9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Totti5
    #3733
    Azon a videón hány Crysis 2 jelenet van? mert én nem látok egyet sem. Mi az hogy a pénzre megy? nyilván azért dolgoznak rajta hogy abból pénzt lássanak. Mi az hogy sokkal szebb? ebben a fák helyett épületek vannak pl. Crysis 1 mennyivel volt hosszabb? lehetett fákat döntögetni meg vegetálni benne, ebbe is nézheted a felhőkarcolókat fél óráig.
  • Sir Cryalot
    #3732
    pedig 4:3-as monitorral 1280*1024 *3d = 2560*1024 , ráadásul profi CRT ami köröket ver az LCR-re
  • kill3r21
    #3731
    én gépemen? haggyad álmomba se lenne 120 xD
  • Zoliz
    #3730
    Természetesen nem kérdés, hogy a Crysis 1 sokkal szebb és hosszabb, mint a Crysis 2, mert ez utóbbi csak a pénzre megy. Egy biztos egy fillért nem adok ki érte. Nem éri meg az árát. Elég ha végignyomom ezt a tesztverziót.
  • Sir Cryalot
    #3729
    Mennyit ment? Megvolt a 120? Egyébként egyértelmű hogy ha SLI nélkül megvan a 65 akkor SLIvel van 120.

  • grebber
    #3728
    Engem nem érdekel én fullba akarom tolni mindenképpen.
  • kill3r21
    #3727
    800x600ba? miértne? egyébként próbáld meg nyugottan. :)
  • grebber
    #3726
    Ez szerintem így nem működik.Mert az kötve hiszem hogy ugyanannyi FPS legyen lowon is meg very highon is!
  • kill3r21
    #3725
    Nah találtam más érdekességet is....ugye vannak grafikai szintek..
    gamer , advance etc...
    Van low, med , high, veryhigh (ultra nincs helyette van xbox360 bellitás)
    Csak ha valaki meg akarná lesni hogy fog kinézni xboxon xD
    Érdekes mutatom!
    LOW

    MED

    HIGH

    VeryHIGH

    XBOX360


    Felbontit neis nézzétek mert ha konzolba beirom visszanyomja 800x600ba, kivéve a boxos profilt!

    Tehát Ha valaki meg akarja lesni
    Konzolba (0gomb)
    sys_spec 1 (LOW)
    sys_spec 2 (MED)
    sys_spec 3 (HIGH)
    sys_spec 4 (VERYHIGH)
    sys_spec 5 (X360)
    Ahogy a képeken is látszik! Érdekes :)
  • Sir Cryalot
    #3724
    -Tudod ki száni Pares, te és az eaware fanboy haverjaid

    6500 ft-os CRT-vel is megy a 3d (ami ugye 160ezerbe került 2003/4-ben) és nem szokásom 1280*800 nál fentebb menni , fölösleges is, magiszter bácsi, úgyhogy inkább ne szakértsen ha nem ért a témához.
  • kill3r21
    #3723
    beirod konzolba amit a 0ával hivsz elő
  • Solid Snake
    #3722
    +1
  • grebber
    #3721
    Supersoldier szinten abszolut nincs semmiféle HUD és térkép semmi sem!(Már ha ez nem valami bug) De jó így, még csak most kezdtem.
  • Sgtfathi
    #3720
    És megosztanád velünk hol van ez a parancs,ahol át lehet irni?sys_streaming?
  • KranaZoli #3719
    Arról tudtok-é vmit, hogy a hivatalosan megjelenő PC-s multi demóban a 2db pályán és játékmódon kívül lesz-e még vmi korlátozás?! (pl. level szintek; fegyók; stb...)

    Ill. azt lehet-e már tudni, hogy DX9-es; vagy DX11-es lesz a demó?!

  • kifli
    #3718
    van ilyen is r_driver DX11, alapból DX9
  • kill3r21
    #3717
    Csakhogy témánál maradjunk xD
    nah srácok nézegettem kicsit a konzolba, és találtam egykét érdekes kapcsolót!
    Pl
    sys_streaming_CPU=2 (Alapon 1-en van)
    Lehet hülye vagyok , de amint 2re állitottam mindenféle beszaggatás megszünt....érdekes próbáljátok ki

    sys_MaxFPS=120 (Alapból 60)
    akinek bika a gépe és 60nál nem megy feljebb az fps :)
  • Pares
    #3716
    Magiszter! Maximálisan egyetértek veled! Ami ebben a topikban folyik, az valami elképesztően szánalmas már.
  • Magiszter
    #3715
    Jah azt kihagytam hogy akkor ha egy játék nem megy fix 60 fps-t egy p1-es herkules kártyás gépen, az szarul van megírva.
    Tessék már gondolkodni! Ha olyan vágyaid vannak hogy fix 60 FPS-t menjen egy játék, vegyél hozzá olyan konfigurációt amin fix 60 fps-t megy. Ennyi!
    Én átlag 35-40 fps-re törekszem, ezért veszek most egy olyan kártyát amin már annyi lesz.

