CRYSIS 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bertino
#1638
<#hehe>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

arty
#1637
ha pécére el lehetne adni 5 millio crysis2-t, vszeg lenne értelme emberfeletti extramunkát beleölni a szebb kinézetbe

ergo nem a konzolok fogják vissza a fejlõdést, hanem a nevetséges eladások. amig egy fps-bõl az eladások 5-10%-a realizálodik pécén, nincs miért költeni arra a változatra.

Forza.

DarkSector
#1636
jah biztos megoldják, meg nem érdeklik ha bannolják, csak irtam.
azért sokak nem ennyire ovatlanok, mert szarnak felmenni live-ra.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

grebber
#1635
Ez már múlt idõ ,azóta van új flash. Nem mellesleg aki xboxra warezol szerintem leszarja ha bannolják!

Next PC upgrade: 2022

DarkSector
#1634
#1631 ugyszintén. hülye kifejezés, mert nem visszafogják, hanem elpártoltak a fejlesztõk a pc-tõl, pénz lóvé zseton a fejlesztõk erre nyomulnak, maga a hardware-hez semmi köze azt kivéve hogy fasza védelem van rá.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

DarkSector
#1633
sjanos ez van mig nem lesz hatékony védelem pc-n, amivel a fejlesztõk meg tudnák védeni a játékokat addig mindenki konzolra koncentrál.
pénz pénz pénz.

pl x360-ra most volt update kiütötte az amugyse tökéletes flash-eket, sok jéték el se indul már a tört gépeken + bannolnak.
hatékony fellépés nem mernek warezolni sokan megéri mert sokan eredetit vesznek.

ennyi a fejlesztést ez fogja vissza egyedül.

hogy ez a konzolok hibája vagy a warezosoké azt döntsétek el ti.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

bertino
#1632
nanahogy, konzol fix, pcbe meg lehet pakolni a pluszt, egyertelmu, hogy pc-n jobban nez ki.

meg az is, hogy a fene jo konzolok bizonyos mertekben visszafogjak a fejlodest.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

DarkSector
#1631
nem ez arról szól hogy csinálhatnának pc-re szebb játékokat csak tudják ugyse adnának el annyit, sok a warez pc-sek leszarva.

ez errõl szól.

mégis mi fogná vissza a pc-re fejlesztést hát nem a konzol .
hanem az eladások + warez.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

lolSL
#1630
fordítani õk se tudnak
pont arról szól az eredeti cikk hogy ennyivel visszafogja a pc-s verzió fejlõdését is a konzol..

DarkSector
#1629
ezzel nem mondanak újat.
ez nem hir, ez ismétlés.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

dysfunctional
#1628
Egy újabb adag benzint locsolt a Crytek a PC-s és a konzolos játékosok között örökké zajló vita lángjára. A cég programozói szerint ugyanis a Crysis 2 legalább egy generációval jobban fog kinézni a személyi számítógépeken, mint az aktuális konzolokon.
hirdetés

Eddig azt hallottuk a Crytek felõl, hogy mindent kihoznak majd a konzolokban rejlõ erõforrásokból, s minden eddigi játékra köröket fognak verni vele - legalábbis grafikailag. Most azonban kiderült, hogy a konzolok maximális grafikai színvonala mégis legalább egy generációval le fog maradni a PC-s változat kinézetéhez képest.

"A PC most már simán egy generációval elõrébb jár grafikailag. Úgy hisszük, hogy a PS3-on és az Xbox 360-on a Crysis 2 és az új CryEngine után a játékok minõsége már nem a grafikai fejlõdésben fog megmutatkozni, hanem az ötleken és a témán. Nem lehet majd többet kihozni ezekbõl a gépekbõl" - nyilatkozta Cevat Yerli, a Crytek nagyfõnöke.

Ezzel tehát az úriember gyakorlatilag azt mondja, hogy a Crysis 2-vel elérik majd a jelenlegi konzolgeneráció határait - már ami a grafikai lehetõségeket illeti. A Crytek viszont továbbra is személyes ügynek tekinti, hogy a PC-n abszolút vezetõ legyen vizuális megjelenítést és a játékmotort tekintve: "A legtöbb fejlesztõ ma már nem tartja nagy dolognak a PC-t, s tudják, hogy jóval kevesebbet tudnak eladni rá, mint a konzolokra. Amíg a PC-s piac nem tud nagyjából egyenlõ eladási adatokat felmutatni, addig a legtöbb stúdió nem fog annyit foglalni a PC-s verziókkal."

by GK

Magiszter
#1627
Még szerencse. Ilyen grafikához hogy stabilan 30FPS-el menjen minimum, a mostani csúcskategóriás videokártyákat kellene Quad-ba kötni. Processzorról és memóriáról már nem is beszélve.

