91
Army Of Two
  • Lara Snake
    #1
    Az akciójátékok között új műfajt teremt a stratégiai, 3. nézetű kooperációra alapuló FPS. Az EA Montreal ARMY OF TWO játékának menete KÉT ember küldetéseit szimulálja, amelyhez KÉT katona stratégiai és taktikai érzéke szükséges, továbbá az összes előny, amit KÉT harcos tud kihasználni.

    AZ Egyesült Államok ma példátlan mennyiségű szerződést köt magánkézben lévő katonai cégekkel (PMC-k), hogy az egész világon jelen lehessenek csapatai. A vietnámi háború óta az ilyen megállapodások száma tízszeresére nőtt és egyre emelkedik. A parancsnoki lánc egyre bizonytalanabb és a katonai feladatokat egyre kevésbé képes ellátni az adott ország, így nem könnyű megmondani, kinek a kezében is van az igazi hatalom.

    A hadsereg két volt rangere most egy PMC alvállalkozója. Az ARMY OF TWO játékban az a cél, hogy csapatársaddal együtt harcolva, egymás képességeire alapozva teljesítsétek a küldetéseket, hogy végül a világ leghatékonyabb KÉT főből álló katonai alakulatává váljatok. Akár élő játékos, akár mesterséges intelligencia a partnered az ARMY OF TWO forradalmi újításai megváltoztatják majd az FPS-ekről alkotott képedet.

    KÉT ember tevékenykedhet akár mesterlövészként akár ejtőernyősként, így a játékosok olyan lélegzetelállítóan izgalmas helyzetekben találhatják magukat, ahol minden ravaszságukra, erejükre és teljes, személyre szabható fegyverzetükre szükségük lesz a győzelem eléréséhez és az aktuális küldetés teljesítéséhez.

    Játszhatsz online vagy offline, fennakadás nélkül válthatsz a mestersége intelligencia és az élő partner közt, miközben keresztülküzdöd magad a háborún, az öldöklésen és amíg leleplezed azt az összeesküvést, amely az egész világra veszélyt jelent. Amikor egyetlen ember nem elég, kétszemélyes hadsereg kell, hogy megvédjen bennünket.

    (Forrás: www.electronicarts.hu)

    Megjelenés:
    Playstation 3: 2008 első negyedéve
    Xbox 360: 2008 első negyedéve

    Army Of Two Trailer
    Army Of Two - Trailer 2.
    Army of TwoArmy Of Two Trailer 3.

    army of two gameplay trailer
    Army Of Two Gameplay 2.
  • Lara Snake
    #2
    A kedvencem... (A zene óriási!)
    Army of Two
  • Kicsikiraly
    #3
    "megváltoztatják majd az FPS-ekről alkotott képedet."

    a gameplay trailer alapján ez még csak nem is fps, hanem tps.....
  • Lara Snake
    #4
    (Forrás: www.electronicarts.hu)!!!
    Inkább azt írd le, hogy mi a véleményed a játékról.
  • Szeszmester
    #5
    Lágy, mint a Kashmir.
    Nem elég véres.
  • Sadun Tryst
    #6
    szerintem rohadt nagy lesz ez a játék. végre 1 fasza lövölde játék ahol lehet co-op módban menni :)
  • REALista
    #7
    Nagyon nagy játék lesz!
  • Lara Snake
    #8
    Töltöttem föl háttérképeket a játékról. (Van köztük saját gyártmány is!)
    Army Of Two háttérképek!
  • Winz
    #9
    Ettől lefossuk a cipőcskénket

    De a COD4-et semmi sem veri
  • Winz
    #10
    Cipőlefosásban télleg lesz részünk,mert egy kalap teve szart se fog érni a külföldi gamer lapok szerint.
    Army of two és a Keane @ Lynch kéz a kézben fog elsűjjedni,ha nem lesz olyan megvásárolható lap ami jó értékelést ír róluk.

