748
I want that girl.
  • GTheo
    #228
    Éjjel elküldtem a picsába, most úgyahogy beszélő viszonyban vagyunk, 1 suliban járunk már... mellesleg 1 évvel idősebb. Szerintem lehet lesz újra vmi, mert kurvajócsaj és nagyon bírom...
  • Sas6
    #227
    Köszönöm mindenkinek a válaszokat :)

    És szerintem is ha bejövök neki akkor "szinte" midnegy hogy mit mondok. A semezés utan majd elkezdke vele beszélni, mert ha nem akar velem szemezni akor feltételezem beszélgetni sem akar..
  • Xreactor
    #226
    Rá köszönsz -> kis hatás szünet -> te melyik suliba jársz? szerintem megoldhato :D
  • Sas6
    #225
    Igazad van, msn-el télleg meglehet szivni :) Telefonom meg majd elkérem az msn-t vagy épp élőben elkérem mind a kettőt az lenne a legjobb :D

    Amugy azz hogy érteh hogy kérdezzem meg meik suliba jár? Odamegyek, Hello, meik suliba jársz? :P
  • hunbasser
    #224
    hopsz,bocs,valami miatt a buszra apelláltam ^^

    mondták,hogy az időkérdezős dolog nem jó,akkor csak egyszerűen,ahogy egyik haverom apja szokta pl strandon vagy akárhol:"Oh,baby!" ha mosolyog,akkor dícsérd meg a haját,a szemét,az arcát,stb :) nem baj az,ha kicsit rámenős vagy.ha bejössz neki,úgysem bánja
  • Turboraider
    #223
    Állj mellé a trolin. Figyeljed, mennyire néz rád. Ha a szemkontaktus megvan, akkor hajrá. pl: dícsérd meg az öltözködését. Kérdezd meg tőle hol szokott vásárolni. Mondd neki, hogy ha következőleg vásárolsz, te is ott veszel ruhát persze férfiben :D
  • Sas6
    #222
    Ez troli itt nincsenek nagyon órák :D

    Nem tudom majd valamit előhozok ott :) Nagylevegő és hajrá :D Csak a szemezés menjen :D ha látom hogy ő is szemez velem szivesen akkor az olyan jó érzés :DD Na majd meglátjuk :) Köszike szépen az infókat, majd ha lesz fejlemény irom :)
  • Xreactor
    #221
    Jah és sztem inkább telefon számát kérd el, azon bármikor el tod érni, nem ugy mint MSNen(én már megszívtam ezzel egyszer :P)
  • Xreactor
    #220
    Pl.: Menny oda, köszönj neki, kérdezd meg melyik suliba jár, hanyadikos,stb..., szerintem nem mindenképpen szükségesek az ilyen leszolitós dumák. :P bár kitudja
  • Xreactor
    #219
    Uhh ez az időkérdezös dolog már kicsit kiment a divatbol, mindenki ismeri, egyszer én is kiprobáltam de csak kiröhögtek, bár meg lehet probálni :-D
  • hunbasser
    #218
    kérdezd meg tőle,hogy mennyi az idő.aztán másnap megint odamész,és megint megkérdezed,hogy mennyi az idő,és mondod,hogy mennyire hülye vagy,hogy otthon hagytad megint az órádat vagy telefonodat.a második "időkérdezésnél" már úgy kell odamenni,hogy mondod neki,hogy ő már legalább picit ismerős neked,és ezért kérdezted meg megint tőle az időt.utána már beszélgetésbe is lehet vele elegyedni.

    csak akkor van szopóka,ha a közelben van vmi nagy óra ^^ (nagyobb buszmegállókban meg ugye hol nincs?)
  • Sas6
    #217
    Hát mondjuk a megalloban várt rá a b.nője de a buszon sztem csak vtlen talalkoztak :D Szal ott megkéne probálni :) Szemezés az kéne h meglegyen utanna már cseppet több üönbizalmam lenne :D Msot amugyh szolitsam le? :D Mosolygjak rá és kérdezzem meg ha viszamosolyog hogy a " a nevedi s ilyen szép mint a mosolyod?" vagy vmi hasonlo? :D Egy MSN-t kéne csak elkérni :D:D Onnantol már sima ügy lenne sztem :P
  • Xreactor
    #216
    Hívj még két havert azt ők is jól járnak :P Amugy szerintem ha megin láttod szemez vele megint, aztán menj oda hozzá ha egyedül van. most hirtelen több nem jut eszembe :S
  • Sas6
    #215
    Ez igy van, szerintem is ha a csajnek nem jössz be akor bármit csinálsz és tök jól akokr sem lesz belőle semmi.

