228
RACE 07 - támad a SimBin
  • Alexease
    #28
    "de a Race 07-re már beélesítettem a pénztárcámat" - erre visszaterjunk akkor is, ha mar megjelent?!:))))
  • Amiga
    #27
    Egyáltalán nem értek egyet azzal, "hogy új évadhoz nem kell topik". Milyen alapon írod ezt? Mekkora káosz lenne, ha ezt vezérelvnek bevezetnénk? Csináljukn gyüjtőtopikokat? Gondolom a Tiger Woods sorozat esetén nem zavar téged, ha minden résznek új topikot nyitnak.

    Szerintem a kiegészítéses játékoknál (pl. Sims 2, Civilization 4) logikus, hogy a kieg nem kap külön topikot. De a Race 07 egy teljesen új cím lesz és nekem pl. a jelenlegi Race nem nyújt eleget ahhoz, hogy megvegyem, de a Race 07-re már beélesítettem a pénztárcámat. És mivel engem csak a RACE 07 érdekel, mit keresnék az eredeti Race topikban? Miért kellene átnéznem két oldalnyi hozzászólást, hogy hozzájussak néhány hirmorzsához az új játékkal kapcsolatban? Kinek van erre ideje?

    Hogy ezen felül mit tartasz újdonságnak és szerinted mennyire éri meg ezért a játékért külön topikot nyitni, azt szerintem a SimBinnel beszéld meg... (Apropó, mintha a GTR és a GTR 2 is külön topikokat kapott volna... tévednék, ha azt gondolom, hogy a két rész között sincsen olyan falrengető különbség? És talán még inkább elmosódnak a határok a GT Legends és a GTR 2 között - ott már tényleg csak a carset és az évad más).
  • Istencsászár
    #26
    Steamos mivolta miatt nemvalószinü, de ez igy jó.
  • Szabi1991
    #25



    remélem szerkeszthető lesz mint a GTR2 :D
  • Szabi1991
    #24
    gyere át a GTR 2 topikba :D
  • DanielT
    #23
    LINKET!MOST! :D
  • Szabi1991
    #22
    GTR2-be is beleimportálták :D
  • Szabi1991
    #21
    az én topikom is zárattátok link , szal zárható ez is..
  • Istencsászár
    #20
    Race


    Race 07


    Nemfognak:), ugyan az.
  • DanielT
    #19
    Hm! Nem is tudtam, hogy benne van az alap Race ban is. Mindenesetre ez a 07-es kiadás egy überkombó lesz, mert a Formula autókat is jól megcsinálja a Simbin, mindenképp próbára érdemes. A grafikán mindenesetre csiszolhatnának, főleg a (nem létező) shadereken.
  • Istencsászár
    #18
    Nem 87es évad, csak két darab autó ( Alfa és Bmw ), ami egy az egyben a 06-ban fellelhető, tessék kipróbálni. A Race játék pár ezer forintért beszerzhető netről illetve a boltokból is.
  • Peppus
    #17
    Tottus ne magyarázz annyit :D
  • DanielT
    #16
    BAZE'! 87 es évad??? VÁÁÁ! E30 -as M3 -as BÉEMVÉÉÉ! :DDD JESSZ :D +2006-ban az E46 és a 2007-es E90!

    Ide vele a pócra de azonnal!
  • Istencsászár
    #15
    Milyen friss infót akarsz megtudni?:) Minden ugyan az mint a Racéban, ez nem olyan mint egy FF:) 2007es Wtcc pályák lesznek benne, 2007es modellek ( inkább festések ), ezt nem nevezném ujdonságnak.

    9 sorozat található benne, vagyis inkább a Wtcc-n kívülieket carsetnek hívnám

    WTCC 2006
    WTCC 2007 - "új"
    WTCC '87
    Formula 3000 - új
    Formula BMW - új
    Radical - új
    Super 7
    Mini

    A többi változás elenyásző, remélhetőelg azokat a hibákat javítják ki amik az előző verzióban voltak, ezek a gémpléjt nemigazán érintik. Netkód, multi, grafikai javítások ( radikálisra nemkell gondolni, 99%ban ugyan ugy fog kinézni ) és egyéb olyan apróságok amik a GTR2ben illetve az Rfactorban bennevannak.
  • DanielT
    #14
    Én speciel jobban örülök, hogy külön topik van, mert pont lesz*rom, hogy mi van az alapjátékkal, ha ide bejövök, akkor tudom, hogy minden infó az új, friss anyaggal kapcsolatos. És ez érdekel.
  • Istencsászár
    #13
    Sok helyen megszokott hogy egy általánis topik jön létre azokról melyek nem túl sok újítást tartalmaznak, lásd: FIFA. RACE WTCC, egy összefoglaló név ami tartalmazza mind a két játékot, felesleges RACE 07 WTCC, mivel a 07 tartalmazz a 06-ot is tehát helyesen 06-07 ha már évadokkal akarunk dobálódzni:)
  • Istencsászár
    #12
    Mivel idősebb vagy nálam, érthetően leírom a dolgokat.

