7577
  • Balumann
    #3336
    Ma jött ki a játék, és már 318 MB-os patch... nemsemmi...
    Amíg nincs crack meg coop lan fix addig nem érdemes feltenni.
  • Aradebil2
    #3335
    szerók még mindig sehogysem állnak?
  • Alienhun
    #3334


    Ketten vittük azért nemrossz :)
    Haverom most tolta először :)
  • csuszi
    #3333
    nincs a patch-hez egyelőre crack. úgy rakjátok fel.
  • ricsa008
    #3332
    peccs

    SLi módot érintő optimalizációk - ez mit takar?
  • Hans von Luck
    #3331
    Kosz fiuk, akkor azert erdemes megprobalnom...
    Balumann: latom neked 2magos procid van, akkor nalam az a gyenge pont hogy csak 1magos...
  • sickb
    #3330
    hol?
  • Dave0092
    #3329
    kint az 1.1-es patch
  • tobias88
    #3328
    cod 4 nálam fullon ment, és gyengébb gépem van mint a tied, ez meg közepes alatt
  • Balumann
    #3327
    Hasonló gépem van, majdnem fullon fut (1-2 dolgot vettem lejjebb a coop miatt).
  • giorgio81
    #3326
    Be kell dobni a 3 bunkerbe, ahova te dobtad most az csak az utánpótlás, azt fel tudod venni ha elfogy, azért villog sárgán, nem azt kell felrobbantani.
    De ajánlom ha nem megy ird be a youtube-ba a pálya nevét és megnézheted hogy kell.
  • Hans von Luck
    #3325
    jaja. olvastam...de ott minimum gepigeny van irva. En csak arra lennek kivancsi hogy egy hasonlo konfigon hogy menne...
  • DarkSector
    #3324
    Van külön warez topic.
  • Hans von Luck
    #3323
    Tessek :C1HX DHWM LTW1 XTT7 F90F

    5PH5 18XC U15U CL81 93A7

    M8HD WX8D 51TM 1CUE BE2A

    TXPW HU21 5DXM 855L F918

    1C5W T88T 51P1 DCX8 64CE

    TP5X 227L H5LE 8TW1 350C

    XUX7 WEEC 1WPU 2D8D 0442

    8D85 2ML2 MEE8 L717 A9F6

    isohunton talatam ezeket...
  • Hans von Luck
    #3322
    Sziasztok. Ezzel a konfiggal erdemes megprobalni a jatekot, vagy inkabb felejtsem el. Azert kerdem mert itt nemreg vki azt irta hogy nincs ez a jatek olyan jol optimizalva mint a CoD4...az ment majdnem fullon...
    A masinam: Athlon64 3500, Radeon 1950 Pro 512MB AGP, 2 GB RAM...
    Koszi elore is...
  • mama 2
    #3321

    bedobtam bazze, de semmi. Vagy milyen szögbe kell vagy mi van?:S
  • Taylor10
    #3320
    sziasztok.Valaki le irna nekem a játékhoz egy telepitő kódot???nagyon hálás lennék
  • Alienhun
    #3319
    Nem itt a bunkerekben van elrejtve 1 nagy ágyú azokhoz kel la dinamitokat bedobálni minden bunkerben van 1 asszem
  • Prince23
    #3318
    Hát igen, ez a rész egy szánalmas küldetés. Be kell dobnod a flakok közé, szal kosaras tehetségedet itt kipróblhatod. szar treyarch
  • mama 2
    #3317

    Itt mit kell csinálni? Mert elvileg az 5-ös gombot kell nyomni, és valahogy azt a dinamitot lerakni oda, de hogy?
    Megnyomom a bal egér gombot akkor azzal ugye felrobbantja, jobb egér gombal eldobja, de nem oda ahova kellene.
    Szóval nem illeszkedik abba a villógó sárga izébexD!
    Ötlet?
  • SötétBarom
    #3316
    Az kiefer. 150 procent!
  • Szolnokboy1
    #3315
    ha megnézed, alapból cod 5 bejegyzés sincs, szal... az imdb nem teljesen naprakész, eléggé le van maradva mostanában.
  • csuszi
    #3314
    nem lehet Titeket pingelni. vagy tűzfal vagy router vagy eset vagy nemtom. engem mindig lehet, nem használok se tűzfalat, se routert. nem nálam van a bibi ez tuti.
  • csuszi
    #3313
    akkor imdb én mé nincs ott kiefernél? a többi sztárnál is ott figyelnek a játékok. na mindegy tőlem lehet ő.
  • Szolnokboy1
    #3312
    de ez nem városi legenda, az tényleg ő, ez 100%. Azonnal felismertem a hangját.
  • csuszi
    #3311
    a hamachi nem olyan egyszerű hogy csak a metrikát átírod 10-re, de programozó span azért megoldotta a legújabbal. de hogy hogy, azt nem kérdeztem, csak dünnyögött a mikibe valamit hogy a metrika nem 10-en volt a jó, és játszani kell az állítással.
  • csuszi
    #3310
    én is hallottam ezt a városi legendát. az imdb szerint nem szerepel benne. és az mindent tud elvileg:). a többi cod is ott van, színészekkel (jason stathem a cod2-ben), rendezővel stb.
  • HUN BECSEHELY
    #3309
    Én is tudtam csatlakozni:)
  • Alienhun
    #3308
    márpedig van 1 ember már bentis van :)
  • Sammyka
    #3307
    már a bétában! :)
  • SötétBarom
    #3306
    Igen :)
  • Szolnokboy1
    #3305
    Kiefer Sutherland-et más is felismerte?
  • alph4
    #3304
    Nincs ilyen hálózat azt írja
  • Alienhun
    #3303
    Profillal kapcsolatban nálam minden belépésnél kihozza hogy választhatok profilt de én cancelleezem és a régi profilom marad mindig
    nálam ez bevált
  • Alienhun
    #3302
    hali csináltam uj hamacsi szobát ha van valaki aki délelőtt tud jönni zombizni vagy coop akkor lépjen be ide
    Szoba : callofduty5co-op
    pw : asd
    és ha lehet rendelkezz ventriloval és mikrofonnal :)
  • Balumann
    #3301
    Ott van a FAQ-ban minden.
  • HUN BECSEHELY
    #3300
    Hali.Tud valaki olyan Szervert,ami most is megy.Mert van sok IP-m,de nem mennek mindig.Köcke
  • Lacee86
    #3299
    Multi crack?? Nem is tudtam h van olyan is. Az miben segít?
  • Sammyka
    #3298
    Sziasztok!

    Találkozott valaki azzal a problémával hogy a játék sima single módban mintha lassított felvétel lenne? A gépem P4 3Ghz HT Intel 2G RAM Asus 7600 GTS kártya Vista alatt. Ja graf alapon van.
    Ha valakinek van ötelete kérem segítsen .

    Kösz!

    Sammy
  • rolika43
    #3297
    Lacee86: igen ez van nálam is! egyik nap fél1-ig nyomtuk neten, tök jó volt, másnap lépnék be, és nincs profil!