2153
Project Torque
  • UnConnecteD
    #1832
    drift vagy versenyre ?

  • torque12
    #1831
    Sziasztok. A Phoenix vagy a Stallion a jobb ? nem tudok választani :)
  • UnConnecteD
    #1830
    na, jatszik meg valaki ?
  • kemszi2
    #1829
    én jelentkeznék rá
  • HUN BECSEHELY
    #1828
    De van hogy többet is ad,mert akkor még nem számoltad azokat a cuccokat,amik neked vannak.Egy szint kell szedni,és nem szabad hibázni.Én már voltam ilyen Combo-s napon,ugy-hogy azért mertem kiiratni.
    De kaptam már 16-18-at is.
  • HUN BECSEHELY
    #1827
    Hát,ha mondjuk ha 15%-al többet ad,akkor egy kör alatt keresel KB 12-ezret.Lehet számolni.:)
  • UnConnecteD
    #1826
    ezzel a modszerrel kb. mennyi jon ossze ugy egy ora alatt ?
  • HUN BECSEHELY
    #1825
    Szép napot mindenkinek.Látom nagyon nagy a punny,gondoltam feldobom egy kicsit.
    Szóval akinek a holnapi nap megfelel,csinálhatnánk egy RP-vadászatot.Természetessen Expoller-ben.Irjon ali tud valami jó idöpontot.Szabályok ki vannak irva.Lehet jelentkezni.
  • Lui76
    #1824
    Lehet a proccod kevés mert én laptopon is nyomom és a 6100Go-s VGA-val
    minimumon eljátszogatok. 2200MHz a procim
  • Attiska
    #1823
    Magától megoldódott... A sokadik próbálkozásra elindult a frissítés. Viszont elég rég játszottam már a játékkal, és meglepve tapasztaltam, hogy időközben igencsak megnövekedett a gépigény. Jóm őskövület a gépem (Barton 2600+, 2 Giga RAM, 128 Megás 6600GT), de régen közepes grafikával ment normálisan, most meg mindent a minimumra kellett vennem.
  • Gibor
    #1822
    Hát nem tudom... annyit tudok segíteni hogy a www.aeriagames.com on a fórumba utána olvasol.
  • Attiska
    #1821
    Sziasztok,

    Magyon rég játszottam a játékkal, gondoltam előveszem megint. Csak épp az a baj, hogy ha elindítom, akkor ugye jön az ápdét keresés. Csakhát egy pici várakozás után saját maga kíbálja fel a lehetőséget, hogy lépjek ki a játékból. Ha itt No-t nyomok, akkor meg nem történik semmi.

    Van valami tipp, hogy ez most mi lehet? Lehúztam, a legutolsó full installt, ráengedtem a gépre, telepítés után ugyanez a helyzet.
  • Gibor
    #1820
    Jah... mondjuk nemtom mér veszik ki állandóan... :D
  • UnConnecteD
    #1819
    morello megint volt, megint nincs :(
  • jatiking
    #1818
    Köszi,meg is jöttek a cuccok. :P majd már csak szerdán kell regelni + cuccokért másik oldalra. :F
  • erdol
    #1817
    Ja és ha beadtad a kódot akkor submit katt ha nem lenne egyértelmű.
  • erdol
    #1816
    KattIde.
    Felül a loginnál bejelentkezel a projectos névvel jelszóval és alul majd megjelenik ezen az oldalon egy üres mező ahova be kell adni azt a kódot amit kaptál az emilben.Miután bejelentkeztél elvisz máshova de ha mégegyszer katt a linkre akkor már látható lesz az üres mező alul.
  • Gibor
    #1815
    18. án bekell regelni asszem az IGN file planet re és kapsz egy kódot amit a project torque weblapján be írsz és megkapod az ott felsoroltakat.
  • jatiking
    #1814
    Sziasztok.
    Kéne egy kis help.Jött 1email a project-től.Tuti ti is kaptatok.Sajnos noob vagyok angolból,így nem tudom miről van benne szó.Vmi free giftekről írnak.Ez a tárgy.
    "IGN helps celebrate lastest Project Torque release - Free game items!"
    Erről kérnék vmi angolúl tudó csapattárstól egy rövid ismertetőt,ha nem nagy gond.
    Köszöntem.
    bb all
  • Gibor
    #1813
    ÖÖÖ asszem 26...
  • UnConnecteD
    #1812
    ok, akkor husvetkor folyt. kov

    Gibor megnezted, mikor tudod legkozelebb tuningolni az EVO-t?
  • Gibor
    #1811
    Böjt...
  • jatiking
    #1810
    Mi ez a csend? :D
  • UnConnecteD
    #1809
    hehh, vicces limitek lettek. EVO, buggy-hoz level33 kell, maxos Vettehez meg 46 :o
  • UnConnecteD
    #1808
    persze
  • Lunatic83
    #1807
    a Crew/klán/ adatait később lehet változtatni?
  • Gibor
    #1806
    Épgitech Formula force GP
  • HUN BECSEHELY
    #1805
    Mid van GX-25?Nekem egy hitvány Logitech van,de ha lessz lovém akarok venni egy komplett Szimulátor ülést.
  • Gibor
    #1804
    Mikor szétszedem kipucolni, az egyik chip re azt hittem hogy rizs a másikra meg hogy csirke.... és megrágtam... :(
  • jatiking
    #1803
    Én gamepaddal tolom,és nekem elég jó vele.
  • HUN BECSEHELY
    #1802
    Meg ettd a Korányod?Ez nem csírke,hogy kikell tekerni a Nyakát:D
  • Gibor
    #1801
    Persze hogy van.... még 2hely van perpillanat aztán majd ha összejön a lóvé akkor fejlesztünk.... am nyugodtan jöhetsz lvl15ön is... legfeljebb a rangod kezdő lesz... mert úgy rendezem hogy lvl20ig kezdő aztán lvl20tól Tag ami annyit jelent hogy tudsz a klán versenyeken indulni. De ezek még jobban kifognak forrni de a legnagyobb gondom hogy nem tudok játszani mert a kormányom szervizen van. nemsokára kész lesz aztán én is taposom az utat.
  • HUN BECSEHELY
    #1800
    Kormánnyal.Nekem azzal ment csak.
  • jatiking
    #1799
    Én most a missionokkal kinlódok.Van olyan,h bobcattel kell menni,hórdokat pakolászni,de áááá,nemtom,h lehet megcsinálni.Ha esetleg vki csinálta,írjon már rám,h mi tévő legyek.
  • Lunatic83
    #1798
    ha marad szabad hely előbb utóbb én is csatlakoznék, de még csak lvl 15 vagyok... csodát még ne várjatok tőlem ;)
  • jatiking
    #1797
    Hali.
    Köszi a felvételt!Már látom az új nevem.

  • Gibor
    #1796
    Szia!
    Üdv a csapatban :)
  • jatiking
    #1795
    Sziasztok.
    Szeretnék jelentkezni a csapatba.Ha lehet még.
    A Crew-ba rátok szóltam.
    A játékban a nevem:jatiking ,25lvl-es szintel.

    Várom az értesítést.

  • Lunatic83
    #1794
    explorer party ma?
  • Boobshunter
    #1793
    Sziasztok!
    Készítettem egy kellemes videót a PTről, jó sztorival, kellemes driftekkel, minden ami kell: http://www.youtube.com/watch?v=zHK7yRbE5_4
    Nézzétek, élvezzétek!