    A másik meg, hogy rég elmúlt az az idő mikor egy játék FPS értéke bebetonozódott egy bizonyos számra. Nem véletlen vannak Minimális, Maximális és Átlagos értékek. Ha a te problémádat jól értelmezem, akkor neked Minimum 60 (ill. 120) FPS kell egy most megjelenő, DX11-es High-End játéknál, FullHD (vagy nagyobb) felbontásban... Ha a te apukád miniszter (vagy te vagy az), akkor talán tudsz is venni olyan gépet, amin ez megvalósulhat. De az tuti annyiba fog kerülni mint egy átlag honpolgár éves fizetése.
  • Magiszter
    #3714
    Már meg ne sértődj, de ha neked 120fps kell akkor vegyél hozzá olyan konfigot. Gondolom ha a 3D-t megengedheted magadnak (alsó hangon is egy egy monitoros 3D szett beszerzése 150 ezer forint, és akkor még nem vettél gépet), akkor vehetsz egy olyan gépet amin 120 FPS-t bír.

    Amúgy meg egy Single játék élvezetéhet elegendő 35 FPS is simán. Aki szerint van különbség 35 és 60 FPS között, úgy hogy nem azzal van elfoglalva hogy nézi a felső sarokban a FRAPS értéket, vagy mereszti a szemét a képernyőre, remélve észreveszi az FPS zuhanást, az meg nem normális. Én egy játék elé leülök, kirakom teljes képernyőre, beállítom, hogy ne képregényként menjen és játszom. Magával ragad a cselekmény, a világ, a történet...stb.
  • Sir Cryalot
    #3713
    Ja , és akkor nekem még 120fps kell 3d-hez. CE2 meg a faszomat .
  • Sir Cryalot
    #3712
    Amelyik játék nem megy fix 60 fps-t sehogy se az hiába szép ha szarul van megírva és a crysis bizony szarul volt megírva.
  • kill3r21
    #3711
    valaki hamachi?
  • Magiszter
    #3710
    Nincs, ezt írták is valahol.
  • berlinboy6329
    #3709
    Szerintetek ebben a béta kiszivárgott verzióban van már CF meg SLi támogatás?Mert nagyon gázul megy..Sokkal rosszabbul,mint az első rész.
  • Renjike
    #3708
    aki azt mondja h a 2 nem szebb mint az 1 az vak ....
  • gduck
    #3707
    "ne várjunk nagy durranásra"

    Egy játéknál se kell nagy durranásra várni! Nem tudom mostanában mi van, de mindenki óriási követelményeket állít fel a játékokal szemben. A játékos társadalom 60-80%-a átesett a ló túlsó oldalára

    UI: az meg külön LOL, hogy egy 6 éves konzol grafikáját hasonlítgatják össze mai PC grafikával. Ráadásul ilyenkor a Konzol vs PC tábor egyből egymásnak esik és 100000 hozzászólás keletkezik
  • KranaZoli #3706
    "Szvsz grafika szinte semmit se változott PC Crysis 1 és a Béta Crysis 2 között csak jobb az optimalizálás ennyih."

    Ezen van a lényeg!!!

    Ne az legyen, hogy Kórájhét + GTX580(Radeon 6990) kelljen a futtatásához. SP direkt nem tolom ezzel a béta vacakkal. MP csak. Abban ami nem tetszik az pár textúra.
  • KaBuTo666
    #3705
    "Az asszony nyaggat! Köcsög a főnök! Üvölt a kölyök!"
  • bertino
    #3704
    hat... aha, ha 75%os learazas lesz steamen biztos :D

    asszony kozbeszol mostmar a koltekezesben -.-
  • KaBuTo666
    #3703
    ná akkó majd megvesszük a játékot kolléga ???
  • bertino
    #3702
    en meg ezt a 2t nem probaltam meg. :)
    de hat az elso resz single-je is elbujhat.
    szerintem.
  • RYO21
    #3701
    Crysis 2 sztem sokkal jobb.
  • JaSoN HuNTeR #3700
    Hát az szerintem jobb volt :D Ennél biztosan.
  • bertino
    #3699
    crysis 1 single-je talan nagy szam volt ?

    mellesleg nem meglepo, hogy nincs nagy valtozas.

    konzolok mindent megmagyaraznak.
  • kill3r21
    #3698
    nemtudom gyerekek..9-10 résznél vagyok a bétában, és kurvára élvezen....ezt a játékot minden körülmények között megveszem...:)
  • JaSoN HuNTeR #3697


    Jó játék a Killzone 3.
  • JaSoN HuNTeR #3696


    Ultra giga mega high DX10 Crysis 1.
  • JaSoN HuNTeR #3695


    Vicces hogy Cryengine 2 szebb mint a 3. Kiváncsi leszek Cryengine 3 PC-n milyen lesz DX11be.

    Szvsz ne várjunk nagy durranásra mert hogyha akkora szám lenne akkor már rég kaptunk volna képeket,videókat.

    Szvsz grafika szinte semmit se változott PC Crysis 1 és a Béta Crysis 2 között csak jobb az optimalizálás ennyih.
  • JaSoN HuNTeR #3694
    Én úgy érzem hogy a Crysis 1 sokkal jobb volt anno. Ebbe már semmi nagy szám nincs ilyen szimpla lövölde játék lett, végülis a grafika nagyon állat de ha csak ennyi ellenség lesz mint a Bétába akkor a Single 10/5 max nálam...