91
Army Of Two
  • Nagydög
    #51
    Haaaat... A Mass Effect-ben gyonyoruek a karakterek es szepek a tortenet szal helyszinei, de az egyebb helyszinek remisztoen sivarak. Ezzel egyutt tuti jatek, es ha nem csak vegig rohan rajta az ember, akkor kozelebb van a 40 orahoz a jatekido.
  • torrente
    #50
    Vagy például a Mass Effect. Leggyönyörűbb grafika, 18-20 óra tiszta játékidő...
  • Ewergo
    #49
    Mostmár tutti hogy amellik gém jau, az rövid. Vagy is nem fér el több pálya a minöséget tartva egy lemezen. Lsd. COD 4.
    :(
  • Evogordon
    #48
    Valaki nem adja el az army of two-ját? Ha igen írjon privit.
  • Nagydög
    #47
    Nem mondom, hogy forradalmi, de kellemes jatek, es otletes a ket karakter kooperaciojara epito jatekmenet. Negativum, hogy eleg rovid az itteni sracok szerint.
  • torrente
    #46
    Én meg a WASD billentyűket nem tudom kezelni, plusz ha még Shiftet is kéne nyomni, mert teljesen hülye pózokba kerülnek az ujjaim.

    Na, a játékhoz visszakanyarodva. Érdemes megszerezni, ha csak single playerben játszom? Vagy csak egy tucat fps?
  • waspika
    #45
    Asszem ez inkább idevágó!
    Akinek megvan a játék esetleg ma este jöhetne egy team-ra (8tól). 2 fő kéne még. Wasp00 az id-m.
  • Nagydög
    #44
    Hogy is mondjam csak? Hess!
  • Alwares
    #43
    Faszláma... Következik abból, hogy te egy lúzer vagy és képtelen vagy kontrollerel fps-t játszani... És ez kit érdekel? Kímélj a saját korlátoltságodtól, vagy lehet a gumiszobában is okoskodni...
  • Nagydög
    #42
    Lofax, vereim! Sajat tapasztalatbol irom, hogy a kontroller egy kalap hajitofat sem er, az egerrel szemben. Masreszt meg persze meg lehet szokni. Azt is meg lehet szokni, hogy az embernek hianyzik a laba, de elmenynek nem neveznem, es persze a szteptanc versenyeken sem valoszinu, hogy indulni akarna az ember. Marpedig fpst jatszani kontrollerrel ez utobbihoz hasonlo mutatvany.
  • barca15
    #41
    ne nyilatkozz olyanról ennyire elkötelezve,amíg a másik oldalról nincs elég tapasztalatod;) én is így voltam vele mint te, láss csodát a gépet már csak netre,meg munkára használom
  • Evogordon
    #40
    Én is ezt mondtam olyan fél éve... De aztán eladtam az egész pc-t és vettem egy xbox-ot amihez megvettem a cod4-et és nem hittem el hogy így meglehet szokni az fps-t.. Hihetetlen jó a cod4 multija és nagyon jó lehet kontrollerrel kezelni.
  • Nagydög
    #39
    En speciel megvarom, mig kijon PC-re. Ujra es ujra megprobalom, aztan ujra es ujra rajovok, hogy barmilyen konzolra fpst, vagy tpst kiadni perversz humorerzekrol tanuskodik. Jatszani vele meg mazochizmus. Pedig amugy egy nagyon kellemes jateknak tunik.
  • bubu13
    #38
    Na végigvittem a haverommal a hétvégén
    pozitív :- szép grafika
    - jó irányítás
    - fegyverek tuningolása
    - nagyon jó a a csapatmunka

    negatív: - nagyon rövid (6óra)
    - könnyü
  • Checkerboy
    #37
    Ez a játék


    Bocsi, ezt muszáj volt :D
  • Adi
    #36
    nálam a felirat késik néha!:D
  • Rena11
    #35
    nem lehet system linkben játszani csak live-al megy a co-op
    egyépként meg nagyon szépen ki vannak dolgozva a karakterek a pályák néhol el vannak nagyolva fedezékből lövöldözős taktikázós játék az irányítá elsőre úgy tünhet hogy rossz de nem az csak furcsa ha egyedül játszunk akkor a d-pad segitségével irányíthatjuk társunkat amire szükség is van
    pénz kapunk a küldetésekért és bizonyos pontokon bedobja a gép a fegyverneppert ott tudunk uj fegyvert vásárolni illetve azt upgradelni tunningolni akár lehet aranyból az ak47-es :) összességében nekem nagyon bejön ha lenne egy 360-am ami nincs flashelve tuti megvenném hogy tolhassam neten is
  • Evogordon
    #34
    Holnap már itthon is lehet kapni a játékot?
  • Sephi
    #33
    Nálatok is akadozik/kesik a stream videó?
  • iguanodon
    #32
    Tudja valaki, lessz ebben system linkes kapcsolódás vagy csak live multi.
  • Evogordon
    #31
    ÁÁÁ kint van warezon én meg várhatom a 6.-át OMG
  • Rena11
    #30
    nofene ezer bocsánat félre néztem amit írtál
  • Rena11
    #29
    te miről beszélsz 6.-án jelenik meg és tegnap éjféltől került fel warezra
    azért az dúrva hogy elöbb le lehet warezolni mint megvenni na mind1
    szóval nem értem miről beszélsz
  • Evogordon
    #28
    Ja én is haverommal veszem meg olyan coop-ozások lesznek :D
  • bubu13
    #27
    nagyon király lesz a haverommal tolni:D
  • Evogordon
    #26
    Márc 6.

