748
I want that girl.
  • Xreactor
    #388
    Valaki valami helyzet?
  • lemongrass
    #387
    jáááj! ez viszi a prímet! :D legközelebb kipróbálom! :D

    más tészta -> csajommal jövünk haza egerből. füvesabonyi vasútállomáson összefutunk azzal a csajjal, aki tavaly jól 'rászedett' /1xi sexual kapcsolat/ bazz... úgy a szemembenézett de olyan 'igézőn' basszus, h vikinek is feltűnt, h a csaj miért akar 'szemmel csábítani'... aztán elmondtam neki a szitut...

    hááát... ha nem lenne viki
  • Sas6
    #386
    :)

    Ma nem találkoztam vele :( Remélem holnap több szerencsével járok :)
  • nearo
    #385
    ez lol!!! ilyen kell nekem is XD

    ne aggódj, biztos nem vagy egyedül ezzel (énse)
  • Xreactor
    #384
    Hát akkor inkább dobálja meg... :-DD
  • Sas6
    #383
    lol xD na oksi köszi midnenkienk a tippet,tanacsot most meek holnap suli :D bye jo8
  • eLiXir
    #382
    én azon szakadnék ha odamennél hozzá és megkérdeznéd hogy bocsi ti fingtatok? ultra büdi van ott elől!
  • Sas6
    #381
    persze hogy nem :D haveroknál suliba elmegy szakdunkmeg minden de hoy ezzel csajozzak :) nem azért azt kifinomultabb modszerekkel kell csinálni
  • Sas6
    #380
    Persze nem ugy fogom fel hogy életem csaja lesz inkabb ugy h lesz egy szép b.nőm :) És télleg tök rendesek vagytok hogy itt önbizalmat töltötök belém meg midnen :) köszii mindnekienk!! :) én amugy amennyit tudok annyit probálok vele szemezni :) na majd irom a fejleméneket tovább :) Jajj de csak lenne már egyedül xD Az sokkal jbb lenne :)
  • eLiXir
    #379
    ezt remélem nem gondoltad komolyan
  • Sas6
    #378
    helyes !! :) ez ogy van szerintem is
  • Sas6
    #377
    hát nem tom :D:D megdobálni nem fogom de megszolitani annál inkább :) amúgy majd megmutatom neki az ellenőrzőmet:




    hátha megtetszik neki és MSN-en átküldöm neki a képet vagy kinyomtatom neki :D:D amugy télleg sok jo csaj van még csak az a baj h én még tudom h szégyen de még soha nem mentem igy oda csak ugy csajhoz :)
  • Xreactor
    #376
    Hát aztán? :D szard már le :-)
  • GTheo
    #375
    asszem...:D
  • GTheo
    #374
    Vágom én, de nagyon utálják 1mást, legalábbis enyém nagyon utálja az övét... :D
  • Xreactor
    #373
    Hjaj,te...nem az apátok fog össze jönni egymással hanem ti! ugyan mit számit hogy jóban vannak vagy sem?
  • GTheo
    #372
    Nekem is fura esetem van, van 2 csaj, az 1ik idősebb nálam 1 évvel, elégrégóta jóba vok vele, mst meg találkozgatunk,stb, csak nemtom mit akar tőlem... De van 1 másik csaj, ő évf társam, tök jóba vok vele, suli után csomót lógunk együtt stb, és szerintem ő akar is vmit, de asszem faterjaink eléggé nem bírják egymást...szal az nemtudom mennyit számítana... Ő ezt még nem vágja sztem h faterok nem túl nagy spanok ^^
  • hunbasser
    #371
    no,pont utánad írtam,bocs ^^
  • hunbasser
    #370
    és a te kiszemelteddel mi a helyzet? :)
  • Xreactor
    #369
    Amugy rájöttem, hogy a csaj ugyan abba a suliba jár mint én.. :D No meg észrevettem hogy a suliban egy csomó jó csaj van(iskola 70% lány amugy), új év -> sokkal több jó csaj, tiszta jó! :-D Aztán rájöttem hogy a csaj barátnője ill. gondolom oszt. társa jobban bejön, ő még szemezett is velem. :-D Nah ezek a mai fejlemények részemröl :P
  • DaemoonHunter
    #368
    Valószínűleg igen, amúgy ne úgy fogd fel, hogy ez lesz életed csaja, ha minden jel arra utal akkor sem:D Tudom ezt könnyű mondani, tényleg nehéz helyzet. A másik módszer, hogy próbálsz udvarias lenni. Ez elég hülye szó erre, de nemtudok mást. Én pl rendszeresen, ha sokan vannak a buszon és "egy" csaj le akar szállni, nyomom a leszállásjelzőt:D Esetleg átadom neki a helyet. Ha szemezik veled akkor nézz rá többször, mert így egy idő után az az érzés lesz benne, hogy "ebből úgyse lesz semmi, felesleges a kontaktus". Olyan biztos nem lesz, hogy ő kezdeményez. Ezeket csak azért írom, hogy Beléd öntsek egy kis önbizalmat:)
  • Xreactor
    #367
    Ahogy még anno olvastam valamelyik topicban:
    Te: Elöveszed füzetet, kitépsz egy lapot, össze gyüröd, megdobod a csajt.
    A csaj: Mi a kurva anyádat dobálsz?
    Te: Szia! Tetszel! Megadod a telefon számod?
    hátha bejön! :-D

