748
I want that girl.
  • Sas6
    #268
    Na mivan veletek de csönd lett :(
  • Sas6
    #267
    Szasztok!

    Nem találkoztam ma azzal a csajjal akirol beszéltem :(( Talán kicsit korán jöttem nem tudom. De ha most lett 9.-es feltételezem hogy mindig arra fog járni :P Hát remélesz összefutunk még :) De lehet hogy azt az egy megállót gyalog fogja megtenni mindig :(
  • Xreactor
    #266
    Valami helyzet nő ügyileg? :D
  • ecneb
    #265
    jah hazavisznek hehe :D eza teleportos dolog errefele is üzemel csak nemmind1 milyen a teleport.. :D
  • eLiXir
    #264
    jó én személy szerint félreklikkeltem, 14 alatt vok :'-(
  • Danman
    #263
    nagyon kemények vagytok már így 14-18 között -.-
  • Kly9
    #262
    Egyszerű, ha bebaszok, nem megyek haza.
  • Picizöldfül
    #261
    am bocs az offért:)
  • Picizöldfül
    #260
    ismerős:DDD
  • hunbasser
    #259
    :DDDDDDDddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
  • eLiXir
    #258
    én mindig teleportal megyek haza, tudom hogy full részeg vagyok és semmi esélyem hazajutni, szal bedobok még egy felest és tuttko otthon ébredek
  • Xreactor
    #257
    Hát ne is! csak ésszel.. :-D
  • Sas6
    #256
    hát azért ott még nem tartok hogy annyit igyak hogy belegyek baszva és ugymenjek haza xDD
  • Sas6
    #255
  • Xreactor
    #254
    Izlések és pofonok. Ha neki teccik akkor teljesen rendben van.
  • Ben C
    #253
    Ilyen csaj után ne futkorásszál! csunya.
  • Sas6
    #252
    Én modnok mindent hogy ennek semmi köze nincs a rendőröknek de neki mondhatom :@Ne mvok mama kedvence :D De ecerüen nem tudok rá hatni :@
  • Xreactor
    #251
    nah, ne offoljunk, mer az nem jó dolog :P
  • Csirke4
    #250
    Csak ne legyen nálad 8 centiméternél nagyobb pengéjú kés mert az a társadalomra különösen veszélyes eszköznek számít. :D
  • Xreactor
    #249
    lol, manapság már 14 évesek is járnak partyzni...és ha megálit akkor mi van? legyen nálad a személyi azt anyi, és ne legyél bebaszva :D
  • Picizöldfül
    #248
    Mondjuk akkor van ha felbontott piás üveggel rohangálsz:DDDD
  • I.C.ram
    #247
    RManapság a rendőrnek az sem gyanús, ha kiscsoportos óvódás csoport rohangál a 8. kerben hajnali 2-kor.
  • Picizöldfül
    #246
    Én 16 évesen keztem el bulizni,igaz szüleimmel lebeszéltem a dolgot még anno..és bíztak bennem.. Amugy a rendőrnek semmi köze hogy mit járkálsz kint! Ne legyél ennyire mama kedvence,légy talpra esett,attól mer anyud azt mondta az nem bizti h úgy van:P Mondjuk nem lázadni tanítalak,csak nézz a dolgok mögé és járj utánna:P
  • Sas6
    #245
    Hagyom szerintem is amikor a trolin megláttam a csajt akkor már el is felejtettem az előzőt xDD

    Amugy én is szoktam menni bulizni ha hivnak ne mmaradok otthon :) Most meg hogy elkezdődött a suli télleg elkéne menni kondiba mert ott van rá lehetőség :D

    Én mondjuk viszonylag sokat kockulok :D De szivesebben mennék bulizni stb. csak muter azon van amig nem vagyok 18 addig nem mehetek el mittudom én meddig bulizni mert a rendőr megállit az utcan mert 16 évesen éjfélkor mit keresek ott.. pff lol

    A csajozásban tapasztalatokat kell szereznem még bulizni kell sokat és akkor biztos én is bátrabb lennék :))
  • Sas6
    #244
    Nem rossz csaj végülis szerintem ! :D Sztem megprobálhatjátok nyugodtan én drukkolok :) max nem lesz semmi de még mindig csak azt tudom mondani hogy annyicsaj van még :P
  • nearo
    #243
    Szerintem ha normális keretek között tolod, akkor nincs benne semmi száni... ha túlzásba viszi az ember, na az már tényleg száni. Tökéletesen alkalmas az idő elütésére, és még a szemed sem romlik a monitor miatt :). Mindegy, amíg nem próbálod, addig úgysem tudhatod...
    Bocs az offért, csak megpróbálom megvédeni a HKK-sok becsületét :)
  • Kly9
    #242
    :D

