7577
  • k9duli
    #4016
    Na tényleg van élet a 13as szint után, most 4en összehoztuk a 18as szintet.
    Ott is egy hiba miatt buktunk.
    Elesett a haver és meg akartuk menteni, nehogy elvesszen a fegyvere.Ha nem törekszünk a mentésre, esetleg nem mentjük meg, akkor szerintem ment volna tovább ő meg ugyis ujra éled köv. körbe.
    Azt biztos Csak négy playernek van esélye messzire eljutni.
    3playerrel még a 15.szint reális, de utána mázli is kell.

    Két jó fajta taktika van egyelőre szerintünk:
    1, ha alsó szinten maradunk és a help szobát kinyitjuk.
    2 ember a help szobába kettő az első nagy szobában és a varázsládából élünk.
    előnye hogy zombik símán özönleni nem tudnak mert a ládák meg köveket bontani kell.
    2, taktika hogy mindenki beszerez varázsládából jó fegyót ez meg is történik ugy a 11-13szintnél.
    Ekkor föl megyünk a második emeletre de most jön a csavar mert a szoba azon részén megyünk fel ahol a varázs láda van.
    Na most két player nézi a két szélső ablakot 2 meg a lépcsőt nézi.
    Itt sajnos az a gond olyan intenzitással jönnek a lépcsön hogy 2player mg-vel is alig bírja már 18as szintnél.De viszont 18as szintig elég síma az út.
    Ilyen magas szintem már ugyis a lőszerre lesz a fő baj, ha nem dobnak max lőszert akkor gáz van.Vagy csak egy valaki hibázik baromi egyszerűen szív az egész csapat.
  • Minstrel
    #4015
    ja igen, már látom másnak is volt
  • Minstrel
    #4014
    olyan hibátok volt már, hogy rákatt a nehézségi szintre és várnátok, hogy töltse a mission-t, de nem történik semmi? vagy nem látok valami gombot?
  • jordan
    #4013
    Hali nekem is jelentkezett a probléma hogy nem tudok single-be jáccani mert a nehézségi szint kiválasztása után nem történik semmi. Igen én letöltöttem nem vásároltam s tudom az eredetivel nincs ilyen probléma de valameikőtök tud segíteni?
  • foxpal
    #4012
    Van már patch
  • sajtburger
    #4011
    Én a 3. küldetésnél vagyok, és a missio (nem tudom, talán..) közepe felé egyszerűen kiugrik és pár hozzászólással előttem lévő directx-es hibát írja ki stb... Vki tud valamit ekkor mit kell csinálni vele? Jah és multyba nem tudok felhasználónevet csinálni, leokézom és újra jön az ablak... :S
  • foxpal
    #4010
    ma mentem volna megnézni van-e még de már fáradt voltam...
    van gyüjtői változat?
  • foxpal
    #4009
    hehe én előrendeltem és nemjött meg :D
    csak azért van szerencséje annak a boltnak meg szegeden csak az a játékbolt van több nincs:/ de holnap 100% hogy megveszem :P
  • Hellsing47
    #4008
    576
  • foxpal
    #4007
    amúgy hol szerezted be a gamet eredetibe?:D
  • foxpal
    #4006
    simonl
    nemír hibát?
    de már a játékhoz van már patch is :)
  • simonl #4005
    Sziasztok,

    Eredeti játék....telepítés után nem hajlandó elindulni.
    Találkozott nmár ezzel valaki?

    Ha van megoldás osszuk meg:)
  • mustanggt500
    #4004
    mama:d majd gyere hamachira és malaC:D ts-t adunk stb na pá majd írj pm-ben ha érdekel
  • foxpal
    #4003
    Wáóóó mekkora lámulás lesz ha mindenkinek lángszorója lesz xD
  • foxpal
    #4002
    Sziasztok!
    Hát én előrendeltem de holnap bemegyek 576-ba és panaszt teszek hogy nemjött meg a rendelésem.. :D
    Van aki megvette?:)
  • ajem kisa
    #4001
    Nekem kicsit elrontott valamite?
  • ffxi
    #4000
    Csak ketten voltunk :(

