748
I want that girl.
  • Sas6
    #188
    Na szal szerintem a csaj csak unatkozott nem akart egyedul lenni. Hát nem tudom ittas állapotba sokmidnere képes az ember egy csókot lehet meglehet beszélni bár én nem tudom hogyan reagálnék erre... szerencsére még nem volt hasonlom... Lehet hogy meglehetett volna ezt beszélni végulis ha leültök.. ezutan a nap után mi volt? keresett téged h beszéljétek meg vagy valami?
  • Dracad
    #187
    "figyelmes, h isteni popó... gyönyörű alak... hosszú szőke haj... és imádkoztam magamban, h ha megfordul, akkor sem fordul fel a gyomrom az arca láttán! a, és akikről a történet szólt -> Ő + Én :D
    With Gina "

    Jesszus. Itt valami komoly gond lehet a retinad feny erzekelesevel. Mar bocs.
  • lemongrass
    #186
    kösz az elismerő szavakat srácok!
    amúgy a 25-30 az azt jelenti, h áprilisban töltöttem a 25-öt!
    A DJ-zés meg nem kamu!
    szóval...
    amúgy... ja sok minden fog még változni az életetekben.. lényegesen komolyabban fogtok gondolkodni + mérlegelni... amúgy, most hülyeséget mondtam, mert nem hiszem, h ez korfüggő... 15 éves gimisként is mindig a 4-dikes csajokból szúrtam ki vkit... és nagyon nem voltam 'szívbajos' leszólítani őket /a folyosón LOL!/
    de rájöttem, ha nem próbálkozok, akkor nincs eredmény! amúgy volt, h utólag derült ki, h aki tetszett csaj, annak én is bejöttem... de akkor már szívhattam a fogam, mert mással volt! :S
    úgyhogy, azóta... bmilyen a helyzet... duma...
    legyen az a Go-Ker a Westend alagsorban, legyen a NEXT, vagy akár vmelyik éjszakai járat... (komolyan, tudnék annyi story-t... de véges a 'műsoridőm'! LOL!)

    NO para srácok!
    ha céltudatosnak látszol, nem egy olyan embernek, aki 2 szót nem tud kinyögni, az már pozitív a csajoknak! megnyerőnek kell lenni... fél siker!
    meg na jó... pozitív az is, ha nem vagy esélyes a zámbó jimmy hasonmás verseny első díjára! :D LoL
  • Sas6
    #185
    erre meg majd irok vmit de most mennem kell :P
  • Sas6
    #184
    Azt láttam én is :) Majd ha nagyobb leszek kicsit majd szolj hol vagy és megyek hallgatni téged meg nem utolsosorba csajozni XD
  • Kly9
    #183
    Te könnyen beszélsz b+, 25-30 között vagy, ha nem kamu akkor még DJ is :)
  • Sas6
    #182
    Hmm. le a kalapptal :) Én nem hittem volna hogy lemeremk szilitani ilyen jó csajt :) főleg ha a b.nője ellenséges utánna még erőltetni és tuti beszari lettem volna :D de hát én még csak 16vagyok te meg jóval több és gondolom tapasztaltabb :) én most megmodom őszintén akiermennyire is szeretném vhogy nem menne megszolitani egy csajt úgy ahogyan Te ott csináltad :)
  • Xreactor
    #181
    Érdekes történetek :-)
  • Sas6
    #180
    jah télleg :D:D én a ritkákat eladtam xD
  • GTheo
    #179
    hali mindenki, elolvastam minden hszt, hááát :D

