91
Army Of Two
  • badfear
    #91
    Megvan x-boxon atz army of two 40th day és ha valakinek van live-ja az vegyen már föl.

    Nick nevem: MagneticBadfear
  • Action
    #90
    Ha bekapcsoljátok a GPS-t a back gombbal az rögtön megmutatja merre kell menni...úgy kicsit könnyebb volt odatalálni 1 perc alatt a rakétához...:)
  • Pigyu01
    #89
    Végre megvan a megoldás :-D

    A kapu kinyílása után egyenesen kell menni és ott lesz egy lépcső lefelé. A rakéta aljához kell menni és oda kell elhelyezni a bombát, ami végre felrobbantja ezt az átkozott rakétát.

    Amúgy ez egyetlen videón sincs rajta, csak az egyik videó kommentjénél olvastam. :smile:

    Kb. 3 órámba került, mire erre rájöttem és már azon gondolkodtam, hogy a kontrollert dobjam bele a TV-be, vagy inkább csak simán töröljem le a játékot és a lemezt pedig törjem ketté és irány az ablak... :-/
  • Pigyu01
    #88
    Én is ott akadtam el, hogy a rakétát nem tudom hogyan kell leállítani 50 mp alatt. Kérlek segítsetek!!!
  • simon7108
    #87
    megéri megvenni?és co-op ban lehet 1 TV rol tolni 2 karral osztott képernyovel???
    a válaszokat elore is thx!
  • Prince23
    #86
    A missilet hogy lehet leállítani a második pályán? nem találom sehol sem a kapcsolót. és 50 másodpercem van. Már 10-szer neki kezdtem, és azt a páncélos ürgét sem mindig sikerül leszednem a granyókkal.
  • Prince23
    #85
    Kva nagy game, ilyet még nem láttam, back to back nagyon odavág. Csal most az ídőre menő missile launch kifogott. még a controllerrel is barátjoznom kell nem hogy az idővel :)
  • Pesta76
    #84
    Hát ez valami nagyon jó játék teljesen rá vagyok kattanva!!
  • Kreeder44
    #83
    sry h csak most írok rá... ha a kampánymódot választod és azon belül a missió selecre mész ott lesznek 2 db veteran mapp a végén...
  • Kreeder44
    #82
    Ne aggódj ott van az.... Ha rámész a camány módra és pályakiválasztásra és lépegetsz a megcsinált mappokon utánna ott lesz 2 egyik asszem miami(veteran) vagy valahogy mögé van írva biztos megtalálod..... Én meg továbbra is keresek magamnak játszótársat :D coop missiózni vagy egyebekhez PS3 ra ID: Utiels
  • Amse
    #81
    Leszedtem az Army of Two-hoz (EU-s) a UK Store-ról a Veteran (map) Pack addont, de install után sehol nem találom. a Game data utility-ben ott van, de az csak infó a helyfoglalásról, de azon kívül nincs sehol. A játékon belül, hogy lehet a pack-ban lévő két új missziót megtalálni? Már végig vittem szóval az se lehet gond.
  • Kreeder44
    #80
    Xboxon jáűtszol mi?? :D kár :S neten coopba még nem volt szerencsém játszani :S
  • testerlnx
    #79
    Sorry vagyok most már értem miért nem találtam
  • testerlnx
    #78
    Ilyen gamertag (Utiels) nincs. Amúgy egy coop-ban szívesen játszanám én is a game-et.
  • Kreeder44
    #77
    PS3 on
  • Kreeder44
    #76
    Nincskedve valakinek játszani velem??? ha lenne Utiels az id-m :)
  • Randelz
    #75
    Lesz PC-re? Remek.
  • 206
    #74
    Hy!!! Nem tudja valaki mikor jelenik meg PC-re?
  • Csacsi
    #73
    Többek között ezért nem költök kipróbálás előtt a játékra.
  • Evogordon
    #72
    Nem kell senkinek army of two 12-ért?
  • Csacsi
    #71
    Szeirntem jó játék, csak nálam a felirat iszonyat kisbetűkkel jelenik meg, ráadásul a fehér színű betűk sok helyen nem látszódnak. Amúgy egy sima kis lövölde minimális taktikával. Asszom inkább majd a vegas2 lesz nekem az etalon :D
  • Rockynhooo
    #70
    htx :)
  • bubu13
    #69
    hát kb. 10
  • Rockynhooo
    #68
    #65 plz vki mondja már meg aki végig tolta már!
  • Evogordon
    #67
    Pont ebbe a másodpercben akartam írni hogy hülyeséget írtam xd
  • bubu13
    #66
    mért ne lehetne osztott képernyőn??? én ugy vittem végig sajnos most nem tudom megmondani hol?
  • Rockynhooo
    #65
    nem tudja valaki megmondani ,hogy hány pályás?
  • Evogordon
    #64
    Veszel még egy xbox-ot és játszol öcséddel. Nem lehet osztott képernyőn játszani.
  • Wild007
    #63
    Sziaztok, tagnap kaptam meg az Armi Of Two-t nagyon jó game-nek tűnik bár csak 10 percet játszottam vele. Ma bíbelődtem vele de nem találom azt a módot ahol egy tv-n osztott képernyőben tudnánk végigvinni a játékot. Olyat találtam hogy Privat Co-Op meg Publik Co-Op, gondolom a Privát lenne az hogy együdt pl öcsémmel vagy valami. De onnan hogyan tovább mert elakadtam. LÉgyszi segítsetek!!!! Előre is köszi a választ!
  • Evogordon
    #62
    Nekem is van egy eladó BOX-os magyar kézi könyvel 12.000-ért :)
  • geristar
    #61
    Jajj köszi a helpet!
    Teljesen félreértelmeztem az egészet, igen osztott képernyőn akarok játszani! Jajj oké így már megnyugodtam, áh köszi.
  • grayfox
    #60
    Te 2 boxon szeretnél nyomulni?
    Mert mintha azt írtad volna, hogy 2-en joy-al! (splitscreen)

    System linről nem tudok, hogy megy-e, de 1 boxon, osztottképernyőn igen!
    üdv!
  • geristar
    #59
    Akkor a 35-ös hozzászólásban miért írják hogy sístem linkben nem lehet játszani ezt nem értem.
  • grayfox
    #58
    De lehet.
    Nekem van is egy fóliás eladó 11990-ért :)
  • geristar
    #57
    Sziasztok!

    Otthon 2-en joy-al tényleg nem lehet nyomulni, hát ez tök szívás, így már meg se veszem a játékot. Ez tényleg így van?
  • Evogordon
    #56
    Saját videó, haverral coop-ban.
    Néha nem nagfyon lehet érteni mit beszélek de nézzétek el

    link
  • Evogordon
    #55
    Végig is vittük :(

    De 10-20 perc múlva újra nekilátunk very hard módban :D
  • Ewergo
    #54
    Azé egy pici különbség csak van a két gém graf megjelenitése közt. A Army-ban több a "beeeerendezés", sokkal több mozgássorozat,...
    A Mass-ban több a rizsa, dialógus igy persze hogy elfér.
  • bubu13
    #53
    csak rövid...:(
  • Evogordon
    #52
    Havernak meg nekem is meg van már a játék és ma elkezdtük el nyomni.. Valami eszméletlenül fasza és hangulatos játék!!