138
Shin Megami Tensei: Persona 3
  • Prof William
    #98
    Vagyis?
  • Gábor
    #97
    Megjelent a FES minden verziója ;)
  • Seth
    #96
    AZ elején még nagyon hamar kifáradnak, később egyre jobban bírják
  • Prof William
    #95
    A P3 ban fog majd nőni az ellenálóképessége a csapatnak? Mert ha két szintet kipucolok akkor a 2. felénél már mindenki le van fáradva és akkor minimum 2 napig nem mehetünk a T-ba...
  • Minato
    #94
    Ez a Persona 3, pontosabban a FES esetében nem egészen így van.
    Az Episode Aigis részben szépen elmagyarázzák, hogy mi hogyan történt.
    Aki kíváncsi rá annak privátban elmondhatom.


    És hogy én is frissüljek. Itt van négy rövid videó a P4-ből, ha esetleg
    még nem láttátok volna.
    Pe-ru-so-na
    A 19. másodpercnél kezdődő zene állati jó. Meguro Shoji ismét hozza
    a formáját, amit már a Shin Megami Tensei játékokban megszokhattak
    a rajongók. Az idézés az első Persona játékokból is ismert kártyákkal
    működik, újdonságnak pedig speciális szemüvegeket használnak.
    Biciklizés mesterfokon
    Megint járhatunk iskolába?
    [URL=http://www.gametrailers.com/player/32367.html]"Pletykafészkek"[/URL]

    A Famitsu DVD Trailer-ből is megtudhattunk néhány dolgot.
    Igor lecserélte Elizt és a régi liftet feladta egy limuzinért.
    A srácok a TV-ket használják "portálnak"?
    Úgy olvastam, hogy visszatérnek a Dark Hour és az Árnyak,
    nomeg a játék 2 évvel a FES befejezése után játszódik.
    Talán lesz kapcsolat a két játék között?

    Egyelőre ennyi. Bocs ha kicsit hosszú lett.
    Már nagyon várom a P4-et.
  • Prof William
    #93
    Az a szép egy anime típusaú játékban hogy úgy értelmezed a véget ahogy neked tetszik. Ha akarod így ha karod úgy...
  • EmThor
    #92
    majnem elolvastam kösz hogy szóltál még csak a június elejei teliholdnál tartok
  • Seth
    #91
    spoiler ember
  • Firetrap
    #90
    Na végigvittem a játékot. De asszem előlről kezdem, mert nem lehet megunni XD Most tulajdonképpen a főhős meghalt? Mert egyértelműen nem derült ki... Bár sokak szerint meghalt a végén... Kár lenne érte, nem lehet, hogy csak kómába esett? Láttam a FES-ből videókat, ahol az "Episode Aigis"-ban a főhős v.miféle Shadow lett és ellene harcolnak... Teljesen összezavarodtam, v.ki dióhéjban eltudná mondani, hogy most mi történt?! :)
  • Prof William
    #89
    Leglább lessz időnk tökéletesen kivini a Persona 3-at. :) Amúgy nekem jövő hét szerdán lessz meg. :) Már alig várom. :)
  • EmThor
    #88
    3 év múlva O_O
  • Seth
    #87
    Na itt azért már tisztán látszik,hogy kicsit javítottak a grafikán,részemről a környezet sokkal szimpatikusabb lett. Várjuk az angol verzió bejelentését :D
  • EmThor
    #86
    persona 4 képek
  • Seth
    #85
    Gamefaqs egyik topikjából, nem néztek hülyének melóhelyen mikor itt hahotáztam a kommenten:


    -Do they still shoot themselves in the head to release their demons?


    -No. Now they use vibrators.
  • Prof William
    #84
    "nem fegyver lesz az evoker, hanem szemüveg ... :\"

    Látom már finomítanak. :) Pedig a fegyveres megoldás sztem telitalálat volt. Nem csoda hogy nem merték berakni az animébe...
  • Seth
    #83
    Hát épp azt mondom, hogy japó cégeknek sem nagyon akaródzik már kiadni semmit a szigetországon túl. Ha megnézed egyik nagy cég sem ad már ki játékokat,áttértek nextgen cuccokra. A kisebbek nem biztos hogy meg merik kockáztatni az esetleges bukást(most persona 3-mon kívül,általánosságban mondom), ugye a játékok lokalizálása nem semmi költség lehet(angol szinkronszínészek,reklám etc), ezért ők is inkább a biztosabb honi megjelenéseknél maradnak.
    Nade nem akarom falra festeni az ördögöt, a p4 szinte biztos hogy jönni fog
  • EmThor
    #82
    nem fegyver lesz az evoker, hanem szemüveg ... :\
  • Prof William
    #81
    Mit érdekel enegem a többi cég. :) Ha csak a japók adnak ki Ps2 -ra játékokat az már bőven elég. :)
  • Seth
    #80
    Persona 4 trailer
    Igen, szinte semmi nem változott :D
    A graf mondjuk jobb lett, a szintek sem lesznek talán olyan monotonok, kamerát lejjebb vitték kicsit, a karakterekhez közelebb van mint a 3-ban. Érdekesen hangzik az időjárás is,amikor köd van akkor történik vmi,hasonlóan a 3 teliholdjához.
    A helyszín is sokkal szimpatikusabb,animékben szerintem ez a nyugisabb vidéki kisváros a gyakoribb.
    A főszereplő srác mondjuk egyelőre kicsit unszimpatikusabb mint a 3 hőse,kicsit hasonlít trinity soul-os nyomozósrácra,csak más színű a haja.
    Már csak azon kell izgulni,hogy legyen angolnyelvű változata(még idén ). Japánon kívül szerintem a legtöbb cég már nem nagyon akaródzik kiadni ps2 játékokat,bár látva a 3 sikerét talán meggondolják magukat ^^
  • Gábor
    #79
    Vasvillával tökön...! Na ezen behaltam! Majd' leesek a székről a röhögéstől! :D
    Komolyra fordítva a szót: nehéz elképzelni a vidéki koncepciót! A szörnyeket vmi helyi barlangban kell hentelni?
  • EmThor
    #78
    kérdezik a kollégák min röhögök net előtt ülve :D
  • Prof William
    #77
    Na ez jó hír! ÉS Ps2 re jön szóval jeee! Talán majd ez is jön az EU-ba..