    Nekem mst volt 1 esetem, csajt ismertem eddig de nem nagyon, anno júli végefele szakított a pasijval, 1,5évet jártak...Következő nap, szombat, sörház. Táncolgattunk stb, másnap felvett msnre, nyomulós vlt, tök jókat dumálgattunk nagyon megkedveltük egymást, hétközbe tal, strand, hétvége megint sörház, mozi stb, szal nagyon sokat voltunk 1ütt, de ő folyton aztmondta h MÉG nem akar semmit, mert h most még szabadságot akar, elfogadtam de ugyanúgy jóban maradtunk, kavartunk közbe... Augusztus végefele megvlt az "első csók", minden oké vlt...ez egy pénteki nap volt.... Néha volt olyan h a csaj nem tudott nekem ellenállni, full bejöttem neki,stb... Szombat megint sörház, picit ittas állapotban állítottam oda, csajjal csak keveset táncoltam, erre vmi másik csajszival táncolok, erre látom h a csaj jól elvan vkivel, majd kapom a jelentést h smárolt vele, még akk éjjel elküldtem a picsába, előző nap minden oké vlt megbeszéltünk vmit erre...
  • nearo
    #178
    ki van ám írva, hogy Tbánya:) jó, hogy szólsz, a HKK-t ki is szedem, már csak meg kéne szabadulni a lapoktól:)
  • lemongrass
    #177
    na srácok... vissza a témához!
    anno 2006 áprilisában volt egy hasonló élményem... odamenni - nem odamenni!
    Egerben a Kazamata Borózóban szürcsölgettem jéghideg stella-mat a pultnál, amikor is egy csaj egy másikat 'húzott' be a tánctérre! arra lettem figyelmes, h isteni popó... gyönyörű alak... hosszú szőke haj... és imádkoztam magamban, h ha megfordul, akkor sem fordul fel a gyomrom az arca láttán! hát... ja.... sőt... azon kezdtem el agyalni, h egyáltalán érdemes lenne- e odamennem, vagy kiröhög és elhajt a francba!
    nos... épp ezen morfondíroztam, amikor is késztetést éreztem, h a mosdóba vegyem az irányt... visszafelé jövet láttam, h épp elhagyni készülnek a helyet! na... itt a ritka alkalom -> a pincéből kifelé menet, a hosszú lépcsősoron felfelé megszólítottam... vmi olyasmi volt a téma a csajok közt... h éhes... felajánlottam, h egy pizza-ra a vendégem, ha úgy gondolja... aztán realizáltam, h a hölgy sem ásványvizet ivott aznap este... dumáltunk a Broadway disco-ig néhány percet... aztán beálltunk a sorba.. viszont a barátnője igen ellenségesen lépett fel... nagyon nem akarta, h 'ismerkedjünk'. mindenesetre a nevét megtudtam... /a disco-ba nem mentem, mert vhogy távol áll tőlem a 15-17 korosztály - ill... utálom a VAVA tv-s szenny zenét :D/ na, viszont 3/4 h múltán mégiscsak úgy gondoltam, h előkerítem eme szőke szépséget... irány be... a tánctéren kapásból kiszúrtam... odaléptem... ismét dumába elegyedtünk... és nagyon nem volt képben a kiscsaj, h honnan is tudom a nevét... de aztán szerencsére mégis sikeresen alakultunk... dance.... első csók... meg egy csomó duma... lassan mindkettőnkből kiment a 'szesz'... és hülyeség, h disco-ban nem lehet ismerkedni, mert kb 2.5 órányit dumáltunk /igaz a hangerő kicsit zavaró volt/... aztán megbeszélve egy randi... telszám elkérve!
    egy hét múlva találkoztunk... de a lelkesedés nem hagyott alább egyikünk részéről sem! szóval egy jópár hónapos kapcsolat alakult ki... aminek a végére inkább nem térnék ki! csak a szépre emlékezünk! :D

    szóval a lényeg! NEM BESZARISKODNI! :D

    ja, és akikről a történet szólt -> Ő + Én :D
    With Gina
  • Sas6
    #176
    Hát akkor a HKK is gondolom 3-4 éves :D:D én is nyomtam 2-3 éve xDDDD

    de már kinőttem belőle :D

    Hát akkor sztem hivd el valahova ha Pesti vagy megint csak az ARC kiállitást javaslom :D
  • nearo
    #175
    az a gitár csak megtévesztés... :) kb három éves az a kép :)

    egyébként az osztályban jelen pillanatban két pár van, de volt több is, és nem volt belőle semmi gond, hogy szakítottak... igazából volt, hogy észre sem vettem, hogy szakítottak:) úgyhogy emiatt nem aggódok
  • Sas6
    #174
    xDD ezek szerint msot leszel 9. ? :D
  • Danman
    #173
    évnyitón egy normális gólyát nem láttam:D na talán holnap
  • Sas6
    #172
    Na kikaptunk WAR-on :S fuck most nincs jokedvem :D

