lesz, majd 2 kézzel tudsz lőni, meg lesz nuncsaku is. :) nanonuncsaku
  • KaBuTo666
    #3251
    bakker véletlen törölte a macskám a hozzászólásomat, rohatt dög, most rendeltem interneten rá egy nanoruhát.
    wii-re crysis 3? érdekes lesz :D
  • DarkSector
    #3250
    nemtudom, valami márkanév lehet.
    Jövőre lesz wii-re is Crysis 3
  • DarkSector
    #3248
    oks de ez a legzsírabb XD

    NvG - Reqiem
  • DarkSector
    #3247
    XD
    nemrég elkezdtem az új wii-s super mariot, full sirály aláz mindent.
  • lolSL
    #3246
    A killbox azért túlkapás példának, de az biztos hogy játékmenetben ez a perkes nanoruhás bohóckodás nem fog felérni a lassan 13 éves HL recepttel :)
    pl itt ez a szép kis hl1-esített hl2dm mod, na ilyeneket sose lehet majd a crysisban lőni :D
  • KaBuTo666
    #3245
    ne várd már el hogy a super mariot alázza a mario! amúgy is ott a flash mario...vagy a mario forever...3d mario? paper mario...most már kellene csinálni egy crysis féle grafikával rendelkező mario 3D játékot, sokkal durvábban kivitelezett textúrával mint ami az egyszerű mariokban van. akarsz teszter lenni?
  • DarkSector
    #3244
    nincs ebből probléma, fő hogy megbeszéltük.
    amúgy a hl-nál ugye a fizikára mentek inkább meg a játékmenetre, a crysis meg a látványról szól, szólt...:)

    ezt a multis részét nem is nagyon pedzegette régen az ember mert annyira jo volt a single.
  • Armagedown
    #3243
    na jó , lehet hogy tévedtem ...
  • DarkSector
    #3242
    Dehogy az super mario, a játékok chuck norris-a. :)
  • KaBuTo666
    #3241
    ez egyértelműen alázza a mariot
  • DarkSector
    #3240
    Csak hogy szembesítselek mire mondod hogy szerinted szebb:)
  • lolSL
    #3239
    foltok lehetnek a látásodban, menj el szemészetre, műthető
  • DarkSector
    #3238
    Jah neked a HL környezete ennyire részletes?
    A nemsemmi, nekem ilyen lim lom szemét lerombolt házak nem voltak a HLdm-ben de mindegy akkor legyen ha neked úgy jobb.
  • Armagedown
    #3237
    az előbb játszottam egy kicsit vele , ha maxra teszek mindent , a grafikája nem sokkal gyengébb mint ami a videóban van
  • DarkSector
    #3236
    Azért a HL2 Deathmatch kicsit túlzás volt...:)
  • DarkSector
    #3235
    Természetesen a pc-s hardcore messze szebb, csak azért a képek sem tükrözik amit lát az ember élőben...
    Nézd meg mozgásban.

  • KaBuTo666
    #3234
    konzolnál mióta is számít a grafika?
  • DarkSector
    #3233
    képről kinagyítva csalóka, élőben nem ilyen azért.
  • Armagedown
    #3232
    ilyen a grafikája a Half Life 2 : Deatchmatch-nek
  • DarkSector
    #3231
    sőt azon sem lepődnék meg ha kiderülne hogy egy lcd-ről készült fényképek lennének...
  • DarkSector
    #3230
    csak azért vagyok ennyire okos mert ott vannak az xbox gombjai a képen...:)
  • DarkSector
    #3229
    igen.
  • grebber
    #3228
    Új képek!
    Elég csúnyák.Lehet ilyen lesz konzolon?
  • grebber
    #3227
    Na elolvasva a napi adagot úgy érzem reagálnom kell.
    (Ez a játék bevédésnek fog hangzani,dehát nem hagyhatom a kommenteket szó nélkül)

    -Konzolport?? Nem!!! Párhuzamosa fejlesztették mindhárom platformra.Aki nem is tudja miről van szó fa..ért konzolportozik?
    -Nem attól lesz valami "csőjáték" ,mert konzolra is megcsinálják.
    -Unalmas?? Aki ezt mondja játszott az első két résszel?Mert azok unalmasak ehhez képest!
  • TaRka0107
    #3226
    Felbontás alatta van a fullscreen az alatt pedig a grafikai beállítás!
    Gamer-Advanced-Hardcore
  • ricsa008
    #3225
    hol?
  • TaRka0107
    #3224
    Lehet:)
  • ricsa008
    #3223
    kár hogy a grafikát nem lehet állítani :(
  • Sir Cryalot
    #3222
    Ennek a fóliának milliméterenként 50 soros felbontása van, szóval letapogatós lézerrel nemtúlnagy felületre rálehetne vetítgetni akár 16K -t is.
  • Sir Cryalot
    #3221
    Ez egy fólia amiben mikroszkopikus üveggömbök vannak , feléd meg egy tükröződésgátló felület néz. Ez rá van tapasztva egy plexilapra, merthogy azt csinálsz a fóliával amit akarsz.

    Sokkal jobb mint a régi projektoros crt tévék, vagy akár a mostani USA DLP-k szkrinje, a A 3M nagyon nagyon drágán adja ezeket, de már lehet venni máshonnét is ilyen technológiát.
  • DarkSector
    #3220
    Oké nem is mondam a kijelzőkre semmi rosszat, hiszen a crt-k régen szebbek voltak.
    Csak ne mondja nekem senki hogy bármire vetített projektorral előállított kép olyan mint egy tegyükfel 1920x1080pixeles kijelző...
    gondolom érted mit mondok...ott a pixelek fényveszteség nélkül világitanak, vagyis látod a színeket.

    Míg projektornál a színeket se kapod vissza rendessen, ráadásul nem lehet annyira éles képet se kivetíteni, max ha kis méretre vetít az ember max...de akkor meg minek a projektor...:)
  • arty
    #3219
    ami nem lcd-re alapoz, az eleve előnnyel indul a megjelenítők harcában - ebben egyetértek crylot-al :D (miközben minden itthoni cuccomban lcd van - de én még emlékszem a CRT képére, feketéjére!!!)
  • DarkSector
    #3218
    Mi most egyről beszélünk?
    Erről az üvegtábláról beszélsz te is? Ez nem egy sík üvegtábla?

    Milyen élesség meg betekintési szög, meg ellenáll a napfénynek? :D
    Ez egy üvegtábla istenem nem homorú, hanem sík mint a moitorom, semmivel nem jobb ez 3d-re max azt hiszik emberek....
  • Sir Cryalot
    #3217
    -élesebb is , betekintési szöge is jobb, a 3d is jobb, és a napfénynek is jobban ellenáll , aztán ottvan maga a display ami megint 5x jobb.
  • DarkSector
    #3216
    Jah az nem lenne baj ha valóban lenne értelme, de azon kívül hogy bármilyen felületre bármekkora méretben ki lehet vetíteni semmi nincs.
  • arty
    #3215
    nem az élesség a gond, hanem hogy ajánlott mellé a fullsötét, ami azért néha nagy kompromisszum tud lenni...
  • DarkSector
    #3214
    miért is?
    ez annyi hogy a kivetítőt szemből láthatod, semmivel sem jobb vagy több.
    Sőtt a kivetitő amit kivetít nem olyan éles mint egy natív például fullhd-s monitor...
  • Sir Cryalot
    #3213
    //ez sokkal jobb 3d-re mint az //