    Mindjárt itt van :)
  • bubu13
    #25
    mikor jelenik meg?
  • Evogordon
    #24
    ÁÁÁ LOGÓ TOLVAJ
  • Evogordon
    #23
    Áh már alig váromhogy kijöjjön én és haverom megvesszük aztán szét kópoljuk magunkat :DD
  • HUNming
    #22
    Nekem már másfél éve amikor előszőr láttam róla képeket akkor is nagyon tetszett.
  • torrente
    #21
    Hogy jön ez most ide, ebbe a topicba? Az Xbox360 topicban már mindenki lehúzta, aki játszott vele.
  • bubu13
    #20
    Jó lett a videó grat!
  • Alwares
    #19
    Csináltam a játékhoz egy videót!
    Youtube
  • Winz
    #18
    Leszedtem a demóját a Kén és Lincsnek a PS Storeról.
    A játék szép,de a játszhatósága iszonyat,ótvar lassú,ezt csak az vegye meg akinek van tartalékba másik kontrollere,mer ezt biztos a földhözbassza.
  • Winz
    #17
    Ezzel lehet bontani.
    Buttlefield rulez.
  • Winz
    #16
    EZkajak lesz!
  • Lara Snake
    #15
    Ti tudjátok. Én biztosan tolni fogom ezt a játékot, és szerintem ezzel nem vagyok egyedül...
  • Winz
    #14
    Jól látod,szerintem is ezért kapott 10-est.

    Army of two hírek.
    " Rájár a rúd a két főszereplős játékokra. A Kane & Lynch bukása után most a hasonló koncepciójú, de erősebb taktikát igénylő Army of Two-t húzta le a szaksajtó.
    Az Army of Two egy igen komoly, és átgondolt taktikát igénylő, hardcore co-operation akciójátéknak lett bereklámozva, ám mindez szertefoszlott, mikor néhány szerencsés (avagy szerencsétlen) játékmagazin megkapta a megjelenés előtti, béta verziós tesztpéldányokat az Electronic Arts-tól. Az Army of Two-t a Games Radar testvérlapja, az Xbox World illette a legkeményebb kritikával, ahogy ők fogalmaztak, sokkal találóbb lett volna az Army of Poo, vagy az Army of Sh*t cím a játéknak.
    A tesztelők teljesen ki voltak akadva a terrorista vadászos történettől és a bugyuta karakterektől, a preview cikkben finoman úgy fogalmaztak, hogy ez a játéktörténelem legkevésbé szerethető produktuma. A játékmenet állítólag gyenge és monoton, az események ismétlik egymást, a karakterek pedig olyan kliséket ejtenek el társalgásuk alatt, mint például "We’ll never find Osama; this war is all about oil." Ráadásul állítólag a pályák felépítése is borzalmas lett, az irányítás pocsék, és harminc másodpercenként megzavarnak minket egy előre megrendezett cut-scene jelenettel. Az Army of Two megjelenése eredetileg novemberre lett kiírva, ám a kiadó négy hónappal eltolta azt, hogy tökéletesíteni tudják a részleteket. Ha szabad hinni az Xbox World munkatársainak, akkor sokat kell még dolgozniuk az EA programozóinak! "


  • #13
    az 576 konzol azért adott 10-es a Resistence-re mert abszolút PS hívők és zavarta őket, hogy 360-ra már olyan sok jó játék van! Meg akarták mutatni, hogy kijött a ps3 és egyből 10 pontos gamékkal kezd!
    Szerintem ez az oka...

    Amúgy nagyon várom már ezt a játékot, remélem king lesz! :)
  • Winz
    #12
    FPS-ben ha valami 10-est kap akkor annak jónak kell lennie,mert különben megvagy vezetve.
    Ha meg azért kapott 10-est mert PS3-ra még nem jelent meg egy FPS sem viszonyítási alapként akkor meg nagy gondok vannak a lapnál,mert ha egy játék xar akkor az xar,és a Resistance télleg egy véka mókus ürülék.
    A Tekken még véletlenül sincs a listámon,ha már "ütős" akkor legyen a Fight night round 4 ha kijön végreh.
    Az én 10-esem:
    Fifa 08
    COD4
    Killzone2
    Virtua tennis 3
    BIA:HH
    Uncharted
    Battlefield:BC
    Project Origin (fear)
    Resident Evil 5
    Eight Days