1129
  • Gyureszka
    #689
    én most terveztem h veszek vmit 5k értékben, a GoWra gondoltam, de hogy ez kijött inkább erre költök 800 MS pontot :D
  • examinee
    #688
    Na már rájöttem. Meccs közbe nyomni kell egy back gombot, majd a D paddal kell kiválasztani az aktuális gameplay kártyát. Vigyázni kell mert ha rányomtál onnantol kezdve az a kártya többet nem lesz. azzal elhasználod. Így célszerű mondjuk meccsenként 1-et elhasználni. az hogy mit jelent, erre nem tudok átfogó magyarázatot adni. Mindegyik mást jelent. erősség növelő, futás növelő, fejelést növelő kártyák vannak és stb stb. Van oylan is hogy a biró adjon sárgát pl a 45. percben. Akkor olyan is hogy ne kevésbé itéljen szabálytalanságot sttb stb.
  • Christian88
    #687
    Mit lehet egyáltalán vele csinálni? :O
  • examinee
    #686
    Énis ma vettem meg. Iszonyatosan élvezetes. Nagyon jó!
    Tudja valki hogy a gémpléy kártyákat hogy lehet használni? Mikor és hol kell beállitani mire valók? Előre is köszi.
  • guardian hero
    #685
    Ajánlom mindenkinek a most megjelent Ultimate Team DLC-t kipróbálásra. Biztos lesz, aki herótot kap tőle, de szerintem baromi jó, teljesen új alapokra helyezi a játékot, úgyhogy már be is szereztem a teljes verziót (800MS pont).
  • Gyureszka
    #684
    valaki nemjön játszani lájvon? ^^ régóta keresek magyar pléjereket :D Live! gamertag: Gyureszkah
  • Christian88
    #683
    valaki nemtudna egy oldalt adni, ahol el lehet olvasni mire ad trophy-t a játék?Mintha valahol láttam volna de sehol se találom azóta =(
  • examinee
    #682
    Igen köszi, de ott az azt jelenti hogy frendekkel. azaz ha te nekem a friend listbe vagy akkor behivlak és ki tudod választani igen. De ugy külön gépen vagy te is. Mi meg 1 gépen akarunk lenni és ugy kiválasztani.
  • tesó07
    #681
    Xbox live-Online csapatjáték és ott kilehet úgy választani hogy haverokkal is lehet válogatni ki melyik játékossal lesz.
  • examinee
    #680
    Lenne egy sürgős kérdésem!
    1 gépről akarunk 4-en játszani livon. ez tudo mhogy megoldható.
    Viszont ugy akarjuk tolni mint a amikor a 10v10-es mod van és ott ki lehet választani a játékos posztokat. Ugy tudom hogy lehet hogy mindenki minden embert irányít, de az 4-en szar. Szval a lényeg hogy a játékos posztokat el tudjuk foglalni és mindenki 1 embert irányitson.
    Megoldható?
  • Gyureszka
    #679
    azt hogy főleg Live-os játék tehát megvan az álomcsapatod és meccselsz a meccseken kapsz pontokat amiből új játékost,edző,mezt,stadion....stb. vehetsz, de lehet offline-ba is tolni, meg én aztnemértem h hogy lesz játszol és nálad is lesz egy Zlatan meg az ellenfélnél is (tegyük fel ha az ellenfél is berakta a csapatba)
  • examinee
    #678
    Elsőnek ugy tudtam hogy lesz egy triál része. Mostani médiábol meg ugy értesültem hogy pénzes lesz:(
    Megéri vajon? Mi is akar ez lenni? Álomcsapat összehozása? Azonkívül mit tud?
  • Gyureszka
    #677
    igen pénzért....
  • Forza Italia
    #676
    az csak egy patch lesz ha jól tudom. Live-ról lehet majd tölteni.
  • Gyureszka
    #675
    Srácok valaki tud a FIFA 09 Ultimate Team játék áráról vmit? :O most jelenik meg 19.én. Elég jónak tűnik a trailerekből ítélve :D
  • at16
    #674
    köszike
  • bubu13
    #673
    pc-s topik akart lenni
  • bubu13
    #672
    Tessék itt a ps-s topik
  • at16
    #671
    jah. PC-s Fifa09 topicot meg nem találok :S
  • Forrest Gump
    #670
    Mivel játszol te?
    Konzolon nincs hamachi.
  • at16
    #669
    Hamachin játszanánk haverral csak egyszerüen nem látjuk a szervert akármelyikönk csinálja.

