1129
  • Gyureszka
    #729
    igen,igen..
  • Christian88
    #728
    nekem valami olyasmi rémlik még, hogy a kapusok mozgását fejlesztik
  • Gyureszka
    #727
    úgyhallotam több csel lesz meg az ütközéseket, fejelés... magyarul a dinamikát fejlesztik.
  • examinee
    #726
    Tud valaki arról infót mi lesz az új fifába?
    Állítólag nagyjából marad ez csak a hibákat javítják. Pár uj dolgot beletehetnének azért!
  • Forza Italia
    #725
    sehogy. Ez a változtatás kimaradt a játékból:s
  • Ribizlee
    #724
    hello! egy gyors kerdes... x360on a manager modban hogy tudok mezszamot valtani egy jatekosnal??? szal most leigazoltam pl Villat es alapbol a 2s mezszamot adta neki.. na ezt hogy tudom megvaltoztatni? elore is koszi...!
  • ferke6
    #723
    történt tegnap velem hogy játszottam egy liga meccset x360-on.az ellenfél vezetett egy nullára egy ollózós góllal ami inkább szerencse volt mint szándékos mozdulat.sikerült egyenlítenem és a merkőzés vége felé kialakítottam egy olyan helyzetet ahol az egyik csatárom a tizenhatos jobb oldalán a kapu felé vitte a labdát két védővel a nyakán,a túl oldalon üresen érkező játékoshoz passzoltam volna aki már az ötös és a tizenegyes pont között volt. amikor az ellenfél valahogy leállította a játékot miközben gurult a laszti a játékosom felé.a vége a hatalmas helyzetnek az lett hogy amikor folytatódott a játék a kapusa hárította a veszélyt.a hatalmas kérdésem az lenne hogy van-e lehetőség arra hogy az ellenfél valamilyen módon megállítsa a meccset?azt nem tudom már hogy úgy lett-e megállítva hogy bejött volna a csapatkezelés menü de a bal sarokban megjelent a kis kör de az óra nem ment benne.kicsit bizonytalan vagyok a leállításról mert nagyon mérges voltam.ha valaki tudja hogy lehet leállítani a meccset ha nincs nálad a laszti akkor légyszi írja meg.amúgy találkoztam ilyennel már máskor is klub meccsen,ki is maradt a helyzetünk ott is.köszi
  • tesó07
    #722
    Ha már elkezdted akkor ott nem frissül,de ha kezdesz egy újat akkor sztem igen.
  • Forza Italia
    #721
    köszi. Amúgy ha ezt megcsináltam utánna a sima manager módba amit nem neten nyomok ottis bent lesznek az átigazolások?
  • tesó07
    #720
    Csak bátran:)
  • Forza Italia
    #719
    jha értem
    De ha elindítom az online meccset kiír egy szerződés feltételes valamit. Ha elfogadom akkor nem lesz abból semmi gondom ugye??? Bocs a hülye kérdésért de most csinálom elösször
  • examinee
    #718
    Mert az nem beteszem a játokot módszerrel töltödik le. hanem ha elinditasz egy online meccset.
  • Forza Italia
    #717
    srácok mért van az h nem tudom a januári átigazolásokat letölteni?? Beteszem a játékot és nem tölti le magától az uptatet. Léci segítsetek
  • Yoz
    #716
    Nekem az osszes oszejott amirol beszeltel... Remelem talalnak megoldast erre a fagyogatasra, amugy 19 en a szerver is megvolt halva, azota is van mikor nem csatlakozik stb...
  • examinee
    #715
    Klubbunk ismét egy történelmi pillanathoz ért. Péntek este az 5. osztály 43. helyén hagytuk abba a gémelést. Ma estére visszaestünk az 5. osztály 50. helyre. 8 körül el is kezdtük. Nyertünk vagy 10 meccset és 1 döntetlen lett így sikerült ma beesnünk a 4. osztályba ami igencsak nem volt könnyű. Innen szerintem 1-1 vereség és osztályokat lépünk visszafelé. Nagyon figyelni kell.
    Tagjaink: Waczkor, Totti, Peppe, Hook, LordHappy.
  • guardian hero
    #714
    Sok pénzt betenni lehet: MS pontokért is vásárolhatsz kártyákat.
  • examinee
    #713
    Hogy kell ebből a modból sok pénzt kiszedni?
  • examinee
    #712
    Hogy a fenébe van már több embernek is ilyen 60ezer Coinja??
  • sapkafej
    #711
    :) cukcsi vagy
  • Istencsászár
    #710
    Ha neked bajod van valamivel azt ne itt vezesd le, senki sem kiváncsi a beszólásaidra.
  • tesó07
    #709
    Vki Fifa Live-on??
  • sapkafej
    #708
    miért lenne benne ilyen hiba? hát fizettél
    ja bocs...
  • examinee
    #707
    Srácok nektek nem szokott fagyni? errort kiirni, vagy tournamentnél ha play next meccset nyomsz nem lép tovább és fagy.
    Sőt olyan is volt hogy elfelejtette a kreált pléyeremet és ujra kelett csinálnom.
    Olyan is volt hogy meccset nyertem tournamentbe és nem kapcsolodott az ea szerverhez -no retrieving info - és igy nem adta be győzelemnek, ujat kellett játszanom.
    Ezek nem mind nálam voltak gondok hanem összeszedtem.
  • examinee
    #706
    Az a bajom hogy a stuff contract kártyákat kevésbé adja be. Most pl igy nem tudtam meghosszabítani a managerem szerződését, és az orvosét is csak az utsó pillanatban. Kénytelen vagyok mindig igy 500-as paklikat venni, de néha azse jön be mint látható. Nektek erre mi a megoldásotok?
  • Christian88
    #705
    Valaki lenne olyan kedves és leírná, hogy mit tud mire jó ez az új "kiegészítő"?
  • sapkafej
    #704
    te meg nyald meg a tilinkómat
  • tesó07
    #703
    Ok,kösz.
    Amúgy nektek is halk az angol kommentár alatta?Vagy van lehetőség vhogy alárakni a magyart?
    Egyébként erősen gondolkodom hogy beszerzem,mert nagyon jónak tűnik ez az Ultimate.Ez a fifa eddig se volt semmi,grafika,játszhatóság,opciók terén,de így meg még jobb.
  • guardian hero
    #702
    Aukciókra nem tudsz licitálni, és Te sem tudsz aukcióra bocsátani kártyát.
  • guardian hero
    #701
    Akkor játsz azzal.
  • examinee
    #700
    5 meccset tudsz nyomni de addig minden lehetőséged megvan minden opcióra.
  • tesó07
    #699
    És amúgy ez a kipróbálható verzió ez mivel másabb mint a full?Időhatáros vagy kevesebb funkció van benne?
  • sapkafej
    #698
    arra még emlékeztek hogy a fifa 20xxakárhányban, pl 2004-ben még volt bl, vb, eb, minden szar? csak egy vicces példát hoztam
  • Istencsászár
    #697
    Nekem még nincs meg, de lehet beszerzem, de ahogy hallom rengeteg lehetőség és kusztümizésön van benne, egy újabb fricska a PES fele, egyszerűen remek ahogy a srácok törődnek ezzel a nexgen Fifával és tényleg a minőségre és a minél jobb játékélményre mennek, annyi lehetpséget nyújt már a FIFA 09 hogy felsorolni is sok lenne...
  • guardian hero
    #696
    figyfasz kiegészítő? most eltekintve attól, hogy sok ezer kártya és egy teljes új játékmód került be, ráadásnak még új online funkciók is helyet kaptak egy komplett aukciós rendszerrel. összehasonlíthatatlanul több meló volt vele, mint egy szaros 200 pontos kosztümpakkal az SF4-hez vagy egy 400 pontos autócsomaggal a forzához, úgyhogy akinek bejön ez a játékmód, annak bőven megéri az árát.
  • Istencsászár
    #695
    Elég terjedelmes kiegészítő, ez egy DLC, nem fogják ingyen osztogatni még a "undorító csicska EA" sem, ahogy a többi kiadó sem a játékaikhoz...
  • sapkafej
    #694
    erről nem nyitok vitát

