7577
  • fistin
    #4056
    lol
  • Dave0092
    #4055
    kevés a proci
  • EK1TEP
    #4054
    Szerintetek miért csak 15-17FPS-em van a játékban?
    Konfig: 4800+ AMD @2650MHz, 4GB RAM,ATi 4850 512MB
  • szabod
    #4053
    Legalább 5X próbáltam mire eljutottam idáig, de sikerült. Megvan a 11. szint egyedül.
  • madmanic
    #4052
    sztem meg nagyon gyengék a hangok..
  • Zs0lt1
    #4051
    m+
  • Zs0lt1
    #4050
    egveszed, beirod a cd kulcsot, felrakod az 1.1-es peccset, find game és láss csodát!
  • Jagumo
    #4049
    pls valaki írja le hogy lehet multizni.

    nekem asszem sikerült megcsinálni csak egy 1.1-es CODMP.exe kellene :)
  • Lacee86
    #4048
    Aha. Hát majd megpróbálom újratenni, köszi.
  • priluki
    #4047
    Sztm a hangok nagyon is jok mivel hogy eredetiek! Egyetlen baj van velük :D A fegyverek hangja nagyon halk többi környezeti hangok melett,ezért tünik olyanak mint ha légpuska vagy ilyesmi,egyépként meg itt szerencsére kilehet kapcsolni a zenét,cod4 be idegesit hogy nem lehet!
  • Aradebil2
    #4046
    jah pl. vmelyik náci-orosz pályán,ahol vagonok vannak támadó kezdőjén,faszán lehetne csipázni az egyik vagonból,csakhát láthatatlan fal van BELÜLRŐL,kívülről be tudnak lőni !!!
  • Palesz2
    #4045
    szia, havernak is volt... és ő ugy csinálta h felszabadított a másik meghajtón is helyet mert h nem csak oda telepit fájlokat ahol a game van.... de után nem engedi ujrapatchelni vagymi szal gép restart de ha géprestart se jó akkor ujra tedd az egész cod5öt
  • markastor
    #4044
    Hello!

    Mit kell csinálni akkor, ha ugyan kijelölöm h. új játékot szeretnék kezdeni, de nem kezdi el tölteni a pályát, sőt nem is történik abszolút semmi, s a menüben maradok.
  • Lacee86
    #4043
    Grafika: A BIA-t ugyan nem ismerem, de a Cod4-hez képest jelentős grafikai javulás van sztem, és elég jól van optimalizálva.
    Hang: már sokan megemlítették, és én is csatlakozom, h elég fura a zene a játék alatt (2. vh és szól ez a rockos cucc :-) ), más bajom nincs vele eddig.
    Játékélmény: az volt fura, h single-ben nincs semmi bevezető (tréning vagy ilyesmi, nem mint ha hiányozna), egyből a lecsóba beledobott. Nekem amúgy még se le nem fagyott, se ki nem lépett eddig.
    AI: bár nem vagyok ennek a szakértője, de az tetszik, h azért agresszívabb az ellenfél, pl. mikor megrohamoznak minket melee attackkel, igaz kicsit olyan előre ész nélkül szerű, de hát majd finomítanak ezen is.
    Majd ki kellene próbálnom a BIA vmelyik részét is, és akkor lehet megváltozna 1-2 dolgoról a véleményem. Egyelőre olyan 80 % körül adnék a játékra.
  • SötétBarom
    #4042
    Az nem bug te marha, az FÍCSÖR!!!! NEM ÉRTED? F ÍÍÍ CCS ÖÖÖÖ RRRR!!!!444

  • Adam19
    #4041
    Hejhó! Én még csak az orosz küldetéseknél vagyok, de eddig nagyon bejön. Tökre Ellenség a kapuknál feelingje van, szerintem ezt nagyon eltalálták! Igaza van a többieknek, hogy az Ai nem a legjobb...
    Valaki válaszolna a #3995 üzenetre? Nekem is ugyan ezt írja ki, ha coopolni akarok hamacsin.
    Valaki akinek sikerült, leírhatná hogy pontosan hogyan! (és a multi sem müxik, ott is hibát ír ki).
    Előre is kösz!
  • Cat 02 #4040
    Pedig bug van benne rendesen. Főleg láthatatlan falak.
  • mama 2
    #4039
    "Folyamatos kilépkedés, bug halmaz az egész játék."
    Hát te nem tudom mivel játszottál, de hogy én a játék végigjátszása során egyetlen egy buggal sem találkoztam, sőt kilépések sem voltak, az is biztos.
    A MI bénaságával egyet értek, mert nálam is volt olyan hogy ott állok a katona előtt, a fejéhez tartom a pisztolyt, azt csak áll ott mint a szent. Én meg oda megyek, azt késsel elvágom a torkátxD.
    Én 80%-ot adnék a játékra...
  • SötétBarom
    #4038
    Baszki erre nem is gondoltunk :D
    Rá is próbálunk holnap!
  • Whitee
    #4037
    Csak pár szót írnék a játékról, ami csak is az én véleményem. Szóval felőlem belém köthetsz, hogy mekkora hülye vagyok, de spontán leszarom.
    Grafika:8/10 --> Brothers in Arms - Hell's Highway nevezetű játéknak sokkal, de sokkal jobb grafikája volt.
    Hang:9/10 Itt belevettem a néha kusza monológokat és az agyamra menő bánzáj bekiabálásokat.
    Játékélmény:6/10 --> Folyamatos kilépkedés, bug halmaz az egész játék. A patch se volt az igazi, majd ha adnak ki egy normálisat hozzá, akkor lehet több pont lesz.
    Ai: 5/10 --> Nagyon röhejes. Állok a katonával szemben(jó pár helyen) és nem lő, pedig a legnehezebb fokozaton játszom. Kipróbáltam a többi nehézségi szinten is, de ott is ugyan ilyen ratyi volt. Az okés, hogy kiugrálnak, meg elbújnak, de akkor is szörnyű.

