9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Kongy
    #3573
    hát eddig annyi az egész h menj el ide, öld meg ezeket meg juss el oda csináld meg azt.... meg nemtom milyen páncélos katonák vadásznak ránk, de közben az alienek is, meg közben New York is romokban van... áhh... és mi ez h Próféta nem szólal meg? Előző részben fosta a szót... ne visszafejlődjünk már.
  • KaBuTo666
    #3572
    sohaj.
  • Totti5
    #3571
    fail
  • Pares
    #3570
    Az, hogy a főhős nem szólal meg, még nem jelenti azt, hogy nem lesz jó a sztori, lásd: Half-Life...
  • Frank99
    #3569
    mert ott a smiley mér? mögött
    a
    zé'
  • Kongy
    #3568
    mer mér? :D
  • Frank99
    #3567
    akkor már nem veszed meg.
  • Kongy
    #3566
    nem kell kötözködni 8 k már majdnem 10k ugyanaz kb. =P drága, és ez a lényeg.
  • Kongy
    #3565
    h megveszem az 100%, de lehet h pl csak karácsonykor...
  • Frank99
    #3564
    De biztosan megveszed nem, ha +jelent?
    akkor semmi baj...

    ha nem, akkor + sztem fáradj a warez topicba.....

    sztem...
  • RYO21
    #3563
    Mi a szám címe? Amúgy ez melyik pályán van?
  • Kongy
    #3562
    de sztem nem én vok a hibás azért, mert vki kilopta. :D én csak bűnrészes vagyok, hogy letöltöttem, a többi (kb 100-200ezer vagy több) emberrel együtt.
  • Piloss
    #3561
    én pl 100% hogy megfogom venni
  • Shep
    #3560
    Jó de az egy szimulátor így kisebb közönséget céloz meg ráadásul atomerőmű bejátszik.
  • Scottt
    #3559
    Arma 2 nem scriptelt Ai-val rendelkezik,és röhögve odaveri töltés nélkül bejárható ténylegesen nem lineáris területet nagyságot tekintve.
  • BoneDragon
    #3558
    Biztos nagy reklám lehet veszíteni több ezer vásárlót...
    Akik ide járnak a topicba, 90%-ba leszarozzák, meg lehúzzák, meg soha nem fogják megvenni, max ha majd 3ezer forint lesz. Ahogy elnézem sajnos máshol is ez megy... Ejjha, micsoda nagy reklám!
  • Piloss
    #3557
    mert ez is reklám, na meg ha esetleg a crysis 3 már nem jelenne meg pc-re legalább lenne mire fogni
  • BoneDragon
    #3556
    Mennyi a villany számlád?:)
  • Frank99
    #3555
    aha...

    saját tányérukba xarnak..... bocs...
  • Frank99
    #3554
    OFF

    neki nem kell magyarázkodnia.

    a warez gyurik egyike pont te vagy, neki nem kell magyarázkodnia, és téged sem kért meg, hogy védd meg.

    te vagy aki minden játékot "véletlenül" kipróbálsz, aztán néha hónapokig segíted a warezolókat -lsd MW2 warez fórum-.

    és ha most elfutsz a moderátorhoz, hogy büntessenek meg, tegyed.

    nem hiszem, hogy van jogalapod hozzá.

    A lényeg: fenn látok egy olyat, hogy Off és warez témákkal fáradj ide.

    Namost kérdem én, egy illegális kiszivárogtatott téma az illik ide? Ha igen, akkor ez is.

    ON
  • gameplusz
    #3553
    Promóció...
  • BoneDragon
    #3552
    Kommentbe írva van, hogy akcióznak idén is pc-s játékok terén. Crysis 2 is bekerült az akciók közé. Én onnan rendeltem meg!
  • Cris99
    #3551
    Jól megy 1eseknek, én örülök ha 1 monitoron fut....
  • BoneDragon
    #3550
    Áruld már el nekem mi jó abba, ha a sok h*lye letölti és kijátsza megjelenés előtt? Alap, hogy az nem fogja megvenni soha. Ne legyünk már buták..
    Még, hogy ők szivárogtatják ki, mikor milliárdokat fektettek bele...
  • Ry0K3N
    #3549
    iPonon miért 8k akkor?
  • Csavez
    #3548
    Azé már berakom!

