7577
  • VRSDM
    #2856
    értelek hogyne, nem kell mindenen kiakadni, de ez?! rögtök az elején? hát könyörgöm... nem apró hibáról van szó vagy bugról. szimplán ilyen bután van kitalálva.
  • Dugo999
    #2855
    nekem amugy reggel amikor vettem tejet meg kiflit ajándékba adták a kifli mellé a cod5 öt.. nekem onnan van meg
  • BiG G
    #2854
    emlékszem ezekre a helyekre, mentem volna énis, látom nem lehet, megyek máshova... nem kell ezzel túlzottan foglalkozni szerintem, úgyis elkap az akció heve, az esetleges pár másodperces bosszankodás után nem is emlékszem rá. persze járna érte egy koppintás a pályaszerkesztők orrára, de hát ez van, semmi sem lehet tökéletes. cserébe tényleg hangulatos játék lett, feltéve ha bele tudod élni magad :) az pedig csak úgy megy ha ezeken megpróbálsz nem fennakadni.
  • VRSDM
    #2853
    megvettük tesco-ban már kapható. de csak ott, a budaörsiben asszem még van belőle néhány, holnap hívd fel őket. 12.900
  • Csavez
    #2852
    coop engem is érdekelne!
  • Master Rick
    #2851
    de most télleg honnan van meg nektek?
  • VRSDM
    #2850
    meg nyitott ajtó előttem totál és nem tudok bemenni?!

    ne legyen ott a pálya vége, vagy ne rakják oda vagy had mehessek már be.
  • VRSDM
    #2849
    oldják meg legyen ott szakadék . dzsungel sűrű fákkal, de ne az hogy egy út egy táborba, körbe térdig érő fű, és a fűbe nem tudok bemenni...

    nézd meg magad az elején amikor a kocsin az olajoshordót kilyukasztod, ott a tábor kapujánál jobbra. 15centis kerítést nem ugorja át? :D
  • VRSDM
    #2848
    egyremegy, az ember nekiesik hogy na akkor megnézem miylen és 5perc alatt elveszik a kedvét? hmm...

    meg a bomba telepítésénél. szól a faszi hogy menjek fedezzem amíg telepít. okés felrakja, aztán várunk, jaa hogy nekem is kell raknom? ezt senki nem mondta... most akkor mi vagyok én? én rakok bombát, én megyek előre, én kezelem a gépágyút, ha nem megyek megvárnak stb... furcsa.
  • Dugo999
    #2847
    Már csak jónak kéne lenni a co-op nek sozt lehetr tolni haverokkal..
  • BiG G
    #2846
    te most komolyan ezen kiakadtál? :DD hogy ott a pálya vége és nem tudsz arra menni? gratz :D
  • Dugo999
    #2845
    kurwa jo a zombis izé :DDD
  • Swy
    #2844
    kínai? nem japcsi..? mind1 megpróbálom.
  • Janoooo
    #2843
    Végigvittem!!!
    Nem volt rossz, de szerintem a 4 az jobb volt.
    Nem nagyon szeretem az ilyen 1xrü játékokat, csak megyek a többiek után. Elakadni se lehet benne.
    A Zombis pálya tetszik! :D
    Na mind1, 1x végig lehetett vinni, de számomra felejtős játék.
  • grebber
    #2842
    Valakinek sikerült már coopozni hamachival?
  • VRSDM
    #2841
    röviden ez egy játék. butáknak.

    első kínai akció után altf4
    és ez nekem nem szokásom!
    de az hogy tábor bevédése (mikor bombákat raknak valami alagsori részhez)

    megy a lövöldözés, hallom hogy jobbről még lőnek, egy faház van ott, láttam hogy a falon bentről átjött a lövedék. okés tökjó mennék be, de az ajtót valami láthatatlan védőenergiapajzs védte... hmm.. rendben lépjünk túl, lerakom a bombát, a másikat a társam, egyből nekünkesnek okés újra akció szuper, mindenki visszavonul amerről jöttünk egy kerítésen kívülre, énis mennék a kerítés egyik része kb. 10centi magas kis kaput jelképező szarság. nem tudok átmenni, melette, ahol már nincs ember kéz alkotta kerítés, valójában ott is van, térdig érő fű, ugrok kúszok gugolok semmi , térdig érő fűben láthatatlan energiatér
    rendben csinálják meg így hogy nem mehetek oda, de akkor ne rakják a társaimat oda, inspirálva még ezzel engem az odajutásra...