    tűzfal nem blokkol minden rendben van elvileg.
    egy hamachi verziónk van. Pingelés nem megy. nem érkezik tőle válasz (hamachin belül ha megpingelem)

    ez lehet a gond, de mit csináljak?
  • Istencsászár
    #668
    Az semmit nem ér, csak kapsz egy teljesen nevetséges tippet emailba hogy hogyan játszad:DDD
  • cenobite
    #667
    Ok. köszi! Valóban van egy kód a füzet hátulján, de azt lehet, hogy felhasztnálta az előző tulaj... Este kipróbálom.
  • Forrest Gump
    #666
    Vinyóra menteni nem lehet.
    A frissítések meg csak arra a bajnokságra érvényesek amire megveszed,egy ingyenes kódot kaptál az eredeti játékhoz, amit egy bajnoksághoz felhasználhatsz.
  • cenobite
    #665
    2 kérdésem lenne (X360-al játszom):

    1. Replay-t lementeni nem lehet? Tehát simán lementeni vinyóra? Nem feltölteni, meg ilyesmi. Sima normál "SAVE REPLAY" van a játékban?
    2. Ezeket a "real-time" frissítéseket hogyan is csinálja a program? Mert olvastam róla, hogy naprakész, stb... Most pl. Milan-al nyomom a manager módot, de Beckham még nincs benne.

    Előre is köszi a választ!
  • Christian88
    #664
    hát azonalli játéknál nem de ha fifára mész ott belehet állítani hogy saját beállításokkal játszton mindkét fél vagy mindekettő "fél"-en vagy kézin.És ott tuti kéziset kapsz ha azt állítod be.
  • sapkafej
    #663
    ha kézire rakom, akkor olyannal rak össze, akinek szintén kézin van?
  • Christian88
    #662
    szeerintem próbálj meg kézin játszani úgy kevés. Én is azt csinálom és imádom amikor PSV-vel vagyok és MU-t meg ezeket elverem. hülye lefut de ellövi a fenébe mert nemtud célozni csask futni ronaldoval és nyomni a kört
  • sapkafej
    #661
    ilyet nekem is volt egyszer
  • sapkafej
    #660
    az csak engem idegesít rohadtul, hogy folyamatosan olyanokkal kerülök össze neten, akik a sprinteljükvégigapályát módszert próbálják végig a meccsen? és mivel sikerült átvenni a pes-ből, hogy hiába nyomom a szerelést, nem veszi el, így néha még össze is jön nekik.

    ez így nem foci. én meg közben egy jó cselért vagy figuráért az anyámat is eladnám.

    az online csapatjáték mód meg csak jól hangzik, de közben egy kalap szar... és ez sem a játék miatt, hanem azok miatt, akik játszanak.

    eddig egyszer sikerült csatár posztra bekerülnöm, persze ki is baszott a csapatkapitány a meccs első percében.

    az, hogy kapsz egy passzt, csak hiú ábránd... senki, SENKI!!! sem passzol. ez így nagyon gáz.

    egyszer sikerült gólt lőnöm ebben a módban, amikor (persze) mindenki előrerohant és miután a harmadik pöcs sem lőtte be, bevágtam a kipattanót. ez körülbelül 20 meccs után a 3. labdaérintésem volt.
  • Christian88
    #659
    Én múltkor azt hittem szívbajt kapok.Neten játszottam és tizenegyesekig jutottunk.amikor már 1-1-et lőttünk én jöttem.Lőttem felsőkapufa és a kapusról lassan begurult a hálóba.Erre úgy jelezte ogy nem volt benn és itt sikerült is kikapnom...
  • cenobite
    #658
    Nekem is ezt csinálja. Rúgtam x emberrel egy gólt és azt írja ki hogy 0 rúgott gól. Mondjuk én csak tegnap vettem meg a játékot, szóval még olyan mélyen nem ástam bele magam.
  • Christian88
    #657
    Még mindig várok kézi beállításos ellenfeleket =)
  • Gyureszka
    #656
    aki játszana live!-n vegyen fel: Gyureszkah
    hétvégén vagy csak online! várom a kihívásokat ^^
  • mate317
    #655
    Hi!

    Nekem légy profi módban, tök hülye statisztikák születnek: megnyerek egy meccset, a játékosom gólt lő, erre az eddigi meccsek menüpont alatt vereség szerepel, a játékosom meg 0 rúgott góllal van kiírva. Másnak is csinálja?
  • examinee
    #654
    Már van. Beckhem is Milánba van.
  • Christian88
    #653
    Szerintem már van mert ajaxban nem láttam huntelaart és arsenalban is volt már arschavin vagy hogy írják
  • Forza Italia
    #652
    valaki nem tudja mikor lesz januári átigazolási patc??
  • Christian88
    #651
    Aki játszani Fifát kézi beállításokkal nyugodtan vegyen fel =)
  • examinee
    #650
    Idézés a másik forumból.

    [2] clizer-niisan
    febr 09., hétfő 13:16 #185 Válaszolok!
    Végre találtam havat! Az Olympik Stadionban esik a hó. (bár csak egyszer próbáltam)