228
RACE 07 - támad a SimBin
  • Unbaised
    #108
  • Black Ghost
    #107
    Gondolom autófestésekre gondolsz!
    Ha igen akkor:

    Dokumentumok/SinBin/RACE 07/CustomSkins

    Ide másold be a festés mappáját.
  • Zozi6403
    #106
    Hali !
    Valaki tudja hogy kell autókat berakni a játékba?
    persze:costumkins,de nem jelenik meg az autó.Van valami trükkje?
    Hali !
  • Alexease
    #105
    A WTCC-ben nincs piteles hivatalosan, mert rovid versenyek vannak, kizarast altalaban szabalytalansag miatt szokott adni (kanyar/sikan levagas, nem elengedes avg mittudomenmi:P).
  • thubin
    #104
    Üdv!race07-hez motec-et próbálok,de nem működik.Valaki tudna segíteni,mit telepítsek(link),és hogyan kell használni?előre is köszi.
  • geza84
    #103
    Üdv mindenkinek!
    Race07-el játszom, nemrég kezdtem el (egyelőre csak offline), most 85%-on már elég könnyen tudok első időt menni, és versenyen is uralom a mezőnyt, de sajnos még bele-bele hibázgatok néha...
    A problémám az, hogy rendszeresen kizár a gép.
    Legutóbb először edzésről dobott ki (pont egy elég jó körön voltam... azután a 24. helyről indultam, és jöttem szépen felfele, a jelzett körben kimentem a boxba (na ez lesz a másik kérdés, hogy mi a fenét kell ott csinálni????) átvette az irányítást, leparkolt, megjelent az menü a jobb oldalon, elkezdtem nyomogatni mindent a billentyűn de semmi, amikor az enterre nyomtam akkor elindult az autó (nem tudom, hogy az enter miatt e) és amikor átadta az irányítást, még az első kanyarig se jutottam el erre kizár a versenyből... és nem tudom mit csinálhattam...

    Ha valaki tud segíteni azt nagyon megköszönném, mert roppant idegesítő, hogy bármelyik pillanatban kivághat egy edzésről vagy versenyről, és fogalmam sincs miért... addig pedig nem szívesen veszek rész online versenyen, amíg nem vagyok tisztába a szabályokkal...
  • Black Ghost
    #102
    Szerintem ezt inkább itt kérdezd meg, ők a szakik ebben. :)

    Link
  • antgecc
    #101
    Üdv!

    Hátha tud valaki segíteni:

    Driving Force GT kormányom van, felismeri a PC, működik is rendesen, illetve működött eddig. Azt csinálja játék közben (Race 07/GTR Evo), hogy elveszi a gázt, mintha nem is nyomnám, holott tövig taposom. Ha kicsit felengedem, majd újból padló, akkor tolja neki megint. Megyek pár kanyart és megint elveszi a gázt. Rendkívül dühítő jelenség. Főleg, hogy nem tudok vele mit kezdeni. Eddig tökéletesen működött, most egyszercsak zsinórban ezt produkálja, holott semmin nem állítottam.

    PS-en, GT5P-vel tökéletesen működik, soha nem csinálta még ezt és most se csinálja, csak a Race 07/GTR Evo.

    Abban bízom, hogy ez általános jelenség és van rá vmi megoldás.
  • PetiM44
    #100
    Tudtommal csak a kieg. van, de árulják úgy is, hogy mindkettő benne van.
  • Szabi1991
    #99
    most akkor race07re felrakod a pecset és gtr evo lesz ?
  • Alexease
    #98
    Patch 1.2.0.8

    RACE 07 Update Released
    Updates to RACE 07 have been released. The updates will be applied automatically when your Steam client is restarted. The specific changes include:
    Fixes
    * Fixed stability issues in the rendering pipeline
    * Fixed session timer in HUD and Garage menu
    * Improved AI clutch control on launch
    * Various triple head fixes
    * Fixed saving of total stats
    * Fixed selection of track cameras when switching viewed vehicle
    * Fixed bad draw distance in free flight camera mode
    * Improved behaviour of blown tyres
    * Fixed blue flags raised even though they were disabled
    * Fixed bad behaviour of AI cars after race finish
    * Fixed bug with ghost cars generating drafting

    Features
    * Enabled all STCC and GTR Evolution exclusive features in RACE 07
  • Szabi1991
    #97
    :O
  • Alexease
    #96
    Lesz uj patch (1.2.0.8) de meg NEM jelent meg.

