9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • DarkSector
    #3613
    És a képernyő közepén mi az az energia gömb? Neki ilyeneket lő a Sniper?
  • JagFater
    #3612
    És akkor hogy mutogatná meg a szép nagy TV-jét? :-)
  • DarkSector
    #3611
    Abba marhasok logika lenne hogy egy ilyen példányt kiszivárogtatnak?
    Mégis mi? Semmi, ha tudatossan hagynak benne hibákat? Abban mi az értelem?

    Mert ezt 100% hogy senki nem ellenőrizte még le, olyan hibák vannak, ha ezt valakinek meg akarták mutatni, játékosoknak ezt ha bétaként is de nem így hogy beragadó ellenségek legyeneke, meg futkározó kódok a töltéskor stb.

    És mondom az KIZÁRT hogy ők ezt amit ha szarul is de végig lehet játszani engednék ez KIZÁRT.
    max akkor talán lenne ráció ha 2-3 pálya lenne meg pár fegyver a sokból....
  • DarkSector
    #3610
    Update 2 mondatban.
  • Seth
    #3609
    Dehogynem, az ember elvárja, hogy ilyen kiszivárgás esetén nyilatkozzanak valamit.
  • DarkSector
    #3608
    igen de ezt se írták volna le.

    ne legyünk naívak, ha kiszivárogtatnának akkor sem a full játékot, nincsenek csodák ingyen nem adnak semit, plána nem előre kitervelve.
  • Seth
    #3607
    Azt mégsem mondhatják, hogy igen, direkt szivárogtattuk ki. duh
  • DarkSector
    #3606
    megasztán nyilatkoztak ezügyben szóval miről beszéltek tulajdonképpen?

    "Crytek has been alerted that an early incomplete, unfinished build of Crysis 2 has appeared on Torrent sites. Crytek and EA are deeply disappointed by the news. We encourage fans to support the game and the development team by waiting and purchasing the final, polished game on March 22. Crysis 2 is still in development and promises to be the ultimate action blockbuster as the series’ signature Nanosuit lets you be the weapon as you defend NYC from an alien invasion. Piracy continues to damage the PC packaged goods market and the PC development community"

    ha ők szivárogtatták volna ki ezt nem írták volna le...
  • gduck
    #3605
    Ezt már ezerszer kitárgyalták ebben a fórumban
    Aki veszi a fáradságot és közelebről megnézi a kilopott verzióban lévő fájlokat, annak ez meg se fordul a fejében
  • BoneDragon
    #3604
    Ovodás szint... Menjél sértődj meg. :)
    Nincs baj a konzolosokkal, csak veled, hogy ide linkelgeted a játékaidat, mikor ennek a topicnak semmi köze hozzá. Majd, ha átmegyek konzol fórumra ott szívesen nézegetem.
  • Totti5
    #3603
    Aha ilyenkor jön ez a szöveg...

    "Főleg ha egy optimalizálatlan tákolmány lesz." erre jött az alaptalan konzol fika, amit ti gerjesztetek, persze én tényekkel válaszoltam ami már konzol imádat, hülye konzolos baromarcú láma takarodj innen hszek sokaságát vonza maga után, mert ez pécés topik ( hogy a játék ugyan olyan minden platformon az már lényegtelen... tegnap az AC:B topikban is elindult a takarodj innen konzolos, teljesen alaptalanul, mert valakinek nem tetszett hogy ő már játszik vele )

    Léptem is, mert mindig bebizonyosodik hogy akinek konzolja van az az SG játékosok fórmumán nem megtürt személy.
  • BoneDragon
    #3602
    Köszönjük, hogy megosztottad velünk, de kérlek menj át a konzol topicba, mert unom már, hogy csak konzollal vergődsz itt.. Ez nem az a topic!!
  • SarkanyfuaRUSH
    #3601
    Aki végigtolta már a Single player részt, kérem, írjon egy kicsit részletesebben, hogy milyen a történet, a játékmenet, a hangulat (pl. egy COD 4-5-6-hoz képest)! Egyen-ketten utatltatok rá röviden, de nem igazán lett kifejtve egy vélemény...

    Pl. Grebber? :)

    köszi
  • Totti5
    #3600
    Ez max neked lehet szar, mert lemaradsz ilyenekről:

    pl 1
    pl 2
    pl 3
    pl 4
    pl 5
    pl 6
    pl 7
    pl 8
    pl 9
    pl 10

  • KranaZoli #3599
    SP résszel szinte semmit nem game-eltem és nem is fogok. Belenéztem, ennyi. Multizni szoktam az ezzel a warez példánnyal.

    Ami nagyon tetszik az a karakter animáció; mozgás. Animáció ugrás közben; ahogyan felhúzza Magát a karakter pl. egy tetőre, stb... Az szerintem nagyon epic.