Prince23
#1626
Gyerekek, a lényeg, hogy a Crysis 2 nem így fog kinézni 😄

bertino
#1625
nem butitva, konzolositva 😄DDDDDDDD

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

SZilaJMaGGoT
#1624
Jah én is stalker szerû dologra gondoltam.

annyira úriember vagyok, hogy még k*rvához is virágcsokorral megyek. :)

grebber
#1623
Elvileg DX11 ,de azt hogy valóban mi lesz majd kiderül!

Next PC upgrade: 2022

balint1111
#1622
DX10-es vagy DX11-es lesz ?

Gigabyte GA-G31M-ES2C Intel Pentium Dual Core E2200 2.2Ghz@3Ghz 2GB DDR2 800Mhz VTX3D HD5770 1GB DDR5

KILLER2
#1621
De sok embernek még ez is komoly gondokat okoz idõnként 😊 Lehet, hogy manapság már az emberek egy része sem alkalmas egy gondolatokat is igénylõ játékhoz.

Töltsük le az internetet!

koschwarz
#1620
na igen, sokaknak az a "modern" FPS...nekem akkor már a stalker vonal.

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

#1619
Mai fps-ekkel az a baj, hogy nem kell gondolkodni benne, csak rohanni és lõni azt ami mozog. Plusz a legtöbb esetben le is van butítva a játék.

koschwarz
#1618
azért nem feledkeznék meg a több éve már megalkotott half life szériáról, amiben egy FPS-hez képest voltak fejtörõk és ügyességi részek is rendesen. ha ez meg van pakolva azzal, hogy nem tudsz magaddal vinni 200 kilónyi felszerelés, akkor az elég egy mai modern FPS-hez, szerintem.

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

arty
#1617
szétvágja az OS-t, de játékot nem tudsz elinditani rajta

ne terjeszd...

Forza.

kifli
#1616
ez mitöl rendes? Felnem tenném az biztos 😄
DarkSector
#1615
unlocker.
istenem az nem volt hivatalos csak átirogatták a cfg-ket, ez nem olyan hogy elsõ részhez van azt lesz a másodikhoz is.

amúgy van már rendes dx10 letölthetõ xp-re is. szóval ez a dx10-es téma már rég elérhetõ xp-n is.
DX10 XP

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#1614
Lesz!!
<#wave>

Synchronous
#1613
Azt olvastam, hogy alapkövetelmény lesz a DX10. Nekem viszi a kari a 10-est, de az op. rendszer nem. <#vigyor>
Az elsõ részben viszont unlockerrel elõ tudtam csalni. Ehhez vajon lesz ilyen, hogy ne kelljen emiatt op. rendszert cserélni?

"aláírás max. 200 betű, nem tartalmazhat HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett" Akkor inkább hagyjuk. : ]

DarkSector
#1612
<#eljen>

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

arty
#1611
Hát igen, az FPS az nagyjából ennyi. Naés?

Remélem a crysis fps marad, tisztán.

Forza.

KILLER2
#1610
A Crysis inkább egy pörgõs lövölde. Bár ilyen elemek jöhetnek bele, szerintem ezek annyira nem is RPG elemek (taktika,fejtörõk). Amitõl én kiakadok, az az, amikor egy FPSbe XP rendszer van. Amikor az esélyeket befolyásolja az is, hogy ki mennyit játszott már és nem az, hogy ki mit tud. Ez szerintem nem FPSbe való. Bár ez leginkább az ingyenes FPSeknél geciség. Bár ha korrektül meg van oldva a dolog, akkor belefér. Csak ne az legyen, hogy a kezdõ fegyver harmatgyenge a magas szintûekhez képest. Inkább legyenek sepcializált fegyverek, ne pedig az, hogy ez csak 40es szinten érhetõ el, ezért 4x akkorát sebez, de legalább pontosabb.
A tárgyrendszer igazából nem akkora hiánya a Crysisnak, ha belegondolsz. Medpack eleve nincs. A távcsõ beépített a ruhába. A gránátokat szerintem nem szabad lecserélni lõfegyverre, max az, hogy ne férjen el nálad egyszerre 3 db minden fajtából, hanem mondjuk összesen. Az egy pisztoly, kétkezes fegyver szerintem korrekt. Emellé max annyi lehetne, hogy a rakétavetõt ne lehessen eltenni és ne lehessen egyszerre C4, akna, stb. Szóval ez a tárgyrendszer is max a nehézfegyvereket érintse (minigun is ide jön) és robbanószereket érintse a többi eddig is rendben volt. Taktika meg egy FPSben nehézkes. Ez inkább szól arról, hogy egyedül menj, a Crysis nem csapat alapú, mint pl a Brothers is Arms vagy a Rainbow Six. Nem mondom, hogy nem illik bele, de eddig nagyon elment az egyedül kommandózós irányba, csapattagok csak helyenként voltak. Meg aztán itt eleve mi vagyunk a keményfiúk, kilógunk a sorból. Bár ez lehet pont érv a többiek irányítására, de ellenérv is lehet. De összességében ez jó ötlet, felõlem mehet. Multiban ha nagyon taktikázni akar valaki, akkor ott van neki a headset, a PShez úgyis kellett. A többi lövölde játlkmód meg pörgõsebb annál, hogy rendesen taktikázni lehessen benne, amint eddig észrevettem.
A fejtörõkról meg annyit, hogy szeritem érdekesen hatna. Néhány mehetne bele, de könnyen szimplán hülyén nézne ki. Egy alienek áltlal lerohant városba neheten tudok elképzelni egy úttorlasz eltávolításánál bonyolultabb "logikai fejtörõt". Pláne, hogy a nanoruha úgyis midnenen átugrit vagy mindent eldob, alrébb rúg. Ha belegondolsz, a hadseregbe se IQ alapján megy a felvétel.
Amúgy a CS meg épphogy taktikázós játék. Bár én sose CSeztem, de ahol két csapat van, nincs újraéledés és egy közös cél van, az elég erõsen taktika szagú. A Quake meg vegytiszta lövölde, de ezzel nincs is semmi baj.