    Összességében 70%-ot adnék erre a játékra. Még egyszer mondom, lehet a következő patch-csel kijavítják eme hibákat, de nem látok nagy esélyt ennek. Ha össze kellene a Modern Warfare-el vetnem, az simán leverné ezt a játékot. Holott jobban kedvelem a 2.vh-s játékokat, mint a moderneket. Ez van, ezt kell szeretni.
  • csuszi
    #4036
    az arra jó, hogy a hullám végén tolod el, és akkor van idő foltozgatni, meg ranodm dobozolni:) és amikor mindneki nulla cash, minden ablak ok, akkor le kell lőni a mászós zombinyót:) addig meg lehet előle ugrálgatni...magyarán köv. hullám nem jön, amíg az utsó zombi meg nemhalt.
  • Lacee86
    #4035
    Hello! A következő a problémám: Leszedtem az 1.1-es patch-t, fel akartam telepíteni. Ahova akartam telepíteni, ott volt 2 giga hely, a C-n is 300 mega körül, erre alighogy elkezdte telepíteni, kiírta h nincs elég hely. (Pedig csak 1 giga kell neki, azt írta ki.) Ok, kiléptem, szabadítottam fel még helyet, erre mikor újra telepíteni akarom a játék mappájába, ezt írja ki:
    Mi a megoldás vajon? És amúgy mit tartalmaz ez a patch, h ilyen nagy?
  • Palesz2
    #4034
    Majd ha eléritek a 25. szintet akkor lesz kaka :D ott már a gránát semmit nemcsinál szinte... a legerősebb fegyóból (hajszárító alakú)fejre célozva is kell beléjük 2 lövés... és jönnek be midne ablakon kb40en... szal elég nehéz már a vége
  • SötétBarom
    #4033
    Az is valami, hogy leszakad a lábuk, és csak másznak. :DDD
  • csuszi
    #4032
    egy idő után sajna a gránát nem igazán sebzi őket.
  • csuszi
    #4031
    na fagyás nincs. persze egyelőre csak 2-szer léptem ki/be. profilnál semmi gáz, de az fps-t még mindig nem írja ki. eddig ennyi hiba, ha lesz valami írom.
  • SötétBarom
    #4030
    Az emeleten ha nem csak ketten vagytok, akkor meg lehet azt csinálni, hogy egy ember semmi mást nem csinál, csak gránátot tankol, eldobálja, tankol, eldobálja :DDD Ezzel elég sok zombájt le lehet darálni az ajtó előtt, mi így mentünk ketten 12ig, csak jobbról megettek a snecik..

    Remélem moddolnak hozzá mihamarabb ilyen zombis pályákat, nagyon jó móka :)
  • csuszi
    #4029
    ja meg az a baszott nagy sniper:)
  • csuszi
    #4028
    3-an 19ig jutottunk, kettőnknek volt lézer. utána még négyen is csak úgy lehet, ha szerintem min. van 2 de inkább 3 lézer, max ammo, és az mg-sek fejre lőnek, mert amúgy 1 tár egy zombie az mg-vel. szerintem csak a help szobás módszer működik. ha felül nyit az ember túl sok az ablak, és ráadásul semmi olyan fegyver nincs fenn, amiért érdemes lenne. 18 után, csak a lézer, a revolver (tán magnum?) meg a 2 lmg (ezek is csak fejre) ami bármit is ér.
  • norbi56
    #4027
    MAX hányan lehet zombizni?:D
  • csuszi
    #4026
    most rakom fel az eredetit, és ígéretemhez híven,m ha bármi probléma van vele, leírom. (tegnap a warezos kb 10-szer fagyott le a profilnál, és kb 2-szer multi pályán. a múltkor pedig az egész winem nem volt hajlandó elindulni, újra kellett raknom az op-ot.)
  • csuszi
    #4025
    csak azért nem válaszolok itt, mert a srác leakadt a témáról... amúgy megérne egy misét kinek a stílusa a kiakasztó.
  • zsumo1992
    #4024
    Kössz a segítséget,már töltöm a patchet
  • 18gaborm
    #4023
    Hogyan lehet kilistáztatni a képenyő adatokat?
    FPS+stb
  • jordan
    #4022
    Köszönöm a gyors segítséget :)
  • cs31
    #4021
    Nekem az újratelepítés sem segített rajta! Az 1.1 patch viszont megoldotta!
  • simonl #4020
    A hibaüzenet pedig - multi indításakor -

    Unhandled exception caught
  • simonl #4019
    Szia, Sziasztok

    Bocsi a késői válaszért, 576 ból szereztem be, normal DVD változat.
    nincs hibaüzenet, kínosan hosszú homokóra után safe módban akar indulni....
    Bármit válaszolok kilép, nem tölti be a játékot.
    Lehet, hogy friss driver kellene? Laptop 8.5 catalyst.Sajnos mobilitiből még nincs 8.10.
  • vérpocok
    #4018
    Minstrel, Jordan és mindenki akinek az a gondja, hogy a single játék nem indul el, mert nem csinál semmit: nektek üzenem, hogy 1.1-es patcht a gamecopyworld-ről vagy akárhonnan szedjétek le és azzal működni fog. Nekem működött, én is így tudtam elindítani a single-t. Volt profil volt töltés és volt pálya is, mert betöltötte és már a játék közepén járok. Szal hajrá...
  • Shep
    #4017
    Egyedül az ötödik körig húztam így elsőre, felmentem az emeletre aztán már jöttek mindenhonnan :)