    Az én csőrömet egy 576konzol teszt bassza amiben 10-esre értékelték a Resistence:Fall of mant.
    Kész röhely volt az a játék,5 rugót nem adtam volna érte,jól átqrtak.
  • Lara Snake
    #11
    Tudod mindenkinek más az izlése. Aki a lapok értékelése után vásárol játékot, az elég gáz. Én azért játszom a "kedvenc" játékkaimmal, mert valami miatt nekem bejöttek, és nem azért, mert valaki azt mondta, hogy jó. Nekem jelen pillanatban nincs PS3-am -hamarosan lesz-, de már alig várom, hogy a LAIR-rel, vagy ezzel a játékkal játszak. Pedig a LAIR-t is lehúzta a legtöbb "újságíró". Én azért fogok vele játszani, mert még sohasem bújhattam egy Sárkánylovas bőrébe. Pedig már majd 20 éve vagyok "konzolos". És ezt nem nagyképűségből mondom, mert lehet nálam még régebbi is. És szerintem egy játék sikerét, nem a lapok határozzák meg, hanem a vásárlók. Ezért is van az, hogy a Metal Gear Solid a hazájában nem olyan sikeres, mint nyugaton. Pedig ott sem húzták le a játékot. De ha már itt tartunk... Kérdezhetek valamit? A Te 10-es toplistádban szerepel a Tekken? Nem muszály válaszolni.
    Üdv
  • Winz
    #12
    FPS-ben ha valami 10-est kap akkor annak jónak kell lennie,mert különben megvagy vezetve.
    Ha meg azért kapott 10-est mert PS3-ra még nem jelent meg egy FPS sem viszonyítási alapként akkor meg nagy gondok vannak a lapnál,mert ha egy játék xar akkor az xar,és a Resistance télleg egy véka mókus ürülék.
    A Tekken még véletlenül sincs a listámon,ha már "ütős" akkor legyen a Fight night round 4 ha kijön végreh.
    Az én 10-esem:
    Fifa 08
    COD4
    Killzone2
    Virtua tennis 3
    BIA:HH
    Uncharted
    Battlefield:BC
    Project Origin (fear)
    Resident Evil 5
    Eight Days
  • #13
    az 576 konzol azért adott 10-es a Resistence-re mert abszolút PS hívők és zavarta őket, hogy 360-ra már olyan sok jó játék van! Meg akarták mutatni, hogy kijött a ps3 és egyből 10 pontos gamékkal kezd!
    Szerintem ez az oka...

    Amúgy nagyon várom már ezt a játékot, remélem king lesz! :)
  • Winz
    #14
    Jól látod,szerintem is ezért kapott 10-est.

    Army of two hírek.
    " Rájár a rúd a két főszereplős játékokra. A Kane & Lynch bukása után most a hasonló koncepciójú, de erősebb taktikát igénylő Army of Two-t húzta le a szaksajtó.
    Az Army of Two egy igen komoly, és átgondolt taktikát igénylő, hardcore co-operation akciójátéknak lett bereklámozva, ám mindez szertefoszlott, mikor néhány szerencsés (avagy szerencsétlen) játékmagazin megkapta a megjelenés előtti, béta verziós tesztpéldányokat az Electronic Arts-tól. Az Army of Two-t a Games Radar testvérlapja, az Xbox World illette a legkeményebb kritikával, ahogy ők fogalmaztak, sokkal találóbb lett volna az Army of Poo, vagy az Army of Sh*t cím a játéknak.
    A tesztelők teljesen ki voltak akadva a terrorista vadászos történettől és a bugyuta karakterektől, a preview cikkben finoman úgy fogalmaztak, hogy ez a játéktörténelem legkevésbé szerethető produktuma. A játékmenet állítólag gyenge és monoton, az események ismétlik egymást, a karakterek pedig olyan kliséket ejtenek el társalgásuk alatt, mint például "We’ll never find Osama; this war is all about oil." Ráadásul állítólag a pályák felépítése is borzalmas lett, az irányítás pocsék, és harminc másodpercenként megzavarnak minket egy előre megrendezett cut-scene jelenettel. Az Army of Two megjelenése eredetileg novemberre lett kiírva, ám a kiadó négy hónappal eltolta azt, hogy tökéletesíteni tudják a részleteket. Ha szabad hinni az Xbox World munkatársainak, akkor sokat kell még dolgozniuk az EA programozóinak! "