    a klubjátszma tényleg jó - de csak haverokkal
  • examinee
    #693
    Hát attól hogy te nem tudod elvenni az ellenféltől a labdát attól még nem az ea szarta el a gémet. Teljesen jó ez igy és a multi marha élvezetes főleg klubbjátszmába haverokkal.
  • Christian88
    #692
    Csak hogy videó is legyen feldobom mai két gólom: Egyiken lejátszottam a Barca - Bayern BL meccset ami Barcában 2-0 és Munchenben 3-1 lett, így a barca jutott tovább =P

    otthoni Xavi gól: Messi csele alapvonalfelé, beadás , 14m-ről xavi olló

    és egy sima Barca - Real meccs =)

    lepattanó labdát Xavi szedi össze indítja eto'o-t aki 16m-ről bevágja a hosszúba

    Mind a két gól világklasszis nehézségen minden kézi beállításon született.Remélem tetszik.
  • sapkafej
    #691
    undorító csicska EA. egy ilyen fityfasz kiegészítőt nem tudnak ingyen adni, amikor mennyit fizettem már a játékért, plusz még a lájv gold-ért is, ami simán benne van a játék árában, hogy neten nyomjam

    ráadásul a gép egy csaló a játékban, a multit meg már írtam ide egyszer hogy mivel túrták el
  • sapkafej
    #690
    én odaadom neked 3-ért a gow-ot