    A SP története Engem különösebben nem is érdekel; mert ha történet game-re vagyok kíváncsi akkor az biztos nem COD és Crysis lesz. :)

    Ami nem tetszik, hogy mindenki LVL 50; elvesznek a Level-jeim ha kilépek; hiába SP-ből lépek ki; stb...

    Kidobhatnák már a PC-s Multi demót!

    Ill. hivatalos game esetében mik a szitu-k a csalókkal?! Elhiszem, hogy a multija nem éri utol a COD BO multiját; de Engem az annyira nem fogott meg.

    Ez a sci-fi szál már jobban bejön.

    Az Ipon-os ár pedig egész jó!
  • Sir Cryalot
    #3598
    ahol a töretlen 30 fps +blur nevü foshalom az optimalizáltság ott egyébként is komoly bajok vannak........

    hallottam 2014-ig tuti szoptok ezzel a konzolgenerációval még előre kinect :D
  • Ry0K3N
    #3597
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de az, de a ruha kezdte felemészteni őt vagy mi a rák, majd megnézem megint hogy is volt pontosan nem figyeltem akkor nagyon oda rá

    az ost pedig piszok jó Epilogue
  • gameplusz
    #3596
    Jójó, de itt a MAXED OUT-ról van szó. Lesznek még itt dolgok, úgy érzem :)
  • kifli
    #3595
    dx11-től még gyorsulni fog :D

    Amúgy szerintem nem kerül a játékba élsimítás alapból, csak dx11-ben (mint az avp-nél is volt, mert egy dx11 eljárással fog majd élsimítani, ami sokkal kevesebb erőforrást igényel)

    Ha nem kapcsolom be a dx11 extra látványelemeit, akkor gyorsabban futnak a játékok dx11 módban, mint dx9-ben.
  • gameplusz
    #3594
    Elég sok textúra van ami még nem lehet végleges (több memória), DX11, szűrők.
  • kifli
    #3593
    én advenced-re tettem, és nincs egy high end gépem, mégis elég jól fut (40 fps környéke megvolt ma multizás közben) (1920x1080)
  • gameplusz
    #3592
    Meg csúnyább :) Kíváncsi vagyok hányszáz embernél fog ez maxon menni 8xAA-val :D Van egy olyan tippem, hogy egy 580-ast is megfog kajálni...
  • lolSL
    #3591
    print screennel egyszerűbb :)
  • gameplusz
    #3590
    :)

  • BoneDragon
    #3589
    Sry! Látszik este van, inkább megyek aludni...
  • DarkSector
    #3588
    Hagyd régebben már 10ember leírta előtte.
  • grebber
    #3587
    Ezért van spoiler tag a makróknál!!!!!!!!Használd máskor,mert aki nem játszik a bétával az nem szerette volna tudni.Most már mindegy!
  • BoneDragon
    #3586
    Nem játszottam vele, de egy videóba láttam, hogy az elején mikor megkapjuk a ruhát és ott van egy hulla, nem az próféta? Nekem úgy rémlik..
  • DarkSector
    #3585
    nincsenek is egy sorban. :)
  • lolSL
    #3584
    duke és
    a rossz szó nem fér meg egy sorban :)
  • DarkSector
    #3583
    nincs neki baja a játékkal nem azt irta hogy rossz lesz.
    csak feltételezi.

    ő is várja szerintem, de manapság nem a jora kell felkészülni hanem a legrosszabbra!
  • Ry0K3N
    #3582
    Szerintem csak az a baja hogy nem Master Chief Forever a neve :D
  • DarkSector
    #3581
    16 óra játékidő már önmagában jelent valamit :)
  • Totti5
    #3580
    Főleg ha egy optimalizálatlan tákolmány lesz.
  • Ry0K3N
    #3579
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    már nem azért de a beveztőt elnézve a ruha lett maga prophet mert megölte vagy micsoda és úgy ad mindíg tanácsot alcatraznak
  • lolSL
    #3578
    dnf az év fpse
  • grebber
    #3577
    Crytek elég sokat vár a játékától.Az év fps-e.
    Hát szerintem meg nem lesz.Jó,szép,pörgős,akciódús és rövid mint általában sz ilyen game-ek.

    Látom írta valaki a főhőst:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Két végigjátszás után ,ha valamit nagyon nem néztem el akkor nem Prophet-al vagyunk ahogy valaki írta,hanem egy Alcatraz nevű katónával.Csak a finálé végén mondja a csávó hogy szólítsák Prophenek
    Az a történetből kiderül miért!
  • Kongy
    #3576
    meg az olyan kínos h a nanoruha felolvassa mi a feladat. :S remélem ez nem lesz benne a véglegesben, mer sztem gáz.
  • Kongy
    #3575
    ja lehet h próféta igazából egy nő, csak az első részben maszkban volt, eltorzított hanggal.
  • KaBuTo666
    #3574
    akkor végül is nem kizárt, hogy a főhősnek női hangja van, szégyenli és ezért nem szólal egy árva kukkot se?