    röhejes sajnos röhejes... :(
  • Prince of Máté
    #2840
    A mi apunk a Treyarchnál dolgozik
  • The Protector
    #2839
    Én az 5. fejezetnél járok.ezt ugyanazok csinálták akik a 4-et?
  • Prince of Máté
    #2838
    Cod4nekem 4 óra volt első végigvitelre. ( persze a legkönnyebben volt...)
  • Master Rick
    #2837
    Wow? Honnan van meg nektek a játék? Hol lehet már megvenni? Cd-galaxis-on csak nov. 14ikén lehet? Vagy letöltöttétek? Honnan lehet? Mert mondjuk úgyis megveszem a cd-key miatt, csak jobb lenne minél hamarabb játszani a kampánnyal:)
  • Dugo999
    #2836
  • Dugo999
    #2835
    kijátszottam :D
  • Hassel606
    #2834
    megint ez a perkes faxság...
  • Ic3 m4n
    #2833
    én már végig is játszottam..elég rövid, 5 óra alatt megvolt
  • Swy
    #2832
    na mostmár fekete képernyő és kilép a partraszállós pálya végén... H ezt miért csinálja, mikor eddig semmi szaggatás semmi nem volt...
  • AmadeusHU
    #2831
    Az 5.1 nem akar működni játék alatt. Játékon belül nem lehet beállítani de fekete betűkkel oda van írva hogy a hangrendszer 5.1 jelenleg, de mégsem szólaltatja meg úgy hanem csakis stereoban nyomatja. Minden más játékban tökéletes csak énnel van. Van valakinek hasonló problémája? Hogyan lehetne ezt megcsinálni?
  • Swy
    #2830
    jaa akkor alt tB ÉS visszalépek? harmadszorra állok neki...
  • kigyi
    #2829
    Ott nekem is fagyott egyszer ill. nem biztos, hogy a játék hibája volt, mert alt+tab volt a pálya végén és utána nem tudtam visszalépni. A pályát nem mentette el, de megcsináltam még 1x és akkor már alt+tab nélkül :D úgy már ment.
  • Swy
    #2828
    sziasztok!

    Miért ír ki hibát a gém a partraaszállós pálya után?
    azt írja h directx error, pedig frissítettem a dricetx-em.
  • Dave0092
    #2827
    igenigen, csak nekem 75hz-nél volt viz, de utána ugyaolyan gagyi volt a minősége
  • HoReSz1975
    #2826
    nekem tökéletesen megy fullon, szép lett, csak olyan egyhangunak tűnik
  • ChuckyHUN
    #2825
    Azért lehet mert ha nem SLi os géped van akkor a semmi nem tudja elvégezni a víz kiszámolását, texelését:P
  • _xT
    #2824
    Nalam a laptopon (9600M GS) 180.43 asztali rendszeren (GTX260) 178.24-es driver van felrakva es eddig semmi gondom a viz megjelenitesevel.
  • Berguson
    #2823
    Szia Barátom!

    Nálad a piros pont!! A 75hz sajna nem segített! A dual card be volt kapcsolva véletlenül... :(

    Köszönöm mindenkinek a segítséget!

    Sziasztok!
  • BiG G
    #2822
  • Neoncsoves
    #2821
    Dual Video Cards-t nyomjátok NO-ra elvileg akkor nem lesz bugos a: zóceán
  • Berguson
    #2820
    Ezt most komolyan mondod?? Ez a legfrissebb driver... ennél frissebbet nem találni!! :)

    Hellsing47: Köszi,megpróbálom... A vízzel és a homokkal volt/van ilyen probléma!!
  • ChuckyHUN
    #2819
    Meg az ocean bizgenytű kikapcsa.
  • Hellsing47
    #2818
    másnál is volt már ilyesmi probléma a vizzel
    ott asszem az segitett neki hogy 75hz-re állitotta a monitort
  • V43 1105
    #2817
    Frissits drivert .