9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Zinaj
    #3172
    Itt mit?
    Aki tudja az segitsen.2 helit is kilottem teton embereket is.jött egy 3.heli raketavetot nem lövi rá...:S
  • Daell Drow
    #3171
  • Armagedown
    #3170
  • shaddam
    #3169
    Más játékoknál a kezdőhéten van 2-3 milla, ennek a fényében nem nagyon lehet büszkélkedni.
  • Magnum PI
    #3168
    Lehet nem mondok újdonságot és lehet csak véletlen egybeesés de mintha sokkal stabilabb lenne a gama ha 32bites módban inditom a autodetect.bat-tal. Valamint a max grafika cfg-t is megcsináltam. 64bittel nekem folyamatosan lefagyott.
  • gduck
    #3167
    Írjál a supportnak
  • Zinaj
    #3166
    Amikor a helit kell kiloni, s a tetore ereszkednek le emberek ott mit kell csin?mert mindig jön egy heli, s sosincs vége hiaba lovom ki
  • DarkSector
    #3165
    Jó a szöveged, főleg a kozsózás.
    Leírod vázlatossan hogy miről akartál írni az előbb?
  • Sir Cryalot
    #3164
    Namost akinek meg kijelzője , meg stb de meg még úgy egyáltalán normális .cfg-ja sincsen crysishoz , annak nem igazán kéne minősítgetni ), arra minden hülye kozsó blfszgc képes hogy megnézze hogy mennyire szarul megy az LCD-jén nativfelbontásban.... hát képzele... Elmondanám hogy projektoron jelenlegi vásznamon is csúnya mint a szar, főleg 2D-ben :D

    És 6500 ft-ért vettem ma emiatt egy csúcs 22" -es diamondtron képcsöves CRT-t, szinte gyári állapotú, 35 ezer ft egy 3d visiön kit , nem lehet azt se mondani hogy túl drága lenne túllépni a kutyaütő 2D LCD-ken. 16:10 -es CRT-t is szerzek, és egyértelmű jobb vászon kell a crysisnak. Egész egyszerűen el kell ismerni az LCD-ről is hogy szar...
  • berlinboy6329
    #3163
    Jó játékot kívánok mindenkinek....És epilepsziát..

  • DarkSector
    #3162
    2 dolog van.
    eladás szerinti bukás, meg a játékosok véleménye alapjáni bukás....

    Sokszor nem egyezik a 2.dolog.
    Attól hogy pl még a dead space-ből eladás szerint bukást könyveltek el még nagy sikere volt...csak a pc-s nagyobb része letölti, ezért nem látni az eladásokban...
  • Reg5
    #3161
    A Dead Space 1-et is bukásként tartják számon 1 év alatti 1 millás eladásával, közben meg a vgachartz 3 millát ír... Az a baj, hogy amelyik játék manapság nem termel milliós eladásokat napok-hetek alatt azt automatán bukásként könyvelik el.
  • wednes
    #3160
    Megjelenés után 3 hónappal már megvolt az 1 millió példány. Keressetek csak rá, 2008 február elején egy csomó cikk volt erről.

