9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • janihunk
    #4374
    Ez érdekes. Advencedbe meg gamerbe ugyan annyi fps-em van 30-40 hardba megy le 25 környékére. Ennyire jó lenne az optimalizálás?
  • TaRka0107
    #4373
    Igen.
  • modelcar
    #4372
    Nekem 8 perc múlva lejön és go :)
  • janihunk
    #4371
    Hogy vannak a grafó beállítások? Advenced, gamer, hardcore?
  • ricsa008
    #4370
    én ricsahun néven vagyok de hogy milyen szeron nem tom
  • ricsa008
    #4369
    naggyon jó lett !
    hirtelen 6. szintig mentem alig akartam kilépni
  • balint1111
    #4368
    Van olyan szeró ahol magyarok vannak?:D
    Amúgy nagyon jó lett 1280X1024(monitor miatt) Gamer és semmi akadás.
  • gduck
    #4367
    Én csak simán beírtam a Crysisnál használt azonosítómat és beengedett
  • Magiszter
    #4366
    Érdekes. Nekem ment le a páncélom és csak utána nyiffantam ki.
    De majd este jobban tanulmányozom a dolgot :)
  • Magiszter
    #4365
    Én 2. szintig jutottam és másfél mennyet játszottam. Hátulról legyilkolni nem könnyű, főleg hogy vannak akik folyamatosan izegnek-mozognak, ugrálnak, guggolnak meg jobbra-balra rohangásznak mint egy mérgezett idegbeteg egér. Nem kicsit idegesítő látvány hogy mennek előtted 3-an és mint akik be vannak sózva. Hol van a katonás önfegyelem? xD
  • RYO21
    #4364
    Szerintem nem leszenek. Ha a betában bennevolt az összes, akkor sztem a véglegesbe nem tesznek be újakat/nagyobbakat.
  • Renjike
    #4363
    tudom de mikor páncélban vagyok akkor lőnek és lese megy a páncélom és kihalok :S
  • Shep
    #4362
    Hát multiban én még senkit nem tudtam legyilkolni hátulról. Igaz nem is játszottam vele túl sokat 3. szintű vagyok ha jól emlékszem.
  • kill3r21
    #4361
    nem lesz kicsi no para....lesznek nagy söt nagyonnagy pályák is :D
  • Magiszter
    #4360
    - Az

    És azt még hozzáteszem, hogy:

    Kivégzés = V-ha közel vagy és megjelenik az ikon
    Ütés = V
    Lövés módok = 2
    Fegyver kiegek = X
  • Shep
    #4359
    Mi az, hogy nem egy játék? Anno tényleg csak egy Mod volt de ma már ez nem teljesen igaz.
  • Magiszter
    #4358
    Péncél = Q
    Álcázás = E
    gyorsaság = SHIFT (+irányok)
    Nagy ugrás = SPACE lenyomva tart
    Csúszás = SHIFT + Irány, majd C

    Alapból csak ilyen "készenlét" módban vagy. Az
  • Renjike
    #4357
    ja lehetne valami nagyobb placc
    amúgy én is toltam párat nagyon rávannak kattanva az emberek a skyline(s) ra pedig a másik nekem jobban bejön :D viszont idegesítő és nem értem hogy az erőt melyik gombal kell aktiválni és a páncél módban nem elöbb a pajzsomnak kéne lemennie hogy meghaljak? mert néha csak úgy puff meghalok és még sok sok páncélom van...
  • Magiszter
    #4356
    Akkor ennyi.
    A véglegesben erősen remélem hogy több állítási lehetőség kerül. Mert ebben a formájában ez így kevesebb mint nulla.
  • Daell Drow
    #4355
    Na toltam egy jopar mecset, nem rosz ez a multi. viszont a palyak jo gagyik, en mar csak ettol tartok hogy az osszes ilyen kicsi varosi palya lesz. :/
  • kill3r21
    #4354
    egy darab game.cfg van, abba is hiába irsz be bármit is nem törödik vele
  • tibi206
    #4353
    Miért van az hogy állandóan ledobál a szerverekről és elveszik a szintem?
  • Magiszter
    #4352
    Mutlibétában lesheted a konzolt. Ám ha találtok egy system.cfg-t abba bele lehet tenni a sort. Talán engedi, talán alkalmazza.
  • DarkSector
    #4351
    Ezt akartam mondani, az csak egy mód a CS nem egy játék....
  • RYO21
    #4350
    ha sikerül elindítani a consolet akkor ezt kell beírni: r_motionblur = 0
  • Baxo
    #4349
    Igen, bármelyik cod rész search&destroy modja! ;)
  • Prince23
    #4348
    Medal of Honor egyik játékmódja meg a Codok SD módban :D
  • Shep
    #4347
    Nekem az tetszik de van egyáltalán a CS-n kívül olyan multi játék ami nem respawnos?
  • Prince23
    #4346
    Crash Site-ot toljatok, az legalább nem kiábrándítő, de jó sem :)
  • Shep
    #4345
    Nem, sajnos. Pedig ilyen szar mozgási elmosódást, meg szarráblúrozást nem lenne rossz ha ki lehetne lőni.
  • DarkSector
    #4344
    Kösz, Tényleg így most beengedett, én meg görcsöltem hogy EA fiók vagy valami hivatalos profil kell hozzá, aztán lófaszt, se EA se MyCrysis oldalon nem tudtam se belépni sem jelszóemlékeztetőt kérni, a játékban meg beírtam kamu adatokat, a Create-hez és be tudtam lépni. OMG
  • Armagedown
    #4343
    a gamer hardcore stb-n kívől lehet valahogy állítani a részletességet ?
    mert ha nem akkor ez egy darab szar úgy ahogy van
  • Shep
    #4342
    Tegnap értem a végére a Warheadnek, előtte meg az 1-et is végigvittem megint (vagy negyedik volt ez is az is) de még mindig ütnek és nálam nem csak grafikailag hanem játékmenetben is. Remélem ez is ilyen lesz!
  • kill3r21
    #4341
    valahogy kellene magyarok játszani, kár hogy nem lehet hostolni....:)
    mind1 aki akar vegyen fel havernak
    zsomi60
  • kill3r21
    #4340
    hacsak fele ennyire lesz optimalizálva a teljes akkor nem szolok egy szót sem
  • Fpocok
    #4339
    Tényleg jó lett. DE azért majd hamarosan upgradelnem kell egy VGA-t
  • kill3r21
    #4338
    nemtom én játékon belül creáltam
  • JaSoN HuNTeR #4337
    Szvsz szerinte NAGYON NAGYON jól van optimizálva a játék PCre!!!! Az én sz*r confingomon is simán megy 30-40fps el hosszabb akadások nélkül!
  • RYO21
    #4336
    Komolyan mondom, lepetézek tőle, annyira jól optimizálták! Advenceden szebben fut, mint a beta gameren, sőt még a crysis 1 mediumjától is jobban fut a gépemen.
  • Magiszter
    #4335
    Hát igen, tényleg le a kalappal. Nekem amúgy ez jön le belőle:
    Crysis 1 = "Így kell szép játékot csinálni, boruljatok térdre" És lőn. Tényleg már 3 (vagy 4?) éve van toppon a crysis grafikája.

    Crysis 2 = "Így kell optimalizálni a játékokat, boruljatok térdre" És lőn. Amin az első rész egy ótvar kinézet mellett futott, ott a második rész gyönyörűen és szépen megy.

    Crysis 3 = nah erre mit fognak alkotni? :D