    A kockulást amugy még mindig nem értem h mérnem lehet, csak mer bulizni is járok, meg (néha) sportolni. :)
  • hunbasser
    #241
    közben utánanéztem a hkk-nak,így már értem.elég száni
  • nearo
    #240
    gyűjtögetős kártyajáték... kb két éve sikerült rábeszélnie haveromnak, hogy szálljak be én is... azóta már kinőttük :)
  • Xreactor
    #239
    jah, elég szánalmas :-S
  • Xreactor
    #238
    Nem régiben én is átestem ilyesféle változásokon, teljes mértékben egyet értek :-)
  • hunbasser
    #237
    én még nem vagyok akkora kocka,szóval megkérdezném:mi az a hkk? :D

    "el se hinnéd a mai 15-16 éves csajok mikre nem képesek!!"

    pff,14 évesen már csak úgy ugranak a dákóra,hihetetlen,mivé lett ez a világ
  • Picizöldfül
    #236
    Most is van bnőm...csak h megnyugtassak mindenkit:P
  • Xreactor
    #235
    Nem rossz, mondjuk nekem másmilyen az izlésem x-D
  • nearo
    #234
    Kérdezd meg tőle, hogy mennyi az idő... persze közben virítson a kezeden a karóra, meg még egy telefon is lehet nálad :)
  • lemongrass
    #233
    :D:D /karácsonyra orrplasztika! :D/ Bocs.... helyes kiscsaj, csak, ha ilyeneket művel... brada! én hagynám a francba... ismeretlenekkel első szóra smárol... veled meg x hónap után... hmmmm
  • Picizöldfül
    #232
    SRÁCOK!!! Sokat tudnék mesélni nektek,de a lényeg a lényeg: tavaly nyáron eldöntöttem hogy változtatok magamon,egész nap gép előtt ültem ki sem mozdultam otthonról elhíztam,és csak játszottam..ez az élet nem élet!!!! Elkezdtem konditerembe járni,fogyózni 20 kilo leadtam,abba hagytam a játékot,a gépet azért nem meg a netet..:) Ismerkedtem új barátokra tettem szert,az én zene stílusomhoz való partykba jártam,önbizalmam hirtelen megnőtt,mindenki cska nézett h mi lett velem,teljesen más ember,gyerekes dolgok nem kötnek le! Elkezdtem bulizni járni minden hétvégén,hülyülni barátokkal,csajokkal ismerkedni. Suliban a lányokkal,és naon jól ment a dolgom! Ha egyszer rákapsz arra hogy lehetsz vki az életben,onnantól nincs megállás! VÁLTOZTASS!!! Ha meglátom suliban h vki HKKzik élből kiröhögöm leszarom ha idősebb nálam mer leverem a képét ha beszól:DDD(konditermes ártalom..:D) Szal NE LEGYETEK KOCKÁK,HKK ÉS CS-t meg ilyen szarságokat felejtsétek el!! Higyétek el nekem!!! Változtass külsőt,a megjelenéseden,sportolj,adj magadra(Lányok az igényességet nagyra becsülik..),ettől még mondjuk nem leszel buzi:P Lányok előtt legyél laza,bőbeszédű,legyen mindenhez témád,ÉS LÉGY HUMOROS!! Ha ezek után nem lesz barátnőd akkor te nem ember vagy !!! Itt az idő ne tétovázz...jah és még SAS6:Hagyd a csajt a picsába...nekem is volt ien,aztán belement mégis a kapcsolatba,de egy hónap után megszopatott!!! 16 ÉVESEN IS LEHET CSAJOZNI,el se hinnéd a mai 15-16 éves csajok mikre nem képesek!!. Egy két bátorító pofon kellene nektek! Na sok szerencsét!;)
  • hunbasser
    #231
    hm,nem rossz suna :)
  • GTheo
    #230
    képet nem linkelek, iwiw link ha megfelel... :D
    http://iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?tab=images&userID=8596736
  • hunbasser
    #229
    képt!