Töltsük le az internetet!

DarkSector
#1609
igen de az akcióvan nehezen lehet összehozni ezt a tök lassú agyalós témát.
megnek meg lehet oldani, de kérdés hogy nem-e oltják ki egymást.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

SZilaJMaGGoT
#1608
Vágom de az más stílus. Ennyi erõvel lehetne portál is. Azt mondom a sok primitív lövölde mellé néha csinálhatnának kicsit összetettebbet is. Mint pl a Xenus 2 csak sajna az még szarabb lett mint a boiling point. Sajna az oroszok engine-t írni nem tudnak pedig az elképzelés baszott jó lenne.

annyira úriember vagyok, hogy még k*rvához is virágcsokorral megyek. :)

DarkSector
#1607
The Ball.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

SZilaJMaGGoT
#1606
Simán lehet ötvözni... Én nagyon egyszerû dolgokra gondolok, inventory system(nem vihetsz magaddal egy hadseregnyi fegyver arzenált, és elkell dönteni több elsõsegény csomagot viszel vagy több lõszert). Fejtörõk, taktika, stb. Lehetõség arra, hogy a saját stílusodban teljesítsd a feladatodat. Nah mind1, aki nem érti az nem érti. Aki hülye egy faéknél komplexebb játékhoz annak ott a quake vagy a cs...

annyira úriember vagyok, hogy még k*rvához is virágcsokorral megyek. :)

Magiszter
#1605
Hát igen.
FPS irányítási rendszer: WASD+LeftMouseButton
"Küldetés" rendszer: Mennyé oszt lõjjé szét mindent.
És kész is. Tök lineárisan végiglövöd mag 8 egyforma pályán aztán stáblista. Nem mondom hogy ez gond. Én is szeretem néha ezt a stílust kimondottan jó levezetés tud lenni egy tárgyalás után (😄), de nem kellene erõltetni. Az FPS-RPG-vel meg csak az a baj hogy ezt a kettõt szerintem nem lehet úgy ötvözni hogy mindenkinek megfeleljen. Még a Dark Messiah, ami pedig egy gyöngyszem, is néha zavaró volt a belsõ nézete miatt.

arty
#1604
csak éppen az fps játékosok ezt nem igénylik 😊

Forza.

SZilaJMaGGoT
#1603
Rpg elem nem jelenti azt, h HC rpg lesz a játék és legalább visz egy kis izgalmat a játékba, nem az van, hogy végigrohansz a pályán és lekaszálsz mindenkit. Már egy inventory is kurva sokat lendítene egy mezei fps-en.

annyira úriember vagyok, hogy még k*rvához is virágcsokorral megyek. :)

DarkSector
#1602
jah akkor a neten rosszul néztem ott más volt irva akkor sorry

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

arty
#1601
R(ole) szerep
P(playing) játszó
G(ame) játék

= szerepjáték

Forza.

DarkSector
#1600
Role-Playing Game.
körökre bontott játék.

semmiféle stratégia meg szerepjátékot nem jelent.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

arty
#1599
közben más már jobban leirta, csak nem frissitettem <#eljen>

én amugy a magam részérõl nem játszok rpg-t, egyáltalán, viszont azt le tudtam szûrni itt az esgén, hogy a fallout3 és a mostani vegas is elég elismert. biztos, mert szarok...