  • Lara Snake
    #15
    Ti tudjátok. Én biztosan tolni fogom ezt a játékot, és szerintem ezzel nem vagyok egyedül...
  • Winz
    #16
    EZkajak lesz!
  • Winz
    #17
    Ezzel lehet bontani.
    Buttlefield rulez.
  • Winz
    #18
    Leszedtem a demóját a Kén és Lincsnek a PS Storeról.
    A játék szép,de a játszhatósága iszonyat,ótvar lassú,ezt csak az vegye meg akinek van tartalékba másik kontrollere,mer ezt biztos a földhözbassza.
  • Alwares
    #19
    Csináltam a játékhoz egy videót!
    Youtube
  • bubu13
    #20
    Jó lett a videó grat!
  • torrente
    #21
    Hogy jön ez most ide, ebbe a topicba? Az Xbox360 topicban már mindenki lehúzta, aki játszott vele.
  • HUNming
    #22
    Nekem már másfél éve amikor előszőr láttam róla képeket akkor is nagyon tetszett.
  • Evogordon
    #23
    Áh már alig váromhogy kijöjjön én és haverom megvesszük aztán szét kópoljuk magunkat :DD
  • Evogordon
    #24
    ÁÁÁ LOGÓ TOLVAJ
  • bubu13
    #25
    mikor jelenik meg?
  • Evogordon
    #26
    Márc 6.

    Mindjárt itt van :)
  • bubu13
    #27
    nagyon király lesz a haverommal tolni:D
  • Evogordon
    #28
    Ja én is haverommal veszem meg olyan coop-ozások lesznek :D
  • Rena11
    #29
    te miről beszélsz 6.-án jelenik meg és tegnap éjféltől került fel warezra
    azért az dúrva hogy elöbb le lehet warezolni mint megvenni na mind1
    szóval nem értem miről beszélsz
  • Rena11
    #30
    nofene ezer bocsánat félre néztem amit írtál
  • Evogordon
    #31
    ÁÁÁ kint van warezon én meg várhatom a 6.-át OMG
  • iguanodon
    #32
    Tudja valaki, lessz ebben system linkes kapcsolódás vagy csak live multi.
  • Sephi
    #33
    Nálatok is akadozik/kesik a stream videó?
  • Evogordon
    #34
    Holnap már itthon is lehet kapni a játékot?
  • Rena11
    #35
    nem lehet system linkben játszani csak live-al megy a co-op
    egyépként meg nagyon szépen ki vannak dolgozva a karakterek a pályák néhol el vannak nagyolva fedezékből lövöldözős taktikázós játék az irányítá elsőre úgy tünhet hogy rossz de nem az csak furcsa ha egyedül játszunk akkor a d-pad segitségével irányíthatjuk társunkat amire szükség is van
    pénz kapunk a küldetésekért és bizonyos pontokon bedobja a gép a fegyverneppert ott tudunk uj fegyvert vásárolni illetve azt upgradelni tunningolni akár lehet aranyból az ak47-es :) összességében nekem nagyon bejön ha lenne egy 360-am ami nincs flashelve tuti megvenném hogy tolhassam neten is
  • Adi
    #36
    nálam a felirat késik néha!:D
  • Checkerboy
    #37
    Ez a játék


    Bocsi, ezt muszáj volt :D
  • bubu13
    #38
    Na végigvittem a haverommal a hétvégén
    pozitív :- szép grafika
    - jó irányítás
    - fegyverek tuningolása
    - nagyon jó a a csapatmunka

    negatív: - nagyon rövid (6óra)
    - könnyü
  • Nagydög
    #39
    En speciel megvarom, mig kijon PC-re. Ujra es ujra megprobalom, aztan ujra es ujra rajovok, hogy barmilyen konzolra fpst, vagy tpst kiadni perversz humorerzekrol tanuskodik. Jatszani vele meg mazochizmus. Pedig amugy egy nagyon kellemes jateknak tunik.
  • Evogordon
    #40
    Én is ezt mondtam olyan fél éve... De aztán eladtam az egész pc-t és vettem egy xbox-ot amihez megvettem a cod4-et és nem hittem el hogy így meglehet szokni az fps-t.. Hihetetlen jó a cod4 multija és nagyon jó lehet kontrollerrel kezelni.