91
Army Of Two
  • Lara Snake
    #11
    Tudod mindenkinek más az izlése. Aki a lapok értékelése után vásárol játékot, az elég gáz. Én azért játszom a "kedvenc" játékkaimmal, mert valami miatt nekem bejöttek, és nem azért, mert valaki azt mondta, hogy jó. Nekem jelen pillanatban nincs PS3-am -hamarosan lesz-, de már alig várom, hogy a LAIR-rel, vagy ezzel a játékkal játszak. Pedig a LAIR-t is lehúzta a legtöbb "újságíró". Én azért fogok vele játszani, mert még sohasem bújhattam egy Sárkánylovas bőrébe. Pedig már majd 20 éve vagyok "konzolos". És ezt nem nagyképűségből mondom, mert lehet nálam még régebbi is. És szerintem egy játék sikerét, nem a lapok határozzák meg, hanem a vásárlók. Ezért is van az, hogy a Metal Gear Solid a hazájában nem olyan sikeres, mint nyugaton. Pedig ott sem húzták le a játékot. De ha már itt tartunk... Kérdezhetek valamit? A Te 10-es toplistádban szerepel a Tekken? Nem muszály válaszolni.
    Üdv
  • Winz
    #10
    Cipőlefosásban télleg lesz részünk,mert egy kalap teve szart se fog érni a külföldi gamer lapok szerint.
    Army of two és a Keane @ Lynch kéz a kézben fog elsűjjedni,ha nem lesz olyan megvásárolható lap ami jó értékelést ír róluk.

    Az én csőrömet egy 576konzol teszt bassza amiben 10-esre értékelték a Resistence:Fall of mant.
    Kész röhely volt az a játék,5 rugót nem adtam volna érte,jól átqrtak.
  • Winz
    #9
    Ettől lefossuk a cipőcskénket

    De a COD4-et semmi sem veri
  • Lara Snake
    #8
    Töltöttem föl háttérképeket a játékról. (Van köztük saját gyártmány is!)
    Army Of Two háttérképek!
  • REALista
    #7
    Nagyon nagy játék lesz!
  • Sadun Tryst
    #6
    szerintem rohadt nagy lesz ez a játék. végre 1 fasza lövölde játék ahol lehet co-op módban menni :)
  • Szeszmester
    #5
    Lágy, mint a Kashmir.
    Nem elég véres.
  • Lara Snake
    #4
    (Forrás: www.electronicarts.hu)!!!
    Inkább azt írd le, hogy mi a véleményed a játékról.
  • Kicsikiraly
    #3
    "megváltoztatják majd az FPS-ekről alkotott képedet."

    a gameplay trailer alapján ez még csak nem is fps, hanem tps.....
  • Lara Snake
    #2
    A kedvencem... (A zene óriási!)
    Army of Two
  • Lara Snake
    #1
    Az akciójátékok között új műfajt teremt a stratégiai, 3. nézetű kooperációra alapuló FPS. Az EA Montreal ARMY OF TWO játékának menete KÉT ember küldetéseit szimulálja, amelyhez KÉT katona stratégiai és taktikai érzéke szükséges, továbbá az összes előny, amit KÉT harcos tud kihasználni.

    AZ Egyesült Államok ma példátlan mennyiségű szerződést köt magánkézben lévő katonai cégekkel (PMC-k), hogy az egész világon jelen lehessenek csapatai. A vietnámi háború óta az ilyen megállapodások száma tízszeresére nőtt és egyre emelkedik. A parancsnoki lánc egyre bizonytalanabb és a katonai feladatokat egyre kevésbé képes ellátni az adott ország, így nem könnyű megmondani, kinek a kezében is van az igazi hatalom.

    A hadsereg két volt rangere most egy PMC alvállalkozója. Az ARMY OF TWO játékban az a cél, hogy csapatársaddal együtt harcolva, egymás képességeire alapozva teljesítsétek a küldetéseket, hogy végül a világ leghatékonyabb KÉT főből álló katonai alakulatává váljatok. Akár élő játékos, akár mesterséges intelligencia a partnered az ARMY OF TWO forradalmi újításai megváltoztatják majd az FPS-ekről alkotott képedet.

    KÉT ember tevékenykedhet akár mesterlövészként akár ejtőernyősként, így a játékosok olyan lélegzetelállítóan izgalmas helyzetekben találhatják magukat, ahol minden ravaszságukra, erejükre és teljes, személyre szabható fegyverzetükre szükségük lesz a győzelem eléréséhez és az aktuális küldetés teljesítéséhez.

    Játszhatsz online vagy offline, fennakadás nélkül válthatsz a mestersége intelligencia és az élő partner közt, miközben keresztülküzdöd magad a háborún, az öldöklésen és amíg leleplezed azt az összeesküvést, amely az egész világra veszélyt jelent. Amikor egyetlen ember nem elég, kétszemélyes hadsereg kell, hogy megvédjen bennünket.

    (Forrás: www.electronicarts.hu)

    Megjelenés:
    Playstation 3: 2008 első negyedéve
    Xbox 360: 2008 első negyedéve

    Army Of Two Trailer
    Army Of Two - Trailer 2.
    Army of TwoArmy Of Two Trailer 3.

    army of two gameplay trailer
    Army Of Two Gameplay 2.