Forza.

arty
#1598
próbáld kibogozni, minek is a röviditése az R P G

az, hogy voltak rpgk, amiben lehetett társakat is menedzselni, az egy dolog, ettõl még a fallout3 is rpg marad - hogy neked nem jön be, az egy másik doog.

(mivel crysis frencsájzrol volt szo, nyilván a falloutot sem véletlen rész megjelölése nélkül írtam eddig, de végülis mind1)

amugy fura elképzeléseid vannak, ha az f3 se jött be, vajon a crysist mennyire kellene átalakitani, hogy számodra megfeleljen? 😄D vszeg ZÉRÓ köze lenne az elõzõ két részhez... szerintem ennyi erõvel a need for speedet is át lehetne alakitani rpg-nek, abban végülis már kapunk XP-t, talán még közelebb is áll a vágyálmodhoz 😄

Forza.

Magiszter
#1597
"Fallout3 RPG? Taktika nélkül? Menedzselhetõ társak nélkül ,könyörgöm egy rajtaütést nem tudsz a társaiddal eszközölni vagy bármilyen taktikai megmozdulást ! Szerintem elég sajátos fogalmaid lehetnek az rpg szókapcsolatról"

Ezen nem mehetek el szó nélkül. 😊

Neked is elég sajátos fogalmaid vannak az RPG jelentésérõl. RPG = Szerepjáték. Ha taktikai megmozdulásokat akarsz akkor a te játékod az RTS. Egy szerepjátéknak az a lényege hogy a karakter akit alakítasz egy történeten megy végig, amit bizonyos korlátok közt tudsz alakítani (lehetsz jó, rossz, semleges), miközben embered a saját szájad íze szerint fejleszted. Mind felszerelésben mind képességben.
Ezek egy Számítógépes Szerepjáték alapelemei. Az hogy ki milyen köntösbe bújtatja, hogy tálalja és miket szõ még bele, megint más kérdés. De a szerepjáték nem a csoportos stratégiai akciókról szól, hanem egy szerep eljátszásáról. Persze nem rossz dolog ha tudsz benne taktikázni, sõt. De ne arra építsen.

Legjobb példa a Fable. RPG és iszonyatosan élvezetes, hangulatos játék, mégsem a csapat-orientált stratégiáról szól, viszont minden RPG elem benne van amire szüksége lehet egy játékosnak.
Nem minden RPG-nek kell KOTOR vagy DAO szintûnek lennie.

DarkSector
#1596
tök érdekes, mert ezt te mondod mint magánvélemény a többieknek egész más véleménye van kb több millionak az eladásokat tekintve.

a többieket sem értem te 1 emberként mondasz egy véleményt a fallout3-ról, csak mert elsõnek konzolon jött ki, automatice egy pc-s szemében egy rakász szar, szíved joga megérti mindenki a szenvedésed, de az RPG ba+, ha fejreállsz akkoris.

Sõtt népszerû is.

én lehányom a F3-at annyira sem érdekel, de ha egyszer a többségnek bejön és valóban az értékelések is tükrözik ezt, akkor pártatlanul naná hogy el kell ismernem hogy jó játék.

nem szeretem a focit, de nem mondom hogy a fifa11 szar csak mert bajom van a játékkal. Az igenis egy istenjáték annak aki szereti a focit.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#1595
És hol írta, hogy a 3. részre gondolt? 😊
"ha arra vágysz, menj falloutozni 😉"

Ennyire erõvel leszóltad az egész franchise-t.

#1594
Kb annyira rpg a 21.szdi fallout széria amennyire a beavis & butthead igényes rajzfilm.

#1593
Fallout3 RPG? Taktika nélkül? Menedzselhetõ társak nélkül ,könyörgöm egy rajtaütést nem tudsz a társaiddal eszközölni vagy bármilyen taktikai megmozdulást ! Szerintem elég sajátos fogalmaid lehetnek az rpg szókapcsolatról ami azt illeti, ha téged ilyen felszínes ,ZS kategóriás bethesdás viccjátékkal le lehet venni a lábadról , az eléggé gáz. Csöves feeling ezerrel, legalább jól meg lehet pakolni a bevásárlókocsit benne😄D

arty
#1592
ésmég: legyen minden játék rpg! hátpersze!

még szerencse, hogy nem vagy döntéshozó 😄

Forza.

arty
#1591
primkó konzolfos? a fallout? ööö..

nemekd nem rpg kell, hanem gumiszoba 😄

Forza.

#1590
crysis 2 = zéró coop

bulletstorm = coop + rpg elem

borderlands = coop + rpg elem

rage = open + rpg elem + (X) multiplayer
_______________

crytek rejtélyproject = open (?) , coop(?), rpgelem(!)

#1589
-az egy primkó konzolfos, olyat is biztos csinálnak de abból nem lesz ütõképes franchise, rpg elemes coop fps-bõl meg lehet.