2153
Project Torque
  • 60voltosNeon
    #1872
    Hello!
    Gondom van a PT frissitéssel.
    Elkezdem frissiteni, egy bizonyos %-nál kiléptem belőle, és aztán egy bizonyos idő elteltével ujból megnyitottam, a frissités elejétől kezdődik.
    Miért? Eddig mindig ugy volt hogy folytatta. Ma pl. egész délután be volt kapcsolva a gépem, kb 30%-ig eljutottam vele, valamiért a gépem lefagyott, és kezdhettem elölröl! :S
    Próbáloztam újratelepitéssel és akkor is ugyanaz a helyzet.
    Vistát használok, de xp is van és azon is ugyanez a helyzet van! :@
    Irtam PT fórumra, de még nem válaszoltak.
    Valakinek ötlet?
  • Gibor
    #1871
    Idők kérdése és 0$ :D:D:D
  • UnConnecteD
    #1870
    szerintem meg olyan 16 $
  • RYO21
    #1869
    Egy rx7 kb 30 Euróba kerül.
  • RYO21
    #1868
    Nahszóval van egy pár gondom. A egyik hogy arcade verseny (8 player ellen) versenyezte és csak 240!! XP-t és RP-t kaptam? Ez miért van? miért kepok mindig ilyen keveset? A másik pedig az hogy szeretnék egy rx7 -est venni, de nem birok mert FIZETNI KELL ÉRTE! Most mit csináljak?

  • RYO21
    #1867
    csak legyen benne m;g t0bb ingyen cucc
  • UnConnecteD
    #1866
    ujdonsagok az uj patchben ( hamarosan )
  • UnConnecteD
    #1865
    nekem a szoba mindig valtozo, ott, ahol kb. hasonlo tudasu ellenfelek vannak. eventek arra jok, hogy ha teljesited az adott feladatot, akkor olyan dolgokat ( is ) kapsz, amiert csak AP-ert juthatnal hozza, ami valodi penzbe kerul, de ha ugyes vagy, akkor ingyen
  • crazyman19
    #1864
    helosztok uj vagyok a játékban azt szeretném megkérdezni hogy ti meik szobában szoktatok játszani ?illetve hgoy mire jok ezek az eventek?
  • Lui76
    #1863
    Most annyira nyomom hogy tavaly május óta mindössz kb 75e-t kalapáltam össze... Akkor elkészült a Phoenix maxra , azóta nem vettem kocsit sem.
  • razz
    #1862
    na gyerekek most töltöm a témát majd nemsoká kiderül mien... :)
  • UnConnecteD
    #1861
    nekem is tobb mint egy eve megvolt mar az XP csaj, most tudtam ugy osszeegyeztetni, hogy legalabb 2 nap meglegyen belole, igy is baratno majdnem megsertodott miatta

    Ma meg van Morello a boltban! "csak" 650.000 RP. Amig a keszlet tart ! :)
  • Lui76
    #1860
    Annyi időt egyben még naptárban sem láttam :)
    Családos apa...
  • UnConnecteD
    #1859
    szinte mindig :)
  • RYO21
    #1858
    eventek mikor vannak?
  • UnConnecteD
    #1857
    ingyen nem, en nyertem egy event-en
  • RYO21
    #1856
    hogy leeht duplázót venni INGYEN?
  • UnConnecteD
    #1855
    az Acc csajjal jobb lesz a kocsik teljesitmenye. az XP csaj pedig 3 napon at duplazza a tapasztalat pontokat. szerintem hetvegen erdemes hasznalni, mert akkor vannak a szerver bonuszok. tehat bekapcsolod szombat reggel, es nyomod amig latsz, hetfo estig megy a bonusz. ha pedig van hozza duplazo itemed, vegkepp jol jarsz. kb. ennyire
  • Lui76
    #1854
    Múltkori akcióban kaptam vmi kétféle accelerátor csajt is, az még rátesz erre ?