    MA reggel is megyek a trolin :D Látok egy szép csajt a megálloban. Felszált és ott nem tudom nézett oldalra de nem voltam biztos benne hogy engem néz :) De suliba ment szoval gondolom meg remélem hogy fog arra többet is járni. Mert én egy csajhoz addig tuti hogy oda nem megyek amig nem látom hogy bejövök e neki.. pl ha nem akar velem szemezni akor tui hogy nem megyek hozzá oda de ha szmez velem akor már odamerek menni :) Amugy meg most is szemeztunk én ugy láttam vagyis hát nem voltam benne viztos h engem néz de a szemgolyólya igen oldalt volt xDDD És csak egy megállót ment és ne mvolt sok időm :( Meg aztán egy b.nőjevel is talalkozott a trolin meg a megalobban is egyel szal ez most 3 :D Most nem tudom mit mondjak ott hirtelen mert ha ilyen ekvés idő lesz akkor nem tudom milegyen :) Ötlet? P
  • Sas6
    #214
    Ez teljesen igaz !
  • Xreactor
    #213
    Nyugodtan előadhatjátok személyes vagy akár nem személyes történeteiteket vagy problémátokat, aztán ki ellemezük mint eddig! :-))
  • Xreactor
    #212
    Jaja! Csak legyen önbizalom :-)
  • zmeor
    #211
    ez nagy igazság
  • Turboraider
    #210
    Szerintem ez a megszólítás dolog mindig is egy általános para volt. Én is sokszor félek odamenni a nőkhöz, mert nem tom mivel kezdjem a beszélgetést. De gyakorlás teszi a mestert :) MSN-en elhívni a csajt randira a legegyszerűbb a dolog a világon, mert úgy személyesen már lesz téma, és ha van téma, akkor már sínen vagytok :) Amúgy ha tetszel egy csajnak élőben és odamész hozzá szinte mindegy, hogy mit mondasz, de ha nem jösz be nála külsőleg, akkor szinte a csillagokat is lehozhatod neki, akkor is nemet mond. Nekem ez a véleményem, fel a fejjel és sok sikert a csajozáshoz!
  • Csacsi
    #209
    Egyébként, addig nem fog tudni megszólatani egy csajt sem, amíg saját magával nem elégedett tökéletesen, és nem tesz azért, hogy elégedett legyen saját magával. Elvégre ha nem tudod hitelesen "eladni" magad, mert Te sem vagy biztos magadban, akkor lőttek az egésznek.
  • lemongrass
    #208
    ja... nem sikersztori... csak 1-2 történet a múltból, ami igen -> sikerrel zárult, és talán vki még tanulhat belőle! that's all.
  • Xreactor
    #207
    Nem izgulunk a témán. Csak megbeszéljük, mindenkinek van véleménye,tapasztalata,története,stb.. amivel semmi baj, kötödik a témához vmielyen szinten.
  • dzsuvajoe
    #206
    Eltértetek a témától! MIndenki a saját kis sikersztoriaival jön, Xreactor meg még mindig maggalárak ha ki kell nyitni a lepcsest. NEm vágom mit kell ennyire izgulni a témán. Bátorásgot merítesz egy felesből sé csokolom. Ha leráz ez van, úgyse látod többet.
  • Sas6
    #205
    nekem is elég ennyi mára :) majd holnap :P bye jo8
  • Xreactor
    #204
    Nah jóvan, mára elég, lépek. Jócakát. Majd hnap felnézek. ;-P
  • Xreactor
    #203
    Hát azér szerintem jó hogy ha egy csajból nem kombinált fogóval kell kihuzni a szavakat...nem azt mondom hogy legyen beszédes csak kommunikáljon rendesen. :P
  • Sas6
    #202
    Szerintem lehetett volna vele beszélgetni tobbet is csak még kicsit tapasztalatlan voltam ilyen térem :)