    És DarkSectornak van igaza, ők egyszerűen többet vártak. Úgy gondolták ez lesz A JÁTÉK, ami forradalmat indít és úgy fogják emlegetni mint a régi neveket Wolf3D, Doom stb.
  • DarkSector
    #3159
    Ők többet vártak.
    Minden pc-s eladás bukásnak számít mert a fejlesztők a warez-hoz viszonyítanak. Hogy mi lett volna ha , meg talán....
  • JaSoN HuNTeR #3158
    Fejlesztők is aztmondták!
  • DarkSector
    #3157
    Nah így oké, de senki nem mondta hogy ez bukás. :)
    Elég szép teljesítmény.
  • Reg5
    #3156
    Beszélek hülyeséget, szóval megjelenése után 1 évvel ment belőle 1 milla.
  • Reg5
    #3155
    2007-ben csak 1 millát, de az ne legyen már bukás.
  • DarkSector
    #3154
    jah 2009-es a crysis?
  • Reg5
    #3153
    Kellet hozzá kb 1 év, de ez miért fontos? Maguk a fejlesztők nyilatkozták, hogy a játék termelt profitot de többre számítottak.
  • DarkSector
    #3152
    Nah kanyarodjatok vissza a játékhoz inkább...
  • Smithwarden
    #3151
    Na a forumozok hulyezese utan nyomod a gyokerezest.
    Gratulalok.
  • DarkSector
    #3150
    De nem az számít igazán hány darab meg milyen áron...hanem mennyi idő alatt.
  • DarkSector
    #3149
    mostanában 1-2 ezer ft-ért megkapni így is sokan hozzájutottak már. :)
  • Inquisitor
    #3148
    Ebben az esetleges bundle, újracsomagolt, egybecsomagolt verziók nincsenek benne, de azok nem is nagyon számítanak.
  • Inquisitor
    #3147
    "By May 2010 the game has sold over 3 million units (and its standalone expansion about 1.5 million units)[39] making it one of the best selling PC games of all time." - Wikipedia.
  • Bence94
    #3146
    szerintem be kéne zárni megjelenésig, mert tényleg szánalmas ami itt megy...
  • Reg5
    #3145
    Állítólag 3 millát, igaz a felét féláron.
  • DarkSector
    #3144
    Talán. Bár nem tudom van-e oldal ahol ezeket az eladásokat nyomon lehet követni.
  • JaSoN HuNTeR #3143
    Az egyből mennyit adtak el PCre? 1-2 milliót?
  • bcrics
    #3142
    Hát,a mostani konfigon medium beállításokkal van 20fps kb,ugyhogy csak ps3on lesz kijátszva,jó kis dx9-el:)
    Ott várom hogy fog futni és mutatni Összeségében.
  • Shep
    #3141
    Ja amúgy ti is hiába állítjátok át a gombkiosztást szarik rá és csak az alapbeállításokkal dolgozik továbbra is?
  • TaRka0107
    #3140
    Így akartam:



  • Inquisitor
    #3139
    Azt fejtegette, hogy a bugok nagy része nem is bug, simán hiányzik valami, és lehet direkt.

    Emlékszel te a Half Life2-re Amikor kijött? Volt benne vagy 230 bug. Azt szép sorban kiderült, hogy az eredeti játékban nincsenek benne! :)
    Aztán jött sok nagyarcú, hogy de már van javítás meg fix, meg tököm tudja. Ja, tényleg volt, úgy már csak a direkt hibák fele volt meg. A F*x TV meg ott mutogatta a saját lopott verzióját, nem volt ciki, hogy nincs gránátkijelzés, vörös az energiacsík, a főmenünek nincs háttere, stb. Ráadásul több könyvtárban szépen átdátumozgatta a fileokat a HL2 futása közben, amiből később komplett rendszerborulások is lehettek.
  • TaRka0107
    #3138
    Itt van pár kép tőlem is! Szerintem kurvajólnézkiXD
    [img=http://www.kephost.com/images4/2011/2/13/81qdgxhfv5rqua7vf0ws.jpg]
    [img=http://www.kephost.com/images4/2011/2/13/02f2gvaovp7w8m36yuza.jpg]
    [img=http://www.kephost.com/images4/2011/2/13/mp1digx537d1hkcfi7za.jpg]
    [img=http://www.kephost.com/images4/2011/2/13/mki6vpcz61w18ugn6eae.jpg]
  • DarkSector
    #3137
    De vicces hogy egy ilyen valahonnan száármazó félkész beállítatlan állítólag béta változatról megy a vita meg a mentegetőzés...:)
    Minek kell mentegetőzni a bugok véget? ha megjelenés előtt látnak benne hibákat úgyis el fog csúszni a megjelenés szarabbat nem adnak ki mint adtak régen....
  • Inquisitor
    #3136
    Na és ha egy hónapos? Lehet direkt nincs benne egy csomó adat, lehet csak még nem cserélték ki a placeholdereket, legyenek azok hangok, hangbeállítások, textúra vagy shaderek. Lehet nincs hozzákapcsolva vagy beállítva az A.I. egy csomó egységnél. És? Lehet direkt ilyen, lehet később akarták beletenni.
  • DarkSector
    #3135
    pont fordítva, az első részben voltak homályosítások, főleg mikor magadelé néztél az útra...itt ilyet nem fogsz látni....
  • gduck
    #3134
    Ebből csak annyit lehet leszűrni, hogy még keményen dolgoznak rajta a fejlesztők. Sztem nagy játék lesz, főleg a multi (az előző részekben is az volt a legjobb)
  • Kongy
    #3133
    ennyit erről

    sztem az a gyökér aki nem képes elfogadni a csúnya igazságot.