748
I want that girl.
  • sapkafej
    #428
    hát az felejthetetlen születésnap lesz, pilfiú
  • pilboy
    #427
    nem tanácsot kértem, igazából csak beirtam, mert még senki nem tudja, még a közeli hozzátartozóim és legjobb barátaim sem
    24 éves vok, ő (volt) az első igazán komoly
    a legrosszabb az egészben, h holnap lesz a születésnapja :/
  • Sas6
    #426
    értem.. hát nem tom 16 évesen nem volt olyan komoly kapcosltatom szal normális ötleteket ne mtudok ilyen ugyben adni sajna.
  • pilboy
    #425
    szeretem is (most mondhatja akárki, h hogy szerethetem, ha közben kavarok mással), nem csaltam meg még akkor sem, amikor 3 hónapot egyedül voltam angliában. de tudni kell váltani, és az ész azt diktálja, h muszáj váltani/változtatni, még most, amielőtt összeköltöznénk, vagy még komolyabb lenne a dolog. mert nem jó az, ha havi 1-2x összekapunk
  • pilboy
    #424
    gondoltam, h ez lesz az első kérdés :)
    nem osztott, nem szorzott a kolléganő. összekaptunk, nagyon. 1-2 hónapja 2x is szóba került a szaktás részéről, és a 2. alkalommal azt mondtm magamban, h most még nem engedem el, de legközelebb már igen, mert nem egészséges 3 hetente ugyanamiatt a probléma miatt összekapni, és sztem kell mind2nknek a változás
  • Sas6
    #423
    Sztem ez valami zavar csak mert 5 évig nem véletlenul voltál egyutt a b.nőddel szerintem. tényleg szeretheted Őt!!
  • vegicsek
    #422
    Egy 5 éves kapcsolatot csak úgy befejezel, egy kolleganő miatt?
  • pilboy
    #421
    áve mindenki!
    jajj nekem! csütörtökön mondom meg a bnőmnek, h szakitsunk, 5 év 4 hónap és 2 nap után...
    közben az egyik kolleganőmmel meg már egy hete sms-ezek folyamatosan, több 1000 Ft-ot ráköltöttem az smsekre. nem idézek, mert nem hiszi el senki. 2 héttel ezelőtt 3an voltunk vidéken dolgozni 4 napot, az egyik csaj elment korán aludni, mi meg még iszogattunk, ahogy ez szokás nálunk, ha vidékre megyünk... aztán befeküdt az ágyamba, nem mertem odafordulni és átölelni teljesen, mert akkor még nem álltam szakitás szélén (és sosem csaltam meg a bnőmet). aztán 5 perc múlva kiment...
    azóta viszont sokat változott a helyzet...
  • vegicsek
    #420
    Suliban ezer lehetőség van, csak egy kis kreativitás kell hozzá, meg egy kis szerencse, hogy összefutotok.Aztán már csak fordulaton kell lenni.Légy jópofa, bár kérdés, hogy a csajnak mi jön be.
  • Sas6
    #419
    nem az oszt.társad ezek szerint:)
  • Xreactor
    #418
    Én meg nem vágom h hogy kéne megismerni a csajt a suliba, vagy hogy kerüljek hozzá közel.. :-S
  • Xreactor
    #417
    Volt, csak nem villamoson.. :D
  • Sas6
    #416
    hát azota szinét sem láttam sajna...

    amugy nektek volt már olyan h villamoson láttatok egyí csajt akirol most nem tudtatok eldonteni h tetszik e vagy sem? :D
  • nearoalregje
    #415
    de, bizony elkezdődött a suli, hogy rohadna meg...

    egyébként a bk-s csaj a jövőheti színesrtv-ben címlapon van... ha érdekel valakit :)
  • lemongrass
    #414
    helyzet? hosszú hétvége a csajommal... péntektől keddig! :D mozizás, kaja, pia... SX :D dool a love!