    Igazabol NEaro nem tudok neked msot tovabbi tanacsot adni. oszt.átsa b.nőm nem volt még. vagyis volt de azt haggyuk :D nem volt az semmi :DD
  • Sas6
    #171
    hát sztem is keresek mást... most ha semm iesély nincs nem csinálok magambol hülyét :D
  • lemongrass
    #170
    nearo!
    hát gitározz neki vmi jó kis romantikus dalt a karácsonyfa mellett! :D:D LoL!!! iwiw 4 eva! :D:D:D
  • Xreactor
    #169
    Jaja, osztálytársal lehet szivni, ez igaz :-S Ezér énse kavarok oszt. társakkal
  • Danman
    #168
    tipp: osztálytárssal ne gyere össze. én együtt voltam egyik osztálytársammal egy nyáron át (4 és fél hónap(Y)) [gyerekek milyen nyár volt az:D] aztán jött szeptember, suliban teljesen másképp viselkedett, mert abban az évben már egy csoportba kerültünk, nem úgy mint egy évvel ezelőtt, akkor ő egy másikban volt. Utána szakítottam vele és keverte a jó nagy szart a hátam mögött ahelyett hgoy a szemembe mondta volna. barátság még mindig nincs, de -eddig- még nem kavart mögöttem.
  • Xreactor
    #167
    Mindenki másképp csinálja :D
  • hunbasser
    #166
    azt olvastam,és az tényleg nem rossz.de az meg milyen máár... :)
  • Xreactor
    #165
    Hajrá! de ha oszt. társad akkor meg még könnyebb, beszélj vele, v valamelyik orán ülj mellé, vagy hasonlók :D
  • Kly9
    #164
    :D
  • nearo
    #163
    óbasszuskulcs, most nézem iwiwen ki van rakva neki, hogy kapcsolatban... mindegy, azért nem adom fel, akár még megtévesztés is lehet:)
  • Ronny
    #162
    szóval az osztálytársad, minden nap látod, de képtelen vagy megtudni az elérhetőségét...

    Nagyon gyerekek vagytok még:)
  • Mr_no_NaMe
    #161
    Én valahogy a 4. kudarc után feladtam...a legyünkcsakbarátok szövegtől meg kidudorodnak az ereim, orrlyukam kitágul és ölésre készenállok :)
    Kb már ilyen reakcióim vannak arra :D
  • Xreactor
    #160
    Tovább lépést könyebb leírni mint meg tenni úgy látom. :D én télleg nem akarok beleszólni meg semmi, de én keresnék más csajt :-) de a te dolgod, végülis még lehet sikerülhet meg szerezni.
  • Kly9
    #159
    De rég CS-ztem már basszus :)
  • Sas6
    #158
    Hehe :) msot elmegyek kicsit CS-zni de majd jövök még és irok :)

    Amugy képet ugy tudsz betenni hogy keresel bvagy csinálsz egy képet és a szolsz a mederátoroknak h tegyék be léci :)
  • Sas6
    #157
    Hát de egyáltalán nem is mutatja hogy szeretne valamit :)) Én igy eléggé szar érzés teperni hogyha látom hogy egyáltalán nem akar semmit :D foleg ha még a fejedhez vágja hogy összejött a balcsin egy hapival ...
  • nearo
    #156
    izé... asszem Xreactor értette félre :)
    nah, folytatnám a történetet:
    Az a helyzet, hogy suliból ismerem a csajt, pontosabban az oszt. társam.Az a gond, hogy sehogy sem tudom elérni, csak a suliban. Myvipen egyszer üzentem neki, de azóta se válaszolt. Egyébként nemtom se msn-jét, se telszámát:), csak annyit tudok, hogy nagyjából merrefelé lakik. Egész nyáron arrafelé bicóztam, de nem találkoztam vele...
  • Xreactor
    #155
    Kicsi Off:
    hogy tudok topicnak képet ki tenni, meg hasonlók? :D
    On:
    Én a könyörgést arra értettem ha azt mondja egy csaj h legyünk csak barátok és te meg sarkon fordulsz és azt mondod h csá, ezzel azt mutatva hogy nem fogadod el az ő játék szabályait. De inkább nézd meg lemongrass írását :)
  • Sas6
    #154
    Én is zenét hallgatok xD
  • hunbasser
    #153
    jaj,neeee... :DDD minden csaj kéreti magát :)
  • hunbasser
    #152
    zenehallgatás közben én sem nagyon tudok gondolkozni ^^
  • Sas6
    #151
    Én is valami hasonlo véleményen vagyok de ha a csajon nem látom hogy akarna valamit tökre ugynézki hogy csak barátok és ezt közli is akkor most hova teperjek?
  • Xreactor
    #150
    Igen teljesen igazad van! várjál most zenét hallgatok és nem bírok gondolkodni :D nem soká kifejtem :D
  • Xreactor
    #149
    jah most vettem észre h 4. a topic. boccs :D