    Amugy meg igen.. izlések és pofonok.
  • F1re
    #201
    mindenkinek mas az izlese van aki neked bejon es mi hanynank tole szal eleg dankoros lehetsz ha ien beszolasokat irsz
  • lemongrass
    #200
    ja, hozzáteszem, h vannak olyan csajok valóban, akivel, ha akarsz se tudsz beszélgetni, mert nem partner benne... olyankor aztán járathatod a szád...
    no chance!!!
  • Sas6
    #199
    Ezt az érzést hogy ne görcsölkunk szerintem kicsit nehéz leküzdeni fuleg igy 16 évesen :) Valjuk be... De szerintem ha már több csajjal talizunk meg ha belejövünk akkor már midne fog menni de még én ugymond kisdobos vagyok xD Késöbb biztos nem leszek olyan feszült ha csajal talizom vagy valami de most még azért nehéz leküzdeni :) Én is éreztem azt hogy kéne már vmit mondani mert olyan kusba voltam meg minden de valahogy semmi sem jutott eszembe.jo nem az volt hogy kussoltam egész randin de volt ido amikor ecceruen nem tudtam mit kinyogni :)
  • Xreactor
    #198
    Ritkán találkozok vele. :-(
  • chalezlopez
    #197
    Ne hívd el, legyél ott, ahol Ő van.
  • lemongrass
    #196
    hát haver... bővebb a szókincsem ennél... de na... mutasd életed értelmét... mert, akkor nem mennék el a szemészetre! ha má' ilyen sz@r a retinám...

    amúgy a te szemeddel lehetnek gondok, ha ennyiből a popót/ így szemből/ + a full alakját látod haver! vagy, mi is a neved? Wonder? Stevie Wonder?
    LoL!
  • Xreactor
    #195
    csak azzal hogy elhívjam, amugy el tudok beszélgetni csajokkal meg ilyenek normálisan
  • Xreactor
    #194
    ezekkel nincs gond :)
  • Kly9
    #193
    Akkor egy cipőben járunk, azzal a különbséggel h én láttam egy "normálisat" ;)
  • Danman
    #192
    nem:D most vagyok 11.es..jó gólyatáboros idő már elmúlt:D
  • chalezlopez
    #191
    Egy "öreg róka" tanácsai:

    1. NE GÖRCSÖLJ! A lány előtt főleg ne.
    2. Ne lássa rajtad, hogy fel akarod szedni...
    3. Járj oda, ahová ő jár. (disco, kocsma, konditerem, sport, akármi...
    4. Ne legyél gyerekes...sőt, legyél kicsit komoly, viszont könnyed, de ne légy túl "laza"...
    5. Beszélj vele kultúráltan, ha szóba elegyedtek...
    6. Sőt, a legjobb, ha valahogy kiprovokálod, hogy Ő szólítson meg...
    7. NE GÖRCSÖLJ, ne lehessen látni rajtad, hogy esetleg mindenáron nőt akarsz magadnak...

    Én 29 évesen találtam meg az igazit, aki azóta a feleségem. Egy konditerembe jártunk...és Ő szólt hozzám, hogy ragaszkodom-e ahhoz a zenéhez ami megy a CD-ben. Ránéztem (előtte már kb 1 hónapja csak Rá gondoltam, de ő nem látta - egyszerűen nem engedtem, hogy lássa rajtam) és csak annyit mondtam oda kurtán, hogy nem...
    10 perc múlva odamentem hozzá és megkérdeztem, hogy akkor milyen zenét szeret...a többi meg szép lassan kialakult.

  • Kly9
    #190
    Tudtommal a csajok szerették jimmyt :)

    Amugy kössz a tippeket :)
  • Dracad
    #189
    es a csajnak is ezt nyomod amikor leszolitod a buszon? "LOL, de szep vagy, lol". Biztos nagy sikered lehet.