    más?
    buszos, trolis, metros csajok? senki nem jár suliba? :D
  • Xreactor
    #413
    valaki vmi helyzet?
  • Xreactor
    #412
    Legalább nem vagyok egyedül, de itt a szombat, buli lesz este, hátha lesz vmi :-)
  • Sas6
    #411
    KÖSZÖNÖM SZÉPEN MINDENKINEEK!!!!!!!!! Rendesek vagytok nagyoon :))
  • zeli
    #410
    Boldog Szülinapot! :)
  • AC2
    #409
    Nem csak te
  • Xreactor
    #408
    Na má mindenki kavar, csak én nem...fax kiva :-D
    HBD Sas6!
  • Danman
    #407
    na léptem egyet mondjuk nem a bk-s csaj irányába hanem egy másik leányka felé. diáknap volt ma nálunk, utána meg fizika szakkör (:]). diáknap után persze el kell pakolni a cuccokat és hát ki mások csinálnák mint a dökösök. persze a legtöbb már ellógott, de páran maradtak, ofkorsz csajok. meguntam aztán lementem, segítettem nekik behordani székeket, padokat, aztán ott taliztam egyik csajszival, leszólítottam wasn't any problem:) nemtudom még mi lesz belőle, haverság, barátság, v összejövés, de stílileg bejön az 100%:)

    ja és HBD Sas6
  • Sas6
    #406
    Köszikeee! :D

    jaja majd ezd bedobjuk :) eccer csak lesz rá alakalom :D
  • lemongrass
    #405
    ja... Hap 3.14 Birthdae! ezt el is felejtettem!
  • lemongrass
    #404
    hey! attól még ezt a szülinapi dumát bedobhatod máskor is! :D 1 év múlva Pl! :D
  • Sas6
    #403
    kösszi töök rendes vagy :))) 16 lettem :D

    háát jaja ez télleg jóötlet lett volna :D de most sem találkoztunk :( pedig ugy jöttem mint amikor Ő szokott :(
  • hunbasser
    #402
    boldog szülinapot! :)

    ma pl odamehettél volna a csajhoz,és mondhattad volna,hogy "szia,figyi ma van a szülinapom,nincs kedved egy kicsit dumálni?szeretnék veled megismerkedni"

    kapóra jött volna :D
  • GTheo
    #401
    Én mst 2vel, mind2 csaj szinte ugyanolyan mint a másik, csak 1 év korkülönbség van köztük és az érezhető is... full nemtom meikkel kezjdek...
  • Xreactor
    #400
    Ismerik egymást a csajok?
  • Xreactor
    #399
    Meg könnyeztetsz.. :-D
  • vegicsek
    #398
    De most ha belegondosz, ha a másik 2 szeme láttára megismerkedek egyel, aztán kiderül, hogy mégsem szimpatikus, akkor hogy menjek oda a másodikhoz, neadjisten utána a harmadikhoz?
  • eLiXir
    #397
    én pont annyival kavarok (:
  • Sas6
    #396
    ennél nagyobb gondod sose legyen :)
  • vegicsek
    #395
    Nekem a buszon ,most kapásból 3 szimpi csaj, na most hogy válasszak.
  • Sas6
    #394
    nem sörözök ezt csak ugy irtam :D
  • eLiXir
    #393
    ha már sörözöl lehetne annyi vér a pucádban hogy odamész hozzá
  • Sas6
    #392
    :DD jaja

    #390 háát ahhoz azért kell egy kis bátorság :D majd megiszom otthon egy sört aztan ugy mi?:D nanee :D sörszagu nem leszek...
  • ecneb
    #391
    am ezt ilyen kis könyvecske formájában elkéne menteni :) remélem heppiend lesz a vége
  • Xreactor
    #390
    Reméljük! Aztán oda menni ám!
  • Sas6
    #389
    ma nem volt első órám szal nem találkoztam vele :)de majd holnap hátha :D