    Amugy megesik hogy izgul, nekem is szokott néha ilyen lenni, rosszabb napokon :P Menj hozzá oda 1ik nap, beszélj vele és elválik h tetszel e neki, ha meg nem tovább állsz van még sok sok csaj a világon..:P
    Hajrá!
  • zeli
    #366
    Írd majd a fejleményeket;)
    És izé sokszerencsét
  • Sas6
    #365
    hát jah ez lehet. na valahogy lépni kellene ert ez nem mehet sokiáig majd még találkozunk majd hátul szálok fel én is :D Na majd ha közelebb leszunk vmit megprobalok :)
  • zeli
    #364
    Amúgy lehetséges, hogy direkt nem néz feléd...
    Csak akkor fogod biztosan tudni, ha megpróbálod...
  • Sas6
    #363
    xDDDD ez tetszett :D nem nekik akarok tetszeni :D
  • zeli
    #362
    Mutass képt magadról, a leány fórumozók eldöntik
  • Sas6
    #361
    Én sose viszek magammal esernyőt :) Amugy ez télleg jó ötlet. De az a baj hogy csak akkor talalkozok vele mikor suliba megy és suliba most bekisérni hát őő... :) Amugy ugy volt h ugy hosszabb szemezés soha nem volt. most is ha viszonzom a szemezést egyből másfelé néz. Meg az a baj hogy az 1 meglááó alatt is nem az volt hogy amikor nem néztem akkor Ő egyből rámnéz inkabb beszélgetett csak néha-néha pillatott rám :) Sztetek bejövök neki ? :)
  • DaemoonHunter
    #360
    Ez az esős idő a legjobb ilyenkor. Én anno úgy ismiztem meg egy csajjal, hogy ment hazafelé, én úszáson voltam és Ő ugyanott száll le buszról ahol én. Eddig is sokat szemeztem vele, de sosem mertem annyira odamenni hozzá. Nah mondom itt az alkalom. Kérdeztem hogy hazakísérhetem-e, és odaadtam neki az esernyőmet(szegény már egy kicsit elázott). Szépen elköszöntem, persze előtte elkértem tőle a telszámát:) Nah kb ennyi. Amúgy nem kell félni odamenni hozzájuk, ha már így vagy úgy kontaktusba kerültél vele.
  • Sas6
    #359
    hmmmmmmm :D:D ez jóóóh :D csak itt megint az a gáz hogy tök rövid ideig van a trolin :D egy mágálló nem sok :D jajj dejolenne egy dugi ilyenkor bezzeg semmi sincs :D
  • DaemoonHunter
    #358
    Esetleg bekapcsolódhatnék a témába Én is?:)
  • Sas6
    #357
    hát :D suiba menet szoktunk talalkozni csak :D szal suliba kiserhetem el max. Nem tudom kicsit még nézegetem a csajszit mert most annyira nem tünt szépnek mint először :D Nem az most is bejön meg jo csaj csak.. :D Még egy kicsit szemezgetek vele szerintem :) de az nem jo h nem tudok velwe szemezni egy hosszút :)
  • hunbasser
    #356
    miért,hogy kéne odamenni? :)

    ha zavar,hogy van ott más is,akkor mondd neki azt,hogy szeretnél vele megismerkedni,és hogy hazakísérheted-e.
  • Sas6
    #355
    Jaja szeritnem is zavarban volt :) csak az a rossz hogy sose egyedul van ott :Dmindig vmi ismerősével és most tudom h ez hulye skérdás meg tok láma vook :D de most igy h menjek oda? :P
  • hunbasser
    #354
    a csaj zavarban volt,tehát neked kell lépni.(ne is várd azt,hogy majd odalép,és "szia,van barátnőd?")
  • Sas6
    #353
    Helyes:PP

    Nah fejleméény :D

    Nah szal állok a trolin középen a csak meg persze h hátul szál fell :D Na midnegy lényeg:

    Azt ettem észre hogy ha rámnéz és én is ránézek 1s sem telik el és már el is kapja a fejét.. Ezt megcsináltuk olyan 2-3 szor mert már szállt le. De mikor felszállt megfigyeltem h igen hamar rámnézett :P de ugyancsak elkapta a fejét. Nah szal másra nagyon nem tudok gondolni mithohogy nem akar semmit:D Másrészt meg lehet hogy csak izgul vagy nem tom nem mer tovább nézni vagy mi :) Naa ötletek? :P
  • Xreactor
    #352
    Egyik sincs sajnos, de sebaj :-D majd kitalálok vmit
  • Sas6
    #351
    :D:D:D sok siekrt akkor :P gondolom van a kocsmában darts vagy csocso hivd meg vmieikre :D
  • Xreactor
    #350
    huh szépen elirtam a végét, akarom mondani: ők is sűrűn járnak oda :)
  • Xreactor
    #349
    Én is láttam 1 csajt aki bejön, egyik volt oszt. társam ismeröse, multkor ott voltak ugyan abban a kocsmában mint mi, csak nem hiszem hogy tudomást vett rolam, de nem is baj, majd még gondolom össze futok velük, mert ők is ritkán járnak oda :D