91
  • Su0my
    #91
    :( nem irigyellek! húú én se csípem az ázsiai csodákat... de monnyuk mekire én is elcsábulok, bevallom:)
  • Gladiator
    #90
    fú, ha megtudnád, hogy én hogy eszek... és tudom, hogy amiatt van a baj, mert fáj mindenem, álmos vagyok, kezdek elég szarul kinézni, de egyszerűen utálom az itteni kajákat. naponta egyszer mekiben eszek, mert az még elmegy. utána kemény két fajta kaja van itt, amit meg tudok enni. indiai tészta sajttal töltve currybe mártva, valamint ugyanez, csak másképp van megsütve. így eszek, és minden bajom van már, de utálom a sok rohadt ázsiai kaját. mindig mikor hazamegyek vagy 2 hét mire összeszedem magam vmennyire. na megyek, eszek egy kis roti cheeset... jeee...
  • Su0my
    #89
    utó irat: na ki tapsol hangosabban?
  • Su0my
    #88
    hjaj de szép is lehet neki a karácsony, szépen feldíszitik... kiskoromban mindig is karácsonyfa akartam lenni, hát bazeg, valakinek jobban sikerült a dolog..


    vitaminokhoz: én abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy egy, BPhez 1.5 órára (BHV [buszhévvillamos]) lévő faluban lakok, van kert, így rendes dolgokat tudok enni egész évben (ugye télire elrakni, stb).. meg déli gyümölcsöket is érdemes zabbantani, ha már más nincs így télen.. akkor meg ha mind1ik vecceres szutyok, inkább valami különleges legyen

    na igazából csak annyit akartam mondani, hogy oda kell figyelni az étkezésre (ami 1általán semmibe sem kerül, lemegy az ember piacra és ott vesz cuccokat, ha városi mondjuk, vagy olyan étteremben kajál, ahol rendes salik is vannak), a vitaminok is túlságosan 'mű' dolgok és bekap avval is az ember olyanokat, amik nem nagyon kellenek neki/nem tudjuk, van-e mellékhatása.. arról nem is beszélve, hogy minden embernek mása vitaminszükséglete, hosszú idő után a nem megfelelő adagols is okozhat galibákat... szal sport, rendes kaja, heti 2 fej nyers hagyma, 3-4 alma, paprika, saláta, pari, vagy télen jó kis befőttek, stb,stb,stb
  • bitubo
    #87
  • rigidus
    #86
    > Ja és ilyen tájban régebben már én is rendesen részt szoktam venni az ösznépi körbe fertőzéses megfázásos/influenzás betegségekben, na idáig, amióta szedem ezeket a vitaminokat ez is kimaradt.

    Ezt szinten csak megerositeni tudom.
  • rolika
    #85
    mielőtt meggyógyul (szorítok szegénynek) azért csak le kellene vele forgatni egy jó kis lovecraft-mozit...
  • Gery13 #84
    sztem ha sok vizet iszik akkor ki hajt a keze...
    Ja vagy nem kell fára másznia cseresznézní, ha megterem rajta Ígen bré:))
  • sz4bolcs
    #83
    bááááz :-)) ez a hozzászólás nálam kiütötte a biztosítékot.
    Társkeresőben hirdet a hapi.. kulcsmondat: "A természet lágy ölén"
  • mousee
    #82
    Pont tegnap néztem meg a moziban :))))))

    Cikkhez...hát...dúúúrva...gyógyulást neki...
  • N1ggA
    #81
    "A gyógyulás útjába állhatnak azonban a hivatalnokok: az indonéz egészségügyi minisztérium szóvivője közölte, hogy biztosan nem járultak hozzá Dede külföldre szállításához, ráadásul az Egyesült Államok egészségügyi minisztériumának illetékese is kétségét fejezte ki, hogy megadnák az engedélyt a ritka betegségben szenvedő férfinek az országba való belépésre."

    Szánalmas.
  • AzUs
    #80
    Ásd már el magad..!! Nem hiszem el, hogy szerencsétlen ember nem néz ki elég szánalomraméltón, hogy ne legyen benned annyi együttérzés hogy ne poénkodj vele.
    Nem tudom te hogy gondolkodnál ha veled történne hasonló dolog
  • Gladiator
    #79
    ezek szemölcsök, nem maga a keze. csak nem az a megszokott szemölcs, hanem ilyen fa szerű. ez alatt a cucc alatt ugyanúgy ott van a rendes teste.
  • mama2
    #78
    Hogy folyik a vér az ereiben?:O.
  • teddybear
    #77
    Szemölcsöt többféle módon is le tudnak szedni, pl. folyékony nitrogénnel lefagyasztják, leégetik pákával, vegyszerrel, lézerrel, stb..

    Ami a veszélyes, amit egy bőrgyógyász ismerősöm mondott, az az, hogy egyfajta rákká léphet tovább, ami aztán elviszi a pácienst.

