9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • RYO21
    #4334
    Sztem DX9 mert nagyonszépen fut. A betához képes sokkal jobb. Nincsennek akkora belassulások, mint annál voltak.

    Én már eleve regisztrálva voltam a mycrysis.com-on, ezért csak az ottani felhasználónevemet és jelszavamat kellett beírnom.
  • DarkSector
    #4333
    EA fiókkal léptél be?
  • Magiszter
    #4332
    Szerintem ha okosan csinálják, akkor 4-5 szint lesz a véglegesben. (Ha már nem lehet állítgatni részletesebben)
    - Gamer (Low)
    - Advanced (Medium, vagy a gép a hardverhez igazítja a beállításokat)
    - SoftCore xD(DX11 effektek Low/Mediumon, Textúrák, árnyékok Medium/High, szűrők nincsenek)
    - MedCore (DX11 effektek Medium/High, Textúrák, objektek, shaderek..stb maxon. Szűrők alacsony beállításon)
    - Hardcore (UltraHigh, minden maxon, élsimítással, DX11 effektek maxon)

    Ez, ha ragaszkodnak a saját profilokhoz, akkor szerintem jól átfogná a hardvereket. Illetve ha az advenced olyan lenne hogy a gép megnézi milyen vasad van, majd ahhoz a legoptimálisabb beállításokat veszi, hogy Átlag 30-35 FPS meglegyen.
  • Murder3
    #4331
    Hát én gyakran szidom az EA-t és a Cryteket is szidtam az első rész miatt, de ez.....
    komolyan ez amilyen szinten optimalizálva van az nem igaz, a crysis első része lowon ultracsúnya volt és szaggatott, itt egy gamer beálításon amgas felbontásba kurva szépen néz ki és nem lassú abszolút játszható, ezek után mondja bárki h nem lehet optimalizálni játékot...
  • kill3r21
    #4330
    nemtom gyerekek sokanak volt gondja, én reggel fél 9 kor telepitettem fel, create account és pár pillanat mulva toltam is!
    Én arra lennék kiváncsi hogy vajon a demo dx9be vagy dx10be fut, mert a kártyám max dx10es
  • DarkSector
    #4329
    Most kreáltam új ea fiókot, mert a réginél nem küld jelszóemlékeztetőt, de ezzel sem tudok belépni, hát a faszom kivan, én hagyom a picsába inkább.
  • Shep
    #4328
    Óriási ez a demo, a játékos kijelzés egy nagy szar kiírja ,hogy 8/12 erre mikor csatlakoznék már tele van, 1x 2x belefér de legalább 10 ilyen volt. Ahova mégis beengedett ott meg állt a játék és mindenki azt kérdezgette, hogy miért nem indul már? Hát ez így felejtős.
  • The Protector
    #4327
    hardcore.az advanced a medium.
  • Gascan #4326
    melyik a jobb... a hardcore vagy az advanced grafika?
  • Fpocok
    #4325
    Mert a single már kint van
  • Horec
    #4324
    Sziasztok!
    Nekem a játékban egyáltalán nincs hang.
    Van erre valamilyen megoldás ??
  • DarkSector
    #4323
    Pedig én mikor kipróbáltam tetszett, és ha Nem a Skyline-on mész, hanem valami kicsit jobb mapon, még kurvajó is lehet.
    Skyline-nak 1 baja van hogy túl nyitott, vannak belső részek de kicsik.
  • ricsa008
    #4322
    na sikerült a játékban a create account-al.
  • TurboX
    #4321
    már ott elvesztettem a fonalat hogy egy ilyen játékhoz minek kell multi, legfőképp miért mp.demot kell erőltetni? idáig az jött le hogy a játék látványra épít, ami persze nem zárja ki a többjátékos mókát de ezek a videók amiket linkeltetek ultragáz és élvezhetetlen a szép grafika mellett. valahogy megöli az egészet.. bár lehet hogy csak velem van a gond és ha igény van rá hajrá. magam részéről megvárom a teljes verziót lehet hogy addig talpra áll az íé profi supportja.
  • Daell Drow
    #4320
    nemtudom hogy ea vagy gamespy, a nickem meg a kodon kivul nem tudok rola semmit. Egy txt-ben talaltam.

    am egy szerora sem tudok fel csatlakozni, lost connect miatt.
  • DarkSector
    #4319
    Miért oda gamespy acc kell? nem EA?
  • Daell Drow
    #4318
    Hali leszedtem en is, en az accounthoz a regi tobb eves crysis nickemet irtam be es elsore elfogadta. Havalakinek nem megy a gmaespy akkor probalja meg a elso acjat.
  • DarkSector
    #4317
    Hát a játékkal semmi baj de ezt a rendszert amit erőltetnek benne, minek erőltetik ha egyszer nem tudják normálissan kiszolgálni, nem értem!

