134
  • szivar
    #14
    A kihalás és az átalakulás nem teljesen ugyanaz. :) Ha az emberiség kihal, akkor azt majd jó eséllyel saját magának köszönheti...

    Hmm. 250 millió év tudása. Jól hangzik. Kár hogy a kétezer évvel ezelőtti tudásról sincs sok információnk. :D
  • haxoror
    #13
    Így van!

    Kurvára semmi alapja annak hogy az emberi fajnak törvényszerűen ki kéne halnia, a mi stratégiánk nem az hogy a természethez alkalmazkodunk hanem ALAKÍTJUK a környezetünket, 250millió év tudása mai aggyal felmérhetetlen!

    Az összes zöldbuzi meg végre láthatja hogy természet-ősanyánk egy ribanc aki a vesztünkre tör, a környezetszennyezés jogos önvédelem!
  • Mike at home
    #12
    engem érdekelt mindig is a csillagászat, de pontosan emiatt hagytam fel vele
    nem emberléptékü
  • MadBence
    #11
    Ennyire nem tudnak mit csinálni? A még ki sem alakult földrészeket nevezik el? 5-10 év múlva mivel fognak foglalkozni? Nem lesz olyan hely, amit ne tudnánk valahogy hívni :)
  • hiftu
    #10
    Szerintem az a plusz 250 millió év egy kicsit meglátszana törzsfejlődésben is.
    Tehát már nem homo sapiens sapiens-nek hívnák a fajt.
    (Gondolom ezért nem lennénk már itt emberek.)
    Persze vannak az önpusztításos elméletek is. Ezeket sem kell félvállról venni.
    Ha 100 év alatt bizonyíthatóan tudunk rontani a bolygó állapotán és saját életfeltételeinken, akkor 250 millió év nagyon hosszú ahhoz, hogy kihúzzuk odáig..
  • sz4bolcs
    #9
    "Még húsz év, tíz, talán harminc esetleg ötven." :-)
  • NEXUS6
    #8
    "Ekkor a meleg felszíni vizek elképesztő méretű és erejű hurrikánokat eredményezhetnek, a hatalmas időjárási rendszerek több ezer kilométeres átmérőjűvé duzzadhatnak és közel 50%-kal erősebbek lesznek az utóbbi években tapasztalt legpusztítóbb hurrikánoknál, szélsebességük meghaladhatja a 400 km/h-t."

    Asszem rájöttem miért voltak ilyen nagyok a dinók, hogy ne tudja elfújni őket a szél!;)))
  • Kornan
    #7
    "A link a cikkben nem működik jelenleg"

    Szerintem csak itt van vmi helyi hiba,mert nem jönnek be a külföldi oldalak,msn-se müködik...
  • Kornan
    #6
    "Helyszín a Föld, születésének 250.000.000. évét írjuk"

    Hmm ez eléggé félreértelmezhető mondat,vagy 1 perc volt mire rajöttem,hogy a címre és nem a Földre utal. :)

    Miaz ,hogy nem leszünk addigra?A link a cikkben nem működik jelenleg.Nem kéne így leírni az emberiséget.
  • neoG
    #5
    baszki, azt olvastam, hogy Penge, a visszatérés
  • fade2black
    #4
    hátha 250 millio év múlva még itt leszünk akkor úgy formáljuk ezt a földet ahogy akarjuk.
  • Mike at home
    #3
    ugyan miért nem? kipusztulunk addigra? és mi van ha mégsem
    inkább a Föld lesz egy a sok bolygó közül, ahová eltenyészünk :)
  • Prof William
    #2
    Leglaább majd a Warhammer 250 millió világában nem lessz nehéz felépíteni a császári palotát. :) Telek lessz bőven .:)
  • who am I 7
    #1
    a novopangea emlékeztet a régi szép magyarországra..lehet 250 millió év múlva mi uraljuk a Földet?ez biztos, hogy egy JEL whahaha