    Vegyél fel szemcsit..
  • BoneDragon
    #3547
    Ezen szakadtam. :D
  • Renjike
    #3546
    hülyeség lenne részükről.
  • Renjike
    #3545
    hát ebben nagyon is igazad van :( de én meg fogom venni :D és direkt nem töltöttem le :) csak megszeretném nézni a bétában hogy maxon mennyi FPS em lesz .. ha elmeg maxon :D
  • bertino
    #3544
    meg se forduljon a fejedben, hogy esetleg ok szivarogtattak ki ? ;)
  • Frank99
    #3543
    bocs, de ez nem nyilvános béta. ez egy ellopott warez, közel sem a végleges verzió.

    ha én fejlesztő (inbább befektető) vagyok, az tutkó, hogy kicsinálom, akik kiszivárogtatta.
    Ez üzlet, és elég nagy. És ezzel nagyon komoly kiesést csináltak mind bevételben, mind nyereségben...

    és visszatérek oda, amit korábban írtam:

    az ilyenek vezetnek ahhoz, hogy hanyatlik a PC-re a game-kiadás....

    ezek fényében, és én az átlag felett vásárlok játékot -bár igen nem akarózik kimondani- gondolkozom valamilyen konzolon én is.....

    max, innentől lopom én is....
  • Seth
    #3542
    LOL

  • KranaZoli #3541
    "Nem mond le a PC-ről a Crytek

    Hatalmas botrány robbant ki abból, hogy a Crysis 2 egy korai verziója kikerült a torrent oldalakra, így sokan már jóval a megjelenés előtt hozzájuthattak az akciójátékhoz. Igaz, a fejlesztők elmondása szerint ez nem a végleges darab, csak egy félkész verzió, ám ettől függetlenül a Crytek rendkívül csalódott lett az eseményektől. Sokan épp ezért attól féltek, hogy a németek elhagyhatják a PC-s frontot, hiszen már az első rész után is mérgesek voltak a kalózkodás miatt. A fejlesztők azonban új közleményükben "megnyugtatták" a közönséget: elmondásuk szerint továbbra is kiemelt platformként kezelik a PC-t és nem a hűséges vásárlókat kívánják büntetni a torrent példányok okán. Egyúttal megismétlik kérésüket - aki a második részre, s igazi szórakozásra vágyik, az várja meg a végleges verzió megjelenését, mely a csapat tervei szerint az év legjobb FPS-e lesz. "

    Forrás...

    Notice: Legyen egy game ára első blikk-re max. 3ezer pénz; a nagy nevek ne szálljanak el Maguktól; figyeljenek oda a fejlesztésre és ne legyen félkész termék a 10ezer pénzért boltokba kerülő végleges példány sem - mely már a megjelenés után tapasz után kiált a sok bug miatt; stb... Az éremnek több oldala is van. ;)
  • DarkSector
    #3540
    Most mit magyarázkodsz?
    Aki azt mondja hogy megveszi azt sem tudod hogy igazat mond. Én leszedtem belenéztem letöröltem, ha akarnám se tudnám játszani mert kifagy, 800x600-ba ablakba nem játszok vele.
    És igazad van 10ezret énsem adok főleg nem fps-re főleg nem pc-n ezt is megveszem majd ahogy az első részt majd ha olcsóbb lesz max 2-3ezer ft-ba ennyi.
  • Frank99
    #3539
    lehet te így gondolod, te vagy a kivétel.

    a legtöbb, aki EZT lehúzta NEM fogja megvenni akkor sem, ha megvehette volna.

    csak volt egy barom, aki feltette, a többi meg sokszorozta...
  • TaRka0107
    #3538
    Én is meg fogom venni, pedig én nem szoktam sok játékot venni, de ha lesz annyi pénzem amennyiért meg lehet venni akkor tuti megveszem:D Kurvajó lett ez a játék már így a Beta alapján is a bugokon kívül:D
  • Sir Cryalot
    #3537
    há nem kell mer látom :D

    - tévével megy hdmi 1.4 -en ...
  • Kongy
    #3536
    A bétát meg am tessék egyfajta demónak felfogni. Nem kell a videókon a nyálat csurgatni, bárki letöltheti...
  • Csavez
    #3535
    :D
    Lefotozzam?
  • Sir Cryalot
    #3534
    "3D vision surroundal oda..sz a game!!
    Jó kis játék lesz ez,bizt megveszem!"

    nem is megy 3d visionel , lol