138
Shin Megami Tensei: Persona 3
  • Seth
    #18
    Merre jársz? Hányadik emelet?
  • Minato
    #17
    Üdv!
    Látom régen lett már ide írva.
    Játszik még itt valaki a játékkal rajtam kívül?
    Egyszerűen nem tudom abbahagyni.
    Nagyon addiktív.
  • Gábor
    #16
    @Oldie

    Meglehetősen jó, és tárgyilagos a review-d, a negatívumokkal is egyetértek. Azonban az nem jött le, hogy Te meddig jutottál, illetve, a new game+-t próbáltad-e.
    Ha leírtad ezeket akkor sorry, ugord át az előző bekezdést és fogadd gratulációmat :)
  • Gábor
    #15
    Na végre! Sokáig tartott, míg idetaláltál! ;)
  • aabyssx
    #14
    Ja! Meg még a Digital Devil Saga-kkal sem végzett. Meg amúgyis, be se néz ilyen 9/10-esre pontozott, elvont JRPG topikjába, amit nem kaphat meg, mert az európaiak nem emberek, és nem érdemelnek meg ilyen játékokat.
  • Gábor
    #13
    Így a kilencvenes blokk magasságában már rednesen osztják a pénzt is, az más kérdés, hogy a boltokban elvertem 500k-t
  • Gábor
    #12
    King Frost 32-be fáj :/ Pl. Akkor ugye még egy páncél az újabb szériából is huszonpár....Ja augusztus közepén vagyok.
    A drágaköveket meg csak cserélgethetem...Remélem beesik valami jó eladható drop, mert ha így folytatódik a komplett csapat kifekszik, mire összeszedem a pénzt a következő nagy fusion-re, és akkor még nem is vettem nekik felszert, hogy tovább húzzák :)
  • Oldern the 1st
    #11
    Jómagam grindelek, és inkább többször is kilépek Tartarus-ból az első szintre recoveryhez, de amikor a kard /felszerelés kártyát vagy coin card-ot ajánl, igyekszem azt kifogni, így azért lehet runonként 15-30k-t összehozni, simán. Plusz a questekből is jön azért a pénz...

    Bár tény, hogy 1 szintje a personának olyan 1000 yen körül van, ha újravesszük :D
  • Gábor
    #10
    Ebben nem vagyok olyan biztos, de majd meglátjuk.

    Apropó! Van valakinek valami jó pénzszerző módszere? A folyamatos tenyésztés minden pénzemet elviszi, a felszerelések árait meg már meg sem említem.
  • Seth
    #9
    FES nem fog kijönni angolul, bármennyire akarja a nép
  • Gábor
    #8
    Nem úgy értettem :) Én vagyok a témaindító, Neked meg ANNYIRA nem jött be, mint szerettem volna, így nem tudunk róla beszélgetni.:/ Eddig kettőből egyet érdekel, az is én vagyok ;)

    @Oldern: basszus, ezt el is felejtettem :D Én is azt várom, hogy megrendelhessem az ángliusoktól. Bár lehet megvárom a Persona3 FES-t, amiben benne van a +30-40 órányi kiegészítő.
  • Oldern the 1st
    #7
    Mivel nincs európában, Abby nem ugorhat rá :D

  • Seth
    #6
    Én egy senki vagyok? Hát akkor fuck U
  • Gábor
    #5
    Szomorú, hogy senki figyelmére nem érdemes ez a gyöngyszem...
    Azt hittem legalább Aaby ugrik erre..
  • Seth
    #4
    A sztorival semmi gondom, hanem az emeletek közti monotonság, copy paste folyosókból áll az egész, szinte már csak úgy játszom hogy a jobb felső térképet nézem
  • Gábor
    #3
    Egen, az tényleg gáz. Mondjuk én rambózni szoktam mikor kp kell vagy szint :) Olyankor vannak hangos megnyilvánulásaim :D Mondhatni már megszoktam:)

    Érdekes módon a hetvennegyedik emeleten még nem untam meg. A sztori nagyon érdekel!
  • Seth
    #2
    35-40. emeleten vagyok és ott meguntam. Majd vmikor még folytatom, hisz csupán 220 emelet van hátra :) Amúgy nagyon additktív tud lenni. Ami zavar, hogy ha a főhős kifekszik akkor game over, a többiek meg sem próbálják feltámasztani vagy vmi :(
  • Gábor
    #1
    Azért nyitottam ezt a topicot, hogy beszélgessünk erről a fantasztikus játékról!

    Sajnálattal látom, hogy nincs saját topicja, pedig megérdemli! Nincs összehasonlítási alapom más Shin Megami játékokkal, sem ennek elődjével, így nem tudom megmondani a sorozat rajongóinak, hogy jobb-e vagy rosszabb.

    Amit tudok az az , hogy 40 remek órát tettem bele, és még sehol sem vagyok!

    Gametrailers HD review


    Kis leírás a játékról:
    In Persona 3, you’ll assume the role of a high school student, who was orphaned

    as a young boy, and has recently transferred to Gekkoukan High School on Port Island.

    Only days after he arrives at the school dorm, he is attacked by a Shadow. The assault

    awakens his Persona, Orpheus, his only chance at defeating this creature of the night.

    He soon discovers that he shares this special ability with other students at his new

    school. From them he learns of the Dark Hour, a hidden time that exists between one

    day and the next, swarming with Shadows that have been slowing claiming victims known

    as The Lost—poor souls who have inexplicably been turned into walking zombies. Under

    the supervision of school chairman Shuji Ikutsuki, he joins his new friends in confronting

    this evil threat. With your school as the primary battlefield, you’ll be forced to juggle

    between two lives: student by day, defender against evil by night. And your greatest

    challenges await you on the eve of each full moon.





    - Engaging Social Link system lets you build intimate relationships with friends and

    love interests alike!

    - Unforgettable characters, including familiar faces from previous Persona games, and

    professionally-acted dialogue bring the story to life!

    - Intense, strategic battle system; find and exploit enemy weaknesses with the help of

    your allies!