    "VIDÉKEN JÁTSZÓDIK"

    Hősönk valszeg a helyi agrársuliba jár majd és vasvellával szúrja magát tökön hogy megidézze a Tehén, Ganajdomb, Jánosgazda, Lopós kissebségi, típusú Personákat.

    Éjszaka meg egy 256 szintú gigantikus tehénistálóban fogunk nyomulni, a csajok meg igazi túzrölpattant tanyasi menyecskék lesznek. :)
  • Seth
    #76
    mind1,már találtam szkenneket. Nem sokat változtatnaka koncepción úgy látom :)
  • Seth
    #75
    bizonyítékot vagy nem hiszem el :)
  • EmThor
    #74
    JÚLIUSBAN JÖN A PERSONA 4 JAPÁNBAN, 1.5x OLYAN HOSSZÚ MINT A 3, PS2-RE, VIDÉKEN JÁTSZÓDIK
  • Prof William
    #73
    Ha randizol valakivel és nem az iskolából hanem a csapatból az a SC-n kívül ereménez velemi plussz dolgot? Randi, új helyszinek, jelenetek, a végén valami más?

    Vagy a játékban előjjün ha valamelyik csapataglánnyal jóban leszek? Viszonyul hozzánk másként?

  • Seth
    #72
    Majd vmikor jóval később lehet, év vége fele asszem
  • Firetrap
    #71
    Azt szeretném még utoljára megkérdezni, hogy hogyan fejleszthetem az "Empress" social linket (Mitsuruval), hogy az is meglegyen. Annyit tudok, hogy a tudásnak maximumom kell lennie, és legalább egy vizsga során legmagasabb pontszámot nekem kell elérni az osztályban. De hiába minden, mert így se sikerül, hiába megyek oda Mitsuru-hoz suli után, leráz XD
  • Gábor
    #70
    Igen
  • Firetrap
    #69
    Nagyon köszi a segítséget! Bocsi, hogy ennyit kérdezgetek, de még új vagyok a játékban. A változatosság kedvéért megint lenne egy kérdésem... Lehet randizni Yukarival vagy Mitsuru-val a játék során, hogy a SEES Social linket fejlesszem? Vagy csak yukoval és Chihiroval tudok? Előre is köszi! :)
  • Gábor
    #68
    Igazad van, már emlékszem! Csak az insta-kill mudo-t és hama-t fogják.
  • Minato
    #67
    Vagy egy rakás Homunculus, habár azt hiszem csak a Mudo és Hama képességektől véd.
  • Gábor
    #66
    + van egy tárgy, ami feltámaszt egyszer, ha jól emlékszem.
  • Seth
    #65
    Ha easy módot választottad,akkor kapsz 10 folytatási lehetőséget, ha elfogy akkor game over ha meghalsz
  • Firetrap
    #64
    Sziasztok, köszi a múltkori segítséget! :) Lenne megint egy kérdésem. Mikor a harcban meghaltam "újraéledhettem"... Viszont most már nem éleszthetem fel magam XD Ezekszerint csak párszor lehetett ilyet? Meghalok és automatikusan vége... :(
  • Prof William
    #63
    Tényleg nem értem miért vágták ki. :)

    Már szinte sajnálom az ellenfeleket. Nincs durvább annál hogy épp harcolsz és már azt hiszed hogy nyertél amikor a főhős idéz, és az utolsó dolog amit ebből a világból látsz egy feléd süvítő gigantikus nyáladzó pénisz. :)

    Bár lehet más oka is ennek a lénynek. A aki nem érti az nézze meg a South PArk idevágó Csimpokomon részét. :)

    Ezt bírom a japánokban. Nincs amit ki ne találnának. :)
  • EmThor
    #62
    :D

    ma kezdtem neki PAL verziónak, kb 3 óra volt a "tutorial" tehát onnantól h bármit csinálhatok... de élvezetes csak kicsit elveszve érzem magam a dátumok, fuse-ok, social link-ek között. amúgy nagyon egyszerűen kezelhető és személy szerint kifejezettem tetszik, hogy csak 1, a saját karakteremet irányíthatom, jobban lehet azonosulni vele és nem esik szét az "élmény" több kari pimpolásával (jó tudom itt is kell öltöztetni, de valahogy más)
  • Seth
    #61
    Kisfiúcskák ne nézzenek ide ,kifelé a topikból
  • Rena11
    #60
    hehe ez valami farok szörny??
  • Seth
    #59
    Van a Persona 3 FES-ben egy ilyen persona, állítólag az amcsi verzióból kivágják, nemtom miért,olyan aranyos :D