228
RACE 07 - támad a SimBin
  • zmok
    #148
    A "gépigény" rendben van!
  • zmok
    #147
    Sziasztok!
    Letöltöttem a Race07-et a Steam-ről, DE(!!!!) folyamatosan lefagy, játszhatatlan...

  • neilszab
    #146
    Hmm... akkor itt a videó linkje:
    http://www.youtube.com/watch?v=2iDh3S_aZ1I
  • neilszab
    #145
    Indul a HTCM6 Bajnokság!




    Ez itt az előző bajnokság szezonzáró futamának összefoglaló videója, ahol az első versenyen Michelisz Norbert, a másodikon pedig Sinka Dániel győzedelmeskedett.


    További részletek itt:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?4415
  • Szabi #144
  • Bekalolz
    #143

    Megpróbáltam driftelni esőben, de kicsit szokatlan :D
  • Vackor1024
    #142
    Köszönöm.
  • danikosz
    #141
    Volt steam kavarás a race07-el. Átrakták máshova steam-en belül a játékot,majd ezt 3 nappal később vissza rakták az eredeti helyre. Azóta van pár ember aki nem tudja felrakni a játékot. 30ből 2 kb. Várni kell,hogy jó legyen. Steam újra rakást csinálj,hátha.
  • Vackor1024
    #140
    Sziasztok.

    Gondoltam játszok egy jót és felraktam a Race07-t, de a Steam ezt írja ki, hogy: (Steam-Hiba.

    Jelenleg nincs e játék tartalmának továbbítására beállított Steam tartalomszerver.Ezt hamarossan orvosoljuk, próbáld újra pár perc múlva.)

    Kb két napja próbálom de semmi változás, újraraktam a játékot többször is de semmi. Tud valaki megoldást, vagy senki nem tud játszani ?
  • danikosz
    #139
    Race On (az a verzió ami tartalmazza az STCC1-et is) és érdemes az STCC2-őt megvenni mellé mert sok ligába már kell.
  • Linda2012
    #138
    Sziasztok!

    Valaki tudna nekem segíteni, hogy melyik fajta Race szoftvert kell megvenni ahhoz, hogy magyar bajnokságon lehessen játszani, steam-en keresztül.
    Ha a Race Injection-t megveszem ahhoz kell még valami? Vagy esetleg elég lenne csak pár kiegészítő, csak mert a Race 07 és az EVO már meg van, mert a PC gurunak a februári számát megvettem amiben ezek voltak!

    Légyszíves segítsetek nekem.


    Köszönöm: Linda
  • danikosz
    #137
    Helló Srácok!
    Szeptembertől a VSR HTCC újra elrajtol. Egy bajnokságon belül két kategória győzelméért harcolhatsz, 12 méltán híres, a világ különböző pontjain megtalálható versenypályán. Számtalan típus közül válogathatsz,13 márka képviseli magát majd a sorozatban.
    A jelentkezés már folyamatban, autó választás Augusztus 8-tól.

    Bármi kérdésed infód van jelentkezz! A bajnokság tagdíja 1700ft/fő. Ezért a győztesek (mindkét kategória és a csapatbajnokság első 3 helyezettje) oklevelet és kupát kapnak.

    Információ:
    http://vsr.hu/2009/forum/viewforum.php?f=120
  • Kreeder44
    #136
    modok alatt mit értesz? Amit rajongók készítettek, vagy torrentről a játék DLC-ket :) mert az csak akkor megy ha megveszed eredetiben ha meg modokat akkor a Steam/steamApps/"neved"/race07-> és ide másold be őket nekem is MOMO kormányom van... szedd le a drivert a honlapról, majd kalibráld be... de elvileg fel kell ismernie a játéknak a kormányt az enyémet felismeri-- és ha gáz levételkor elkezd fékezni az lehet sajnos mechanikai probléma :S de reméljük, h nem az. ha továbbra sem működik írj sok sikert
  • brobis80
    #135
    Sziasztok!


    Nemrég megrendeltem a PC Guru 2012/3-mas számát. Win 7 alatt szépen fut a RACE 07. Két kérdésem lenne: töltöttem le több helyről hozzá kiegészítő modakat és pályákat. Azokat bemásoltam a játék feltelepített könyvtárába, de a játékban nem láttam.
    A másik gondom, hogy elővettem a szekrényből a jóöreg Logitech Momo Racing kormányomat, de a játékkal sehogy nem akart működni. A gázt 100%-os érzékenységre kellett tenni, hogy normálisan gyoruljon, ha felengedtem a gázt akkor alappól fékezett pedig nem is nyomtam a féket.