  • fistin
    #3999
    sziasztok! az miért van hogy belemegyek az új játékba, kiválasztom a nehézséget, és visszaugrik, nem csinál semmit?
  • gallardo
    #3998
    nkem is ez volt. újra kell ilyenkor telepíteni
  • cs31
    #3997
    Ja! Még valami. Ha a Select Online Profilra kattintok akkor kiép a játék a következő hibaüzenettel: Unhandled exception caught.
  • cs31
    #3996
    Van másolat a mentésről, de hiába másolom be az Activision mappába a játékban nem jelenik meg a profil. Azt nem értem, hogy tegnap este még játszottam vele. Azóta nem változtattam a játékon semmit.
  • Miskolc88
    #3995


    haver csinált szerót hamacsival de miért irja ki ezt a szart ? :@:@:@
  • Master Rick
    #3994
    köszi:)
  •  Evil
    #3993
    /name Neved
  • Master Rick
    #3992
    Konzolból hogyan lehet átírni a nevet?
  • Dave00
    #3991
    Hali mindenki! Nekünk eddig sikerült eljutnunk!de holnap este ismét nekivágunk:)
  •  Evil
    #3990
    Nekem megmaradt igen, Dokumentum and settings /appdata/activision/$$$ ban benne van az mpdata meg a mentések. Néha érdemes lehet mentést csinálni róla, azt ha majd lehet csinálni profilt bemásolod majd abba a könyvtárba azt kész :)
  • Balumann
    #3989
    faq...
  •  Evil
    #3988
    Szerintem rövidebb.

    15Küldetés + a zombie mod.
  • oregon1987
    #3987
    Na szóval hogy kell Zombi szervert csinálni amire csatlakozik haver?
    És mikor COOP-ozni akarunk azt írja ki hogy CD kulcsot más computer használja vagy valami iylesmi!
    HELP PLZ
  • Lacee86
    #3986
    És így a multi fejlődés megmarad, nem veszik el mikor belépsz újra?
  • Shep
    #3985
    Nekem azt mondták itt lentebb 15+bónusz ha jól emlékszem. Én úgy nézem rövidebb lesz mint a 4.
  •  Evil
    #3984
    Elvileg nemnagyon lehet profilt csinálni, amikor kihozza hogy csináljál akkor nyomsz egy Escpet és játszol. Nekem így megmaradtak a mentések meg minden és mindig az alap profilt használja ami 3 darab $$$ ból áll legalábbis a vinyón..
    Nevet meg átírtam consolban :)
  • Lacee86
    #3983
    Azt kérdezném meg amúgy, h hány küldetés van? Hosszabb, mint a Cod4 volt?
  • Lacee86
    #3982
    Nekem is ugyanez volt, de szerencsére még a legelején. Azóta valahányszor játszom, csinálok egy biztonsági másolatot, sztem érdemes.
  • Shep
    #3981
    Most végeztem a repülős résszel, milyen jó kis techno beütéses dobolós zenét nyomtak alá :) Nekem egyébként az nagyon tetszik, hogy nem olyan mint a 4, jóval nagyobb ugyanis az a cső amiben mozoghatsz, sok helyen több út is van. A grafika szerintem szebb, és az effektekkel sikerült jobban visszaadni a káoszt ami a harctéren uralkodott. És persze végre van csonkítás meg vér is. A lángszóró meg elég durva (a FC2 nagy csodája érdekes módon itt nem igényelt egy külön játékot)
  • Bokafix2
    #3980
    Bocs, ha félreértelmezhetően írtam... úgy értettem, hogy a japánok elleni kampányt.
  • Miskolc88
    #3979
    Valaki Hamchin zombis mód ?
  • zsumo1992
    #3978
    A patch segíthet rajtam?
  • cs31
    #3977
    Nekem ugyanilyen gondom van, azzal a külömbséggel. hogy én már a játék felénél jártam és eltünt a profilom. A mentést látom az Activision mappában, de a profilom nem tudom betölteni és újat sem tudok létrehozni. Tegnap még játszottam vele. Ha újratelepítem akkor is ez van. Mi lehet a gond?