    (még nem mertem használni)
  • UnConnecteD
    #1853
    30% RP, 50% XP bonusz van!
  • CsabaHUNDeath
    #1852
    Sziasztok!
    Régi-új játékos vagyok, egy régebbi, még talán béta állapotában kezdtem el játszani a játékkal, 1-2 éve. A nickem: CsabaHUNDeat.
    Van egy kis problémám: ha beállítom a kontrollerem (PS2 joypad + usb Madrics SuperBox 3), vista alatt, a játék seperc alatt elfelejti a beállításokat, vajon mi ennek az oka? Esetleg valami config file-ban lehetne alapértelemzettnek beállítani az irányokat legalább? Amikor felraktam a gamét, az 1. versenyen tudtam használni a joypadot, azóta nem sajnos, de bármilyen irányítási opciót állítok nem jegyzi meg, ha az alapot állítom el, akkor visszalépéskor üres a mező! Légyszi segítsetek, mert a billentyűzettől már vízhólyagosak az ujjaim! :)
    Köszi: Cs.
  • ALIENwoods
    #1851
    Aki PTzik és ismerős az vegyen fel benne :P
    alienwoods2 néven vok :]
  • UnConnecteD
    #1850
    ugy hallottam lesz par valtozas. pl. wangan es explorer kevesebb pontot fog adni. hamarosan kiderul, milyen lesz az uj rendszer
  • Clava
    #1849
    hy most raktam fel én is a gémet nem rossz bár még van mit felfedezni benne
  • Gibor
    #1848
    csak AP ért lehet.... azért meg fizetni kell... Javaslom ha most kezdted csinálj új accountot.
  • TaRka0107
    #1847
    Szevasztok!! Nicknevet hogy lehet változtatni? Elején lehetett, de akármit beírtam: ez a név már foglalt! Szóval, most a nicknevem számokból áll!
  • mophisto
    #1846
    Hellosztok.Készítettem egy PT-s közösségi oldalt csak magyaroknak.
    hungarianpt.cjb.hu
    remélem nem ütközik szabályzatba hogy belinkeltem :D amugy még fejlesztés alatt de már hasznalhato
  • TaRka0107
    #1845
    De most tettem fel nemrégen a gamet! És gondolom azért!
  • erdol
    #1844
    Hát elég régen volt már patch nem tudom neked mit töltöget,valamit akkor töröltél a meglévőből.
  • mophisto
    #1843
    huh de ki van halva ez a topic :D amugy a http://project-torque.extra.hu honlapot abba hagytad gibor? látom nem nagyon dolgoztad ki ha gondolod én csinálok belőle jo kis puccos honlapot..értek az e107-hez...de csak ha érdekel :D
  • UnConnecteD
    #1842
    http://img19.imageshack.us/my.php?image=64732361.jpg ezt akartam irni, de nem tetszik neki
  • UnConnecteD
    #1841
    jelentem, megvan EZ a szint is
  • Gibor
    #1840
    Sok a patch a legutolsó client frissítés óta...
  • TaRka0107
    #1839
    Szevasztok!! Ez mindennap tölt valami update-et mert már unom. Tegnap feltettem akk töltött valamit vagy másfél óráig! Most meg megint!lol
  • UnConnecteD
    #1838
    Lui kollega jol mondja. Sim VS-re inkabb a Stallion valo
  • Lui76
    #1837
    Hát a Phoenix csak annak való mint pl én , akinek nem elsősorban az eredmény a fontos.
    Sztem Race-re nem igazán alkalmas.
  • HUN BECSEHELY
    #1836
    Ha szeretnél csatlakozni az SG-Clánhoz,akkor olvass vissza egy kicsit.:)
  • torque12
    #1835
    Race
  • TaRka0107
    #1834
    Már megvan!
  • TaRka0107
    #1833
    Szevasztok!! Azt szeretném kérdezni hogy ezt a játékot honnan tudom letölteni, mert látom h "free to play". FAQ-ba nem igazán találtam!:D