9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Kongy
    #3693
    Mikor az E3-on megláttam a Bulletstorm-ot leesett az állam. Sztem marhára jól néz ki, és nagyon látványos. Erre nem lesz panasz, s ki tudja, talán jobban fogom élvezni, mint a Crysis 2-t.
  • DarkSector
    #3692
    Sterintem örülnél ha 10 fps-ből 1 legalább így nézne ki mindig.... :)
  • DarkSector
    #3691
    Akkor gyenge. XD
  • gduck
    #3690
    Már van
  • DarkSector
    #3689
    Szemüveget neked...:)
  • gduck
    #3688
    Hát itteni hozzászólás hatására megnéztem róla gameplay videót. Azt kell mondjam ez a Bulletstorm iszonyat randa
  • Totti5
    #3687
    Sok játék már kint van warezon egy héttel a megjelenés előtt bármilyen platformon, hisz le vannak gyártva, s már a nagykerben vannak a szállítmányok vagy már a kiskereskedőknél, max nem adhatja ki mert szerződés köti a dátumhoz, amit vagy betart vagy nem. Sokszor vettem már át a játékomat 360ra megjelenés előtt 4-5 nappal.
  • Kongy
    #3686
    OFF: na most ugatni lehet h kilopták a bétát, közben a Bulletstorm full verzió már fent van x360-ra a torrentoldalakon, holott a játék megjelenéséig még több, mint 1 hét van... és ez nem béta.
  • kifli
    #3685
    Aki szokott tunngle multizni, az jöjjön off/warezbe :)
  • Cris99
    #3684
    Ja meg nyilván le se volt ragasztav azért leng jobbra balra a monitor mikor átbassza..:D xD
  • Sir Cryalot
    #3683
    hahahaha. Ja nyilván a konzolport miatt, a monitor elejéről meg nyilván le sincs szedve plexi, és a hátuljáról sem a borítás , mer azokat ugye simán átütöd (életbese).
  • Cris99
    #3682
    Ez kurvanagy, de miért a konzolport miatt??
  • Cris99
    #3681
    Nemhinném, lett cserélve az elem, meg azt észrevenném mert felejtené a bios cuccokat is:P
    Paszz...
  • gduck
    #3680
    Elem miatt is szokott ilyet csinálni. Szal ha régi a géped, akkor érdemes lenne megnézni benne az elemet
  • strebacom
    #3679
    Ez a metróból van a 2034-böl...hehe
  • gduck
    #3678
    "Már arra is gondoltam, hogy ez a példány valóban nem véletlen került ki"

    Már megint?????

    Basszus nézzed már meg a fájlokat!!!! Minden fájl mellet ott van egy hozzá tartozó fájl, gondolom a DEBUG miatt. Még az a nagy szerencse hogy nem lehet visszafejteni. A játé állandóan logol, ott vannak benn a changelog bejegyzések és satöbbi.

    Egyik cég se idióta hogy ilyet kiadjon, túl sok tv-t néztek, LOL
  • strebacom
    #3677
    ITT... éppen a konzolport miatt ideges a csákó!!!
  • Cris99
    #3676
    :SS, valaki nem tud vaamit hogy ha benyomom az elosztót amibe a gép van, miért kapcsol be a gép??:S:S eddig nem volt ilyen gondom!
  • gameplusz
    #3675
    Ettől még nem lesz DX11-es :)
  • gameplusz
    #3674
    Vaku, direkt csináltam ilyenre :P
  • The Protector
    #3673
    A játékról is.

    Azt észrevettétek hogy ötleteket mennyi filmből loptak el.
    Cloverfield,
    Világok harca
    ,meg a will smith-es ufós

    Ami nekem nagyon tetszett h darkosabb és kilátástalanabb a helyzete az egész játéknak.Kvára el tudták találni a világ vége hangulatot.
  • kifli
    #3672
    elvileg eben is bennevannak, és elő is hozhatóak:

    DX11 aktiválása, bin32/64 mappában:
    CryRenderD3D9.dll-t átnevezed valami másra.
    CryRenderD3D11.dll-t átnevezed -> CryRenderD3D9.dll-re.

    Bár így ablakban indul nekem...
  • Ironman2
    #3671
    Demóban már benne lesznek a directx 11-es fájlok?
  • kifli
    #3670
    arra emlékszem, de az szerver oldali módosítás volt emlékeim szerint, és mindenkinek végtelen gl-je volt, már a crysis 2 szerverek közül is van olyan ahol végtelen lőszer + nem kell újratölteni.
  • DarkSector
    #3669
    Csak mert ott voltak vidik 2 nappal kb a megjelenés után hogy ugráltak végtelen gl-el....meg 5-6 másodperc alatt lefutottak egy pályahoszt.....
  • kifli
    #3668
    cod6 tört szerver? :O

    Crysis 1-nél a bithu volt az egyetlen tört magyar szerver, elég sokan jártak oda...
    Amúgy itt sem éltek sokáig a cheatek, az eredetisek hálásak is lehetnek, mert mindenki felmegy cheatel törtre, és könnyebb lesz detektálni, mert pb ugyanúgy megy a tört szerveren is :)

    Amúgy most sincs sok crysis tört szerver, wars-al pl csak eredetivel enged fel a legtöbbre. Nem szabad szutyok szerverekre járkálni és kész, css-be is kurva sok a tört szeró, mégis kurvasokan játszák.