    Régen csináltam a Crysis első részéhez egy profilt, most már azt írja, hogy nincs ilyen profil az adatbázisukban. OMG.

    Nem gond, túlélem, csak azokat sajnálom, akik ezért majd pénzt is kiadnak és ezt a szar rendszert el kell viselniük.
  • TurboX
    #4316
    IÉ megint pofára esett? eddig szidtam, most már sajnálom őket :,(
  • Exyy
    #4315
    Sziasztok most töltöttem le a Multi demot de amikor akarok egy szeróra csatlakozni akkor mindig kiírja azt hogy nem sikerült a szervere csatlakozni ez mitől lehet nem tudja valaki?
  • DarkSector
    #4314
    Most kértem e-mail-re egy jelszóemlékeztetőt magamnak, semmi e-mail nem jöt, annyira utálom az ilyet.
  • DarkSector
    #4313
    Srácok ez az EA oldalán van:

    "EA fiók frissítése

    Miért kell frissíteni az EA fiókomat? Mostantól minden EA weboldalra az e-mail címeddel és a jelszavaddal léphetsz be. Az új fiókod egyszerűbbé teszi entitásaid kezelését, melyeket különböző játékok, weboldalak és fórumok esetén használsz.

    Ha olyan EA fiókod van, amit frissítened kell, kérlek töltsd ki az adataidat itt.:"

    Lehet ezért nem megy sokatoknak????
  • Fpocok
    #4312
    OP lenne, ha teljesen elrejtene. Így viszont csak bizonyos helyeken lehet elrejtőzködni. Szerintem ez így rendben van. Az is tetszik, hogy amikor kijössz belőle, akkor így villog a kép és nehéz célozni egy pillanatra.
  • Gyuszopapa
    #4311
    Ne a konzoloknak köszönd mert ha portolták volna konzolról furcsa gépigénye lett volna:Kurva erős proci low vga.De mivel pc verza külön lett fejlesztve tudtak rendesen fejleszteni rá.
  • Prince23
    #4310
    Crash Site

  • Prince23
    #4309
    Én mégis kempelve szúrtam ki az egyiket :)
  • cocacola111
    #4308
    jó a láthatatlanság , ha nem mozogsz.............
  • Prince23
    #4307
    Az egyik videóban én is kiszúrtam egyet :D
  • grebber
    #4306
    Láthatatlansággal nem sokra megyünk már most vannak olyan prók/sasszeműek akik akkor is kiszúrnak ha "láthatatlan vagy"
  • Magiszter
    #4305
    Akkor bekészítem a párnákat az asztal közelébe, hogy mikor dobom a hátast meg ne üssem magam :D
    Nah majd kiderül.
  • Prince23
    #4304
    akkor minden bizonnyal dobsz egy hátast. köszönd a fasza optimalizálást a konzoloknak :DD
  • Prince23
    #4303
    Warheadben is voltak ilyen cumók és az még szebb, nagyobb (szinte sandbox multi pályák) játék is ehhez képest. pár szerver van, ami él és amin vannak is. elég fura, szinte már családias hangulat
  • Magiszter
    #4302
    Ma szerintem felteszem a laptopomra is próba képen. Ha ott is 25 FPS-t megy stabilan akkor dobok egy hátast! :D

    Lapos: C2D T6400 (2gh), 2gb DDR2 800Mhz, ATI HD3650 512mb

    Szerintetek bepróbáljam? Crysis 1 és a WH Low-on 1280x800-on (natív) ment 25-30 FPS-t. Wars-ra sajna már nem volt elég, ott csúnya lassulásokat produkált.
  • Baxo
    #4301
    Várj vele mert túlterhelt...
  • Prince23
    #4300
    Lehet hogy nem elég az a két hónap akkor :) Őszre már alig lesznek szerverek. majd meglátod. annyian fogják tolni mint az Medal of Honor MP-t :D
  • balint1111
    #4299
    Account is being created...
    Ezt írja ki és nem tudok beregelni. Mit csináljak?????
  • Fpocok
    #4298
    Szerintem azért jobb, mint a MoH. Van benne láthatatlanság meg erő cucc. Jól el lehet vele lenni.
    Szerintem nagyon jó móka lesz. Remélhetőleg sokáig fog tartani, míg maxra lehet húzni egy karit. Na meg hogy azután mi lesz.
  • DarkSector
    #4297
    Én többet jósolok a multijának, fogadjunk majd kis pénzmagban, hátha nyerek. :)
  • Prince23
    #4296
    Egyébként teljesen átlagos a multija, sztem ez is a MOH MP (2010) rész sorsára fog jutni :S Egy-két hónapig aktuális, meg menő lesz aztán a feledés homálya...

    bár a crysis sosem volt a többjátékos részlegek fellegvára :D
  • DarkSector
    #4295
    Cfg-s állítás minden játékban megy ha megtalálod a cfg-ben a parancsokat.