    Race WTCC néven kijött tavaly ez a játék amelyben a 06os szezon volt feldolgozva, akit a játék izgatott az akkor megvette ( mivel steamos ) és játszott vele. A Race 07 nem más mint az előzőnek a felújított frissített változata. Ebben a 2007es kiadásban minden benne van ami a 06ban volt + 07 szezon és pár carset.

    Ennek emiatt felesleges uj topik, mert az egy szim, le lehet warezolni ahogy le is fogják, pár hétig majd megy a vita róla hogy hogy indul, de ezek az emberek lassan eltünnek és maradnak azok akik megvették. Hozzáteszem nem olyan népszerű játék mint egy Nfs ezért felesleges minden évadnak topikt nyitni főleg hogy inkább csak finomított változat lesz mivel az alapjai változatlanok.

    A két link amit a kereső kiadott feltünteti a RACE WTCC topikot ezt, amelyet ugyan én nyitottam anno, de Alexease vállalta el a házigazdaságot amit azóta is korrektül csinál, és van banner valamint linkek vagyis minden ami kell. Ezért felesleges külön topikot nyitni ha abban van most alig több mint 3 ezer hsz, ebből is látszik hogy ez rétegjáték akármennyire is hájpolt egy NFSre és társaira vágyó gémer hamar megunja.
  • Amiga
    #11
  • Amiga
    #10
    Totti, rákerestem a linkjeidre, de egyik sem erről a játékról szól. Te valami borzalmas tévedésben vagy. :)
  • Amiga
    #9
    Most nézem, az nem is a te topikod volt.

    Mindegy, ez a játék (megelőlegezem) megérdemel egy normális című topikot.
  • Amiga
    #8
    "Nem csak bámulni..."

    RACE (3 üzenet) - 2007. 05. 01. 09:52
    RACE The WTTC

    WTCC (2143 üzenet) - 2006. 08. 15. 09:21
    | SIMBIN | RACE WEB | RACE F.A.Q | RACE RSC FORUM | HUNGARIAN SIMWORLD (HSW) | BLACKHOLE MOTORSPORTS | GP HUNGARY |

    Gratulálok Totti, egyik hasznosabb cím, mint a másik. Annak a játéknak, amiről én nyitottam topikot, RACE 07 a címe, az általad RACE-ként nyitott egy már létező játékra utal. RACE 07 címet egyik általad nyitott topikban sem látok. A WTCC jó lenne, csak hát a RACE 07-ben Formula 3000 és Formula BMW is lesz, szóval magában az a cím is kevés, és aki csak a RACE 07-et keresi, nem fogja megtalálni (mert lehet, hogy az a gyanútlan kis hülye - ahogyan én is - a keresőbe a "Race 07"-et írja (bedől a kis nyomorék a SimBinnek és azt hiszi, az a játék neve).

    Mindegy, ez számomra nem presztizskérdés, maradhat nyitva a Te topikod és törölhetjük ezt, de akkor legalább neveztesd át a topikodat RACE 07-re, mert az a gamma hivatalos neve...
  • Istencsászár
    #7
    WTCC
    RACE

    Én voltam az a köcsög:), és nem rosszul adtam hanem ugy akartam:), Race egy idióta név, ez WTCC:), de a kereső minden variációra kidobja, mert a rövid címbe benne volt a Race, szal nemtudom mi a próbléma, látni és kéne nem csak bámulni ( ez az #1.re ) :)
  • passatgt
    #6
    már nem
  • DanielT
    #5
    "a túraautók a kedvencei a fejlesztőknek" :DDD Ez tetszett! :DD

    Azért nem fejleszt F1-et mert a Sony nál vannak a jogok.
  • Amiga
    #4
    Ráadásul egyszer valaki azt mondta nekem, hogy a SimBin nem fog F1-et fejleszteni, mert a túraautók a kedvencei a fejlesztőknek. A Formula autók (BMW) bevezetése azonban ebben a részbe szerintem elég egyértelmű üzenet. :)
  • Amiga
    #3
    Biztosan rossz a neve, mert én még azt is megcsináltam, hogy névsorba tettem a topikokat, de ez nem jött ki sehol, ahol a keresés logikus lett volna...

    Nem vagyok egy topiknyitogató huszár, de a szimulátorokat szeretem, ez pedig igencsak izgalmasnak ígérkezik.
  • Alexease
    #2
    Pedig egyszer mar csinalt valaki, max az SG kereso nem adja ki (szokas szerint). De ha jol emlekszem, rosszul is volt elnevezve a topic;)
  • Amiga
    #1
    Csodálkozva láttam, hogy ennek a bejelentésnek még nincsen topikja, pedig a játék már nagyon a nyakunkon van, a svéd SimBin őszre ígéri a megjelenést.

    A felhozatal igen impozáns, kissé már a TOCA Race Driver kínálatára hajaz. Ha mindez a megszokott "get real" minőségben érkezik, akkor már megéri várnunk.

    Hivatalos site

    Egy cikk a Formula.hu-ról