    Ezt meg mindenki ertse ugy, ahogy akarja *en nem merem ertelmezni:P):

    "With 1.2.0.8. All STCC & GTR Evo features are enabled for Race07. Even if you dont have the expansions."
  • DeenQa
    #95
    bmeg, a kérdésedben ott a válasz is :D

    "Kérjük, helyezze be az E.R.E.D.E.T.I. "RACE 07" CD/DVD-t."
  • sztanyo28
    #94
    hali!
    van magyarosítás a játékhoz ??
    ha igen akkor honnan lehet leszedni ??
    előre is köszi
  • Alexease
    #93
    "Kérjük, helyezze be az eredeti "RACE 07" CD/DVD-t."
  • rokafiu77
    #92
    Sziasztok, megszereztem a Race 07 játékot. Daemon tools-szal felmountoltam az ISO fájlt és offline módban telepitettem,
    de amikor megpróbáltam elinditani, az alábbi hibaüzenetet kaptam:

    Rossz lemez van behelyezve.
    Kérjük, helyezze be az eredeti "RACE 07" CD/DVD-t.

    Valami megoldást keresnék a problémára, tudnátok segíteni?
    köszi
  • cheatman
    #91
    Köszönöm!!!
  • atenza
    #90
    Igen, a kiegészítőt azoknak szánják, akiknek már megvan a Race07, a másikat pedig azoknak, akik még nem vették meg a Race07-et.
  • cheatman
    #89
    Szevesztok!

    2 fajta GTR Evolution létezik? Mármint hogy van olyan, hogy Race07 kiegészítő, meg van olyan is, hogy benne van minden a Race07-is?
  • BladeW
    #88
    Hat igen, szerintem sem erdemes bill-rol, neked inkabb Grid-et ajanlanam. Nem annyira arcade mint egy NFS, de elvezetes lehet billrol, es neha fekezni es kell a kanyarokban.
  • Alexease
    #87
    Lehet hasznalni billentyuzettel (vannak segitsegek), de nem sok ertelme van, ez nem az a kategoria.
  • Laci1818
    #86
    Halihó!

    nINCS kormányom, viszont van jó gépem ehhez a játékhoz, játszható billentyűzettel, vagy inkább felejtős?
  • Alexease
    #85
    Azt beneztem, nem az volt ingyenes:) Az STCC kiegeszitest adtak ingyen, annak aki korabban elorendelesre vette meg a GTR:Evo-t. Mar keverem ki kivel van:)
  • atenza
    #84
    Igen volt ilyen probléma, ha jól emlékszem, páran telefonáltak vagy e-maileztek talán a simbinnek, vagy valakinek, a lényeg h kaptak új kódot...

    Alexease: tegnap azt írtad h a GTR Evo ingyenes volt a race07-hez, de tudtommal nem volt az, csak meg lehetett venni egyben a Rac07-el együtt v külön expansion-ként.
  • Kreeder44
    #83
    okok köszi.... dobozos és kieg a másik megvan már egy ideje.... :/
  • Alexease
    #82
    GTR:Evo dobozos full vagy a kiegeszito? Gondolom nem Steam-es, mert az nem ekrt semmit?:)

    Mar volt hasonlo problema - ha jol emlekszem - olvass.keress vissza a topic-ba.
  • Kreeder44
    #81
    ilyenkor mi van??? telepíteném a GTR EVOT és kéri a kulcsot én beírnám de ugye 5*5 karakteres oszlop van és az első kodsorom 8 betűs....????? hogy a francba írjam be a kódot h elfogadja??? előre is thx
  • Sitku95
    #80
    Hellosztok nekem a WTCC van meg és mikor elinditanám ezt irja ki : Please sumbit the file 'Minidump\Race_1.2.3.1-20081119-163606-1696-1812.dmp' along with a description of what you think could have caused the crash to a developer near you. Segitsetek h mit csináljak!! kössz
    Amiga
  • Alexease
    #79
    RACE07 Patch 1.1.1.2 Lista
  • symbol
    #78
    hi :)
    nem nagyon játszottam a race 07-tel mert a gépem nem bíjra (még) :)
    de szal csak 105%ig lehet felhúzni az AI-t...
    az nem nagyon kevés? gtr2ben ugye a 120 is kezd már az lenni... (vagy kb ugyanaz a szint, más számokkal futtatva? előre is thx
  • Rainbow15
    #77
    Helló
    LAN - ban lehet játszani, Steamon kívül?
  • Gio
    #76
    Mibajod vele, nemtudsz billel menni benne? es hogy meg kell venni online jatekhoz? jabocs..
  • theodor
    #75
    ... nocomment ehhez a gammához
  • mazsola89
    #74
    pfff nem is figyeltem
    köszi
  • atenza
    #73
    Csak a 2. www-től kezdve írd be
    (csak azért segítek h hátha megtetszik neki is és megveszi eredetibe)
    Egyébként szerintetek mikorra várható h lejjebb megy az ára?
  • mazsola89
    #72
    azt irja ki hogy a lap nem jeleníthető meg
  • Attila889
    #71
    jah amúgy torrentes link....és sorry a Warezért XD
  • Attila889
    #70
    KERESŐBE BEÍROD FENT
  • mazsola89
    #69
    valaki tudna adni linket ahonnan le tudom tölteni a játékot??? (demo is jó csak amit korábban küldtek az nem jó