9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • lolSL
    #3653
    ezért börtönbe kerülhetsz, azért nem
  • KranaZoli #3652
    De akkor miben különbözik ez a multi a végleges multitól?!
  • grebber
    #3651
    Az 1-hez képest szerintem jóval pörgősebb akciódúsabb ez a rész.Kevesebb benne az üresjárat szinte mindig történik valami.
    Többet nem tudok mondani.Majd nekiállok 3-adszorra legnehezebb szinten megnézem ott mit mutat :D
  • kifli
    #3650
    alapból sok dev command nincs blokkolva (levelek feloldása pl :D)
  • kifli
    #3649
    én level 50-et betettem, mert kicsit ráuntam arra, hogy mindig elvesznek a szintjeim, meg nemvalószínű, hogy ebben a nemhivatalosba eljutok 50-es levelig, itt pedig legalább ki tudom próbálni mit is tud...
  • lolSL
    #3648
    ja ha van admin az ki tudja dobálni az embereket az adott serverről, de a beépített anti-cheat rendszer sose lesz tökéletes, itt meg ennek a betanak köszönhetően még extrémebb csalások várhatók mint egyébként szoktak lenni.
  • KranaZoli #3647
    Na, látszik, hogy nem szoktam multizni. :D

    Én naívan azt hittem az alap, hogy egyik percben az account LVL1; aztán LVL50 és bannolni a csába.

    Mé nem így csinálják?!
  • KranaZoli #3646
    Én szkeptikus vagyok. Miért ne lehetne tiltani a csítet?! Szerver olyat lát, hogy vmelyik karakter repked, vágni ki a keccibe, stb...

    Nem lehet ilyet?!
  • TaRka0107
    #3645
    A csítereket én is utálom! Levelhack az annyira nem cheat mint a többi szar, most én is benyomtam ezt az unlockolós fost, mert láttam hogy mindenki 50-es és kíváncsi voltam a fegyverekre, meg fejlődtem szinteket, de lóf*szt nem adott be... ha viszont megveszem eredetibe, tuti hogy nem fogok level hackezni, de ez csak a BETA még.
    Egyébként a cod4-be is használtam a level hack-et meg a Cod6-ba, de azt is azért mert nem fogok havonta 123123órát játszani vele, hogy fel fejlődjek egy év alatt 70-esre.(kicsit túloztam):D
  • lolSL
    #3644
    mi az hogy tiltani a cheatet? :D minden online játékban vannak csaló férgek, ezeket el kell fogadni
    addig jó amíg csak level hackerek és nem a gép lő helyettük.
  • KranaZoli #3643
    Ezzel most azt akarod mondani, hogy hivatalos szerókon sem lehet tiltani a csítet?! Ez érdekes... Akkor ki a pöcsöm fog ezzel multizni?!

    Ezt kezdtem el írni, de hosszú lenne....

    Figyuka!

    Részben osztom a véleményed, ill. most nagyon nem tudom hova tenni ezt a multi dolgot.

    Engem a Krájzisz, mint SP game nem igazán érdekel. (sztorira gondolok!!!)

    A multija érdekelne. Most már ott tart a multi, hogy szinte mindenki LVL50; GCW-ön valóban fenn vannak a csítek. Szóval a multi része úgy nézem meghalt, vagy meghal. Engem qrvára idegesít a sok 14 éves pöcs, akik lökik 1másnak MSN-en és Skype-on, hogy mi az unlock konzól kód, ill. a csíteket.

    Már el fogom nevezni a karakterem pp_unlockall-nak. :D

    Már arra is gondoltam, hogy ez a példány valóban nem véletlen került ki. A bevétel garantált; nem hiszem, hogy egy ilyen dobással akkora rétegtől esnének el. Érdekes dolog ez a Marketing. Most van egy olyan verzió; mellyel tisztán szinte már képtelenség multizni.

    SP-ből egy csupasz és bug-os példány.

    Szóval, ha a hivatalos multi tiszta, akkor szerintem qrva sokan várják mint a Messiást a hivatalos megjelenést. Az, hogy végigtoltál egy bug-os; fagyogatós; DX9-es verziót van akit nem izgat fel. Ép spec; tuti semmilyen körülmények között nem fogom ezt a single-t játszani. A multi érdekelne, ha tisztán tudják tartani. Vagy ezt képtelenség?! I don't know!
  • Frank99
    #3642
    te nem toltad ki?
  • Frank99
    #3641
    tudod, amíg nem multizol, akkor lehet csalni, én is használtam néha, hogy legtöbbször túléljek egy nehéz részt, pályát, ki tiltja ?

    a saját játékélményedet ölöd meg, ÉS? magadat csapod be..ENNYI!


    DE: amikor multizol, akkor -de hiába mesélem az átlagnak- ez annál sokkal komolyabb...

    a hackerek komoly üzletet építettek a fizetős -holmi xar VAC és tsai VÉDELEMNEK nevezett vicc - kikerülésére, ezek a csítek - 99%-ban nem detektálhatók a VAC és tsai által.....

    innentől úgy asszem 10-15 euróért átlag, a hülye kis csíra német, csíra orosz és az összes többi csíra, simán letol egy olyan csítet, amit NEM detektál SEMMILYEN VAC és egyéb szűrő.. vagy ha esetleg mégis, akkor 1-2 nap, és megvan az új cheat....

    tehát az új Crysis-ben is lesz csaló.... IGEN hamar, köszönhető a kiszivárgott -inkább ellopott- verziónak.

    mert arra már nem lesz kapacitásuk, hogy a cheatet blokkolják, innentől az első nap szinte már lesz csaló VÉRPISTA.