    Nekem tetszik a multi, jobban mint egy cod multi, pedig én általában, a reális dolgokat szeretem a játékokban is. Valódi fegyverek, nem túl elrugaszkodott történet a valóságtól stb, de crysis valahogy kivétel, mert a nanoruci begyün :D
  • KranaZoli #3667


    © lolSL: Tört szerver.
  • DarkSector
    #3666
    Crysis 1? nem a cod6-al kevered? :)
  • lolSL
    #3665
    vagy az lesz mint a crysis1-nél hogy a serverek fele tört a megjelenés után 2 nappal, az egyetlen magyar server is ilyen volt sokáig. és szaladgálnak 4x speedel meg minden szar..
    el lesz felejtve ez a multi sztem 2 hét után, nem egy nagy eresztés a piacon lévő játékokhoz képest. bf3 beta jöjjön már inkább
  • kifli
    #3664
    egy szerver fogja tárolni a szintjeidet, bár ezt megoldották már más játék nál is (killing floor pl). hogy egyböl magas szintre felrak, de a gépek észreveszik, hogyha valaki hirtelen nagyon sok xp-t szerez, és reseteli a szintjeit 1-2 nap után :)

    És akkor még az a jó eset, hogy nem banolja a rendszer.

    Attol pedig tényleg nem kell félni, hogy a hivatalos multiban ennyi csaló lesz. Jelenleg eleve tunngle nevű cuccon mennek, mintha lan szerver lenne, se anti cheat, se játékos id, amit bannolni lehetne.
  • lolSL
    #3663
    igen "figyelik", de gép figyeli, amit ki lehet játszani.
  • grebber
    #3662
    Ez béta!!!!!! Ebben ezek szerint lehet ilyet! A fullban szerintem nem lesz majd ilyen.De ha lesz is és esetleg normális szerveren normális emberekkel akkor úgyis egyből kickelik a picsába az ilyen fogyatékosokat!
  • KranaZoli #3661
    Grebber: Gondolom nem erre gondoltam. :) Nézz rá mi most a multi. Az Neked multi; szavatosság; időtálló?! Join-olok 2 féle játékos:

    1.) LVL1; LVL2 és arról megy a chat, hogyan lehet megtartani a szintet?! (megtudja, hogyan lehet LVL50 és utána már LVL50 lesz)

    2.) LVL50 és repked a levegőben

    Ez mi a pöcsöm?! Játszom pár percet aztán kilépek mert szánalmas. Vagy Én nem élvezek vmit, ami másoknak örömet szerez.

    lolSL: Ennyi az össz, amit egy hivatalos szerver tud nyújtani, hogy aki megvette az majd végig fog lépdelni a szinteken?!

    Notice: Én valóban azt hittem, hogy legalább olyan alap dolgokat figyelik és tiltják, ha vki kilép LVL5-et, akkor következő belépés nem lehet LVL30; amelyik account repked az tiltják, stb... Ezt így nem lehet?!

    Kifli: Erre gondoltam.

    Ebben tényleg hüle vagyok. Ez van.
  • kifli
    #3660
    mivel ez nem végleges verzió, se anti cheat, sem a dev parancsok nincsenek letiltva, mert nem arra van ez még, hogy nagy tömegek játszanak vele, hanem hogy egy-két újságíró kipróbálja. Nekik pl jó hogyha látják milyen szintet lehet elérni, a véglegesben már le lesz tiltva a level feloldás, és lesz valami anti cheat eszköz is, ami majd kidobálja a csalókat, akik valami más úton mégis előcsalogatják ezeket a letiltott cuccokat, így azért már nagyot fog esni azoknak a tábora, akik elkezdenek csalni, mert egy végleges bant nemsokan engedhetnek meg, egy 10e-es játéknál. (punkbuster, vac és egyébb anticheat eszközök, ha valami durva csalást észlelnek aim, wh stb, akkor perm bant kapsz, így többet azzal a játékkal nem tudsz multizni. A rnak hack-nél van egy olyan érzésem, hogy csak lenullázza a szinteket...)

    Most nem éri meg a levelekkel szenvedni, hisz úgyis instabil az egész, úgyhogy max lvl 10-ig jutsz el és akkor már sokat mondtam, és törlődik az első kifagyásnál. Majd az kezdi elölről mindig a rankját, akinek két anyja van. A rendes multi majd neten tárolja a dolgokat, így nem tűnnek el.
  • lolSL
    #3659
    azért ha nem ilyen warezos társasággal játszol, hanem olyanokkal akik megvették, ott többen fogják becsülni a játékukat annál hogy csak így következmények nélkül csaljanak
  • grebber
    #3658
    Mi nem értesz? Multinak nincs története csak tömör hent ami nem xy órás mint a single (adott esetben single rövid) hanem addig tolod amig már agyadra nem megy vagy meg nem unja az ember ez lehet több ezer óra is.
    Érted már?
  • KranaZoli #3657
    Engem az érdekel hivatalos game megjelenés után is ez lesz a mutijával, mint ezzel a warez példánnyal?! Rögtön mindenki LVL50; meg csít kódok - mert akkor nem értem, hogy miért a multi adja a szavatosságot.

    Nem szoktam multizni. Tényleg érdekel!!!



    Notice:

    BOX-on is ez a szitu?!
  • shaddam
    #3656
    Majd a sitten a maximum anal penetration meghat.
  • Pares
    #3655
    Hát engem csak a Single Player része meg a története érdekel. A multi nem nagyon izgat, bár lehet, hogy kipróbálom...
  • KranaZoli #3654
    Ez így kevés. :D Ez nem hatott meg. :)