7577
  • Berguson
    #2816
    Sziasztok!

    Olyan problémám van,hogy nekem valamiért a kép egyszer-egyszer "szétesik"... Erre tud valaki megoldást?
    Asus 8800GTX kari és a legújabb 180.43 driver van!

    Kép itt... pls help!

    Valaki legyen kedves segítsen!Köszönöm...
  • V43 1105
    #2815
    Óha, ne is mondd egyik leghangulatosabb pálya :) pláne mikor ide-oda pattansz a lőállások között és aztán mikor az elsüllyedt hajókon levő matrózokat kell kimentened ... áhh szuper :D
  • #2814
    Ez a repülős rész nekem nagyon bejött:



  • barnasopiane
    #2813
    ezt a hibát irja ki:http://kepfeltolto.hu/i/?281272&t=img valaki segitsen legyenszives!a call of duty 4 azt ment de aez ezt irja ki
  • Maxtreme
    #2812
    Bizony. Ráadásul remek választás volt :)
  • Viktor9202
    #2811
    Nekem annyira nem tetszik, szerintem a 4. rész volt a leghangulatosabb
  • BiG G
    #2810
    jaja, ő magyaráz erősen a játékban :)
  • Danecay
    #2809
    Nem kell ironizálni te gyerek! Egész egyszerűen arról van szó, hogy elviekben egy ilyen kártyán a játéknak FULL részletességgel is vígan kellene szaladnia, ami valószínűleg így is van, ugyanakkor az oldal szerint éppen, hogy meghaladja a minimum tulajdonságokat amivel a játék futtatható. Csak arra céloztam, hogy nem feltétlenül bízhatunk mindig 100%-ban egy egy ilyen jellegű felmérésben.
  • rumkola
    #2808
    Beszarááás, JACK Bauer /K.Sutherland/ hangját hallom. Kirázott a hideg bazmeg, ez tuti a REDEMPTION miatt van!
    JACK ! PRESIDENT!
    KLIKKK
  • Waczkor
    #2807
    Fasza nincs meg a profilom amivel végigvittem és ezért nem találom a nacis pályát:(

    Se a mentések,se a screenshotok semmi.Missionök közül csak a legelsőt tudom választani:(
  • Mr Bishop
    #2806
    Gyönyörű, igazi Call of Duty-s hangulat !
    Minden extra, AA is max-ra húzva, megy reccenés nélkül, panasz nincs rá,
    egyedül a hang az, ami kicsit halk.
    Megveszem az 7szentség !
  • BiG G
    #2805
    egyedül az szép :D
  • zomgzerg
    #2804
    mi lesz most??????
  • Danecay
    #2803
    Mondjuk érdekes, mert a HD4850-es VGA-mat a minimum szint fölé egy skálával méri be. Na ne már!
    Ugyanakkor:

    Video RAM: Required - 256 MB , You have - 2.2 GB
    Video Card 3D Acceleration: Required - Yes , You have - Yes
    Video HW Transform & Lighting: Required - Yes , You have - Yes
    Vertex Shader Ver.: Required - 3.0 , You have - 4.0
    Pixel Shader Ver.: Required - 3.0 , You have - 4.0

    Pluszban még a 8.10-es catalyst van fent.
  • Nagyi06
    #2802
    [img]http://myphotoupload.extra.hu/files/x05rp8bod72pdewbnldi.jpg[img/]
  • Gabe18
    #2801
    Azért ne indulj el egyből a Tescoba még...
  • Solyom2
    #2800
    Hamarabb jelent meg!Remek!

    Köszi a segítséget!
  • Sadist
    #2799
    Tesco polcáról. A szoftverek környékén keresd.
  • Solyom2
    #2798
    Megjelent?Honnan töltöttétek le?
  • BiG G
    #2797
    solo > chapters > nacht of the totenakármi :D (élőhalottak éjszakája lenne magyarul :))
  • Waczkor
    #2796
    Bakker nem tudom elindítani a nazis modot:(

    Amikor végigvittem,kinyomtam a stáblistát,most meg nem tudom hogy hol kéne.

