138
Shin Megami Tensei: Persona 3
  • Gábor
    #58
    Atyaég! Már el is fogyott! Még mondják, hogy EU-ban nincs igény ezekre a játékokra!
  • EmThor
    #57
    akik a game.co.uk-ról rendelték elő, kaptak egy art of persona 3-at... na most én múlt csütörtökön rendeltem, majd 1 héttel a megjelenés után, nem is számítottam rá és... küldtek 1et. szal csütörtökön feladták és ma már ide is ért! :) 50 oldal!

    9.908 forint volt postával, 25 font + 2.95 font posta amúgy
  • Gábor
    #56
    A könyvet külön vetted? Hol vetted?
  • EmThor
    #55
  • Seth
    #54
    Bizonyos szintenként vannak ilyen teleportok(nem a kicsik),amiket ha aktiválsz,akkor utána már oda tudsz menni a fölszintről(változó, 10-15 emeletenként vannak). De azthiszem majd csak az első telihold után aktiválódik az első ilyen
  • Gábor
    #53
    Boss-os emeleteken van egy készülék, amit aktiválni kell! Aktiválás után fel tudsz teleportálni arra az emeletre a földszintről!
  • Firetrap
    #52
    Sziasztok! Tudnátok segíteni? Nemrég kezdem el a játékot, eljutottam a 25. emeletre. Viszont ha befejezem és másnap folytatni akarom a Taurusban, akkor újból kell kezdeni emeletenként... Ezekszerint nem tudok automatikusan arra az emeletre visszamenni ahol legutóljára voltam, hanem előről kell kezdeni?! Mert akkor elég uncsinak ígérkezik.... :/
  • EmThor
    #51
    én megrendeltem a simát UK-ból, 9.5 volt
  • Gábor
    #50
    Most erre azt tudom mondani, hogy megveszem az EU origi verziót, aztán "valamilyen" módon megszerzem az amerikai FES-t. :-/
  • Gábor
    #49
    Igen, a Devil ott álldogál a lámpa alatt.

    Nem biztos, hogy spoiler, de jobb a békesség ;)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szvsz kissé pedó a csóka :)Elég gáz, hogy egy ilyennek kell hízelegni!
  • Minato
    #48
    Üdv emberek!

    Örülök, hogy lesz angolul a FES. Japán verzió megvan, de nem sokat értek belőle. Új ruhák, új küldetések, új Personák, új jelenetek,
    és Episode Aigis. Ja, és "randizhatunk" Elizzel és Aigissel.

    Egyébként csak azt akartam kérdezni, hogy valakinek sikerült-e már
    legyőznie a Reapert és a titkos nagy ellenséget(Elizabeth utolsó
    kérése).
  • Seth
    #47
    Nyugodt lehetsz, szerintem a sima p3-ban is van minimum 50 óra játékidő, ha végigszaladsz. Ha mindent meg akarsz csinálni,akkor meg 100+
  • Prof William
    #46
    viszont a FES nem jön az EU-ba. :( SZóval én majd a mostanit veszem meg...
  • Seth
    #45
    Még nem volt Devil SL-em a simában,úgyhogy nem fogok tudni különbséget tenni :D

    De ha jól tudom,akkor az az alak aki a nemtudom melyik állomáson álldogál egy piros lámpaoszlopnál nem? Még egyelőre nem áll szóba velem
  • Gábor
    #44
    Sztem a játék nagyon addiktív tud lenni, habár tényleg repetitív néhány helyen. Sztem is érdemes megvárnod a FES-t, mert újrastruktúráltak néhány kapcsolatot. Ha jól emlékszem a Devil például más időpontban érhető el.
  • Seth
    #43
    Na úgy döntöttem hogy újfent abbahagyom a játékot, másodszor kezdtem el, kb ugyanaddíg jutottam mint legutóbb, 12-13 órám van csak benne. Ééés, várok a FES-re, majd azt előlről kezdem, nem akarok lemaradni az extrákról :) Harmadszorra csak be tudom fejezni végre, csak ki ne jöjjenek vmi FES++ verzióval közben :D
  • Prof William
    #42
    :) Én PS2 veszek jövő héten és már alig várom... Már van pág gamem rá de a Persona 3-at tuti megszerzem.
  • EmThor
    #41
    én megfogadtam h csak júniusban vásárolok be (persona 3, gta4, mgs4, gt5) de addig nem fogom kibírni :D
  • Seth
    #40
    Majd ha meglesz vkinek és még egy ps3 is mellé :)
  • EmThor
    #39
    senki többet harmadszor?
  • EmThor
    #38
    akinek van ps3-ja megtenné, hogy megnézi, hogy megy-e rajta az anyag?