    Tuti.
  • DarkSector
    #3640
    Attól kérdezem érdekességképpen aki ezt a beta-t lenyomta, hogy van a játékban lépegető? Mert furamód a trailereken kívül egy gameplay videóban sem láttam csak katonákat meg alieneket....

    Különösebb körítés meg spoiler nélkül csak annyit hogy igen vagy nem?
  • kill3r21
    #3639
    Hát nekem is megvan a véleményem a cheat dolgokról, pl egy single fpsnél nagyon megöli az élményt...de töredelmesen bevallom énis használtam már, hogy miért? nem emléxem már a játékra, de nagyon nem ment egy adott rész....kiidegeltem magam, aludtam rá egyet és másnap sem ment, ekkor nyúltam cheathez, mert külömben felkötöttem volna magam, talán valameik gta-val volt...:D
  • shaddam
    #3638
    Ja persze senki se szedte volna le ha előbb jön a demó...
    Elég visszaolvasni a fórumban meglátják hogy lol free gamez és már szedik is ész nélkül.
  • KranaZoli #3637
    Azt tudom, hogy x86-osnál jó a hang, de gondolom abban a mappában van a megoldás is, amit jó lehetne az x64-es is.

    Level-ek:

    Igen, ha elszáll a game akkor oda. De hol tárolja ezeket az infókat a progi?! Mert vmelyik off-line fájl ez. Szal jó lenne tudni melyik. Velem előfordul sajnos, hogy csak úgy kilépek a multiból. Eddig a legtöbb amim elveszett a LVL6-os. Azt nagyon bánom. :(

    Csíterek és a LVL50-esek is zavarnak.

    Korábban kellett volna kihozniuk a PC-s multi demót, egy időben a box-ossal és akkor talán nem lett volna akkora ok "lopásra" sem. :)

    Nagyon-nagyon nem szoktam multizni.

    Ha megvásárolom az eredeti játékot, hivatalos szervereken is lehet ilyen csít meg minden pöcsöm dolog ami ide tartozik, vagy ott megoldják ezt?!
  • Cris99
    #3636
    Hát még én, nagy részük nem tud játszani, idióta vadbarmok, vagy azért csalanak hogy elöbb meglegyen valami, vagy amit nem tudnak eléri....passz... énsem látom sok értelmét!
  • balint1111
    #3635
    Értem, de minek kell a játékosoknak ezt kihasználni...
  • kill3r21
    #3634
    cheat dolog ez nyilt titok.....fejlesztők használják...pl tesztnél, gondolom nincs ideje ellen lövögetni ha meg akar nézni valami dolgot, vagy csinál egy fenya texturát, és nem akarja azt megkeresni és felvenni hanem give....remélem érted :)
  • balint1111
    #3633
    Én azt nem értem minek kell egyáltalán cheatet csinálni egy játékhoz. Nagyon utálom a csitereket...
  • kifli
    #3632
    bin32 mappából indítva nekem jó a hang, levelt meg úgy kell menteni, hogy mielőtt kilépsz, átlépsz single-be, és ott lépsz ki.

    Bár ha kifagy a játék baszhatod :D
    Egyszerűbb unlockolni mindent... (pp_unlockall)

    Amúgy már van cheat hozzá, legalábbis egy gyere repkedett folyamat ma -.-
  • Frank99
    #3631
    szevasz tesó!

    írtak neked valamit?
    mert nekem nem.
    merjek írni, vagy ne?
  • Akranor
    #3630
    Na kiváncsi leszek ,h lesz e benne DX11 + SLI támogatás...
  • DarkSector
    #3629
    nem...ez nem zárt béta lesz.
  • bertino
    #3628
    talan pont ezert ?!?!?!?!?
  • TaRka0107
    #3627
    Beszarok! Jújjdejóóó
  • gduck
    #3626
  • Cris99
    #3625
    Szólval kell majd kód a bétához...?
  • DemonHunterW
    #3624
    Hivatalos! Március elsején jön a PC-s demó!
  • Cris99
    #3623
    Dejó hogy pont elsejétőőőll.. remélem csak negyedikéig lehet és akkor fasza lesz itthon sem leszek!!!!!!!!
  • DarkSector
    #3622
    Skyline és Pier17-el...szerintem Pier17 jobb map.
  • DarkSector
    #3621
    Álmodozz ez lové a világ a pénzből áll ilyen nincs!
    Neked egy társaság sem fog full játékot kiszivárogtatni...a kiszivárogtatás tudod hogy ment itt...kilopták...az EA és Crytek erről semmit sem tudott mit gondolsz mekkora pénzbe kerül ez még így is nekik?

    Ne legyetek naívak...
  • KranaZoli #3620
    Engem csak az érdekel belőle. :) Csak vmiért állandóan lenullázódik a lvl-em; x64-ben xar a hang. Kidobhatnák a hivatalos PC-s multi demót már.

    Ha vki ezekre tudja a gyógyírt az ne tartsa Magában. :D
  • lolSL
    #3619
    addigra a betan megírják rá a cheateket, élmény lesz :/
  • Sir Cryalot
    #3618
    márci egy pécé demó
  • kifli
    #3617
    nem muszáj leszedni, játszani mégannyira sem kell vele.

    A multi rész amúgy egész jól működik beta-hoz képest.
  • strebacom
    #3616
    Szerintem is oszt nyavajognak hogy mennyire csalódottak...áááá nem kéne...jókat röhögök rajtuk....szarházi banda....sima hent az egész nulla sztorival.....
  • balint1111
    #3615
    Sztem mind1 hogy hogy szivárgott ki de kár volt sztem. Amúgy elég hibás legalábbis nálam elég sokmindent kiír hogy ez meg az nem található.
  • Armagedown
    #3614
    pedig ezt ők szivárogtatták ki , én nem a gonosz kalózok ...