    Ebben az esetben valóságosan meg kellene nyúzni a pasi kezét-lábát, ez azonban nem olyan műtét amit egy bambuszkunyhóban is el lehet végezni. És persze ki ujjulhat az egész,
  • Hirvaer
    #76
    Szolgálja le a 100 éved Davey Jones hajóján, aki aztán elengedi.
  • teddybear
    #75
    Tévedsz, csak kimásolta valahonnan......
  • Gladiator
    #74
    de jó lenne, ha néhány ember el is olvasná a cikket, nem csak írna...
  • passatgt
    #73
    "A műtétek során levágták, esetenként leégették a kinövéseket"

    Amúgy meg nem fa
  • shatanka3300
    #72
    A fa elvileg ég... Gyújtsuk meg!!!
  • vimester
    #71
    Simán lehet patentos a rucija amit ráadhattak és akkor működik az öltözködés.
  • passatgt
    #70
    Elég nevetségesek vagytok ezekkel a "kamu" szövegekkel
  • ffxi
    #69
    House biztos ki tudna gyógytani.
  • angol
    #68
    kamu
  • Freeman42
    #67
    xDDDD
  • Gladiator
    #66
    Mi van, sikerült az angol alapfok, aztán jöttél frenkizni? Magyarul véletlenül se ment volna...
  • QpaQ
    #65
    My skin is not my own!
  • UnnameD
    #64
    Aki látott már sugárfertőzött embert, újszülöttet az nem hinném, hogy meglepődik ilyen eseteken. Aki meg nem hiszi el, annak a tudása a torokgyulladás ismeretén nemigen terjed túl.
  • MrSister
    #63
    A KARIB-TENGER KALÓZAI 800-ban simán dobnám neki a főszerepet...
    Mióta láttam ezeket a képet, már nem is pityergek annyit a kis pattanásaim miatt...
  • hispan2
    #62
    Én nem szeretnék bántani senkit, sajánlom is a beteg embereket, de ez szerintem sem igaz. Az, hogy hogy vette fel a pólót, gyanús, de csak részletkérdés, az viszont jobban érdekelne, hogy egyáltalán lehet-e hoszabb ideig életben maradni ilyen állapotban? Szerintem nem.
  • Frayer
    #61
    gecc, én kihegyeznmém az újjaimat és azzal harcolnék :D
  • NEXUS6
    #60
    Hát én is most rendes adagban dűtöm magamba a vitaminokat, aztán eltüntek ilyen dolgaim mint fogínyvérzés (skorbut jele, szerintem elég általános jelenség manapság - éljenek a jó drága szuperfogkrémek!), izületi fájdalmak, fáradékonyság, aztán kezdett kialakulni nálam is az úgynevezett "öreg-szem" (közelre nem lát az ember), a gyomrom is elég érzékeny volt már a fűszeres kajára, stb, stb. Ezt mind az öregedés jelenének tekíntik manapság, és 30-35 éves kora után az ember természetesnek veszi.
    Hát ezek nálam is eltüntek pár hét alatt!!!
    Ja és ilyen tájban régebben már én is rendesen részt szoktam venni az ösznépi körbe fertőzéses megfázásos/influenzás betegségekben, na idáig, amióta szedem ezeket a vitaminokat ez is kimaradt.
  • rigidus
    #59
    > Egyesek szerint a civilizációs betegségek is gyak mérgezés+ vitamin hiánnyal magyarázhatók.

    Ezt csak megerositeni tudom. En evek ota csak ket ceruzaveggel vagy vastag kotott kesztyuben tudok gepelni. Az orvosok evekig talalgattak, hogy mi lehet a baj mignem felesleges mutetek meg felrekezelesek utan teljesen varatlanul a sokadik orvos megfejtette:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Gulf_War_syndrome
    http://en.wikipedia.org/wiki/Fibromyalgia

    Nalam mindket betegseg fennall.

    Egy idoben elkezdtem vitaminokat szedni (nem Tesco gazdasagost) es mar nehany het alatt radikalis javulast vettem eszre. Majd ket honapra abbahagytam es zuhanorepules vissza a regi allapotba. Most ujbol szedem es feleannyi bajom van mint egyebkent.
  • vgreklam
    #58
    Azt a sötétkék szűk újjú inget gondolom 15 éves kora előtt vette fel. (Elég jól vasalt, ha azóta hordja.)

    Vághy György Vecsés
  • T0nk
    #57
    Csak az alapja bárminek is.
  • Pluskast
    #56
    Tudod a szépség nem minden
  • Riddick
    #55
    Szerencsétlen,más már rég öngyilkos lett volna a helyében. Remélem meggyógyul.
  • Foxhound1980
    #54
    Fake
  • pbanfa
    #53
    Hát nem tudom! Megnéztem a video-t is, de engem az sem győzött meg igazán. Elég hoax szaga van a dolognak!!!
  • BaltásRém
    #52
    Nagyon aranyos az a kiscsaj mellette ! :)