    Te azóta benne vagy vagy közbe kiléptél és újra indítottad?
  • Solyom2
    #2795
    MI! megjelent a játék vagy mi van?
  • Cat 02 #2794
    Még csak warezon van kint -.-
  • Waczkor
    #2793
    Hát olyan délután fél 3,3 körül álltam neki és fél 8 kor végeztem.Ez a 2-es nehézség,szal csak gyorsan végigszaladtam a küldetéseken.Nem egy hosszú,de nekem pont elég volt ennyi,élvezetes volt,ha megvan az eredeti úgyis újra végigtolom.Meg a multi az ami sokáig le fog kötni.
  • kigyi
    #2792
    kb 4 órás lehet max 5. Most vagyok a 12. pálya elején és kb 4 órát játszottam vele, de megnéztem mindent amit csak lehetett :D
  • BiG G
    #2791
    bakker egyedül nem lehet játszani a zombis módot mert annyiból áll h rohangálsz ajtótól ajtóig, építed újra a barikádot, aztán egyszer csak beözönlenek és véged... szívrohamot kaptam kb mikor megfordultam és ott állt egy egykoron szebb időket megélt náci tiszt amint épp rámveti magát :D
  • Soldiers
    #2790
    hány órás a játék???
  • Waczkor
    #2789
    Köszi értem már:)
  • BiG G
    #2788
    automatice beadja miután végigvitted a főküldetéseket és lement a stáblista :) nagy ijedtségemben nem tudtam hova kapjak ezért haltam csak meg :D
  • Waczkor
    #2787
    Hogy indítottad el a zombis modot?Mert én csak úgy hogy egyedül vok,mivel a multi nem megy,nem tudom elindítani:)

    Elvileg van vmi level ameddig a treyarchosok csinálták,egyik videóban mondták.

    Falloutot nem próbáltam(még:)
  • ateszm
    #2786
    online profilt sikerült valakinek csinálni?
  • BiG G
    #2785
    zombis módban ki meddig jutott? nekem a IV. szinten egyszer csak elkezdtek özönleni, mondjuk nem tudom honnan :D végig lehet vinni, vagy csak a pontokra megy, tehát amíg ki nem purcansz?
  • Edward2
    #2784
    valaki másnak is volt hangprobléma? mármint csak balfülesben szól a hang... nemtom mi a fene ez, de egy előző játékban is volt hasonlo a Space Siegeben... valaki ötlet?
  • saxicola
    #2783
    Köszönöm az értékeléseket. Én vacilálok a COoD 4 és a Fallout 3 között. Tudom nem egy stílus, csak sajnos nincs pénzem mind a kettőre. A Fallout 3 tényleg olyan jó, mint ahogy mondják? (bocs tudom utóbbi nem ide tartozik)
  • strebacom
    #2782
    Na mindjárt próbálom én is....
  • Prince23
    #2781
    Cod 1 cod2 , mohaa még is jobb :)
  • strebacom
    #2780
    Köszi, akkor ez is olyan hent stílus....
  • Waczkor
    #2779
    Na most végeztem a single résszel.Nagyon hangulatosra sikeredett.Szerintem sokkal jobban beletudja élni magát az ember,mint anno a cod4 singlebe.Sokszor fogtam a fejem,hogy milyen jó küldetések voltak,a vége az meg szokás szerint állejtős:)

    Akárki akármit mond hogy cod4 koppintás,ugyanaz az engine,de szerintem sokkal jobban néz ki.Például az esős küldetéseken,lángszóró stb,robbanások.A társak meg az ellenek is sokkal jobban ki vannak dolgozva,nem olyan bamba pofák:)


    Nekem vétel lesz,amúgy is az lett volna a multi miatt.Legalább volt mivel elütni az időt így szombat délután:)

    Szal jövő héten irány a bót:)
  • Neoncsoves
    #2778
    rambó mód lol.
    ezt hivják rohamnak, 1. vh-ban volt divat ez a kommandózás meg az állóháború ^^
  • Prince23
    #2777
    Hangulatilag a cod 4 sokkal pörgősebb és hangulatosabb. persze lehet, h azért mert az a modern korban játszódik. Eddig csak a menekülést és a szovjetek első hadjáratát élveztem. a többi rambó mód.