    Köszi a segítséget

    brobis80
  • oli6547
    #134
    Üdv egy kis segítség kellene!
    Race 07-hez felraktam a WTCC2011-et.Minden remekül müködik addíg míg bajnokságot nem indítok.Elindítom megy is szépen de ha kilépek akkor már nem tudom betölteni a mentett állást mert hibát ír ki!3 pályával van kínja (Zolder10,Porto07.11DoningtonGP)
    Mindegyik pálya megvan és mentem is rajtuk!!!
    Ötlet valaki???
    Köszönöm
  • kiscody
    #133
    szevasztok
    kéne egykis segítség!
    f1-s mosban ha bajnokságot csinálok nincs visszapillantó tükör,de sz.edzésen van!!!
    köszi
  • Gis80s
    #132
    Sziasztok!

    Tudna valaki segíteni a beállításokat illetően?
    Akármit állítok, mindehogy jobban vagyok min. 5-10 mp-cel, még ha pro-n vagyok, akkor is. Mi erre a megoldás, hogy élethűbb legyen?

    Előre is köszi!
  • batihu
    #131
    Sziasztok! Race07 dedicated serverrel van problémám.
    Minden működött kb. 2 hónapig majdnem minden este indítottam szervert. A héten azonban próbáltam indítani és csak a loading track felirat jelenik meg, a játékhoz nem is lehet csatlakozni. Dedikált szerver eltávolítása-újratelepítése már megvolt, Race07+kiegészítések újratelepítése megvolt, szervert azóta sem tudom elindítani! Csatlakozni tudok a szerverekhez. Mi lehet a probléma! Valaki találkozott már ilyen dologgal?
  • SimaSuna #130
    mi okozhatja, hogy nem jelennek meg a modok a játékban?

    Sem az STCC 2011, sem az RK-s BMW....
  • Tempest
    #129
    Nem esélytelen, tele lehet rakni "Customskinekkel" pl: Users\Neved\Documents\Simbin\Race07\Customskins be kell másolni (kicsomagolva)
    ajánlom ezeket szuper festések :)
    sajátok
  • terencehIII
    #128
    köszi, de nem vágom, hogy megy ezEzt a kocsit hogy tudnám berakni a játékba, sima offline verzióm van (nem steam) megoldható valahogy, vagy esélytelen?
  • SimaSuna #127
    nogripracing.com :)
  • terencehIII
    #126
    hello
    valaki tudna mondani offline race07-hez 2011- es wtcc módot?
  • moonster
    #125
    Birka vagyok, bocsánat, azt hittem, valami gyártós link..
    Töröljétek a hozzászólásaimat.
    Elnézést.
  • moonster
    #124
    Pár képet tegyél fel a kormányról, kérlek, valamint, hogy mikor szerezted és miért adod el?
  • peti193
    #123
    Sziasztok!

    Eladóvá vált a Logitech DFGT-m

    Bővebb informácó itt:LOGI DFGT

    Az ár tartalmazz egy eredeti RACE ON játékszoftvert
  • Black Ghost
    #122
    Race Injection valaha is megvásárolható lesz dobozos verzióban, illetve ha nem és letöltöm, kompatibilis lesz a már meglévő "eredeti" dobozos részekkel?
  • Gis80s
    #121
    Sziasztok!

    Sorry, ha esetleg nagyon hülye kérdés...de hogyan tudok betölteni egy mod-ot a játékba? Előre is köszönöm a segítséget!
  • komorszabi
    #120
    Szerintetek ezen hogy menne:?CPU:AMD Athlon(TM) XP 2200+
    RAM:2,5 GB DDR
    VGA:256 mb nvidia Geforce 6200
  • Dietrich
    #119
    szerintem sehogy..kivéve ha a steam fiókod adod át.
  • Leo 1991
    #118
    hello

    steamen hogy tudnám újra reggelni a serial számot,mert kollégának odaadnám a játékot
    kösz előre is
  • BKriss
    #117
    Sziasztok!

    Egy kis segítség kellene. Nem tudok dedicated szervert csinálni, mindig ezt írja ki:

    "competition does not exist, shutting down in 5 second"

    Ha van vmi megoldás kérlek írjátok meg.(tudodm mit ír ki és mit jelent, de nem tudom miért csinálja)

    Előre is köszi
  • kiscody
    #116
    az lesz köszi
  • SimaSuna #115
    1990ft. miért nem veszed meg? :)
  • kiscody
    #114
    sziasztok több verziot leszedtem még steam-est is de else indul ha igen akkor csak offline és nemtudok modokat használni meg a patch-ket se engedi mert ha felrakom nemindul el.valaki segítséget.köszi
  • Palinko
    #113
    jah megvan K
  • Palinko
    #112
    hogy lehet időmérőn felpörgetni az órát?
  • SimaSuna #111
    jóvolna :)
  • peti193
    #110
    Sziasztok!Este csinálnék egy Host-ot sg.hu néven lenne rá jelentkező??olyan eset 8-9 között wtcc 2008-al mennénk pálya még nem fix jellezetek ha valakit érdekel!
  • ml85ml
    #109
    feltettem a race07-et (még a gamestarhoz volt teljes játék jópár éve). szeretnék multizni viszont nem tudok, mert nem talál 1 servert se nem tudátok mi lehet a probléma? verziom 1.2.3.1