    KÖSZI
  • Prof William
    #37
    Hát azt én is...
  • EmThor
    #36
    angliából péntek óta:

    ~10.000 ft, 576nál meg remélem nem lesz 17.000...
  • Prof William
    #35
    Akkorm ár kapható? Mennyibe kerül jelenleg? 576-ban van már?
  • EmThor
    #34
    na hát ez is kijött, tervezem a beszerzését!

    ps3-on nem tom még hogy fog menni, remélem gond nélkül. FES-ről lemondtam. UK mennyire cenzúrázott: még kérdéses. FES meg eu-ba nem hiszem h lesz :(
  • Prof William
    #33
    Ja nem ez az mibe belertaktak egy 20 órás Aegis ( a robotlány ) sztorit: Szóval az a + 20 óra. gondolom...

    Jó lessz nekem a saima is. Csak jöjjön már...
  • Seth
    #32
    Az sima változat, az meg is fog.
    A FES az a bővített, bónusz personákkal,és kb plusz +20 órányi játékidővel az eredeti endingje után. Kétlem hogy eljut eu-ba. (bár a fes-re is azt mondtam,hogy nem jön ki angolul :D)
  • Prof William
    #31
    Nem úgy volt hogy. 2.29 -én jön az EU-ba?
  • Gábor
    #30
    Jön a FES??? Hurrá!!
  • Seth
    #29
    Persona 3 FES 2008.04.22 USA, hmm, mégis kikönyörögték :D
  • Seth
    #28
    Nem, egy irányítható karakter van, csak őt irányítod, még csatában is, a többiek maguktól cselekszenek, és ez sokszor elég frusztráló tud lenni. Ha meghalsz,game over, nem fognak újraéleszteni a többiek. Beszélgetésnél ott a képük, harc közben is beszólogatnak, a "diszpécser" csaj is mondja az infókat folyamatosan csata alatt
  • Prof William
    #27
    És lehet a főhősök közül is választani? + dumánál mutatják a képüket is. Gondolom.
  • Seth
    #26
    2008.02.29 elvileg

    Igen,lehet randizni,több csaj közül választhatsz, randi,ajándékozás,szülők meglátogatása :D (mondjuk ez annál a csajnál volt,akit kiszemeltem(félénk,visszahúzódó,diáktanácstag, neked nem kell mondanom ez animés klisé szerint mit jelent:D), többinél nemtom az ősöket bemutatják e :D
  • Prof William
    #25
    Mikor jön ki európában? Meg szeretném venni már régóta...

    Van benne románcozási lehetőség? Nem hiszem hogy kihagyták volna egy ilyen játékból.
  • Minato
    #24
    Nekem megvan mind a három verzió!
    Igen, tudom... fanatikus gyűjtő vagyok.
    Olvastad a mangát? Nagyon jó!
    A szereplők igazán hozzák a formályukat benne.
    Megmondom hol töltheted le, ha érdekel.
  • Seth
    #23
    A feliratos, remixeset, Kotoba group-os
  • Minato
    #22
    Hi Seth!:)
    Melyik undub verziót szerezted be?
    Az "egyszerűt" , vagy a feliratosat amiben néhány zene remixelt?
  • Seth
    #21
    Na tegnap beszereztem egy undub verziót a játékból(na nem mintha az angol szinkron nem lenne jó, de animefan lévén ehhez is jobban preferálom az eredeti japó hangokat :D) Nekiállok újra az elejétől, mert első játszásra rengeteg időt elpazaroltam,nem fejlesztettem nagyon a Social Linkeket, a personákat meg agyba főbe kombináltam ( és többnyire a compondiumban el se tároltam őket)
  • Seth
    #20
    #2 , itt
  • Minato
    #19
    Már végigvittem.
    Ez a második nekifutásom.Éppen az elején vagyok.
    Te hol jársz?